Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, tommir napisał:

Jestem spokojny ;), byleby tylko dotarła. Owszem, wolałbym mieć w ciągu 2 tygodni najlepiej, ale nie ma się co dziwić, na pewno dużo zamówień mieli. Gdzie indziej nie lepiej jest zresztą. Kupowałem w Linsoul i na razie ani numeru listu, ani informacji o wysyłce, ani odpowiedzi na maile...

 

Wiadomo :D Ja o to czy dojdzie jestem spokojny tylko zwracajcie uwagę jeśli Wam dobiega końca czas na wysyłkę żeby sobie w zamówieniu go wydłużyć bo jeśli minie to kasa wraca na konto i zamówienie zostaje anulowane. Nie wiem czy sprzedawca sam to przedłuża, ale wolałem nie ryzykować utraty zniżek z 11.11 i sam pilnowałem tego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, The Grand Wazoo napisał:

Musiały być kupione dużo wcześniej. Moje kupione 11.11 wysłane 19.11 i nadal lecą. 

 

Kupione 10.11, wysłane China Post Registered Air Mail, dotarły 20.11 i wszystko byłoby super gdyby nie moje "kłapouchy", w których nie mogłem złapać seala mimo wypróbowania kilku różnych gumek :( Stąd decyzja o sprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, chico99 napisał:

A u mnie:

Przesyłka oclona

2019-11-19 05:40:00 [GMT+2]

Mój kabel do doków też na cle i może dojść od 23 do 29.11.

 

Tym razem wstrzymałem się i nie kupiłem "hitu forum" czyli Blonów 🙂 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kupowałem w Drop. Nie ma żadnych tam problemów, sklep jest wiarygodny? Jakie są najniższe koszty przesyłki do Polski? Do jakich słuchawek  Pinnacle P2 jest najbliżej? 25$  jest mega okazją dla takich doków? 
Wziąłem P2 z ciekawości. To mój pierwszy zakup na Dropie, więc nie wiem ile zamówienie będzie szło, ale pewnie nie będzie dłużej niż z Ali. Nie było wyboru rodzaju dostawy - jedyna opcja kosztowała 6,91 USD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, SiggyFraud napisał:
Godzinę temu, morfeusz1805 napisał:
Nigdy nie kupowałem w Drop. Nie ma żadnych tam problemów, sklep jest wiarygodny? Jakie są najniższe koszty przesyłki do Polski? Do jakich słuchawek  Pinnacle P2 jest najbliżej? 25$  jest mega okazją dla takich doków? 

Wziąłem P2 z ciekawości. To mój pierwszy zakup na Dropie, więc nie wiem ile zamówienie będzie szło, ale pewnie nie będzie dłużej niż z Ali. Nie było wyboru rodzaju dostawy - jedyna opcja kosztowała 6,91 USD.

Koło połowy grudnia będzie u ciebie, choć czasem sporo wcześniej wysyłają. I może być Vat pus opłaty celne, bo razem przekracza 25$ a nasi liczą z kosztami przesyłki. Jedynie co to  może pomóc to, to, że będzie nawał paczek ( okres przedświąteczny)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

Koło połowy grudnia będzie u ciebie, choć czasem sporo wcześniej wysyłają. I może być Vat pus opłaty celne, bo razem przekracza 25$ a nasi liczą z kosztami przesyłki. Jedynie co to  może pomóc to, to, że będzie nawał paczek ( okres przedświąteczny)

Też wziąłem P2, bo ostatnio moje Tin audio T2 umarły i stwierdziłem, że czas przetestować coś nowego. Zależy z tym vatem od urzędu celnego, niektórzy ładnie puszczają, inni potrafią długo trzymać. Jak zamawiałem wiele razy ze znajomymi to ruletka czy się doczepią i każą zapłacić vat, czy tylko trzymać będą. Tylko raz vat płacić musiałem, przy zamawianiu dwóch par AKG M220 Pro, przy czym vat dziwnie naliczyli, bo tylko na jedną parę (były kupione za jednym razem, a o dziwo wysłane oddzielnie).

12 minut temu, Lord Rayden napisał:

A jak obstawiacie np. Meizu HD60 z AliEx ? To około 300 -330 zł. Dowalą cło i Vat ?

Chińczycy starają się tak opisywać swoje paczki(najczęściej jako gifty i jak najogólniejszy opis przesyłki bez podania jej wartości), by była jak najmniejsza szansa dowalenia vatu, Ali jest pod tym względem bezpieczniejsze niż zamawianie z czegoś z firmowych sklepów, które na paczce mają ładnie wyszystko wypisane i jeszcze "świecą" logiem po oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, helhaim napisał:

Czym sprawdzacie status paczek z aliexpress? Alipaczką?

Cainiao Global, 17track.net

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem Blony z 11.11.  Pierwsze wrażenie złe - grały tragicznie, plastikowe,  pilot mały z 1 przyciskiem bez regulacji głośności . Na tle Mi hybrid HD pro to organoleptyczne i wzrokowe wrażenia tragedia. Po kilku godzinach wygrzewania dźwiękowo jest już dobrze jak na fabryczny kabel - grają lepiej od tych mega hybryd z 3 przetwornikami i 3x większymi " sitkami" Z kuponami itp wyszły 80 zł Jakby jeszcze dało się kupić lepszy kabel i pilotem 3 przyciskowym byłbym.happy 😉

Edytowane przez 99tomcat
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, 99tomcat napisał:

Właśnie odebrałem Blony z 11.11.  Pierwsze wrażenie złe - grały tragicznie, plastikowe,  pilot mały z 1 przyciskiem bez regulacji głośności . Na tle Mi hybrid HD pro to organoleptyczne i wzrokowe wrażenia tragedia. Po kilku godzinach wygrzewania dźwiękowo jest już dobrze jak na fabryczny kabel - grają lepiej od tych mega hybryd z 3 przetwornikami i 3x większymi " sitkami" Z kuponami itp wyszły 80 zł Jakby jeszcze dało się kupić lepszy kabel i pilotem 3 przyciskowym byłbym.happy 😉

 

Zepsułeś sobie pierwsze wrażenie tym beznadziejnym fabrycznym kablem! :D Tipsy też zmień :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - tipsow zmiana to podstawa. U mnie najlepiej zadziałały 2flang, takie jak na zdjęciu. Na podstawie tulejki założona malutka uszczelka w celu przedłużenia kanału.

IMAG2033.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ budżetowe chi-fi jest w formie ostatnio, zamówiłem TRN BA5, z ASS wyszło 171 zł po rabacie z AK AUDIO. Faktycznie obniżka nie duża, ale zawsze.  

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, 99tomcat napisał:

Właśnie odebrałem Blony z 11.11.  Pierwsze wrażenie złe - grały tragicznie, plastikowe,  pilot mały z 1 przyciskiem bez regulacji głośności . Na tle Mi hybrid HD pro to organoleptyczne i wzrokowe wrażenia tragedia. Po kilku godzinach wygrzewania dźwiękowo jest już dobrze jak na fabryczny kabel - grają lepiej od tych mega hybryd z 3 przetwornikami i 3x większymi " sitkami" Z kuponami itp wyszły 80 zł Jakby jeszcze dało się kupić lepszy kabel i pilotem 3 przyciskowym byłbym.happy 😉

Jakim cudem już Ci przyszło? Moje zamówienie dopiero opuściło kraj wysyłki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LoCzekk napisał:

Jakim cudem już Ci przyszło? Moje zamówienie dopiero opuściło kraj wysyłki... 

 

Ja zamawiałem kilka rzeczy z AK i niektóre wyszły na drugi dzień (12.11), a inne np. dopiero wczoraj zostały wysłane :D 

Puszczają partiami bo nie są w stanie przerobić wszystkiego od razu, pisałem o tym we wcześniejszych postach :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dostałem info z poczty, że nadano do mnie paczkę, czyli po niedzieli będą, ale senfery bo blony jeszcze lecą chyba...
Strasznie jestem ciekaw tych senków, no i zamówiłem od majfriendów spinfity, tylko, że mniejszy rozmiar, może mi podejda bo moje uszy są jakieś dziwne i żadne tipsy do końca mi nie pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2019 o 10:27, requal napisał:

To i moja propozycja, też od TRN, TRN T2  Z kodem RYAN w wiadomości i pozostawieniu do zmiany ceny powinno być też ciut taniej. 

Szary w miarę ładnie się þrezentuje. 

Tylko żebym ja wiedziała jaki to dokładnie ma być wymiar tych wtyków. Wiem tylko, że MMCX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności