Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Nesper napisał:

Sprawdź sobie jeszcze te. Sam je właśnie zamówiłem, bo gdzieś czytałem, że są dobre https://pl.aliexpress.com/item/32700128989.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.46475c0f3PSJ2Y

Używam ich czasem. Spoko dają radę. Pasują mi do Blonów i do Aune.

14 godzin temu, Azakiel napisał:

Panowie bo kolega z pracy potrzebuje wiec pytam: co aktualnie z tańszych iemów (cena pomiędzy 100 a 200zł za same doki) polecicie wg poniższych wytycznych:

 

- jak najlepszej jakosci bass i jak najbardziej zbliżony do subwooferowego (mocny, ładnie wybrzmiewający) ale jednoczesnie nie zalewający pasma (to nie mają być doki dla bassozjebów)

- nie męcząca góra

- głównie do muzyk (różne gatunki)

 

Dla mnie na tą chwilę Blon BL-03 wygrywa z wszystkimi. Nawet częściej na nich słucham niż na dużo droższych Aune.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Knocek napisał:

Jakie iemki które da się kupić na allegro polecacie do 160zł.

Poszukaj sam wrzuć linki to ktoś się ustosunkuje. Chyba nie myślisz, że ktoś za ciebie będzie przeszukiwał allegro 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych moim zdaniem najlepszy wybór to TRN V90. 

Tu masz etui

1

2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygodne. Dźwięk zrównoważony, dużo lepszy niż wskazuje cena. Wykonanie bardzo dobre. Akurat moje są na wojażach u @Lord Raydenmożesz go zapytać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jaro54 napisał:

Dla mnie wygodne. Dźwięk zrównoważony, dużo lepszy niż wskazuje cena. Wykonanie bardzo dobre. Akurat moje są na wojażach u @Lord Raydenmożesz go zapytać 

A jak z kz zs5 jestem bassheadem, podobno Mają mocny bass,

Jak nie uda się trn'ek kupić to, pierwszy raz w życiu sprowadzę coś z chin..

 

A i jeszcze jedno nigdy nie korzystałem z słuchawek typu iem, czy mogą być problemy podczas pierwszego wkładania?? 

Edytowane przez Knocek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZ ZS 5 Ver 1 były dobre ale po cichu poprawili i Ver 2 już nie grały tak jak pierwsza rewizja. V90 z Chin teraz w promocji możesz mieć za niewiele ponad 30$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jaro54 napisał:

KZ ZS 5 Ver 1 były dobre ale po cichu poprawili i Ver 2 już nie grały tak jak pierwsza rewizja. V90 z Chin teraz w promocji możesz mieć za niewiele ponad 30$

A co z tym pierwszym razem, trudno jest się przyzwyczaić do innego sposobu wkładania??

Edytowane przez Knocek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał na V90. To nie są łupiące basem sluchawki, grają za to prawidłowo, lekko technicznie.

Ogólnie zgadzam się z tą recenzją

http://ryankgb.pl/?p=90

@ryankgb odebrał je właśnie tak i ma rację.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ucho przyzwyczaić, dobrać tipsy właściwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw spróbuj stockowych. Jeśli nie będą pasować to coś się znajdzie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Jaro54 napisał:

Najpierw spróbuj stockowych. Jeśli nie będą pasować to coś się znajdzie 

Dobrze... A ile lepszy jakościowo kabelek może kosztować?. Zawsze mi mówiono że na alliexpres jest tylko tandeta, czy to w 100% prawda??

 :)

 

Edytowane przez Knocek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z rozmiarem tych Ten V90?, Mam bardzo małe ucho mam, zródło dźwięków jest słabe (stary telefon) więc jak ustawić EQ? Słucham oldscoolowego rapu , soundtracki z anime, i czy da się na niech pograć w gry komputerowe??

21 godzin temu, Jaro54 napisał:

KZ ZS 5 Ver 1 były dobre ale po cichu poprawili i Ver 2 już nie grały tak jak pierwsza rewizja. V90 z Chin teraz w promocji możesz mieć za niewiele ponad 30$

A co z zs6? Znalazłem na Ali za 24$ jak nie będzie tych V90 to może je rozważyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na Ali dostaniesz za ok 28-29 $ V90 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygodniejsze, lepsze dźwiękowo. A jak o grach myślisz to warto dokupić do nich TRN BT20S Świetnie się razem komponują. Zapytaj @Lord Raydenbo ma moje V90 i BT20S o wrażenia. 

Za 54 $ będziesz miał zestaw kablowo-bezprzewodowy z co najmniej przyzwoitym dźwiękiem 

Dostaniesz obydwa w jednym sklepie w bardzo dobrej cenie 

TRN V90 za 27$

2. TRN BT20S za 26,34$

Edytowane przez Jaro54
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Jaro54 napisał:

Wygodniejsze, lepsze dźwiękowo. A jak o grach myślisz to warto dokupić do nich TRN BT20S Świetnie się razem komponują. Zapytaj @Lord Raydenbo ma moje V90 i BT20S o wrażenia. 

Za 54 $ będziesz miał zestaw kablowo-bezprzewodowy z co najmniej przyzwoitym dźwiękiem 

Dostaniesz obydwa w jednym sklepie w bardzo dobrej cenie 

TRN V90 za 27$

2. TRN BT20S za 26,34$

Na allegro V90 są za 144zł jeśli będą gdy będę kupować,to tam kupię jeżeli nie to kupię z Ali,a są jeszcze jakieś inne słuchawki godne polecenia w tej cenie??

23 godziny temu, Jaro54 napisał:

Teraz na Ali dostaniesz za ok 28-29 $ V90 

23 godziny temu, Jaro54 napisał:

 

Edytowane przez Knocek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, @ryankgb zapytaj MajFrienda z AK o rabat nowe słuchawki od KBear, model KS2:

https://www.head-fi.org/threads/the-discovery-thread.586909/page-3186#post-15687346

Czy cena jaką podał koleżka na HedFaju (23 zielone prezydenty) jest osiągalna?

Link do oficjalnego sklepu KBear:

https://www.aliexpress.com/item/4001134070208.html?spm=2114.12010611.8148356.5.2b051640uQGOty

i Wooeasy:

https://www.aliexpress.com/item/4001142570486.html?spm=2114.12010611.8148356.23.113b37052pRDcq

w AK chyba jeszcze nie ma tego modelu.

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

Hej, @ryankgb zapytaj MajFrienda z AK o rabat nowe słuchawki od KBear, model KS2:

https://www.head-fi.org/threads/the-discovery-thread.586909/page-3186#post-15687346

Czy cena jaką podał koleżka na HedFaju (23 zielone prezydenty) jest osiągalna?

Link do oficjalnego sklepu KBear:

https://www.aliexpress.com/item/4001134070208.html?spm=2114.12010611.8148356.5.2b051640uQGOty

i Wooeasy:

https://www.aliexpress.com/item/4001142570486.html?spm=2114.12010611.8148356.23.113b37052pRDcq

w AK chyba jeszcze nie ma tego modelu.

 

Coś się ogarnie, zapytałem kiedy będą dostępne i od razu żeby mi dał znać o rabaty ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ryankgb napisał:

 

Coś się ogarnie, zapytałem kiedy będą dostępne i od razu żeby mi dał znać o rabaty ;) 

 

Wykres wygląda zachęcająco, a ostatnie modele od KBear były udane. Tutaj też może być dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Knocek napisał:

Znalazłem kz zs7 co o nich sądzisz jakie są w porównaniu do V90 zs5 zs6?

A co z blonami są podobno dobre?

Ja to się zastanawiam BLON 03 vs BLON 05 które lepsze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności