Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, requal napisał:

Mi te dodatkowe 50ohm nie pasowało w torze. Ale Ty piszesz o pełnowymiarowych słuchawkach, więc tam może być inaczej. 

A co wkładałeś? Ja mam adapter Dunu 75 Ohm i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, requal napisał:

Mi te dodatkowe 50ohm nie pasowało w torze.

Mi też do wszystkiego nie pasuje, takie M&J GL-1 z tą przejściówką robią się strasznie zamulone, a bez niej jest całkiem OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, requal napisał:

Doki z wysoką impedancją niekoniecznie zostaną dobrze wysterowane z LG. Lepiej kupić przejściówkę 3,5mm/2,5mm i kabel 2,5mm i podłączać tak by wszedł w tryb z większą mocą. Czyli najpierw adapter/przejściówka a potem kabel z dokami. Jeśli coś mieszam to niech mnie ktoś poprawi. :)

W każdym razie takie Pinnacle P1 np. nie były zbyt dobrze wysterowane bezpośrednio z telefonu. 

Przejściówkę mam oraz apkę do sprawdzenia czy działa  Hi-Fi Status(LG)

17 godzin temu, Jaro54 napisał:

A co wkładałeś? Ja mam adapter Dunu 75 Ohm i jest ok

Dzięki za super info.

Ja mam samą PRZEJŚCIÓWKĘ czyli sam goły kabel 50cm. z jackiem i gniazdem na niego a nie wiedziałem że istnieje coś takiego jak przejściówka z dedykowanymi Ohm. czyli  Adapter Dunu.

Od razu kupuję, świetne rozwiązanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Knocek napisał:

Czy warto kupić Tin T2 zakleje dziurkę w tulejce i będzie lepszy bass. A i jak ktoś wie jak to zrobić to nich napisze, chodzi o tego moda na bass

Z tego co się orientuje, to Bqeyz KB100 są lepsze od T2. Tak przynajmniej twierdzą recenzenci. Mają lepszy bas i łagodniejszą górę, środek jest podobny w obu słuchawkach. Lekko wysunięty. Będę je miał prawdopodobnie w poniedziałek, to mogę napisać jakie pierwsze wrażenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nesper napisał:

Z tego co się orientuje, to Bqeyz KB100 są lepsze od T2. Tak przynajmniej twierdzą recenzenci. Mają lepszy bas i łagodniejszą górę, środek jest podobny w obu słuchawkach. Lekko wysunięty. Będę je miał prawdopodobnie w poniedziałek, to mogę napisać jakie pierwsze wrażenia. 

Ok, tylko ja szukam w takim kształcie co tin T2, ale możesz napisać pierwsze wrażenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Knocek napisał:

Ok, tylko ja szukam w takim kształcie co tin T2, ale możesz napisać pierwsze wrażenia

No skoro lubisz, gdy Cię bolą uszy, to mi nic do tego ;) To już chyba lepiej poczekać na więcej opinii odnośnie T2 plus. @Jaro54 jeśli dobrze pamiętam, bardzo lubi T2, więc na bank lepiej doradzi. 

Edytowane przez Nesper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz T2 to jak radził @Nesperkup T2plus lub T4. T3 nie słyszałem ale mam T2, T4, Senfer DT 6 i 6 Pro. Z czystym sumieniem polecę T4 bo jakość dźwięku i wyposażenie rekompensuje wyższą cenę

Senfery nie są złe ale daleko im dźwiękowo do T4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Jaro54 napisał:

Jak chcesz T2 to jak radził @Nesperkup T2plus lub T4. T3 nie słyszałem ale mam T2, T4, Senfer DT 6 i 6 Pro. Z czystym sumieniem polecę T4 bo jakość dźwięku i wyposażenie rekompensuje wyższą cenę

Senfery nie są złe ale daleko im dźwiękowo do T4. 

Te Tin Audio planarne to warte zachodu, czy może jakiś hype i warto wybrać co innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Najner napisał:

Chudoooooooo bardzo. Mi nie podeszły nawet z mocnego DAPa

To odpuszczę sobie te planarne. Myślałem o Bang & Olufsen H3 gen.2 podobno dobrze izolują. Staram się zebrać ich kolekcję oraz Bower & Wilkins.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę o podpowiedź, które słuchawki mógłbym kupić. Budżet 200 zł. Chciałbym kupić słuchawki dokanałowe z wymiennym kablem, żeby używać ich tez na Bluetooth. Muszą być wygodne i dobrze trzymać się uszu, bo każde dokanałowe wypadają mi z jednego ucha :) (ostatnio używane B&O H3 ANC i Jays a-six). Nie chcę żeby była jakieś wielkie i wystające mocno z uszu. Słucham głównie różnych gatunków rocka. Źródła to iphone, iPad i MacBook. 
Obecnie posiadam Sennheiser pxc 550 i bardzo odpowiada mi to brzmienie. Bardzo byłem zadowolony z wyżej wymienionych dokanałówek, ale sprzedałem, bo wypadały z ucha.

Interesuje mnie zatem brzmienie neutralne, szczegółowe z dobrą sceną. To byłoby moje pierwsze zetknięcie się ze słuchawkami z Chin, dlatego póki co mniejszy budżet. Jeżeli się przekonam co do jakości, to w przyszłości pewnie nabędę coś lepszego
Z góry dziękuję za pomoc

Edytowane przez Jaclav
Dodatkowe wymaganie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczekiwane KBear KS2 pojawiły się w AK Audio Store:

https://a.aliexpress.com/_dTBjCdu

Z kodem RYAN oczywiście cena niżej bo za... 20.99-21.99$ (!) w zależności czy bierzemy wersję z mikrofonem, czy bez :D

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ryankgb napisał:

Wyczekiwane KBear KS2 pojawiły się w AK Audio Store:

https://a.aliexpress.com/_dTBjCdu

Z kodem RYAN oczywiście cena niżej bo za... 20.99-21.99$ (!) w zależności czy bierzemy wersję z mikrofonem, czy bez :D

 

Od siebie dodam jeszcze - pierwsza recenzja:

https://www.audioreviews.org/kbear-ks2-review-jk/

W KBear Official Store na Ali podobne ceny dla pierwszych 300 zamówień, lub do 3.07:

https://www.aliexpress.com/item/4001134070208.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.7e824cb4PA6nJD&algo_pvid=195ad46b-e938-438f-9e20-eaf4b6fde5ed&algo_expid=195ad46b-e938-438f-9e20-eaf4b6fde5ed-13&btsid=0b0a187b15935068272212750e4ca3&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Ciekawe może być porównanie KS2 z ZSTX - ZSTX tańsze, ale z dynamikiem XUN, który w modelu Z1 jest bardzo chwalony. Tak dobrze i tak tanio, to chyba jeszcze u MajFriendów nie było...

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Od siebie dodam jeszcze - pierwsza recenzja:

https://www.audioreviews.org/kbear-ks2-review-jk/

W KBear Official Store na Ali podobne ceny dla pierwszych 300 zamówień, lub do 3.07:

https://www.aliexpress.com/item/4001134070208.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.7e824cb4PA6nJD&algo_pvid=195ad46b-e938-438f-9e20-eaf4b6fde5ed&algo_expid=195ad46b-e938-438f-9e20-eaf4b6fde5ed-13&btsid=0b0a187b15935068272212750e4ca3&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Ciekawe może być porównanie KS2 z ZSTX - ZSTX tańsze, ale z dynamikiem XUN, który w modelu Z1 jest bardzo chwalony. Tak dobrze i tak tanio, to chyba jeszcze u MajFriendów nie było...

 

Ja będę miał i KS2 i ZSTX i porównam je z Z1 oraz będą recki :D Także stay tuned, dzisiaj zamawiam łącznie ze Spring 2 :D Dzieje się ostatnio coraz lepiej! :D

 

Edit

Zamówione. Przy okazji wziąłem Ezear Q70Y i teraz jestem pewny, że Yinyoo i Ezear to jedna fabryka. Przy okazji pisania recenzji Ezear X12 zobaczyłem, że mają pudełka jak Yinyoo, a teraz Q70Y wyglądające na nową wersję Yinyoo Q70 są prezentowane pod marką Ezear bez żadnego krycia się z tym :D Wystarczy spojrzeć na etui do ładowania i wygląd słuchawek :D Ciekawe co poprawili ;)

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, ryankgb napisał:

 

Ja będę miał i KS2 i ZSTX i porównam je z Z1 oraz będą recki :D Także stay tuned, dzisiaj zamawiam łącznie ze Spring 2 :D Dzieje się ostatnio coraz lepiej! :D

 

Edit

Zamówione. Przy okazji wziąłem Ezear Q70Y i teraz jestem pewny, że Yinyoo i Ezear to jedna fabryka. Przy okazji pisania recenzji Ezear X12 zobaczyłem, że mają pudełka jak Yinyoo, a teraz Q70Y wyglądające na nową wersję Yinyoo Q70 są prezentowane pod marką Ezead bez żadnego krycia się z tym :D Wystarczy spojrzeć na etui do ładowania i wygląd słuchawek :D Ciekawe co poprawili ;)

 

Czekam niecierpliwie na recenzję Spring 2, chociaż parę zdań na szybko, pierwsze wrażenia. Jedno mnie najbardziej interesuje - czy są takie nudne jak Spring 1... Bo jeśli tak, to nie mam czego u nich szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że atak na chińskie iem-y. :)

W dniu 24.06.2020 o 12:55, xtremesystems napisał:

ryan masz juz ca16? jestem ciekaw twojej opinii

 

ja jak na poczatku bylem niezadowolony. to po zabawie suwakami jestem oczarowany bo nie widzę obecnie zadnej przewagi zsx. bardzo fajnie reagują na zabawe suwakami.

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

https://www.head-fi.org/showcase/cca-c16.23526/ to o tych ca16?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryankgb a spróbuj jakiś rabat na Tin Audio T2Plus, tak by zmieścić się w temacie :)😅

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Czekam niecierpliwie na recenzję Spring 2, chociaż parę zdań na szybko, pierwsze wrażenia. Jedno mnie najbardziej interesuje - czy są takie nudne jak Spring 1... Bo jeśli tak, to nie mam czego u nich szukać.

 

Zobaczymy co tam się zmieniło, jak wpadną to napiszę parę zdań na szybko. Spring 1 faktycznie potrafią znudzić. To na pewno nie są słuchawki, które mogłyby być jako jedyne w kolekcji. Poza tym jednak często i chętnie po nie sięgam, ale raz na jakiś czas zupełnie nie mam ochoty na taką prezentację dźwięku jaką oferują, mimo, że w sumie wszystko jest super :D Coś czuję, że te 2ki trochę "odblokowali" i mogą mieć już jakiś "charakter", którego jedynkom trochę brakuje. 

 

12 minut temu, marco-polo napisał:

Widzę że atak na chińskie iem-y. :)

 

 

Trochę tak :D Za dużo ciekawych nowości żeby tak o przejść obok tego obojętnie :D Tylko o co chodzi z tym cytatem? :P

 

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

@ryankgb a spróbuj jakiś rabat na Tin Audio T2Plus, tak by zmieścić się w temacie :)😅

 

Postaram się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ryankgb napisał:

Postaram się :D

Na Wooeasy Earphones Store za 45$ z hasłem AUDIOBUDGET

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności