Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

nie pomyliłem. jestem fanem słuchawek z Chin i wtrąciłem coś do tematu w ich sprawie. przy okazji proszę Was o pomoc w pozbyciu się zalegających słuchawek - też z Chin właśnie :P

 

Tak swoją drogą, KZ AS10 nie zadowoliły mnie. VE Monk Plus uważam za świetną opcję, po EQ są naprawdę fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JadeAudio EA1 zamówione. Do tego 16 żyłowy kabelek balans i pianki comply.

Szukałem czegoś egzotycznego i złapałem się na powlekane berylowe membrany.

Jeszcze na malutkie elektrostaty zapoluję z ciekawości ale to już zabawa na wątek z droższymi słuchawkami z Chin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2020 o 13:32, Admor napisał:

Mam również dwie pary zbędnych, nieotwartych BLONów BL-03. Skoro to temat tanich słuchawek, to oficjalnie powiadam: sprzedam tanio. BLONy z dodatkowym (upgrade) kablem po 90zł

 

Tak z ciekawości - za 9 dych dwie pary Blonów i kabel? Bo inaczej to normalna cena, a nie tanio 🤔

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hustler Zamówiłem z Ali z oficjalnego sklepu podmarki Fiio.

EA1 brakuje dodatkowych pianek, więc można powiedzieć, że różni się wówczas brzmieniem ;) Ma też inny futerał. Konstrukcyjnie FD1 ma złocone elementy ale to tylko estetyka.

Zapłaciłem niecałe 120 zł z przesyłką Fiio w Polsce kosztuje cojamniej 330 plus przesyłka.

Jeśli w tym przypadku cierpliwość kosztuje 200zł czy lepiej 2/3 ceny to moim zdaniem uczciwa cena.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym kupić dodatkowe słuchawki i potrzebuję podpowiedzi. Preferuję w miarę równe brzmienie z dobrą separacją i sceną. Głównie różne gatunki rocka. Zależy mi też na wygodzie. Głównie będą używane na zewnątrz. Budżet do 200pln. Myślałem o takich:

1. Blon 03

2. Jade audio ea3

3. Mee audio m6 pro 2 (mogę kupić za Ok 200pln)

4. Final audio e500

Czy lepiej dopłacić do Fiio fh1s albo fd1?

Czy może są jakieś inne modele, które warto rozważyć? 
Mogłyby być też jakieś tws, ale z dobrą baterią i żeby mocno nie wystawały z uszu

Źródła to iPhone xr, iPad Pro i MacBook

Z góry dziękuję za pomoc

Edytowane przez Jaclav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaclav Tylko na postawie testów i opinii wybrałem Jadę Audio EA1 (Fiio FD1) są równiejsze od EA3 (Fiio FH3) które eksponują skraje pasma. Cena jest ta sama. Blony też ciekawe i cenione.

Jak chcesz mieć "teraz zaraz" dopłać do Fiio, jak możesz poczekać kilka tygodni kupuj Jade Audio.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oficjalnie do sprzedaży trafiły KBear Lark!

 

W AK z rabatem "RYAN" cena wynosi 24,99$ za wersję bez mikrofonu i 25,99$ za wersję z mikrofonem ;)

 

Link: https://aliexpress.com/item/1005001593115970.html

 

Moje niedługo do mnie dotrą, dam znać cóż to warte w porównaniu do pozostałych modeli firmy :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hustler napisał:

 

Zaraz się zacznie hype na nowe BLON 01, które wyglądają tak, a tutaj wykres.

 

A cena..? Gdzieś znalazłeś? 😶

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One chyba będą się nazywać Blon BL-T03, może za jakiś czas dostanę sampla tych słuchawek.. Chyba, że to to, zobaczymy https://www.linsoul.com/products/blon-t3

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One chyba będą się nazywać Blon BL-T03, może za jakiś czas dostanę sampla tych słuchawek.. 

BL-T03 są już dostępne, więc te doki ze zdjęcia to chyba faktycznie jakiś nowy model.
Co do BL-T03, to są to te same kopułki co Nicehck EP10 i niedostępne już BL-01, więc też nie jakieś nowum.

EDIT: BGGAR o nowych Blonach:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SeagaL napisał:

Mógłbyś wstawić jakieś linki z opisem/informacją? Gdzie oni wrzucili w ogóle tą informację?

Na kanale tego gościa, którego filmik wstawił kolega, ale nie wiedzieć czemu link się nie chciał dodać.

Tutaj jest jeszcze kilka zdjęć.

Edytowane przez Hustler
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2020 o 22:53, Hustler napisał:

O cenie nic nie wiem.

 Rano wyczytałem jadąc do fabryki, że około 30 $...🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem sobie trochę QKZ VK4. Przyznaję, że tak prosto z pudełka, na fabrycznych gumkach grają lepiej niż EDX. Nie mają tak mocno podbitego rejonu 2 - 5 kHz, wydają się bardziej naturalne. Natomiast ja słucham EDX z Comply Tx-400 i tutaj już wygląda to trochę inaczej. Oba modele mają imponujący bas, oba są dość szczegółowe. VK4 mają scenę chyba trochę szerszą i bardziej napowietrzoną, ale EDX lepiej budują dalsze plany, jest większa głębia, co wynika z precyzyjniejszej lokalizacji źródeł pozornych. W VK4 dźwięk jest mniejszy, mniejsze źródła pozorne, EDX to większy rozmach (oczywiście wpływ na to miał fakt, że jedne słuchałem z piankami, drugie z silikonami, ale jakoś VK4 z Comply mi zupełnie nie zagrały, najlepiej wypadły ze SpinFit CP145).

Oba modele mają swoje plusy i minusy. Czy warto mieć oba? Gdyby kosztowały kilkaset zł, to powiedziałbym że nie, bo to zbliżony poziom jakościowy i różnią się w dużej mierze po prostu equalizacją. Ale że są tak tanie, to nie widzę przeciwwskazań ;) EDX jak dla mnie są świetne zwłaszcza w muzyce elektronicznej, ale QKZ trochę lepsze w muzyce akustycznej.

 

qkz.png

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kuba_622 napisał:

 

Faaeal Iris 2.0. Mam też Monk Plus, Faaeal są lepsze. Do tego pięknie wykonane.

 

 

FAAEAL Iris 22.png

 

 

Po tym jak zrobiły na mnie wrażenie Fiio EM5, pomyślałem, że trzeba zerknąć co oferują douszne w budżetówce i padło na Iris 2.0, koszt ok oło 22 zł. - Bardzo fajne pchełki, nie jest to poziom falagowca, ale słucham ich na bieżąco od jakiegoś czasu. Dobrze czasem zmienić perspektywę 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności