Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.10.2019 o 21:53, BitWolf napisał:

@helhaim

Tin T2 Pro to śmierć na silikonach. To igiełki których nawet ja, wielbiciel V-ki nie jestem w stanie przeżyć.
Jeżeli chcesz to mogę ci odsprzedać Tin T2 za 100 + KW.

Dla mnie T2 grają idealnie w górze, jestem wrażliwy na sybilanty i jest super ale pewnie każdy ma wrażliwość na peaki w różnych częstotliwościach. 

Co do BLON BL-03 to przyszły dzisiaj, trochę posłuchałem na innych tipsach i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to najlepsze chińskie doki w tej cenie. Z Chin zamawiałem różne w cenie do około 70 dolarów i te są najlepsze. Zdecydowanie lepsze od V90 oraz Bonus IEM. Pierwsze co zauważamy, to oddalone wokale ale brzmią one dość naturalnie, bas jest ale głównie średni i wyższy, subbas nieco słabszy ale to można poprawić modem z taśmą mikroporową jednak trzeba zauważyć, że pojawią się wtedy wyraźny driverflex. Góra jest łagodna. Ogólnie to dosyć dobre doki a za tę cenę to dosłownie kradzież. 

Edytowane przez pawelekdabek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Bad Guy hype approved 😎

15710720351362313235386419078580.jpg

20191014_184452.jpg20191014_184824.jpg

 

Tipsy mnie urzekły - są świetne, tylko niestety małe. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pawelekdabek napisał:

Co do BLON BL-03 to przyszły dzisiaj, trochę posłuchałem na innych tipsach i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to najlepsze chińskie doki w tej cenie.

Dobrze, że tak twierdzisz, bo myślę czy by ich nie brać przy okazji wypłaty.
(Tak, jestem studentem i wydanie 120 zł toż to nie lada wydarzenie)
Tak w ogóle to jaki kolor wziąłeś? Powiedz, że GUN. 😂

Edytowane przez BitWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chińskie pianki albo tipsy maja sens? Ktoś próbował? Jeśli tak, to jakiś konkretny produkt?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę Was. Zamówiłem Blon BL-03 również i dla siebie :D

 

@requal te doki są kropka w kropkę jak moje Toneking'i z wyglądu :D

 

@helhaim próbowałem chińskich pianek i nie polecam, to jednak nie to samo co Comply :( co do silikonów to polecam niezmiennie KZ Starline :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, helhaim napisał:

Panowie chińskie pianki albo tipsy maja sens? Ktoś próbował? Jeśli tak, to jakiś konkretny produkt?emoji848.png

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

Mają sens, ja korzystam z takich:


https://s.click.aliexpress.com/e/ptBvkUfA

 

Pasują do KZ ZST a wszystkie stokowe tipsy gubią u mnie seal.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BitWolf napisał:

Dobrze, że tak twierdzisz, bo myślę czy by ich nie brać przy okazji wypłaty.
(Tak, jestem studentem i wydanie 120 zł toż to nie lada wydarzenie)
Tak w ogóle to jaki kolor wziąłeś? Powiedz, że GUN. 😂

Wziąłem srebrny 😂.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BitWolf napisał:

DLACZEGO WSZYSCY BIORĄ TEN CHOLERNY SREBRNY

Srebrny lepiej gra 😎 I to ponoć fakt :o

 

W Blonach bardzo ważne są tipsy. Te od Sony są super, ponoć też SpinFit się sprawdzają - muszę później sprawdzić. 

 

GyideRaye mają dobrze wyprofilowane te obudowy. Wrażenie dla mnie przy używaniu jak Fiio FA1, czyli lekko i przyjemnie.

Na pierwszy rzut ucha robią robotę na poziomie Blon tylko w hybrydach - Chińczycy zdeka zaorali w tym segmencie. Oslucham się to napiszę coś więcej. 

Ciekaw jestem teraz Shozy Form 1.1, chociaż jesli te mają jeszcze bardziej podkreconą górę to już byloby dla mnie za dużo - tu jest na styk,niektórzy preferują tak, ja muszę się zastanowić - podejrzanie zbliżone konstrukcje i z wykresu też, tylko tamte mają jeszcze berylowe DD. 

 

Gr - doki z gatunku tych dla których człowiek budzi się o 3.30 by jeszcze ich posłuchać przed robotą 😉

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, BitWolf napisał:

DLACZEGO WSZYSCY BIORĄ TEN CHOLERNY SREBRNY

Jak ja bym brał, to bym wziął te ciemniejsze.

 

21 godzin temu, pawelekdabek napisał:

Co do BLON BL-03 to przyszły dzisiaj, trochę posłuchałem na innych tipsach i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to najlepsze chińskie doki w tej cenie.

Z Senfer DT6 porównywałeś, albo UiiSii CM5 L?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

co do silikonów to polecam niezmiennie KZ Starline  

@ryankgb Kurde zatrzęsienie tego na Ali. Które brać. Wrzucisz link? Czy to w sumie obojętne?

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, helhaim napisał:

 

 

 

 

@ryankgb Kurde zatrzęsienie tego na Ali. Które brać. Wrzucisz link? Czy to w sumie obojętne? emoji28.png

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Szukaj takich, które mają do wyboru np. jedną wielkość :D

 

US $0.62  30%OFF | In-Ear Eartips For KZ Earphones Silicone Covers Cap Replacement Earbud Tips Earbuds Earcaps Earplug Ear pads cushion 6pcs/3pairs
https://s.click.aliexpress.com/e/CpWVB5Lw

 

Na przykład tutaj :D Starline są mniejsze niż standardowe silikony i np. ja używam normalnie M, a Starline pasują mi L. Z takiej aukcji zamówiłem sobie od razu 3 pary L zamiast 3 par S M L :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tsk to jest, se każdemu co innego pasuje. Ceny smieszne więc pozamawiam kilka typów i będę testował.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie chińskie słuchawki obecnie najbardziej polecacie w stosunku ceny do jakości? Głównie do elektroniki,  więc zgaduję aby celować w coś co gra V'ką(?)
 

Póki co jestem zadowolonym posiadaczem Swing IE800 (brzmienie mnie satysfakcjonuje - ew. wysokie mogłyby być lepsze), ale z uwagi na jakość ich wykonania będę musiał kupić chyba coś nowego - drugi raz przerwał się w nich kabel (nawet po wymianie końcówki na kątową) + w lewej słuchawce co jakiś czas odpada ten plastik z gumką (będę to próbował jeszcze jakoś skleić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ronin76 napisał:

Jakie chińskie słuchawki obecnie najbardziej polecacie w stosunku ceny do jakości? Głównie do elektroniki,

Sprawdź recenzje TRN V90 - bardzo dobre do elektroniki, właśnie siedzą w uszach i grają mi dnb ;) Bardzo fajny bas, trójwymiarowa scena, wygodne i dobrze izolują. Kabel wymienny, więc jak zacznie się sypać, to sobie wymienisz za 5 backsów ;) Nie jest to typowa Vka, ale grają naprawdę bardzo przyjemnie. A jak jesteś bassheadem i chciałybś trochę więcej dołu, to możesz zastosować "taśmo-mod by @requal" :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Najner napisał:

Sprawdź recenzje TRN V90 - bardzo dobre do elektroniki, właśnie siedzą w uszach i grają mi dnb ;) Bardzo fajny bas, trójwymiarowa scena, wygodne i dobrze izolują. Kabel wymienny, więc jak zacznie się sypać, to sobie wymienisz za 5 backsów ;) Nie jest to typowa Vka, ale grają naprawdę bardzo przyjemnie. A jak jesteś bassheadem i chciałybś trochę więcej dołu, to możesz zastosować "taśmo-mod by @requal" :D 

A znajdzie się coś z trochę niższej półki cenowej? :D W sumie nie wspomniałem o tym w swoim poście, ale szukałbym raczej czegoś w okolicach ~50-80 zł. Za swoje Swingi IE800 dałem jakieś 40 zł, a jakość dźwięku była dla mnie zadowalająca, gdyby nie jakość wykonania to pewnie nie byłoby tematu. Z tego co widzę TRN V90 kosztują kilkukrotnie więcej i są trochę trudniej dostępne.

btw. ciekawi mnie czy coś dostępnego na polskim rynku byłoby w ogóle w stanie konkurować z tymi słuchawkami z chin zachwalanymi np. na stronach typu audiobudget?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ronin76 napisał:

A znajdzie się coś z trochę niższej półki cenowej? :D W sumie nie wspomniałem o tym w swoim poście, ale szukałbym raczej czegoś w okolicach ~50-80 zł. Za swoje Swingi IE800 dałem jakieś 40 zł, a jakość dźwięku była dla mnie zadowalająca, gdyby nie jakość wykonania to pewnie nie byłoby tematu. Z tego co widzę TRN V90 kosztują kilkukrotnie więcej i są trochę trudniej dostępne.

btw. ciekawi mnie czy coś dostępnego na polskim rynku byłoby w ogóle w stanie konkurować z tymi słuchawkami z chin zachwalanymi np. na stronach typu audiobudget?

Tu masz dwie propozycje z Polski, jedna na pewno może konkurować ze Swing'ami, drugiej nie znam (Monster)

1

2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ronin76 napisał:

Jakie chińskie słuchawki obecnie najbardziej polecacie w stosunku ceny do jakości? Głównie do elektroniki,  więc zgaduję aby celować w coś co gra V'ką(?)
 

Póki co jestem zadowolonym posiadaczem Swing IE800 (brzmienie mnie satysfakcjonuje - ew. wysokie mogłyby być lepsze), ale z uwagi na jakość ich wykonania będę musiał kupić chyba coś nowego - drugi raz przerwał się w nich kabel (nawet po wymianie końcówki na kątową) + w lewej słuchawce co jakiś czas odpada ten plastik z gumką (będę to próbował jeszcze jakoś skleić).

 

2 godziny temu, ronin76 napisał:

A znajdzie się coś z trochę niższej półki cenowej? :D W sumie nie wspomniałem o tym w swoim poście, ale szukałbym raczej czegoś w okolicach ~50-80 zł. Za swoje Swingi IE800 dałem jakieś 40 zł, a jakość dźwięku była dla mnie zadowalająca, gdyby nie jakość wykonania to pewnie nie byłoby tematu. Z tego co widzę TRN V90 kosztują kilkukrotnie więcej i są trochę trudniej dostępne.

btw. ciekawi mnie czy coś dostępnego na polskim rynku byłoby w ogóle w stanie konkurować z tymi słuchawkami z chin zachwalanymi np. na stronach typu audiobudget?


Jeśli odpowiadało Ci brzmienie Swing IE800 i nie chcesz wydawać dużo to proponuję RevoNext QT5, a jeśli możesz wydać trochę więcej, to ich starszy i trochę droższy brat - RevoNext QT2, których bas schodzi bardzo głęboko, idealnie sprawdzą się w muzyce elektronicznej, grają typową "V" (podobnie jak RevoNet QT5, zresztą są do nich brzmieniowo podobne). Oba modele są też łatwe w napędzeniu.
@Jaro54 - Ty chyba masz RevoNet QT5 :)

edit: możesz też śmiało zwrócić uwagę na niską cenę aliepress: - KZ ZSN PRO -  lub dzisiejszą promocję gearbest: - KZ ZSN PRO -

 

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam QT5 długo się wygrzewały ( w szufladzie :) ) bo na początku dźwiek mi nie odpowiadał. W zeszłym tygodniu znowu zostały dopuszczone do moich uszu :) i o dziwo lepiej grają. Więc można wygrzewać bez podłączania :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

Mam QT5 długo się wygrzewały ( w szufladzie :) ) bo na początku dźwiek mi nie odpowiadał. W zeszłym tygodniu znowu zostały dopuszczone do moich uszu :) i o dziwo lepiej grają. Więc można wygrzewać bez podłączania :)


Albo te QT5 dopiero teraz trafiły na tzw "dobry dzień" :D
Więc dopiero je osłu***jesz - i to by tłumaczyło dlaczego ich nie poleciłeś. Są świetne do elektroniki, a QT2 jeszcze lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności