Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, strong6 napisał:

:rolleyes:
Rok temu KZ pędziło w wydawaniu nowych modeli, ale to co jest teraz (że wyjdą poza ramy tego wątku) to trudno byłoby wtedy przewidzieć. I również mam duże wątpliwości czy skutecznie powalczą w segmencie 50 - 100$. 

 

Powalczą nie powalczą, ale za 100 USD to już można kupić słuchawki, które ktoś stroił przed wprowadzeniem do sprzedaży :) 

 

Nie no, to już nie jest 50-100 USD. Skoro wersja z lepszym kablem (pewnie będzie wymagany by to grało jakoś) stoi za 120 USD to już mówimy o progu 100-150 USD. Jeszcze wypisują, że obudowa kosztowała 15 USD... Wymiękam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, strong6 napisał:

:rolleyes:
Rok temu KZ pędziło w wydawaniu nowych modeli, ale to co jest teraz (że wyjdą poza ramy tego wątku) to trudno byłoby wtedy przewidzieć. I również mam duże wątpliwości czy skutecznie powalczą w segmencie 50 - 100$. 

 

O ile KZ AS10 pod względem ergonomii i wyglądu są dla mnie spoko, testuję je właśnie. To KZ BA10 to koszmar jakiś.

 

1 minutę temu, Methuselah napisał:

Powalczą nie powalczą,

 

Mogą eksperymentować. Mają dużą sprzedaż innych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chico99 napisał:

(...)

O ile KZ AS10 pod względem ergonomii i wyglądu są dla mnie spoko, testuję je właśnie. To KZ BA10 to koszmar jakiś.

(...)

 

A mnie się podobają, poczekam na recenzje i być może sobie kupię.

 

BTW. w ramach zbierania budżetu na nowe słuchawki (być może BA10 ? ), wystawiłem w komisie nowe, zafoliowane TRN V80, może ktoś się skusi ? .

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. Są piękne niczym Komunistyczne Chiny.

KZ.jpg

Edytowane przez requal
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, e1mo napisał:

 

A mnie się podobają, poczekam na recenzje i być może sobie kupię.

BTW. w ramach zbierania budżetu na nowe słuchawki (być może BA10 ? ), wystawiłem w komisie nowe, zafoliowane TRN V80, może ktoś się skusi ? .

 

Zamienił stryjek siekierkę na kijek ... he, he

No chyba, że masz drugie TRN V80. A propos siekierki, TRN V80 to bardzo w porządku doki. Może skrobnę coś o nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wirkox napisał:

Ciekawe, czyli w teorii powinny być lepsze niż takie gr07, chodzące za 70 dolców

Bo są droższe w momencie premiery niż przecenione VSonic? Chyba nie rozumiem tego toku rozumowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, chico99 napisał:

Zamienił stryjek siekierkę na kijek ... he, he

No chyba, że masz drugie TRN V80. A propos siekierki, TRN V80 to bardzo w porządku doki. Może skrobnę coś o nich.

 

Oczywiście że mam jeszcze jedną parę B). Ta którą sprzedaję (jest już praktycznie sprzedana) miała iść na prezent, ale w końcu padło na prezent pójdą ED16.

 

2 godziny temu, requal napisał:

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. Są piękne niczym Komunistyczne Chiny.

KZ.jpg

 

A jeśli chodzi o BA10, to jeszcze nie zdecydowałem czy je kupię (choć naprawdę mi się podobają :P ), wszystko zależy od tego jak będą grały.

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
A jeśli chodzi o BA10, to jeszcze nie zdecydowałem czy je kupię (choć naprawdę mi się podobają ), wszystko zależy od tego jak będą grały.
Mnie bolą uszy od samego spojrzenia na nie ;)
Czuję jak te wszystkie krawędzie gniota ucho ;)

Wysłane z mojego KOB-W09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, e1mo napisał:

 

Oczywiście że mam jeszcze jedną parę B). Ta którą sprzedaję (ale jest już praktycznie sprzedana) miała iść na prezent, ale w końcu padło na prezent pójdą ED16.

 

Jeśli tak, to ok. Ujęła mnie w nich niezła ergonomia, co częste nie jest w tanich słuchawkach z Chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, piom napisał:

Kutwa dałem się skusićna trnv80 dawno takiego dziadostwa nie słyszałem absolutnie nie warte 90zł, zs6 są w cholere lepsze, a tin audio t2 to przy tym pykadełku absolutnie audiofilskie słuchawki...

 

Masz jeszcze coś więcej do dodania niż dziadostwo ...:wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może źródło @piom ma dziadowskie? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem akurat pod ręką mDSDka, ZS6 oraz V80, i stwierdzam ? że jednak V80 (nie jakoś bardzo, ale jednak mid-bas robi swoje ^_^).

 

Tak, usunąłem farbę z moich V80...

trnkz.thumb.jpg.63d41127c5b2d171420e584123e070d5.jpg

Edytowane przez e1mo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, chico99 napisał:

 

Usunąłeś, czy sama oblazła?

 

 

W pewnych miejscach (przy pinach) sama odeszła (zrobiły się małe punkciki), ale wydaje mi się że farba na v80 nie jest tak trwała jak np. na ZS6. Stwierdziłem, że co mi szkodzi, wziąłem szpatułkę od pasty termopszewodzącej, zmywak kuchenny, gąbkę ścierną P200 i wziąłem się do roboty ^_^ (tulejki zostawiłem w spokoju).

 

btw. Wcale nie potrzebowałem dużej siły żeby usunąć farbę, więc radze uważać na swoje V80.

Edytowane przez e1mo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piom napisał:

Kutwa dałem się skusićna trnv80 dawno takiego dziadostwa nie słyszałem absolutnie nie warte 90zł, zs6 są w cholere lepsze, a tin audio t2 to przy tym pykadełku absolutnie audiofilskie słuchawki...

 

Miałem tak samo po pierwszym podłączeniu. Mid bass mi zalewał śrendicę i resztę dołu, a Zalewski w "Jaśniej" tak mi sybilował, że pomyślałem, że te słuchawki są popsute. Wygrzałem je ładnie, armatury się ułożyły, mid bass delikatnie uspokoił (aczkolwiek dalej uważam go za zbyt natarczywy). Ale dalej zgadzam się z tym, że T2 to dużo lepsze, bardziej przemyślane i ułożone słuchawki.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, e1mo napisał:

Z innej beczki, dzisiaj zamówiłem taki wynalazek, ciekaw jestem jak się spiszą te pluszowe tipsy :P .

 

Kurcze, jak BA10 okażą się niewypałem, to w końcu zamówię sobie te T2 :) .

Cytat z podsumowania recenzji znanego redaktora:
" Dla fanów przekazu o nieco monitorowym zacięciu, a niedysponujących większym budżetem, T2 to pozycja obowiązkowa."
Nagłówek recenzji innego redaktora:
"Tin Audio T2 - trudno o drugie takie słuchawki w tej cenie"
;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, strong6 napisał:

Cytat z podsumowania recenzji znanego redaktora:
" Dla fanów przekazu o nieco monitorowym zacięciu, a niedysponujących większym budżetem, T2 to pozycja obowiązkowa."
Nagłówek recenzji innego redaktora:
"Tin Audio T2 - trudno o drugie takie słuchawki w tej cenie"
;)

 

Wiem, wiem, ale mam takie n60nc i one też mają w miarę równą sygnaturę, która jednak do mnie nie do końca przemawia (moim zdaniem są nudne). Jakby ktoś mógł porównać n60nc z T2 (tak, wiem że n60nc są nauszne), ułatwiło by mi to podjęcie decyzji :unsure: .

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, e1mo napisał:

 

Wiem, wiem, ale mam takie n60nc i one też mają w miarę równą sygnaturę, która jednak do mnie nie do końca przemawia (moim zdaniem są nudne). Jakby ktoś mógł porównać n60nc z T2 (tak, wiem że n60nc są nauszne), ułatwiło by mi to podjęcie decyzji :unsure: .

Jak mi przyjdą to umówimy się w Katowicach i sam porównasz sobie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

Jak mi przyjdą to umówimy się w Katowicach i sam porównasz sobie :)

 

Trzymam za słowo ;) .

 

Moim ideałem byłyby SOMiCi V2 (czyli coś w stylu Senków HD595/HD599) ze skórzanymi padami tyle że w wersji dokanałowej ^_^ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności