Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, PKTK napisał(a):

Ciekawe czy TKZK ceną pobije Kiwi ?

 

image.thumb.png.946b918c891358056d5257d91337d259.png

Mnie z tej fotki najbardziej intrygują TinHiFi C3. T3+ mam i je lubię, ale jakby miał ciut więcej basu to byłoby super. Nowsze C3 mi się bardziej podobają, mają zdecydowanie lepszy kabel i są nieco mniejsze. Tulejka z tworzywa sztucznego niby na minus, ale o tej porze roku może sprawdzać się lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, janek patufka napisał(a):

Wyczaiłem te Tiandirenhe td08 na Szopiii:

https://tiny.pl/w54xd

emoji40.pngemoji40.pngemoji40.png

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka
 

To stary model, mam go od jakichś 3 lat w kolekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BQEYZ ma obniżke, sa rożne modele, ale bez kabli i opakowania, tylko słuchawki

 

Złota torba : SPRING 2/ SUMMER (tylko słuchawki, bez innych akcesoriów)

Srebrna torba : K1/KB1/K2/KC2/BQ3 (tylko słuchawki, bez innych akcesoriów)

Miedziana torba : ulepszony kabel do słuchawek BQEYZ

 

https://www.aliexpress.com/item/1005005073168687.html

 

On 12/16/2022 at 9:52 AM, SeagaL said:

Napisz proszę kilka słów jak grają te TKZK Ouranos.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

 

Nie moge, nie posiadam. Zbyt nowe, też nie widziałęm żadnych reviews.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, PKTK napisał(a):

BQEYZ ma obniżke, sa rożne modele, ale bez kabli i opakowania, tylko słuchawki

 

Złota torba : SPRING 2/ SUMMER (tylko słuchawki, bez innych akcesoriów)

Srebrna torba : K1/KB1/K2/KC2/BQ3 (tylko słuchawki, bez innych akcesoriów)

Miedziana torba : ulepszony kabel do słuchawek BQEYZ

 

https://www.aliexpress.com/item/1005005073168687.html

 

 

Nie moge, nie posiadam. Zbyt nowe, też nie widziałęm żadnych reviews.

 

Na Aliexpress się nie opłaca tego brać bo drogo, na Amazonie też wystawili, ale brak produktu póki co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wracając do fotki z TinHiFi i TKZK to pewnie kojarzycie nowe Kiwi Ears Cadenza? Te same obudowy zastosowano wcześniej w modelu Tripowin Cencibel, a co najciekawsze IvipQ-100 to podobno dokładnie te same słuchawki co wspomniane Cadenzy, a zostały właściwie niezauważone. Kiwi Ears wiedziało gdzie posmarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Hustler napisał(a):

Jeszcze wracając do fotki z TinHiFi i TKZK to pewnie kojarzycie nowe Kiwi Ears Cadenza? Te same obudowy zastosowano wcześniej w modelu Tripowin Cencibel, a co najciekawsze IvipQ-100 to podobno dokładnie te same słuchawki co wspomniane Cadenzy, a zostały właściwie niezauważone. Kiwi Ears wiedziało gdzie posmarować.


Cadenza jest jednak ciut tańsza, moja zielona para prawdopodobnie jutro będzie. Będę raportował co i jak.

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BQEYZ ma obniżke, sa rożne modele, ale bez kabli i opakowania, tylko słuchawki
 
Złota torba : SPRING 2/ SUMMER (tylko słuchawki, bez innych akcesoriów)
Srebrna torba : K1/KB1/K2/KC2/BQ3 (tylko słuchawki, bez innych akcesoriów)
Miedziana torba : ulepszony kabel do słuchawek BQEYZ
 
https://www.aliexpress.com/item/1005005073168687.html
 
 
Nie moge, nie posiadam. Zbyt nowe, też nie widziałęm żadnych reviews.
Jasne. Myślałem, że to było Twoje zdjęcie z biurka i że je masz.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Birken napisał(a):

TRN Xuanwu jeszcze nikt nie dostał?

Moje w Budapeszcie wczoraj wylądowały. Mam cichą nadzieję że na święta dotrą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaro54 napisał(a):

Moje w Budapeszcie wczoraj wylądowały. Mam cichą nadzieję że na święta dotrą 

Lepiej żeby doszły bo jak nie to  będzie cicha noc. xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mr Krzychoo napisał(a):


Cadenza jest jednak ciut tańsza, moja zielona para prawdopodobnie jutro będzie. Będę raportował co i jak.

Zgadza się, ale chyba mogli sobie na to pozwolić w jakiś sposób kupując sobie reklamę na kanale Bad Guy Good Audio Reviews i najpewniej kłamiąc w kwestii berylowego przetwornika (jest gość, który robi sekcję różnych IEM-ów, więc może je też rozbierze).

 

Ja je pominąłem, bo mam już Mele, które lubię, a wyglądają dość podobnie na wykresie i wg relacji posiadaczy brzmią również, choć nie ukrywam, że fioletowe wpadły mi w oko. Od wakacji chodzi za mną jakiś zakup i dzielnie się bronię, ale ostatecznie wybór padnie najprawdopodobniej na TinHiFi C3. Może pojawią się jakieś fajne kupony na święta/nowy rok, ewentualnie chiński nowy rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hustler napisał(a):

Zgadza się, ale chyba mogli sobie na to pozwolić w jakiś sposób kupując sobie reklamę na kanale Bad Guy Good Audio Reviews i najpewniej kłamiąc w kwestii berylowego przetwornika (jest gość, który robi sekcję różnych IEM-ów, więc może je też rozbierze).

 

Ja je pominąłem, bo mam już Mele, które lubię, a wyglądają dość podobnie na wykresie i wg relacji posiadaczy brzmią również, choć nie ukrywam, że fioletowe wpadły mi w oko. Od wakacji chodzi za mną jakiś zakup i dzielnie się bronię, ale ostatecznie wybór padnie najprawdopodobniej na TinHiFi C3. Może pojawią się jakieś fajne kupony na święta/nowy rok, ewentualnie chiński nowy rok.


Jeśli brzmią jak MELE, to jestem kupiony. Uwielbiałem je. Do momentu aż zaczęły się filtry zatykać na mrozie. Po tym nasza miłość zgasła nieodwracalnie. Poza tym pojawiły się inne, młodsze, mróz nie był im straszny, czasami bardziej plastikowe, ale tego co razem przeszliśmy z MELE, to nikt nam nie zabierze 😉

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ryankgb napisał(a):

Czytałem, że są kiepskie i nie dorastają Gumiho do pięt... 

z jednej strony szkoda z drugiej będę się cieszył że nie kupiłem. O ile nie pisał to basshead gdzie dobrze gra to co łupie głośniej 😆

Godzinę temu, Hustler napisał(a):

TinHiFi C3

Mój rywal dla zakupu Kiwi a tu jeszcze pokazaliście te TKZK. Jak żyć? 😜

Fajnie jakby ktoś te C3 mógł tak solidnie i szczegółowo do T3+ porównać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Nazar70 napisał(a):

U mnie Gumiho to juz przeszłość - teraz sprawdzam Pandamony

IMG20221217183946.jpg

I jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jaro54 napisał(a):

I jak?

Bardziej równo - przy Gumiho czułem "dziurę" w środku pasma - tutaj jest lepiej. Góra złagodzona względem Gumiho, moim zdaniem ciut za bardzo ale tylko ciut. Pozycjonowanie, przestrzeń super. Może to pozycjonowanie lepsze jest w Gumiho ale to za mało, żebym je zatrzymał. Generalnie - niech dalej rozwijają SPD - to może być bardzo dobry kierunek.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mr Krzychoo napisał(a):


Jeśli brzmią jak MELE, to jestem kupiony. Uwielbiałem je. Do momentu aż zaczęły się filtry zatykać na mrozie. Po tym nasza miłość zgasła nieodwracalnie. Poza tym pojawiły się inne, młodsze, mróz nie był im straszny, czasami bardziej plastikowe, ale tego co razem przeszliśmy z MELE, to nikt nam nie zabierze 😉

Moje na szczęście nadal działają, ale też nie używałem ich na mrozie, choć raz z nimi biegałem. Na jakich tipsach ich słuchałeś i jaki kolor miałeś? Ja się na nie zdecydowałem dopiero, gdy pojawiły się niebieskie i możliwe, że producent pozbył się chorób wieku dziecięcego.

 

Ty chyba masz Reecho SG-01 OVA? Podobno jak się naklei na nie filtr od Tanchjim Tanya to grają zupełnie jak Mele z wyjątkiem lepiej rozciągniętej góry, a przynajmniej tak pisał Akros.

2 godziny temu, Birken napisał(a):

z jednej strony szkoda z drugiej będę się cieszył że nie kupiłem. O ile nie pisał to basshead gdzie dobrze gra to co łupie głośniej 😆

Mój rywal dla zakupu Kiwi a tu jeszcze pokazaliście te TKZK. Jak żyć? 😜

Fajnie jakby ktoś te C3 mógł tak solidnie i szczegółowo do T3+ porównać. 

Ja T3+ mam i bardzo je lubię, ale mogłyby mieć nieco więcej basu i być nieco mniejsze. C3 wydają się rozwiązywać oba te problemy i dodatkowo moim zdaniem są dużo ładniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos fimterkow, polecam kupić zestawami na Ali o różnych gęstościach/wartościach. 

Wg moich obserwacji filtr od Rangi to prawdopodobnie '400'.

 

Można się pobawić w dostrajanie słuchawek.

 

https://a.aliexpress.com/_Evdhj51

https://a.aliexpress.com/_EGpqrPN

 

Edytowane przez docentore
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Hustler napisał(a):

Moje na szczęście nadal działają, ale też nie używałem ich na mrozie, choć raz z nimi biegałem. Na jakich tipsach ich słuchałeś i jaki kolor miałeś? Ja się na nie zdecydowałem dopiero, gdy pojawiły się niebieskie i możliwe, że producent pozbył się chorób wieku dziecięcego.

 

Ty chyba masz Reecho SG-01 OVA? Podobno jak się naklei na nie filtr od Tanchjim Tanya to grają zupełnie jak Mele z wyjątkiem lepiej rozciągniętej góry, a przynajmniej tak pisał Akros.

 

Miałem złote MELE, z pierwszej partii, kupiłem je chyba ze 2 dni po premierze. Kleju przy filtrach podobno za dużo dali i dlatego były problemy. Grały na Spiral Dot albo na stockowych, nie pamiętam już. 

SG-01 OVA podobają mi się takie jakie są. Na mrozie nic ich nie boli, grają jak wściekłe. Podejrzewam że naklejenie dodatkowych filtrów może spowodować ich zatykanie. Generalnie zatykały się wszystkie metalowe jakie miałem, więc chyba różnica temperatur ma dużo do powiedzenia tutaj. Oryginalnie OVA wyglądają tak jakby miały sam grill na tulejce bez filtra.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności