Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MobyDick napisał:

A ja uważam ze KZ z jakimi miałem do czynienia zawsze miały bardzo dobrą relację jakość cena. Czasem trzeba było trochę czasu żeby dobrać do nich odpowiednie tipsy.

 

https://pl.aliexpress.com/item/KZ-AS10-5BA-HiFi-Stereo-In-Ear-Earphone-High-Resolution-Earbud-Headphone-with-0-75mm-2/32902758060.html

 

Hmm ... bardzo dobra relacja ceny do jakości.;)

Pewnie grają podobnie jak zs10, zobaczymy ilu się znajdzie na nie chętnych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2018 o 03:09, rychubil napisał:

Dostałem dziś Einseary T2. Pudełko już nie tak luksusowe jak w UiSii ale co tam. T2 rzeczywiście ma bas mocniejszy od UiiSii CM5, które też niedawno nabyłem ale nadal na przyzwoitym poziomie, bez większego dudnienia, które by męczyło. Dobrze siedzą w uszach, choć muszę przyznać, że jednak komfort zauszników w UiiSii CM5 o wiele lepszy. Kabel w T2 ma spore tendencje do plątania się, czego nie stwierdziłem w CM5.

Czekam jeszcze na TRN V20 - zobaczy się ;)

dzięki za rekomendacje - pozdrawiam :)

Masz już z grubsza wygrzane te T2? Jakieś porównanie z CM5 mógłbyś napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MobyDick napisał:

To się chyba dopiero okaże :)

 

Co się może okazać ...

Weźcie pod uwagę jeszcze koszty boczne, w tych słuchawkach. Czyli kabelek, bo stokowy do niczego. Dodatkowe tipsy, bo stokowe ... itd, itp.

Można się było bawić, jak same doki były tanie, ale teraz ...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli będą lepsze od innych słuchawek za 100 $ ?

Mało realne, jeśli nadal używają takich armatur jak dotychczas. Gdzieś wyżej już to pisałem - ich armatury nie są najlepszej jakości. Ciekawi mnie jak wypadnie bas bez dynamika
 

Co się może okazać ...

Weźcie pod uwagę jeszcze koszty boczne, w tych słuchawkach. Czyli kabelek, bo stokowy do niczego. Dodatkowe tipsy, bo stokowe ... itd, itp.

Można się było bawić, jak same doki były tanie, ale teraz ...

Dokładnie. Ja swoje ZS6 muszę używać ze srebrnym kabelkiem + pianki Comply. Inaczej gdzieś mi nie podchodzą

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kordal napisał:
2 minuty temu, chico99 napisał:
I nawet się nie przyłożyli, nie poprawili ergonomii, wyglądają tak samo jak zs10, więc będą tak samo niewygodne.

Mam wrażenie, że są tylko trochę mniejsze od zs10

 

Tu nawet nie chodzi o wielkość, tylko o tą nieszczęsną tulejkę, krótką i szeroką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nic niewiadomo jakie są tam armatury :) . Okaże się jak ktoś je kupi. Ja się z tym nie spieszę. Widać że  mniejsze niż ZS10 i jak dla mnie wszystkie z nich były wygodne :) . Zawsze do nich używałem tanich tipsów które były dobre do nich i nie wiązało się to z dużymi kosztami. Nie trzeba kupować do każdych nowych KZ następnego dodatkowego kabla. Jak dla mnie nie zawsze wnosił on zbyt wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności