Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, FranticPhil napisał(a):

Nowe QKZ HBB KHAN niedługo premiera.

ehhh...

 

 

Godzinę temu, FranticPhil napisał(a):

Konstrukcja z 2DD

udało się komuś w tej konfiguracji nie przewalić basu? A tu jeszcze współpraca z HBB.

 

QKZxHBB nawet dały się polubić mimo tego basu. Trochę go ubyło po dłuższym graniu a potem zmianie kabla na 8 żył. Jeszcze z tipsami myślę powalczyć.

Ale wcale bym się nie zdziwił jakby w tych Khan było basu jeszcze więcej.

 

Za to Kiwi przez 5 dni nie wysłali nawet. 😥

Edytowane przez Birken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Birken napisał(a):

ehhh...

 

 

udało się komuś w tej konfiguracji nie przewalić basu? A tu jeszcze współpraca z HBB.

 

QKZxHBB nawet dały się polubić mimo tego basu. Trochę go ubyło po dłuższym graniu a potem zmianie kabla na 8 żył. Jeszcze z tipsami myślę powalczyć.

Ale wcale bym się nie zdziwił jakby w tych Khan było basu jeszcze więcej.

 

Za to Kiwi przez 5 dni nie wysłali nawet. 😥

 

Coś wydaje mi się, że to będzie odpowiedź na Truthear ZERO, które bardzo chwali. Dynamik z subwooferem. ZERO akurat lubiłem, tylko fit był kiepski - długa i szeroka tulejka była w nich.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Coś wydaje mi się, że to będzie odpowiedź na Truthear ZERO, które bardzo chwali. Dynamik z subwooferem. ZERO akurat lubiłem, tylko fit był kiepski - długa i szeroka tulejka była w nich.

Zero w moich uszach idealne
Fajne to hobby, bo bardzo osobiste dla każdego.

A co do strojenia tego Khan to na razie cisza, ale jak cena będzie 30-35 dolarów to wg mnie nie ma sensu "odpowiadać" na Zero bo one są po prostu ideolo


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do strojenia to napiszę powiem głośno, że EDCXy są świetne! Fajne granie za mniej niż 30 zeta.... Lecę z Tidala poprzez Hiby...022e6e6c48164109121d84d0fb88a60f.jpg

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, joysofjoyc4 napisał(a):

Pany, którzy userzy shillują na head-fi? Czyich recenzji nie opłaca się nawet zaczynać czytać? Kiedyś pamiętałem, kto tam był na listach płac producentów chi-fi, alem zapomniał 😬

Jak kolega @SeagaLwspomniał - unikaj Dsnuts i audio123 czy jak mu tam, koleś leci na kopypascie piszac recenzje.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, joysofjoyc4 napisał(a):

Pany, którzy userzy shillują na head-fi? Czyich recenzji nie opłaca się nawet zaczynać czytać? Kiedyś pamiętałem, kto tam był na listach płac producentów chi-fi, alem zapomniał 😬

Redcarmoose non stop coś recenzuje i wszystko jest świetne.

 

10 godzin temu, FranticPhil napisał(a):

ab5599ee1eac806df9e13c4bbbf0c4b6.jpg
Nowe QKZ HBB KHAN niedługo premiera. Konstrukcja z 2DD


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ten to już odleciał z tymi kooperacjami, ale przynajmniej konstrukcja ciekawa.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Hustler said:

Redcarmoose non stop coś recenzuje i wszystko jest świetne.

 

Ten to już odleciał z tymi kooperacjami, ale przynajmniej konstrukcja ciekawa.

Wtyki QDC dla mnie je całkowicie dyskwalifikują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FranticPhil napisał(a):

Wtyki QDC dla mnie je całkowicie dyskwalifikują.

Mi to nie robi większej różnicy, bo bardzo rzadko zmieniam kable i nawet kruche MMCX jeszcze mi nigdy się nie popsuło. Jedynym dziwnym złączem jest to z BLON-ów - podobne bodajże do TFZ, ale przewody z TFZ zostawiały nieestetyczną szparę, dwupinowe nie zakrywało tej przeźroczystej części, a QDC nie pasowało, bo kołnierz jest owalny, a BLON-y miały prostokątny. Ostatecznie znalazłem pasujący kabel i mam spokój.

 

Mam nadzieję, że ludzie się ogarną i przestaną kupować wszystko jak leci, bo producenci coraz bardziej lecą w kulki, ale im się nie dziwię skoro konsumenci dali im zielone światło.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ab5599ee1eac806df9e13c4bbbf0c4b6.jpg
Nowe QKZ HBB KHAN niedługo premiera. Konstrukcja z 2DD


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nie łapię, czy to jest to co wklejam? Bo jest na Szopiii ???

https://tiny.pl/w1w8n

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, janek patufka napisał(a):

Nie łapię, czy to jest to co wklejam? Bo jest na Szopiii ???

https://tiny.pl/w1w8n

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka
 

Nie, to nowy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/26/2022 at 12:31 PM, FranticPhil said:


Zero w moich uszach idealne emoji846.png
Fajne to hobby, bo bardzo osobiste dla każdego.

A co do strojenia tego Khan to na razie cisza, ale jak cena będzie 30-35 dolarów to wg mnie nie ma sensu "odpowiadać" na Zero bo one są po prostu ideolo emoji846.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

image.thumb.png.21204abae4b6e798388a7327a646872c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, FranticPhil said:

 

Czyli wszedł w tę samą rzekę co Truthear Zero tylko taniej i z brzydszym designem :)

 

 

graph-3.png


zHuBaBubowane zbytnio wszystkie te chińczyki ostatnimi czasy.

On 12/26/2022 at 10:56 PM, Hustler said:

Mi to nie robi większej różnicy, bo bardzo rzadko zmieniam kable i nawet kruche MMCX jeszcze mi nigdy się nie popsuło. Jedynym dziwnym złączem jest to z BLON-ów - podobne bodajże do TFZ, ale przewody z TFZ zostawiały nieestetyczną szparę, dwupinowe nie zakrywało tej przeźroczystej części, a QDC nie pasowało, bo kołnierz jest owalny, a BLON-y miały prostokątny. Ostatecznie znalazłem pasujący kabel i mam spokój.

 

Mam nadzieję, że ludzie się ogarną i przestaną kupować wszystko jak leci, bo producenci coraz bardziej lecą w kulki, ale im się nie dziwię skoro konsumenci dali im zielone światło.


Jest jeden kabel z Yinyoo co specialnie ma dobrane wtyczki zeby pasowaly elegancko do BLONów.
image.png.e401f818ddedd9d4aa2c1000a30e6c2d.png

 

Edytowane przez PKTK
added photo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przewidywałem, QKZ HBB KHAN to odpowiedź na ZERO od Truthear, są bardziej zaoblone od wewnątrz, jest inny kąt tulejki, chyba będą (IMHO) wygodniejsze.

 

 

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PKTK napisał(a):

Tanie jak choinki po świetach, kable oraz sluchawki : https://fzhifi.aliexpress.com/store/sale-items/1100379081.html

Czy oferowany teraz tani kabel FZ F2 Pro 8, jest przyzwoity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Broda napisał(a):

Czy oferowany teraz tani kabel FZ F2 Pro 8, jest przyzwoity?

 

Myślę, że w tych kwotach, które oferuje sklep to będzie najtańszy modularny kabel jaki gdziekolwiek można dostać :D 

Jakość to pewnie coś ala KZ/TRN. Swoją drogą zniżki absurdalnie wysokie i sam się zastanawiam czy nie kupić wszystkiego po jednej sztuce 🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oferowany teraz tani kabel FZ F2 Pro 8, jest przyzwoity?

To jest to samo co TRN Pro, tylko inny napis na wtyczce.
Jakościowo te kable są ok, ale uważam że i tak warto dopłacić do czegoś lepszego i mieć święty spokój :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności