Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, PKTK napisał(a):

Na Alix jeszcze taniej.

To podrzuć link,chętnie drugie kupię na zapas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jay napisał(a):

Czy ciągle słyszalny delikatny szum w CCA CRA to wina słabego odtwarzacza? W smartfonie cisza.

Czy Om (Ω) ma coś do tego?

Co to za grajek? Nie musi być słaby, może mieć kiepską sekcję wzmacniacza i będzie szumiał z podatnymi na to dokami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Najner napisał(a):

Co to za grajek? Nie musi być słaby, może mieć kiepską sekcję wzmacniacza i będzie szumiał z podatnymi na to dokami.

COWON S9. Dziwi mnie że w Sennheiser IE8 i nausznych Sony MDR-CD270 nic takiego nie słychać.

Edytowane przez jay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dokładnie 17 dniach od zamówienia na Linsoul dotarły do mnie Kiwi Ears Cadenza :D

 

Pierwsze wrażenia na kabelku TRI Through i tipsach KZ Starline:

 

Po pierwsze bardzo przypominają mi w budowie Junear TBS-01, są tak samo w całości zalane akrylem, mają również dość krótkie tulejki, ale o dziwo "normalne" tipsy trzymają się na nich bez problemu, czego nie mogę powiedzieć o TBS-01. 

 

Po berylowym przetworniku spodziewałem się mocno basowego, ciemnego brzmienia, a tu zaskoczenie bo o ile jest to rozrywkowe granie to jest dość równo. Niskie tony oczywiście są podkreślone, sprężyste, mają funowy charakter i potrafią zejść naprawdę nisko, ale nie są natarczywe (czego się spodziewałem osobiście i nastawiłem na to). Dziwny zwrot akcji :D

 

Scena jest dość szeroka, wysokich nie brakuje i wybrzmiewają bardzo dobrze, zupełnie bez jakichkolwiek słyszalnych peaków - jest bardzo bezpiecznie :D Wokale w brzmieniu neutralne, grają umiarkowanie blisko, ale absolutnie nie klaustrofobicznie. Wybrzmiewają fenomenalnie, szczególnie wokale damskie. Instrumenty lekko w oddali, dookoła głowy, stereofonicznie. Strojenie jest naprawdę dobre, a biorąc pod uwagę ich cenę to powiedziałbym, że to takie "ugrzecznione" Blony BL-03.

 

Słuchawki potrzebują o dziwo dość dużo mocy żeby je odpowiednio napędzić, ale zyskują :D 

Zapewne będą zatem czułe na wszelkie zmiany kabli i tipsów, co sprawdzę w późniejszym czasie jak się wygrzeją. Przewiduję, że pewnie dojdzie niskich tonów, może ich masy, ale zobaczymy. Do szuflady i niech grają ze sto godzin :D 

 

Z wyglądu są takie... kochane :D :D 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przyszły, o dziwo wygodne, sporo tipsów w zestawie, a do tego dźwięk na poziomie. Tak jak @ryankgb wspominał są bardziej wyrównane niż myślałem, że będą, ale nadal lepiej dociążone niż Salnotes Zero i mniej świdrujące na górze. Można polecać w tych piniendzach.

Edytowane przez FeX
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wyruszyły w drogę do mnie dopiero po 8 dniach czekania :( Jadą jeszcze KZ ZS10 Pro X zobaczymy jak to się będzie spisywać. Wszystko to będzie spięte z Tempotec V6 więc jest w 100% chińsko :)

Edytowane przez Tajniakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.01.2023 o 22:29, PKTK napisał(a):

Na Alix jeszcze taniej.

W dniu 3.01.2023 o 23:32, Jaro54 napisał(a):

To podrzuć link, chętnie drugie kupię na zapas

 

Są nawet po 250zł + 50zł wysyłka ale to trzeba lubić ryzyko, sklep świeżo założony. (https://pl.aliexpress.com/item/1005004910558449.html)

 

Tu były za 360 zł

(https://pl.aliexpress.com/item/1005005066272051.html)

 

W tym sklepie jako jedne z ofert mają jakieś recenzje 450zł (https://pl.aliexpress.com/item/1005005069621454.html)

 

Chyba nie ma podrobionych Hifiman'ów re 800 srebrnych ?

Edytowane przez Maltin
poprawa linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To brać bo żadne chi-fi nie dorówna dźwiękowo 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko graja, takich które potrafią pokazać instrumenty góra- dół  jeszcze nie miałem w uszach. Nie tylko lewo-prawo i przód- tył  ale również wysokość. Na nich po prostu słuchasz muzyki. W cenie z hifiman.com lub aliexpress.com  są mega okazją 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SGOR Venus - świetne chi-fi! Bardzo zrównoważone. Bardziej mi się podobają niż KZ ZEX, które grają mocniejszą Vką.

 

Fajnie średnicę pokazują, scena jest dobra w głąb, przez co dobrze pokazany jest pierwszy i drugi plan.

Edytowane przez Andrewek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne skurczybyki, ale tylko jedna armatura i dynamik... Ciekawe jak to zagra.
D4D373A5-05DF-4CCB-A37F-0892BF8FB9B4.thumb.jpeg.bdf40793a97b6ad659be5d6ce0f90395.jpeg
5B55221C-DB9F-43EE-9036-4BEEAFFB86FC.thumb.jpeg.1019ae2c5ef8fed401c84ef360e9dc85.jpeg
849E7A67-5162-4BBE-AD76-3AA37FEC1B14.thumb.jpeg.1876e3af36db98cda02c640520d5171c.jpeg
9E32767D-5DFB-4C4E-9AF3-F4F9EF5D258A.jpeg.f29aafe279ba9d76bb2074b3533aaccb.jpeg

Mnie ciekawi, że skoro to jest collab z gizaudio to czemu słuchawka nie pokrywa się z targetem krzywej tegoż osobnika... Jaki jest sens tych kolaboracji? (oczywiście oprócz making money)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, FranticPhil napisał(a):


Mnie ciekawi, że skoro to jest collab z gizaudio to czemu słuchawka nie pokrywa się z targetem krzywej tegoż osobnika... Jaki jest sens tych kolaboracji? (oczywiście oprócz making money) emoji848.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Pewnie tylko money, ale to nic nowego. Jak słucham TRUTHEAR x Crinacle Zero to jakoś trudno mi uwierzyć, że to jest granie które się podoba Crinacle, który za wzór stawia Monarchy MKII czy U12T ;) Może gdyby ten bas nie był tak łupiący to jeszcze...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dirian napisał(a):

Pewnie tylko money, ale to nic nowego

 

Jak to w biznesie :) 

 

8 minut temu, Dirian napisał(a):

Może gdyby ten bas nie był tak łupiący to jeszcze...

 

Subiektywna opinia. IMHO basu jest tyle ile trzeba, aby było rozrywkowo, szczególnie z SXFI 👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marek_m napisał(a):

Subiektywna opinia. IMHO basu jest tyle ile trzeba, aby było rozrywkowo, szczególnie z SXFI 👍

 

Niestety gdy bas wylewa się przed wokale, to jak dla mnie jest go zdecydowanie za dużo lub jest to po prostu źle zestrojone. A w Truthear tak to właśnie się prezentuje. A że subiektywna opinia, to wiadomo, w tym hobby zawsze opinie są subiektywne ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Dirian napisał(a):

 

Niestety gdy bas wylewa się przed wokale, to jak dla mnie jest go zdecydowanie za dużo lub jest to po prostu źle zestrojone. A w Truthear tak to właśnie się prezentuje. A że subiektywna opinia, to wiadomo, w tym hobby zawsze opinie są subiektywne ;)


To niesamowite jak bardzo opinie o sprzęcie audio potrafią się różnić - dla mnie Truthear Zero mają zbyt mało basu, a nieco zbyt dużo średnicy (wokale są nieco krzykliwe i zbyt mocno wysunięte) :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności