Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, ryankgb napisał:

No i mnie namówiliście. 

Zamówiłem właśnie Moondrop Crescent :D

@ryankgb a działa ten kod od ciebie nadal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

@ryankgb a działa ten kod od ciebie nadal?

 

Kod działać działa oczywiście, ale nie wiem czy akurat na te słuchawki bo nie pytałem o cenę promocyjną oficjalnie :P 

O zniżkę dla forum musiałbym spytać, albo trzeba próbować, może wskoczy ;)

Jutro dam znać (albo dzisiaj jak jeszcze się pojawi) czy coś będzie zniżki na nie :P  Niestety, może dać tylko 27$.

 

 

Przy okazji dał mi znać, że QT5 można kupić z kodem "RYAN" za 19$ bez mikrofonu i za 20$ z mikrofonem :P 

Wspomniał, że przebijają w tym przedziale cenowym rywali i są to jego obecnie ulubione słuchawki :D 

https://pl.aliexpress.com/store/product/Revonext-QT5-1DD-1BA-Hybrid-In-Ear-Earphone-HIFI-DJ-Monito-Running-Sport-Earphone-Earplug-Earhook/119089_32979380254.html?spm=2114.12010611.8148356.3.30d26a7blKhrd3

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ryankgb napisał:

 

Kod działać działa oczywiście, ale nie wiem czy akurat na te słuchawki bo nie pytałem o cenę promocyjną oficjalnie :P 

O zniżkę dla forum musiałbym spytać, albo trzeba próbować, może wskoczy ;)

Jutro dam znać (albo dzisiaj jak jeszcze się pojawi) czy coś będzie zniżki na nie :P  Niestety, może dać tylko 27$.

 

 

Przy okazji dał mi znać, że QT5 można kupić z kodem "RYAN" za 19$ bez mikrofonu i za 20$ z mikrofonem :P 

Wspomniał, że przebijają w tym przedziale cenowym rywali i są to jego obecnie ulubione słuchawki :D 

https://pl.aliexpress.com/store/product/Revonext-QT5-1DD-1BA-Hybrid-In-Ear-Earphone-HIFI-DJ-Monito-Running-Sport-Earphone-Earplug-Earhook/119089_32979380254.html?spm=2114.12010611.8148356.3.30d26a7blKhrd3

Echh, tęsknię za czasami kiedy bywały tygodnie bez zakupów nowych słuchawek ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Caution napisał:
18 godzin temu, Mr Krzychoo napisał:
 
Opisuję Moondrop Crescent - forum złączyło 2 posty (Twoje pytanie o ZSN PRO i Moondrop Crescent o które pytał [mention=64077]Jaro54[/mention]) i wyszło że piszę o ZSN a nie o Moondrop emoji3.png

A jakie doki miałeś w swojej kolekcji?

 

Do tej pory miałem takie słuchawki - ZS5, ZS10, AS10, ES4, ZSN, BQEYZ BQ3 i KC2, RevoNext QT2S, HiFi Walker A7, TRN V80 i IM1.

 

57 minut temu, ryankgb napisał:

 

Kod działać działa oczywiście, ale nie wiem czy akurat na te słuchawki bo nie pytałem o cenę promocyjną oficjalnie :P 

O zniżkę dla forum musiałbym spytać, albo trzeba próbować, może wskoczy ;)

Jutro dam znać (albo dzisiaj jak jeszcze się pojawi) czy coś będzie zniżki na nie :P  Niestety, może dać tylko 27$.

 

 

Ja z Crescent'ami miałem taką sytuację: zamówiłem z kodem Ryan i cena spadła do 27$, w międzyczasie wyrwałem kod na 5$ przy zakupach powyżej 20$, więc anulowałem zamówienie. Zamówiłem raz jeszcze, z kodem Ali wyszło mi 25$, ale nie płaciłem bo jakoś nie byłem przekonany na 100%, a w międzyczasie kolesie z AK zrobili mi 3$ rabatu i zapłaciłem 22$. Mega cebula wyszła...

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, możesz porównać Crestent do Walker A7, BQEYZ BQ3 i TRN V80? Też je mam i mógłbym zastanowić się czy warto je brać, z góry dziekuję

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Jaro54 napisał:

Właśnie, możesz porównać Crestent do Walker A7, BQEYZ BQ3 i TRN V80? Też je mam i mógłbym zastanowić się czy warto je brać, z góry dziekuję

 

No nie za bardzo, bo już ich nie mam... Z tego co pamiętam to w TRN V80 góra mi się nie podobała, kłuła w uszy że były niesłuchalne dla mnie. A bardzo na nie czekałem i jeszcze bardziej się zawiodłem. BQEYZ BQ3 były bardzo fajne, fajny bas, tylko trochę duże. Walker A7 były bardzo poprawne, ale czegoś mi w nich brakowało... Takiego wesołego, muzycznego grania jak ZSN.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

 

No nie za bardzo, bo już ich nie mam... Z tego co pamiętam to w TRN V80 góra mi się nie podobała, kłuła w uszy że były niesłuchalne dla mnie. A bardzo na nie czekałem i jeszcze bardziej się zawiodłem. BQEYZ BQ3 były bardzo fajne, fajny bas, tylko trochę duże. Walker A7 były bardzo poprawne, ale czegoś mi w nich brakowało... Takiego wesołego, muzycznego grania jak ZSN.

Czyli A7 najbliżej Crestent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, przemo8848 napisał:

Jakie teraz dobre doki dla basolubów w przedziale do 100zl? Ostatnio miałem xduoo ep1, i bardzo sobie chwalilem.

 

Do 100 zł to nic lepszego od KZ ZSN chyba nie znajdziesz... Jest nowsza wersja ZSN PRO, ale to nowość i nie ma jeszcze testów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2019 o 16:23, Mr Krzychoo napisał:

 

Opisuję Moondrop Crescent - forum złączyło 2 posty (Twoje pytanie o ZSN PRO i Moondrop Crescent o które pytał @Jaro54) i wyszło że piszę o ZSN a nie o Moondrop :D

Jaka jest średnica tulejki Crescent ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany to jak mi dojdą Crescent'y to porównam z tym co mam w sygnaturce :P 

 

Swoją drogą Crescent opisują jako ulepszone Sony MH1c (te dobrze grające, bo niektóre były przebasowione), to tak jakby ktoś miał odniesienie ;) 

 

A tu można 'posłuchać' Crescentów (od 3:00): 

 

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2019 o 18:22, Methuselah napisał:

 

Też korzystam od pewnego czasu. Jedne z najlepszych tanich doków na rynku. Gdy będę miał chwilę, to też coś więcej napiszę.

Tylko mi nie mów że Crescent lepsze niż Comet, bo się wtedy załamię 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, wiatrak napisał:

Tylko mi nie mów że Crescent lepsze niż Comet, bo się wtedy załamię 😉

 

Nie, to nie są słuchawki, które zagrożą czemuś droższemu, ale do 50 USD to bardzo fajna opcja. Co innego z Moondrop Aria, które już z większością za 100 USD powinny rywalizować, ale to temat na inny wątek :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, w ostatnie kilka dni czytałem sobie posty z ostatnich 6 miesięcy i zdecydowałem się na BQEYZ BQ3. 38$ z kodem "ITAXI328".  Poradzicie tylko, którą przesyłkę wybrać?

Darmowa - China Post Registered Air Mail

1$ - AliExpress Standard Shipping

 

Głównie chodzi o ryzyko zapłacenia VATu. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adamw1994 napisał:

Cześć wszystkim, w ostatnie kilka dni czytałem sobie posty z ostatnich 6 miesięcy i zdecydowałem się na BQEYZ BQ3. 38$ z kodem "ITAXI328".  Poradzicie tylko, którą przesyłkę wybrać?

Darmowa - China Post Registered Air Mail

1$ - AliExpress Standard Shipping

 

Głównie chodzi o ryzyko zapłacenia VATu. Pozdrawiam :)

 

Normalną wysyłkę weź darmową, BQ3 z AK Audio Store i kupon RYAN. Paczkę dostaniesz pewnie tydzień-dwa później, u mnie cła nigdy nie ma od niego. 

Nie wiem czy jeszcze ma tą promocję, ale dodawał do BQ3 dodatkowo Yinyoo A8. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś chiński odpowiednik Kossów KSC75? Pasowały mi, mocowanie i brzmienie, tylko kabel był z czapy. Kupił bym coś podobnego dobrze brzmiącego. Douszne mi nie pasują zwykle... Przynajmniej jeszcze nie trafiłem na takie.

Edytowane przez m4jq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, m4jq napisał:

Czy jest jakiś chiński odpowiednik Kossów KSC75? Pasowały mi, mocowanie i brzmienie, tylko kabel był z czapy. Kupił bym coś podobnego dobrze brzmiącego. Douszne mi nie pasują zwykle... Przynajmniej jeszcze nie trafiłem na takie.

 

Wątpię, że coś podobnego znajdziesz. Nie lepiej kupić KSC75 i zrobić recabling skoro wszystko inne Ci pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności