Jump to content

Tanie słuchawki z Chin

Recommended Posts

21 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

Na Ali - wysyłka AliExpress Standard Shipping przez Amsterdam. 0 zł dodatkowych kosztów.

A w którym sklepie kupowałeś i ile zapłaciłeś? :)

• Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Większa część (ale nie wszystkie) moich chińczyków: Z opisem:

Postanowiłem, że w wolnych chwilach zajmę się amatorskimi recenzjami sprzętu, który posiadam żeby się sprawdzić i mieć swoją kolekcję rozpisaną przejrzyście. Jednocześnie może komuś to pomoże w zakupi

Przyszedł i mój lucky bag. Wczoraj już był, ale nie chciałem sobie dodatkowo psuć humoru, że też dałem się nabrać na tę loterię i dzisiaj dopiero otworzyłem.   No właśnie, a w środku Springi

Posted Images

Teraz, Mr Krzychoo napisał:

W oficjalnym Moondrop, zapłaciłem 72,99$ (miałem kupon Ali).

Dzięki, chyba je zamówię, chociaż nie mam pojęcia po co mi kolejne słuchawki ;)

1 minutę temu, Kuba_622 napisał:

Dzięki, chyba je zamówię, chociaż nie mam pojęcia po co mi kolejne słuchawki ;)

Jak to po co? Celem rozwijania się i zdobywania nowych doświadczeń 😉

• Haha 1
1 godzinę temu, Mr Krzychoo napisał:

W oficjalnym Moondrop, zapłaciłem 72,99$ (miałem kupon Ali).

Tak z ciekawości, ile szła Ci paczka od momentu dotarcia do Amsterdamu? Czekam na przesyłkę, też Ali standard i właśnie tam dotarła 

18 minut temu, marcelmtbmx napisał:

Tak z ciekawości, ile szła Ci paczka od momentu dotarcia do Amsterdamu? Czekam na przesyłkę, też Ali standard i właśnie tam dotarła 

Wysłano je 19.04 a dotarły 17.05.

• Like 1

@Mr Krzychoo

dzięki, zaryzykuję. nie wiesz może czy prawdopodobieństwo poboru wzrasta jeżeli wybiorę paczkomat?

Wysłano je 19.04 a dotarły 17.05.

czyli pora zamawiać skoro szły prawie miesiąc z samej europy, zanim nasza pocztusia najukochańsza zostanie ustawowo oficjalnie namaszczono na windykatora vatu.

Teraz, fero415 napisał:

czyli pora zamawiać skoro szły prawie miesiąc z samej europy, zanim nasza pocztusia najukochańsza zostanie ustawowo oficjalnie namaszczono na windykatora vatu.

Nie narzekaj na Pocztę Polską, bo właśnie NLPost to dopiero nieporozumienie, albo poczta amerykańska USPS. Moje zamówienie zwiedziło 16 stanów by wyladować na lotnisku O'Hara w Chicago i po 5 dniach być u mnie. Podróż po Stanach trwała od maja do początków listopada

@Jaro54
przepadać za pocztą nie przepadam, ale w tym wypadku głównie chodziło mi o to że od 1 lipca to P(e)P(esza) będzie oficjalnie zajmowała się procesowaniem "zadłużenia podatkowego" dla przesyłek zagranicznych (w tym sprawdzaniem czy należność została opłacona przez IOSS), wcześniej robili to chyba tylko wtedy jeżeli pan celnik wskazywał konieczność pieczątką (w sensie jeżeli coś zostało oclone to musi zostać również oVATowane).

@Mr Krzychoo
tenk ju.

Edited by fero415

Jeśli tylko mam taką możliwość, to zawsze zamawiam do Paczkomatu. Nie dość, że paczki dochodzą szybciej niż PP (rekord to 9 dni), to jeszcze nigdy nie ponosiłem dodatkowych kosztów z tytułu cła, czy VATu. O braku konieczności biegania z awizo na pocztę nie wspomnę.

• Like 2
10 minut temu, fero415 napisał:

nie wiesz może czy prawdopodobieństwo poboru wzrasta jeżeli wybiorę paczkomat?

Nie wzrasta ;) Możesz zamawiać do paczkomatu, ja zamawiam tak i tak. Często paczkomat przychodzi szybciej niż pocztą, w zasadzie czas oczekiwania na paczkę jest bardziej "stabilny" i jeśli np. zamawia się coś mniejszego, a nie ma do wyboru ASS tylko ekonomiczna lub paczkomat to wybieraj zawsze paczkomat. Ekonomicznych unikać jak ognia, potrafią iść ponad pół roku, chyba, że złączą Ci paczkę (combined delivery) to wtedy idzie tak jak ASS śledzoną paczką i Pocztexem (kurier) do domu.

Stoję przed dylematem, naczytałem się tyłu opinii i recenzji że ciężko mi cokolwiek wybrać. W sumie to tylko aktualnie na oku mam DQ6 choć boję się że przytłoczą mnie za bardzo bassem. Liczy się dla mnie mocna, gitarowo-perkusyjna i oczywiście metalowa muzyka z dobrym brzmieniem wokalu zwłaszcza tego nastawionego na muzykę z tegoż gatunku. Czy możecie coś doradzić w granicach +/-100zł?