Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Perul dzięki za info.

W sumie o doki to tak pytałem, bo chyba i tak nie chciałbym przesiąść się z armaturek na membranówki. A lepsze armaturki to pewnie już Audeo, a to nie jest koszt 10$ a raczej bliżej 100$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Czasami na tych stronach jeden model ma szczegółowy opis z nazwą marki w nagłówku z wysoką ceną, ale też jest umieszczony w tym samym sklepie bez nazwy marki i modelu (np "stylish earphone for iphone") za mniejszą ceną. Czasem tak z Awei było. Patrzcie też na Raxconny - model za $10 zamiata, ten za $20 ssie. Znowu podobnież awei (Q3 lepszy od es900)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perul dzięki za info.

W sumie o doki to tak pytałem, bo chyba i tak nie chciałbym przesiąść się z armaturek na membranówki. A lepsze armaturki to pewnie już Audeo, a to nie jest koszt 10$ a raczej bliżej 100$.

W porównaniu do armaturek, to Cresynom oczywiście brak szczegółowości i separacji, ale bronią się spójnym brzmieniem i dobrą przestrzenią. Na pewno przyjemniej się ich słuchało (z tych względów) niż MJ800.

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czuję dudniący dźwięk zalany marnym basem. Ale wiadomo, bez odsłuchu można sobie tylko gdybać.

Proponuję zakupić i podzielić się z nami wrażeniami :)

 

I wrócę do Awei ES10 - po jakichś 20, może 30 godzinach grania mogę powiedzieć, że są naprawdę fajne jako pchełki do elektroniki (pewnie do hip-hopu też). Niezłe uderzenie na basie (momentami wręcz czuć drżenie), zwięzły dźwięk, ładna dynamika, mały brak w wyższej średnicy (EQ wyraźnie pomaga). Wysokich dźwięków za wiele nie ma, scena dość wąska jak na pchełki.

 

No i dziś zakupiłem podróby Beatsów:

http://www.priceangels.com/High-Performance-Noise-Isolation-In-Ear-Headphone-with-Replaced-Earbuds-3-5mm-Jack-Angled-Plug-s75709.html

Same słuchawki pewnie pójdą w śmietnik, ale liczę na dobrą jakość gumek. Taki zestaw i etui za jakieś 32 złocisze, to niezła okazja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedziałem, że tak będzie. Moja przesyłka dalej nie doszła (w trackingu nadal "cisza"), a JBM właśnie sprzedaje ES800M, na które właśnie czekam. Koledzy z forum już tak intensywnie handlują słuchawkami, że szybciej ktoś na forum wystawi co nas interesuje, niż przyjdzie paczka ;) Za 6 dni minie miesiąc od wysłania mojej paczki. Tylko ja tak czekam teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica w cenie, to druga para słuchawek, więc jak komuś nie zależy na czasie, to chyba lepiej zamawiać z Chin.

 

Luk@s, do mnie ostatnia przesyłka dotarła w niecałe 3 tygodnie. Kolejne 3 zamówienia mogą być na dniach. Ale praktyka uczy, że możesz czekać i półtorej miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co mówić "niestety". Tych słuchawek jest taki niedobór, że żadna para się nie zmarnuje :)

 

Zamówiłem Awei es400i

http://www.chinabuye.com/awei-es-400i-high-performance-in-ear-earphone-headphone-noise-cancelling-earbud

Zobaczymy czy mają jakiś sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja próbuję zamienić w DX białe Jabeeseny na czarne. Po trzech tygodniach czekania na wysyłkę zostałem poinformowany, że białych w sumie nie ma i nie wiadomo czy kiedykolwiek będą. A że czarne są nieco droższe, to mi może zaczną kombinować.

Coś ostatnio nie mam szczęścia do obsługi wysyłkowej. Trzy pary słuchawek odmówione z powodu braków w magazynie i dwa błędnie wysłane przedmioty w ciągu półtorej miesiąca, to jednak nieco przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie juz drugi raz cofneli paczke z awei, ktore zamowilem. Juz miesiac minal. Nigdy wiecej focalprice...

 

Sent from my Galaxy Nexus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komisie stoją teraz białe CK700 i real foto tych słuchawek wykonane przez JBM, ale na tej stronie ->http://www.head-fi.org/t/579727/mysterious-focalprice-iems-amazing-impressions-and-comparisons-inside opakowanie wygląda zgoła inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AWEI ES-Q3 z DealExtreme przyszły ! Wysłane 18.01.2012. Ładne pudełko, ale nie taki HajEnd :) jak JBM MJ 700.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam parę par tych słuchawk z chin. Teraz taka krótka konkluzja:

 

awei es q3- mogą być, żadne oh i ah. dobre jak dla mnie dopiero z comply albo bi-flangami. Wolałbym i tak dołożyć do es18 soundmagick.

 

awei es300m- niezły loudness. Nawet z moim i7, który jest chłodny serio, to było za loudness. Jednak kto co lubi

 

awei q5- największy zawód... spodzieałem się czegoś fajnego. Kabelek taki fajny i w ogóle, podobne granie do q3, dla mnie bez życia.

 

sdun ck-700- jak wyżej, jeśli chodzi o dźwięk. jednak z tej 4, to jak dla mnie 1 miejsce mają. Odpowiedni gumki dobrać, do własnych preferencji i jest git.

 

 

Z tych co mam, naprawdę wolałbym dołożyć te 20 zł do es18. O wiele "dojrzalsze" i pełne brzmienie. Patrząc jednak na pryzmat ceny, to fakt niezłe. Chociaż panasoniki hje 120 mi bardziej się podobały, a cena podobna. Zobaczymy jak dalej pozamawiam co będzie.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności