Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne zamknięte | ~ 300 - 400zł


Reac7

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka :)

 

Szukam słuchawek nausznych w cenie około/do 300-400zł.

Słuchawki będą używane głównie na zewnątrz (autobus itd)(izolacja)(nie wymagam składalności),

ale również do monitorowania w produkcji muzycznej (tutaj kładę mniejszy nacisk, bo posiadam monitory odsłuchowe).

 

Muzyka, jakiej słucham : trance, electronica, ambient, chillout. (przykłady niżej)

 

Nie może więc brakować basu - co nie znaczy że ma go być tyle, ile w K518, żeby zamulał reszte ;).

 

Słuchawki, na których dotychczas używałem to AKG K414p.

Ich brzmienie mi (w sumie) odpowiada.

Mam je już prawie 5 lat no i się powoli rozlatują ;) .

No i męczy mnie ich brak wygody i... nigdy mi się nie podobały(wygląd).

 

Stąd też ważnym aspektem jest dla mnie wygoda - mam już dość uciskania uszu (wolałbym wokółuszne teraz), no i wygodny pałąk (w K414p wżynał się w głowę :wacko: )

A.. no i kabel... skręcany może być, jak najbardziej.

 

 

Czytałem już wiele tematów tu na forum no i takie słuchawki mi się obiły o oczy:

 

- (trochę droższe) SENNHEISER HD380 PRO

- (trochę droższe) Ultrasone HFI 450

- Audio-Technica ATH-T500

- Superlux HD 661

- CAL

- Audio-Technica ATH-SJ55

- AKG K618 (jak z wygodą?)

 

No i które z nich uciągnąłby telefon komórkowy, a do których trzebaby już czegoś lepszego?

 

Przykłady muzyki:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZyGKg36Z6xM

 

 

 

 

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Reac7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem dość uciskania uszu zarówno CALe jak i Audio-Technica ATH-SJ55 mnie uciskały, i ostatnich się pozbyłem bo generalnie są wg mnie przeciętne, ale cale nadal mam i użytkuje je zadowolona narzeczona.

Co do innych to średnio znam ale z tego co widzę to do akg wątpie czy zmieścisz uszy :)

 

Ja miałem podobny dylemat i kupiłem Sennheisery px360. Izolują, mają bas, i są mega wygodne. Słucham teź m.in. elektroniki, idm, ambientu, ale i rocka i hiphopu i są uniwersalne. Nowy Flying Lotus po prostu niszczy na nich.

Co do źródła ja słucham głównie z iphona i grają bez problemu. Ostatnio z ios6 do iphonea zyskały nowe życie, soft znacząco się poprawił i jestem nimi zachwycony jeszcze bardziej. Wada? Żenujacy cieniutki kabel, i jack któego wyjmowania trzeba się nauczyć by nie rozwalić. Słuchawy za 30zł mają nieraz lepszy.

Edytowane przez loop_digga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności