Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wygląda wykres od ATH-AD900X, które nie są uważane za jakieś agresywne na górze:

3980528.png

W Senferach bardziej może niepokoić to 5kHz.

 

@ivarybka a ile chcesz wydać na taki wieloletni przewód? Bo może taniej wyjdzie brać co rok nowy, ale tani ;) 

Edytowane przez Inszy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Zamoy72 napisał:

To nie jest trudne być lepszym niż X6 😂

Co prawda to prawda.

V90 były naprawdę całkiem przyjemne, świetnie siedziały w uszach i wygląda na to, że BA5 są podobnie profilowane do ucha. 

Jak nikt się nie skusił na nie, to chyba sam zaryzykuję :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ivarybka napisał:

Sama nie wiem ale mogę wydać około 20$ no może trochę więcej jeśli poprawi brzmienie słuchawek.

To chyba bym się na to zdecydował:

https://s.click.aliexpress.com/e/l54Wz3gKr

 

Nie jest może najbardziej elastyczny, ale i tak całkiem niezły kabelek. Chyba że chcesz coś bardziej giętkiego, to sobie można wybrać jakiegoś Yinyoo za 40-50 złotych. Lepsze wykonanie niż te od TRN czy KZ. Minus, to brak w nich łamanego jacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za porady. 

Jeszcze we wtorek zapadła decyzja - Blon BL-03. Miałem jeszcze kilka rzeczy w koszyku w związku z czym udało mi się skorzystać z kuponu na -20$.

Biorąc pod uwagę tę okoliczność, cena zrobiła się bardzo atrakcyjna. Jeżeli nie zaspokoją mojego prostego, chłopskiego gustu, będę szukał dalej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ivarybka ja mogę polecić oryginalny kabel Vsonica dla serii GR, nie jest to może najpiękniejszy i najtańszy kabel, ale za to jest wytrzymały, nie sztywnieje i całkiem nieźle gra ;).

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, e1mo napisał:

@ivarybka ja mogę polecić oryginalny kabel Vsonica dla serii GR, nie jest to może najpiękniejszy i najtańszy kabel, ale za to jest wytrzymały, nie sztywnieje i całkiem nieźle gra ;)

Link nie działa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, e1mo napisał:

@ivarybka ja mogę polecić oryginalny kabel Vsonica dla serii GR, nie jest to może najpiękniejszy i najtańszy kabel, ale za to jest wytrzymały, nie sztywnieje i całkiem nieźle gra ;).

Mi on mikrofonował, osobiście bym wolał jakiegoś 8 core TRN.


https://s.click.aliexpress.com/e/B47vdAOc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i moja propozycja, też od TRN, TRN T2  Z kodem RYAN w wiadomości i pozostawieniu do zmiany ceny powinno być też ciut taniej. 

Szary w miarę ładnie się þrezentuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, requal napisał:

To i moja propozycja, też od TRN, TRN T2  Z kodem RYAN w wiadomości i pozostawieniu do zmiany ceny powinno być też ciut taniej. 

Szary w miarę ładnie się þrezentuje. 

Zupełnie przypadkiem ;) taki posiadam i też uważam, że w swojej kategorii cenowej stanowi jedną z lepszych propozycji

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na te kable co linkujecie i mam głupie pytanie. Możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi jackami? Różne typy są, a kompletnie nie ogarniam o co kaman i który wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, helhaim napisał:

Tak patrzę na te kable co linkujecie i mam głupie pytanie. Możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi jackami? Różne typy są, a kompletnie nie ogarniam o co kaman i który wybrać. emoji28.png

Jeśli chodzi o Shanlinga, to musisz wybrać 3,5mm jack. Inne opcje to wtyki pod wyjścia zbalasnowane (2,5mm i 4.4mm).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki@requal, muszę poczytać o tych zbalansowanych co i jak bo kompletnie nie rozumiem tego zagadnienia.
Preferujecie kable w stylu OTE, w sensie te z wyprofilowanymi końcówkami czy normalne, które można puścić dołem i OTE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, helhaim napisał:

Dzięki@requal, muszę poczytać o tych zbalansowanych co i jak bo kompletnie nie rozumiem tego zagadnienia.
Preferujecie kable w stylu OTE, w sensie te z wyprofilowanymi końcówkami czy normalne, które można puścić dołem i OTE?

To już chyb kwesta gustu i przyzwyczajenia. Ja akurat wolę OTE, lepiej trzymają mi się w uszach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, helhaim napisał:

Dzięki@requal, muszę poczytać o tych zbalansowanych co i jak bo kompletnie nie rozumiem tego zagadnienia.
Preferujecie kable w stylu OTE, w sensie te z wyprofilowanymi końcówkami czy normalne, które można puścić dołem i OTE?

W zasadzie można sciągnąć te plastikowe osłónki dość þrosto. Czasem tak robię. 

 

-----------

Tak btw bo i tym już było, tutaj na stronce, Blon bardzo podobnie wyszedł do Tin T4. Chociaż autor recki wskazuje, że są różnice między nimi. 

https://primeaudio.org/tin-hifi-t4-review

 

Tin-Hifi-T4-vs-BL-03-770x321.webp

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Najner napisał:

Mi on mikrofonował, osobiście bym wolał jakiegoś 8 core TRN.


https://s.click.aliexpress.com/e/B47vdAOc

Popieram :) Mam kilka tych kabelków (z różnymi wtykami) w odmianie dwukolorowej. Są bardzo giętkie, estetyczne i mimo niskiej ceny dźwiękowo spełnia oczekiwania.
@ivarybka tu te same kabelki kilka złotych taniej, swoje brałem właśnie stąd:
- klik -
Minusem jest to że mają prosty wtyk.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable od TRN są spoko, ale (przynajmniej stare modele) mają dwa zasadnicze problemy. Po pierwsze, z czasem twardnieją (na skutek potu i wysokich temperatur). Po drugie, zdarzają się partie z nie przylutowanymi rdzeniami. Na szczęście nadrabiają dobrym stosunkiem jakości do ceny. Osobiście, jak kupowałbym teraz kabelki od TRN to zdecydowałbym się na ich nowe modele T1 i T2 ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś od nas kupował Lucky Bag od NiceHCK?

 

https://www.aliexpress.com/item/4000355118492.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6c1b4c4dHRBcoB

 

Wziąłem sobie jedną sztukę najdroższego żeby zobaczyć co to ciekawego dają bo obietnice są... obiecujące, a zostało już tylko 6 sztuk :D 

 

Ps.: Już można zobaczyć w AK jak wyglądają pchełki Kbear Knight :D 

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności