Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ryankgb napisał:

 

Kabelek to jedno, bo ma piny schowane w obudowie, a dwa że same słuchawki mają te piny na zewnątrz wyciągnięte. Dosyć dziwne rozwiązanie. Jednakże zwykłe kabelki pasują.

 

U mnie KZ Starline (używam ich ze wszystkim) oraz kabelek Yinyoo 8 Core Silver Plated.

Yinyoo mam z tej świątecznej lucky bag. Ogólnie ostatnio zamówiłem KZ ZS 10 PRO to nwm czy zamawiać któreś z tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marco-polo napisał:

Yinyoo mam z tej świątecznej lucky bag. Ogólnie ostatnio zamówiłem KZ ZS 10 PRO to nwm czy zamawiać któreś z tych.

 

To pewnie ten sam masz i będzie pasował.

 

Swoją drogą w następnym tygodniu będę miał DB3 również to jak ktoś będzie chciał to porównam z BL-03 jak ktoś się np. między nimi waha :D Na NX7 też się przymierzam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ryankgb napisał:

 

To pewnie ten sam masz i będzie pasował.

 

Swoją drogą w następnym tygodniu będę miał DB3 również to jak ktoś będzie chciał to porównam z BL-03 jak ktoś się np. między nimi waha :D Na NX7 też się przymierzam :P

to poczekam na wasze recenzje to będę wiedział czy DB3,NX7 czy BLON BL-03 Blony ostatnio zachwalane na każdym kroku nawet inne ich modele droższe i te tańsze. Czy na audiobudget coś o nich wspominano z tych trzech co teraz rozważamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marco-polo napisał:

to poczekam na wasze recenzje to będę wiedział czy DB3,NX7 czy BLON BL-03 Blony ostatnio zachwalane na każdym kroku nawet inne ich modele droższe i te tańsze. Czy na audiobudget coś o nich wspominano z tych trzech co teraz rozważamy?

 

Ja niby czekam na te DB3, ale powiem Ci, że jestem przeogromnie zaskoczony BLON'ami i grają tak, że mimo wszystko wątpię, że DB3 do nich dosięgną :D Może się pomylę, ale.. Dołączam do grona zachwalających BL-03 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ryankgb napisał:

 

Ja niby czekam na te DB3, ale powiem Ci, że jestem przeogromnie zaskoczony BLON'ami i grają tak, że mimo wszystko wątpię, że DB3 do nich dosięgną :D Może się pomylę, ale.. Dołączam do grona zachwalających BL-03 ;)

dużo recenzentów je zachwale nawet jak na youtube wpiszesz ich model z dopiskiem review, recenzja. Ogólnie designersko mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marco-polo napisał:

https://www.aliexpress.com/item/4000134576952.html ale jakbym miał wybierać to który model DB3 Z LINKU CZY NX7?

Widziałem że mają inny kabelek jakby piny schowane głębiej w obudowie co oznacza że to nie standardowe kabelki 0.78 i 0.75

 

NX7, tylko one są kilka razy droższe od DB3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2019 o 17:51, Korjaw napisał:

Siemka, co polecacie z tanszego segmentu ? Tak powiedzmy do 100 zl, chyba, ze na prawde warto do czegos doplacic. Lubie bardzo bassy, a z muzyczek ktore slucham to przewaznie klubowe, trance. Widze, ze sporo osob polecalo KZ ZS10 Pro.

 

ps. zamawial ktos moze jakis transmiter do auta z chin i moglby cos polecic?

KZ ZS10 Pro kupiłem za 13 prezydentów. Czekam sorka to te kupiłem https://www.aliexpress.com/item/32779823656.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.52464c4dui0gf6

Edytowane przez marco-polo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marco-polo napisał:

KZ ZS10 Pro kupiłem za 13 prezydentów. Czekam sorka to te kupiłem https://www.aliexpress.com/item/32779823656.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.52464c4dui0gf6

To tak jak by totalnie dwa różne modele. xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SiggyFraud napisał:
27 minut temu, chico99 napisał:
 

Kupię je na 100%. Kto miał piezoelektryka na sopranach wie o co cho ...

No chyba, że z ceną pójdą po bandzie.

 

Cena USD 29.53, 11.11 pewnie trochę zjadą. Tylko czemu muszą być takie brzydkie? Pierwsza wersja chociaż jakoś wyglądała.

Kurcze, wg. mnie te są ładniejsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam na jednym ze zdjęć widać, że coś kombinowali z tym jak je zestroić - kratka, czy blaszka z dziurka :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo, chyba mój plebiscyt na tanie słuchawki na siłkę się rozwiązał. Niech 11.11 cena osiągnie trochę niższy pułap, to trzeba będzie dołożyć parę zielonych prezydentów do założonych 15 i kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Rozpakuj, odsłuchaj i nawijaj jak grają.
Heh, chcialbym. To zdjęcie od handlowca z Ali One dopiero są w przedsprzedaży. Poprosiłem o fotkę w pudełku, żeby zobaczyć, jak będą się prezentować i czy zdjęcia, które widzieliśmy faktycznie przedstawiają produkt finalny.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Najner napisał:

Nie chce ktoś tych całych Spring'ów sprzedać? ;) Tyle szumu wokół nich, może i ja bym spróbował. A od Pana Chinola nie chce mi się czekać.

 

Od Pana Chinola idą dokładnie 7 dni :D

 

Swoją drogą też się nad nimi zastanawiam, ale nie było AŻ takich och-ach'ów i już sam nie wiem...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Spring 1 są ABSOLUTNIE warte swojej ceny. Detale, szczegóły, jakość dźwięku, góra nie kłująca, wszystko super gładkie. W temacie z droższymi słuchawkami jest parę słów na ich temat. Stockowy kabel jest niestety sztywny i niewygodny - po wymianie na kabel TRN T1 jest dużo lepiej z ergonomią. Pewnie dokupię TRN T2 do nich, bo mimo że grubszy, to jest miększy. Do wygody i wyprofilowania TRN V90 czy TRN IM1 dużo im brakuje, ale jakością dźwięku nadrabiają. TOOL czy Muse nigdy nie brzmiało tak dobrze, szczegółowo i pełnie. 

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności