Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Za 30 zł polecam Wavemaster Pure - jak ktoś chce MEGA TANIO  i dobrze.
Dla mnie osobiście to kategoria "łupiących basem" (ale nie mózgotrzepy)... ale jak się odpowiednio włoży (czopki z zestawu) do ucha to można zredukować bas i wypchnąć resztę, a nawet basu może zabraknąć🙃. Samo sq jest spoko. Kabel nie ma mocnego efektu mikrofonowego, a czopki nie zostają mi w uszach przy wyciąganiu, chociaż potrafią się odwinąć jak za głęboko wsunę.
Jak się mają do mh1c? Nie wiem, nie mam możliwości porównania - z pamięci, soniacze robią na mnie lepsze wrażenie, ale musiałbym porównać łeb w łeb. W barwie bliższe soniaczom niż "mrocznym" kefom m100.

Edytowane przez bob2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SiggyFraud napisał:
2 godziny temu, requal napisał:
Może ktoś skorzysta sobie. 

Promocja niby od 28 do 30.08, ale kupić można już teraz. Ciekaw jestem jak to ma działać.

Widziałem, że ludzie już kupują. A to nie jest tak, że towar wysyłają losowo? Albo przed wysłaniem pytają o szczegóły. Sam nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SiggyFraud napisał:

Jak lucky bag to na 100% loteria. Z tego co zrozumiałem, ma to być zestaw kabel BT + losowe słuchawki.

Na to wygląda. Wolałbym jednak dodatkowy kabelek, ale i tak, nie ma na co czekać, bo niby tylko 200 sztuk. Więc właśnie zamówiłem. Nawet jeśli to nie będzie żaden Spring, to i tak warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10203042.png

Różnice między modelami wyglądają tak wg. producenta (chyba ta tabela była udostępniona pierwotnie przez BQEYZ). Pewnie będą to głównie k1 i k2, z tego co widzę są rzadziej wybierane przez klientów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, requal napisał:

10203042.png

Różnice między modelami wyglądają tak wg. producenta (chyba ta tabela była udostępniona pierwotnie przez BQEYZ). Pewnie będą to głównie k1 i k2, z tego co widzę są rzadziej wybierane przez klientów. 

Niby tak, ale niektórzy użytkownicy nie do końca zgadzają się z tą tabelą, która sugeruje, że BQ3 jest najbardziej kompletny, ale paradoksalnie, jest to jeden ze słabszych modelów BQEYZ. Nie licząc Springów i KB100 (którego nie ma w torbie), to chyba KC2 wygląda najlepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nesper napisał:

Niby tak, ale niektórzy użytkownicy nie do końca zgadzają się z tą tabelą, która sugeruje, że BQ3 jest najbardziej kompletny, ale paradoksalnie, jest to jeden ze słabszych modelów BQEYZ. Nie licząc Springów i KB100 (którego nie ma w torbie), to chyba KC2 wygląda najlepiej. 

Ja za 20usd brałbym bq3, miałem i bardzo mi się podobał. Fakt, jednak, że to vka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nesper napisał:

Niby tak, ale niektórzy użytkownicy nie do końca zgadzają się z tą tabelą, która sugeruje, że BQ3 jest najbardziej kompletny, ale paradoksalnie, jest to jeden ze słabszych modelów BQEYZ. Nie licząc Springów i KB100 (którego nie ma w torbie), to chyba KC2 wygląda najlepiej. 

Ja za 20usd brałbym bq3, miałem i bardzo mi się podobał. Fakt, jednak, że to vka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milion postów odnośnie rewelacyjnie grających chińskich słuchawek, co drugi komentujący to niemalże audiofil z barwnymi, kwiecistymi opisami każdego szczegółu, detalu kupionego nowego sprzętu. Wszystko to psu na budę. Zaufałem temu forum kilka razy kupując takie wynalazki jak: Blon bl 03, Audictus Explorer 2.0, Trn v90, dwie pary ZST, Tin Audio T2 i wszystkie te wynalazki w mniejszym lub większym stopniu nie odpowiadały mi. Mało wygodne, albo trzeba było odpowiednio ułożyć żeby w miarę grały, a to jakieś przebasowione, innym razem góra kłuje po uszach, inne znów nienaturalne i męczące dźwiękiem po kilkunastu minutach, i tak za każdym razem coś nie halo mimo że wszystkie one cały czas przewijają się przez forum jako te najbardziej polecane. Za to zupełnie przypadkiem odkryłem słuchawki których nigdy nie podejrzewałbym o to że staną się tymi "idealnymi" i zamiotą pod dywan te wszystkie przez Was polecone wynalazki z Chin. Są to oryginalne earpods'y na jacku. Wygodne, grają tak jak sobie życzyłem i to od razu po wyjęciu z pudełka. Bez żadnego wygrzewania, podgrzewania, opalania i innych szamańskich pierdół. Jedynie do czego mógłbym się przyczepić to wygląd który zdecydowanie ustępuje chińskim wynalazkom. Teraz możecie mi nawrzucać w stylu ze słoń nadepnął mi na ucho, mam to tam gdzie się kończy szlachetna część pleców :) 

  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tuptam napisał:

Milion postów odnośnie rewelacyjnie grających chińskich słuchawek, co drugi komentujący to niemalże audiofil z barwnymi, kwiecistymi opisami każdego szczegółu, detalu kupionego nowego sprzętu. Wszystko to psu na budę. Zaufałem temu forum kilka razy kupując takie wynalazki jak: Blon bl 03, Audictus Explorer 2.0, Trn v90, dwie pary ZST, Tin Audio T2 i wszystkie te wynalazki w mniejszym lub większym stopniu nie odpowiadały mi. Mało wygodne, albo trzeba było odpowiednio ułożyć żeby w miarę grały, a to jakieś przebasowione, innym razem góra kłuje po uszach, inne znów nienaturalne i męczące dźwiękiem po kilkunastu minutach, i tak za każdym razem coś nie halo mimo że wszystkie one cały czas przewijają się przez forum jako te najbardziej polecane. Za to zupełnie przypadkiem odkryłem słuchawki których nigdy nie podejrzewałbym o to że staną się tymi "idealnymi" i zamiotą pod dywan te wszystkie przez Was polecone wynalazki z Chin. Są to oryginalne earpods'y na jacku. Wygodne, grają tak jak sobie życzyłem i to od razu po wyjęciu z pudełka. Bez żadnego wygrzewania, podgrzewania, opalania i innych szamańskich pierdół. Jedynie do czego mógłbym się przyczepić to wygląd który zdecydowanie ustępuje chińskim wynalazkom. Teraz możecie mi nawrzucać w stylu ze słoń nadepnął mi na ucho, mam to tam gdzie się kończy szlachetna część pleców :) 

No i gitara. Nawciskałeś nam, a Ty i tak wolisz Amerykańców. Niech Ci służą. Kłócenie się o gust jest słabe i napisałeś ten post tylko po to, aby się wyżalić. My sobie dalej będziemy słuchać tanich Chińczyków, a Ty będziesz swoich Amerykańców i tyle. Zamykam temat. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tuptam napisał:

Milion postów odnośnie rewelacyjnie grających chińskich słuchawek, co drugi komentujący to niemalże audiofil z barwnymi, kwiecistymi opisami każdego szczegółu, detalu kupionego nowego sprzętu. Wszystko to psu na budę. Zaufałem temu forum kilka razy kupując takie wynalazki jak: Blon bl 03, Audictus Explorer 2.0, Trn v90, dwie pary ZST, Tin Audio T2 i wszystkie te wynalazki w mniejszym lub większym stopniu nie odpowiadały mi. Mało wygodne, albo trzeba było odpowiednio ułożyć żeby w miarę grały, a to jakieś przebasowione, innym razem góra kłuje po uszach, inne znów nienaturalne i męczące dźwiękiem po kilkunastu minutach, i tak za każdym razem coś nie halo mimo że wszystkie one cały czas przewijają się przez forum jako te najbardziej polecane. Za to zupełnie przypadkiem odkryłem słuchawki których nigdy nie podejrzewałbym o to że staną się tymi "idealnymi" i zamiotą pod dywan te wszystkie przez Was polecone wynalazki z Chin. Są to oryginalne earpods'y na jacku. Wygodne, grają tak jak sobie życzyłem i to od razu po wyjęciu z pudełka. Bez żadnego wygrzewania, podgrzewania, opalania i innych szamańskich pierdół. Jedynie do czego mógłbym się przyczepić to wygląd który zdecydowanie ustępuje chińskim wynalazkom. Teraz możecie mi nawrzucać w stylu ze słoń nadepnął mi na ucho, mam to tam gdzie się kończy szlachetna część pleców :) 

 

Tylko wiesz.. ten temat dotyczy właśnie tylko i wyłącznie chińskich wynalazków :D

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tuptam napisał:

Teraz możecie mi nawrzucać w stylu ze słoń nadepnął mi na ucho, mam to tam gdzie się kończy szlachetna część pleców :) 

To jest forum, na którym wygłaszamy swoje opinie. Nikt tu nikomu nic nie wrzuca, a jak już coś takiego się zdarzy, to zaraz reszta użytkowników go prostuje.

 

1 godzinę temu, Tuptam napisał:

wszystkie te wynalazki w mniejszym lub większym stopniu nie odpowiadały mi. Mało wygodne, albo trzeba było odpowiednio ułożyć żeby w miarę grały, a to jakieś przebasowione, innym razem góra kłuje po uszach, inne znów nienaturalne i męczące dźwiękiem po kilkunastu minutach, i tak za każdym razem coś nie halo mimo że wszystkie one cały czas przewijają się przez forum jako te najbardziej polecane.

Zajrzyj do tematów dużych słuchawek - tam chłopaki budują tory słuchawkowe za kilkanaście tysięcy złotych i zgadnij co? Też co chwilę komuś coś nie odpowiada, o to w tej zabawie chodzi, żeby znaleźć swoje brzmienie. A jak już ktoś swoje brzmienie znajdzie, to się cieszy i nie wytyka innym, że polecili mu coś, co jemu nie odpowiada ;) Polecam następnym razem przed napisaniem takiego posta napić się szklanki zimnej wody i policzyć powoli do dziesięciu. Pozdrawiam i ciesz się ze swoich airpodsów, oby służyły jak najdłużej 😘

A ja tymczasem wracam do Chińczyków.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ryankgb napisał:

 

Ja najpierw zamówiłem jeden, ale po namyśle wziąłem kolejny :D

 

Ej no, nie kuście, nie podpuszczajcie... Bo też wezmę, a miałem nic już nie kupować... Poza kablem FAAEAL 2 pin który jest już w koszyku i czeka do 24.08 bo mam cebulacki kupon. Koledzy, cie flanela 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Ej no, nie kuście, nie podpuszczajcie... Bo też wezmę, a miałem nic już nie kupować... Poza kablem FAAEAL 2 pin który jest już w koszyku i czeka do 24.08 bo mam cebulacki kupon. Koledzy, cie flanela 😉

 

Tutaj jedynie możesz przeczytać radę - kupuj! Najwyżej odsprzedasz potrzebującym :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ryankgb napisał:

 

Ja najpierw zamówiłem jeden, ale po namyśle wziąłem kolejny :D

Żeby jaj nie było i dwa razy byś tego samego nie dostał. Ale procentowo licząc, to zwiększa Ci sie szansa na Wiosny ;D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, bob2000 napisał:


Jak się mają do mh1c? Nie wiem, nie mam możliwości porównania - z pamięci, soniacze robią na mnie lepsze wrażenie, ale musiałbym porównać łeb w łeb.

 

Z tego co miałem to tej pory, to ani Blon 03, ani KZ ZS10 ani KZ ZSTX nie są lepsze od Sony Mh1c. Każde z nich mają jakieś swoje wady i zalety, ale mimo wszystko Sony uważam za najdojrzalsze dźwiękowo. Zamówiłem Terminatory i Tin T2, może one wreszcie zagrożą tym Sony za 30 zł ;)

 

 *Oczywiście pisałem tylko o jakości dźwięku, bo biorąc pod uwagę wygodę użytkowania, Sony to nienadający się do niczego śmieć :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Kuba_622 napisał:

Z tego co miałem to tej pory, to ani Blon 03, ani KZ ZS10 ani KZ ZSTX nie są lepsze od Sony Mh1c. Każde z nich mają jakieś swoje wady i zalety, ale mimo wszystko Sony uważam za najdojrzalsze dźwiękowo. Zamówiłem Terminatory i Tin T2, może one wreszcie zagrożą tym Sony za 30 zł ;)

 

 *Oczywiście pisałem tylko o jakości dźwięku, bo biorąc pod uwagę wygodę użytkowania, Sony to nienadający się do niczego śmieć :)

Dobrze wiedzieć, że stawiasz mh1c nad blon03. Nie słyszałem blonów, gdyby nie miał kef m100/shozy v33 to pewnie bym się nimi zainteresował. 
Soniaczy używałem baaaardzo długo i te wypadające knopki przy wyciąganiu z uszu były dla mnie ich największą wadą. Wadą, która spowodowała, że zmieniłem je na coś innego. Raz prawie zgubiłem jednego knopka w pociągu, ale po kilku minutach dostrzegłem gdzie się poturlał 🙃. Sony stawiam wyżej niż aune e1, co pewnie dla wielu jest herezją. Z Tinów jestem ciekaw P1 - może to jest to czym e1 nigdy nie będą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pytałem Cię @ryankgb o kabel z linku - w AK po rabacie wyszło 45$, a w WooEasy na promocji będzie za 39,99$ z kuponem do wyrwania 34,99$. https://www.aliexpress.com/item/4001085882852.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.6e562e0e1GlBDE

I mam dylemat: mając FAAEAL czy jest sens inwestować w ten? 

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności