Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, LuQi napisał:

Ty czasem CI880 w trochę bardziej przyzwoitej cenie na Aliexpress a dokładnie za niespełna 49$

 

https://s.click.aliexpress.com/e/ciO79UzK

 

Zgadza się, że cena trochę niższa niż zwykle na aliexpress.

Te słuchawki chodzą pod różnymi nazwami - Timmkoo c631, JoyPlus itd - a na aliexpress Cl980 (CI880 to inny model). 

Najtańsza opcja na te doki na dzień dzisiejszy to zakup ich przez alibaba.com - link jest kilka stron wstecz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artiste DC1, tyle im brakuje by pozamiatać wszystko @ Muse Audio 4xTDA1543, tipsy jakiekolwiek 


image.png

Edytowane przez requal
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie w zamian K's 64 do iPhone 7? Uciągnie on Monk Lite 120? Myślałem, by wpiąć mu Fiio i1, choć on dużo mocy nie doda, ale nie będę musiał używać przejściówki, która psuje brzmienie, przez co słucham obecnie na Shuffle 4G. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Adrian97 napisał:

Macie jakiś pomysł na wysoką górę, sybilanty w trn v80? Grają spoko, ale góra mega charczy... Rozgrzewają się z 20 godzin.

 

Nie mam TRNv80 ale miałem je pożyczone i obsłuchałem dość dokładnie. Dobrze doradza @userfrom - tipsy Ostry OS200 powinny pomóc. To jednak dodatkowy koszt :)
Alternatywnym i tańszym sposobem jest użycie korektora (tak jak to zrobił @requal
przy Ariste DC1) i tipsów piankowych (tu koszt jest mniejszy).
Z tym, że przy TRNv80 to newralgiczne miejsce mają w granicach 10-12 khz (tym miejscu tony są nadmiernie wyeksponowane - to info dla tych, którzy są uczuleni na wysokie tony) i dodatkowo (równocześnie lub osobno) można użyć końcówek/tipsów piankowych.

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, strong6 napisał:

No to ja od dawna się zaliczam nie do młodych, szalonych wilczków lecz do półgłuchych basiorów ?

Nie pisz głupot :) jesteś po prostu młody inaczej, zresztą tak jak ja. :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzech napisał:

Ot i się dziadki dowartościowały .emoji23.png

Wysłano w otchłań internetu.
 

 

Ja nie dziadek :ph34r:, ja dopiero po trzydziestce (co nie zmienia faktu, że czas płynie nieubłaganie -_- ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chico99 napisał:

 

Przepraszam, ja po 50-ce ... nie słyszę żadnych zakresów.:P  Chyba, że te dwa podstawowe, coś słychać lub nic nie słychać ...

Jak słychać że coś gra to już sukces....może to być Orfeusz ,może Cal....to samo zadowolenie....klawiaturę mam jak po sajgonie, słodki syrop 40% się na nią wylalał i nie reaguje normalnie...pomocy....he,he.

Edytowane przez Soundman1200
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Soundman1200 napisał:

Jak słchać że coś gra to już sukces....może to być Orfeusz ,może Cal....to samo zadowolenie....klawiaturę mam jak po sajgonie, słodki syrop 40% się na nią wylalał i nie reaguje normalnie...pomocy....he,he.

 

Taa ... .może to być Orfeusz ,może Cal....mogą być skrzypiące drzwi od kibla, .to samo zadowolenie....

Nie pomogę, bo cały syrop 40% wypiłeś do spółki z klawiaturą, nie dzieląc się z kolegami z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, chico99 napisał:

 

Taa ... .może to być Orfeusz ,może Cal....mogą być skrzypiące drzwi od kibla, .to samo zadowolenie....

Nie pomogę, bo cały syrop 40% wypiłeś do spółki z klawiaturą, nie dzieląc się z kolegami z forum.

Jeszcze jest sporo , kilka litrów zbawiennego płynu, kto się nie boi zapraszam...dzisiaj na nockę chodzę...czas nie ma znaczenia...jedynie ELO w tle gra...he,he.

A we krwi zapewne z 2 promile....normalna,zdrowotna dawka...przeciętnego Polaka....

Nadal świadomość też smutna...tyle kobietom pomogałem przez 25 lat, a któraś zaprosiła na kawę?...żadna...smutne...jednak bycie potworem nie jest takie miłe jak na filmie pokazują...Jedynie pozostaje strzał w łeb, solidnie i bez lipy...potwór padnie, wreszcie...

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Soundman1200 napisał:

Jeszcze jest sporo , kilka litrów zbawiennego płynu, kto się nie boi zapraszam...dzisiaj na nockę chodzę...czas nie ma znaczenia...jedynie ELO w tle gra...he,he.

A we krwi zapewne z 2 promile....normalna,zdrowotna dawka...przeciętnego Polaka....

Nadal świadomość też smutna...tyle kobietom pomogałem przez 25 lat, a któraś zaprosiła na kawę?...żadna...smutne...jednak bycie potworem nie jest takie miłe jak na filmie pokazują...Jedynie pozostaje strzał w łeb, solidnie i bez lipy...potwór padnie, wreszcie...

Znane mi  klimaty. Ten solidny strzał wygląda mi na długotrwale wykonywany,  tzw strzał przeciągnięty, wykonywany uporczywie ale z dużym szacunkiem dla żołądka (dlatego syrop 40%). Obstawiam żołądkową gorzką. Łagodnie wchodzi. Swoje robi. I ELO. ELO po to, żeby było od razu przyjemnie. Ale też łagodnie, nieskomplikowanie ?

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie syropki tylko Jameson w szklaneczce i Beata w tle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo :)

A teraz Sylwia mnie odwiedziła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, kordal napisał:

Znów coś nowego od KZ... ależ oni mają tempo wypuszczania...
Przynajmniej cena niezabójcza :)308fa2e70488a010b9a1cc980364980d.jpg

 

To się im w końcu odbije czkawką i przesycą rynek swoimi produktami. Taki TRN wydaje jeden model na mniej więcej cztery miesiące, a w tym samym czasie KZ wydaje ich sześć i łączna ich sprzedaż wcale nie jest o wiele lepsza niż TRN. No, ale tak to jest jak się nie zna umiaru i sprzedaje się mniej więcej to samo w różnych opakowaniach, weźmy jako przykład (z innej branży) niedawny upadek Telltale Games :( .

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności