Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

@Nazar70 czekam na więcej opisów brzmienia. Choć przyznam jestem ciut sceptyczny bo parę tych hiciorów, kilerów absolutnych w swej cenie już przeczekałem i nikt już o nich nie pamięta. BTW stwierdzam że one są fest brzydkie. Złote to już w ogóle jakbym klipsy mojej babki z przed 30 lat widział 😆. A mogli zrobić by wyglądały jak na twoim zdjęciu zielone takie jak skora węża i było by cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Birken napisał:

@Nazar70 czekam na więcej opisów brzmienia. Choć przyznam jestem ciut sceptyczny bo parę tych hiciorów, kilerów absolutnych w swej cenie już przeczekałem i nikt już o nich nie pamięta. BTW stwierdzam że one są fest brzydkie. Złote to już w ogóle jakbym klipsy mojej babki z przed 30 lat widział 😆. A mogli zrobić by wyglądały jak na twoim zdjęciu zielone takie jak skora węża i było by cacy.

Nie - to nie będzie hicior i król salonowy, goszczący u wszystkich recenzentów/hajperów świata. To nie są doki które robią wielkie wow. To trochę inaczej zestrojone mirrory, nie do każdego stylu muzyki i niekoniecznie idealnie zestrojone. Tak jak pisałem - w tych pieniądzach to świetna jakość wykonania, całkiem niezły pakiet tipsów i tyle. Wygląd rzecz gustu. Ja je kupiłem, bo posiadam yuanli. Ale to tylko dla kaprysu 😉 Swojego zajączka, póki co jakiś czas temu złapałem i nie wypuszczam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BQEYZ otworzylo lucky bag

 

 

(2dd 2ba) K2/KC2 - $29.51

(1dd 1ba 1piezo) summer/spring/spring 2 - $81.17

 

trzeba napisac w komentarzu kolor i co sie chce.

 

https://www.aliexpress.com/item/1005002820135666.html

17 hours ago, Nazar70 said:

TANGZU Shimin Li

Dotarły akurat na długi weekend. Pierwsze spostrzeżenia - naturalne brzmienie z zaskakująco dobrą średnicą, góra wyraźnia, aczkolwiek póki co nie męczy. Zarysowana wyraźnie scena, szczegółowość adekwatna do ceny ale absolutnie nie ma powodów do narzekań. Najciekawsze, że podpiąłem do jasno grającego dongla i bucy to fikuśnie :D (przynajmniej na Deezerze) 

 

image.thumb.jpeg.e0da8d9616f5a4ef769008f66b6bc7ee.jpeg

Kurde ,moje jeszcze inpost nie dal do paczkomatu.

 

On 5/31/2022 at 12:54 PM, docentore said:

Trzeba kupić Tanya.

 

Widzialem kiedys na ali po jakies 9 czy 10 dolcow za 10 sztuk. Wiec lepiej albo sluchawki z filtrami wziasc, albo takie https://www.aliexpress.com/item/1005003673469056.html

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko .mam cca ca16 i już kiedyś myślałem o upgrade
Teraz zauważyłem że jest coś takiego jak kz zas/cca ca16 pro . Technicznie to samo . Wykresy niemal identyczne

Lubię ciepłe muzykalne granie bez ostrej góry

Warto brać to w cenie 70-80 USD czy dozbierać na isn h40?

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2022 o 00:06, FeX napisał:

EDX Ultra to najlepsze EDXy, w końcu ta góra jest ogarnięta i nie wierci w głowie.

 

Naprawdę mamy różny słuch i przede wszystkim gust, preferencje. Ultry wg mnie to porażka. Strasznie zawalone ciężkim basem, a góra jest przedziwnie dziwna, jakby "przeźroczysta", sucha. Naprawdę dziwna. Powiem jeszcze tylko, że próbowałem je pogrzać i pokombinować z tipsami, bez efektu. Z inne mańki, możliwe, że Strona chińska ma problem z wyprodukowaniem powtarzalnych jakościowo wyrobów...nie wiem. 

Normalnie zamierzałem napisać posta z ostrzeżeniem aby nie nabywać. Życie weryfikuje temat. 😷

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko .mam cca ca16 i już kiedyś myślałem o upgrade
Teraz zauważyłem że jest coś takiego jak kz zas/cca ca16 pro . Technicznie to samo . Wykresy niemal identyczne

Lubię ciepłe muzykalne granie bez ostrej góry

Warto brać to w cenie 70-80 USD czy dozbierać na isn h40?

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka




Radzę Ci zdecydowanie dozbierać do H40. To już zupełnie inny poziom. Jak lubisz ciepło i muzykalnie z gładką górą to H40 będą bardzo dobrym wyborem. Są wyjątkowe i do tego świetna scena. Super pozycja za małą kwotę.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Naprawdę mamy różny słuch i przede wszystkim gust, preferencje. Ultry wg mnie to porażka. Strasznie zawalone ciężkim basem, a góra jest przedziwnie dziwna, jakby "przeźroczysta", sucha. Naprawdę dziwna. Powiem jeszcze tylko, że próbowałem je pogrzać i pokombinować z tipsami, bez efektu. Z inne mańki, możliwe, że Strona chińska ma problem z wyprodukowaniem powtarzalnych jakościowo wyrobów...nie wiem. 
Normalnie zamierzałem napisać posta z ostrzeżeniem aby nie nabywać. Życie weryfikuje temat. 
Z tego właśnie względu czytając Twoje polecenia wiem już czego mniej więcej unikać

Ja po prostu stwierdziłem, że Ultra w końcu nie są ostre i nie świdrują ucha, bo to dla mnie po prostu poniekąd przekreśla słuchawki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielny zestaw do słuchania: Bat for Lashes + A55 + TRN BA5 + ładny kabelek+ tipsy BGVP. To po wstrząsie z KZ Ultra ...8703333bde86de3066e6f01334d44ccd.jpg

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Birken napisał:

ostatnie omawiane TANGZU Shimin Li. Ale prawda jest że powinny być jakieś kary za nieopisywanie zdjęć. 

Proponuję 15 batów ze streamem, w oddzielnie założonym wątku. Przy recydywie, dokładamy do rzemyków metalowe haczyki i zwiększamy ilość do 30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Nazar70 napisał:

Proponuję 15 batów ze streamem, w oddzielnie założonym wątku. Przy recydywie, dokładamy do rzemyków metalowe haczyki i zwiększamy ilość do 30

Zamiast haczyków proponuję kulki, mniejszy wysiłek dla kata a efekt ten sam 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś umie powiedzieć jak Szimin Lin stoją z basem ? Tak z ciekawości podpytam tylko ..

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, janek patufka napisał:

Ktoś umie powiedzieć jak Szimin Lin stoją z basem ? Tak z ciekawości podpytam tylko ..

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka
 

Jest - całkiem solidny, na pewno dużo bardziej wyrazisty niż w Mirrorach. Dlatego napisałem wcześniej, że to są słuchawki naturalne. Nie użyłem zwrotu "neutralne", bo one takimi nie są. BTW rocka słucha się barzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności