Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na  szybko takie.

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005003181873387.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.44ad20a4Dy4CEJ&algo_pvid=fd023089-45e2-4c98-8b11-d1365f8edbbb&algo_exp_id=fd023089-45e2-4c98-8b11-d1365f8edbbb-12&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000024538585016"}

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005003469086628.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.44ad20a4Dy4CEJ&algo_pvid=fd023089-45e2-4c98-8b11-d1365f8edbbb&algo_exp_id=fd023089-45e2-4c98-8b11-d1365f8edbbb-11&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000025927546969"}

 

Ale  szczerze  na to leję.

To co wyrabiają  ostatnio Ińczycy mnie nie nastraja + to co się wyrabiało w zeszłym roku mnie nie nastraja + jak widzę  inne  kupony dla PL a inne dla reszty świata (maximulti to się  znam) to już całkiem mnie nie nastraja.

 

No i przede wszystkim nie jestem jednym  z  "szczęśliwców" którzy będą Ińczykom robić reklamę.

Żartuję :P

Po prostu nie  wierzę w przypadki, tzn. wierzę, ale bez żartów 🤣

 

Edytowane przez miquet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Birken napisał:

a ilościowo jest...

 

W stosunku do BL03? Tutaj trudno mi odpowiedzieć, bo od dawna ich już nie mam ale na pewno nie jest go mało. Ale nie przytłacza absolutnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym wolał mniej. Poza wygodą w BL03 tylko nadmierna ilość basu mi przeszkadzała. Reszta była super.

Ładne te niebieskie MELE na prawdę. Ale już miałem nie kupować doków takiej konstrukcji a tym bardziej metalowych 😳

 

Edytowane przez Birken
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Birken napisał:

No ja bym wolał mniej. Poza wygodą w BL03 tylko nadmierna ilość basu mi przeszkadzała. Reszta była super.

Ładne te niebieskie MELE na prawdę. Ale już miałem nie kupować doków takiej konstrukcji a tym bardziej metalowych 😳

 

 

Ale że metalowe, to chodzi o co? Są lekkie, super wyprofilowane, nie czuć ich w uszach w ogóle. Takie ciut ciut cięższe KZ EDX. Ciężkie to są KATO dopiero.

Gdyby nie to, że mam zamówiony limitowany pad i headset na 20 rocznicę Xboxa, to niebieskie wziąłbym na zapas. 

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mr Krzychoo napisał:

Ale że metalowe, to chodzi o co?

a choćby o to że zimne :P Cięższe i na awarię bardziej podatne bo tych plastików rozwalić już nie sposób(chyba bo nie próbowałem) a jednak metal mniej amortyzuje uderzenia i skrapla wilgoć. Ale ja i tak doków poza obudowami typu czopek nie używam poza domem a w domu mam stacjonarkę. Tyle mi one potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Birken napisał:

a choćby o to że zimne :P Cięższe i na awarię bardziej podatne bo tych plastików rozwalić już nie sposób(chyba bo nie próbowałem) a jednak metal mniej amortyzuje uderzenia i skrapla wilgoć. Ale ja i tak doków poza obudowami typu czopek nie używam poza domem a w domu mam stacjonarkę. Tyle mi one potrzebne.

 

Fakt, mogą skraplać wodę i zatykać filtry przy ujemnych temperaturach, ale nie jest to pewne. Ja miałem coś takiego w KBEAR BElieve, ale mój brat w TRN V90 już nie. Jak coś jakiego będzie się działo, to oczywiście dam znać. A reszta wad jest moim zdaniem pomijalna.

Możesz spróbować, się przekonasz. Może jakiś kupon na Ali Ci wpadnie, więc cenowo coś urwiesz. Jak Ci nie spasują, to jak wrzucisz na giełdę. Długo nie poleżą. Już to wielu e-kolegów pisało tutaj: za 49,99$ + VATeusz są nieprzyzwoicie dobre. 

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znawcy rynku tanich chińskich słuchawek, proszę o pomoc!

Czy jest w dzisiejszej ofercie jakiś absolutny hit, oczywiście wśród tanich słuchawek?

Muszą być tanie bo coś za często mi znikają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Broda Tani to pojęcie względne, ale przyjmijmy, że do 50$. Na pewno warto wziąć pod uwagę legendarne już BLON BL-03 (wymiana kabla i tipsów jest zalecana, bo mogą być problemy ze złapaniem seala), a jeżeli szukasz bardziej technicznego grania i neutralno-chłodnego strojenia to ciekawe są HZSOUND Heart Mirror (tutaj przewód jest porządny, a tipsy po prostu dobre) oraz BLON BL-05S (ten sam kabel co w BL-03, ale w tym wypadku jest używalny, a tipsy raczej do wymiany), które na wykresach wyglądają wręcz identycznie z wyjątkiem podbitego basu w tych drugich. Podobno bardzo udane są też leciwe już BQEYZ K2/KC2 oraz nowe Reecho SG-01 z dość dobrym wyposażeniem jak na swoją cenę. Z tańszych opcji bardzo polecam KZ DQ6 - super jakość wykonania, całkiem porządny kabel, dla mnie są mega wygodne i grają bardzo dobrze, choć polecam wykonać tzw. filter albo foam mod i koniecznie trzeba zmienić tipsy, bo te z zestawu są tragiczne. Na chwilę obecną jeszcze tylko Tanchjim Tanya przychodzi mi do głowy, a z totalnej tanizny to TRN MT1 (mam i używam do biegania), KZ EDX Pro oraz QKZ VK4 (świetnie grają jak na te kilka $, ale podobno jest spory rozrzut jakościowy).

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Broda Nadal dla córki gubiącej słuchawki? To nie lepiej i taniej na dłuższą metę coś większego gabarytowo niż doki by nie można było tego zgubić? Poniżej 2 stów można kupić marley positive vibration 2 wireless, brzydkie nie są.

 

image.png.d81ff7dc98f43d4deb9c1a2045e2befa.pngimage.thumb.png.4955dcd18d1231a109f0019bffc9a2d5.png

Edytowane przez unic0rn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Broda napisał:

Znawcy rynku tanich chińskich słuchawek, proszę o pomoc!

Czy jest w dzisiejszej ofercie jakiś absolutny hit, oczywiście wśród tanich słuchawek?

Muszą być tanie bo coś za często mi znikają.

 

Tripowin MELE. Nie dziękuj. Z kodem ZNIZKA masz 8$ rabatu, jak masz jakieś coins'y to coś dodatkowo urwiesz. Mi wyszło że można zjechać z 61,49$ z VAT na kwotę 50,42$ z VAT. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam:) pytam, bo na Sony A45 basu mam jakoś mało. Myśłałem, że to może tipsy, ale po podłączeniu bezpośrednio do laptopa basu jest aż za dużo (kosztem góry). Myślałem, że to może Sony ma za mało mocy do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności