Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.linsoul.com/products/kz-ling-long?variant=43767755178201
 

Nowość od „ulubionej” firmy fanów Chi-Fi - dość ciekawy pomysł, przetwornik dynamiczny 6 mm, konstrukcja otwarta. Warto kupić dla samej nazwy (nie wierzę, że ktoś pomyślał, że jest to dobry pomysł :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły do mnie HOLA.

Pierwsze wrażenia z unboxingu bardzo pozytywne. W zasadzie oprócz chwytaka na tipsy wszystko jest w miarę eko/kartonowe, co w przypadku słuchawek "wyrzucalnych" to duży plus.
Obudowa świetnie leży w uszach, fabryczne tipsy wide bore dobrej jakości, narrow bore już cieniutkie i do mojego ucha się nie chciały przytulić.
Kabel super.
Etui przypomina mi portmonetkę na bilon mojej babci. Ode mnie za to duży plus

Co do brzmienia jeszcze się nie wypowiem za dużo, ale na pewno jest to mini Aria, co za te pieniądze to robi na mnie mega wrażenie.
Spędzę z nimi trochę czasu i dam znać co dalej

476f4bddd5c28fa580daea17d61f8687.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MrSheep napisał(a):

nie wierzę, że ktoś pomyślał, że jest to dobry pomysł :D

to mi lepiej powiedz co myslał BLON wypuszczając model Fat Girl

1 godzinę temu, FranticPhil napisał(a):

W zasadzie oprócz chwytaka na tipsy wszystko jest w miarę eko/kartonowe, co w przypadku słuchawek "wyrzucalnych" to duży plus.

powinny być futerały ze słuchawkami w środku a całość tylko w woreczek. NiceHck tak zrobiło. I niech by to była ta portmonetka a skoro miękka to całość w karton. 

Czekam na wrażenia. QKZxHBB miałeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest promocja ze strony FZ Official Store odnośnie ich produktów.

https://tiny.pl/wkmpd



Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, janek patufka napisał(a):

Jest promocja ze strony FZ Official Store odnośnie ich produktów.

https://tiny.pl/wkmpd

emoji1783.pngemoji1783.pngemoji1783.png

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka
 

Coś godnego polecenia od nich jest? I przy okazji, ma ktoś do polecienia wytrzymały kabelek MMCX 3.5mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2023 o 23:59, Subfire napisał(a):

Coś godnego polecenia od nich jest?

FZ Libert Max po modzie są całkiem spoko zwłaszcza jak na swoją cenę

https://forum.mp3store.pl/topic/217266-mod-fz-liberty-max/#comment-1980055

 

I na pewno kabelki z wymiennym wtykiem są warte polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, baxxx napisał(a):

Szanowni, co polecacie po QKZ x HBB?

Lubię dużo basu. 

O budżetówkach mówię...

Szukasz tyle samo basu co QKZ x HBB czy lubisz dużo basu i ciepłe brzmienie?

Już dzisiaj polecałem w innym wątku: Kiwi Ears Cadenza. 35$ z przesyłką i VAT z Linsoul

QKZ x HBB i Cadenza to były moje 2 kolejne zakupy. Cadenza ma mniej basu od QKZ ale wciąż dużo i gra jakby bardziej "na bogato". Pierwsze wrażenie nie było porażające ale po kilku dniach w końcu zrozumiałem dlaczego w recenzjach ludzie ciągle mówią o doskonałym basie Kiwi bo w końcu trafiłem z tipsami. Producent dostarcza ich 18 sztuk więc na pewno da się coś dopasować. Może też trochę się wygrzały.

 

Tylko, że to nie będzie game changer, raczej taki QKZ x HBB ale z lepszymi i trochę bardziej z przodu wokalami z podobnie głębokim basem w tle ale mniej dominującym całe brzmienie.

W recenzjach za bas chwalony jest QKZ x HBB Khan, ale jego nie słyszałem.

 

PS. Właśnie wyciągnąłem QKZ x HBB i porównałem z Kiwi Cadenza 1 do 1. I chyba troche źle zapamiętałem QKZ bo jednak basu jest tam dużo więcej niż mi się wydawało. Czyli Kiwi jako następca raczej się nie nadaje :D  

Edytowane przez SebastianTT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, baxxx napisał(a):

Szanowni, co polecacie po QKZ x HBB?

Mam QKZxHBB i jak dla mnie basu jest sporo. Za to zaliczyłem krótki epizod z Truthear x crinacle zero gdzie przy dobrej szczelności tipsów przebijają je znacząco w tej kwestii :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@x86 co przebija co? bo nie skumałem...

Właśnie pozbyłem się 

13 godzin temu, x86 napisał(a):

Truthear x crinacle zero

bo jakoś się nie polubiliśmy - głównie przez brak wygody, zupełnie ich nie mogę wpasować

grają też bez rewelacji, ale ja mogę być głuchy - małe zaufanie mam dla swojego słuchu ;) 

dla mnie FiiO FD1 grają lepiej... a cca cra też nie odstawały za bardzo od X Zero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykresy wykresami, a życie czasem pokazuje co innego. QKZxHBB w momencie porównywania z nowymi Zero były już po min. 100 godzinach grania. Też drapałem się po głowie patrząc na wykresy ale z odsłuchu nie chciało wyjść inaczej. Lubię elektronikę i dobry bas ale z Zero było totalne przegięcie, w ogóle mało co się dało z nich słuchać przez ten wszechobecny subwoofer. Nie dałem im szansy na wygrzanie i poleciały z powrotem do Amazona. Ogólnie zdania są podzielone. Nie wiem może trafiłem na "mocniejszą" partię i dobre spasowanie czego efektem było sejsmiczne trzęsienie nawet przy względnie spokojnych utworach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Zero i QKZ jednocześnie, Zero nawet się nie zbliżają do ilości basu w QKZ, tyle tylko że w Truthear jest on wyraźnie oddzielony od średnicy i przez to czytelny i z mocno odczuwalnym impaktem, a ten w HBB jest pojechany po całości,  mocno wchodzi na średnicę, jest tłusto i gęsto.

Zero założone po 15 minutach słuchania HBB to przejaskrawiony, odchudzony dźwięk i granie głównie wyższą średnicą. HBB założone po 15 minutach w zero to muł bagienny i ciemne jak wiadomo gdzie u Afroamerykanina ;)

 

 

W dniu 2.03.2023 o 14:08, baxxx napisał(a):

na wykresach Zero dużo niżej w basie niż xHBB - czy ja to źle czytam?

 

 

Dobrze czytasz :)

Edytowane przez Kuba_622
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być tanio i dużo basu, to moim faworytem są FZ Liberty MAX

https://pl.aliexpress.com/item/1005004284662781.html

Tylko trzeba je choć trochę wygrzać, bo na początku to jest sam bas.

Ale jakby mimo wygrzania były zbyt basowe, to można je przerobić na mniej basowe ;) 

https://forum.mp3store.pl/topic/217266-mod-fz-liberty-max

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, baxxx napisał(a):

polecałeś bardziej Lafitear LF1 czy jakoś tak... jako z lepszym basem

Jakościowo to rzeczywiście LF1 mają lepszy bas, ale ilościowo to na pewno nie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam takie dziwadełko:
https://www.aliexpress.com/item/1005005065559811.html
 
Kupiłem to w jakiejś appkowej promce za 1.99$ z innymi duperelami w tej samej cenie - tak dla beki
 
Posłuchałem i banan  Nie będę Wam pisał, że zjadają Blessing2  Ale za 2 czy 4$ to naprawdę fajnie wg mnie to gra - uprzedzam - mocno basowo!
 
Zerknijcie na same iemy - plastik przezroczysty obudowy nie jest w stanie ukryć wewnętrznej biedy - ale okazuje się że nie potrzeba pierdyliarda armatur i innch wielokrotności dynamików...
 
Uwagi:
- unboxing - trzeba tylko torebeczkę foliową rozerwać  zero pudełek itp
- lekkie jak piórko i wygodne
- kabel nieodłączany - fajny, sztywny trochę, ale dzięki temu się nie plącze - sonicznie trudno ocenić,
- jest mikrofon i strerowanie - ale głośność na suwaku a nie 2 przyciskach - w każdym razie działa (mic nie testowany)
- tipsy fajne imho, widziałem dużo gorszych
 
tak więc jak chcecie wiercić, ciąć i łamać DIY to może to jest dobry materiał, bo tylko 2$ w promkach
jak nie chcecie to gra fajnie (dla basolubów) a i zgubić nie będzie szkoda...
 
Fotki
 
47bfd2604c3237ee61999d18d4c023d2.jpg


3960a4be435b42686f23fc1ca5e94ae6.jpg

5a547ba943af0f9b4a1c93ab1ba7cc56.jpg

16dc388cd758e3460474b55edf166d7a.jpg

f8058a6ded7546ba3cc3451d8367b24d.jpg

59d022707582044a3b784415dc558ae6.jpg

0b3a5431b85c13bf44aafd4e2451d4f8.jpg

Edytowane przez baxxx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, baxxx napisał(a):

Ja ze swojej strony polecam takie dziwadełko:

https://www.aliexpress.com/item/1005005065559811.htm

 

Kupiłem to w jakiejś appkowej promce za 1.99$ z innymi duperelami w tej samej cenie - tak dla beki

 

Posłuchałem i banan ;) Nie będę Wam pisał, że zjadają Blessing2 ;) Ale za 2 czy 4$ to naprawdę fajnie wg mnie to gra - uprzedzam - mocno basowo!

 

Zerknijcie na same iemy - plastik przezroczysty obudowy nie jest w stanie ukryć wewnętrznej biedy - ale okazuje się że nie potrzeba pierdyliarda armatur i innch wielokrotności dynamików...

 

Uwagi:

- unboxing - trzeba tylko torebeczkę foliową rozerwać ;) zero pudełek itp

- lekkie jak piórko i wygodne

- kabel nieodłączany - fajny, sztywny trochę, ale dzięki temu się nie plącze - sonicznie trudno ocenić,

- jest mikrofon i strerowanie - ale głośność na suwaku a nie 2 przyciskach - w każdym razie działa (mic nie testowany)

- tipsy fajne imho, widziałem dużo gorszych

 

tak więc jak chcecie wiercić, ciąć i łamać DIY to może to jest dobry materiał, bo tylko 2$ w promkach ;)

jak nie chcecie to gra fajnie (dla basolubów) a i zgubić nie będzie szkoda...

 

Fotki

 

Podaj nazwę bo link nie dziala

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności