Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, kordal napisał:

Ja chyba pójdę w te F9 PRO emoji4.png Od dawna za mną chodzą, a i mocno polecane są więc nie mam obaw co do nich

To fakt i w razie nie trafienia łatwiej o odsprzedaż/zamianę.

Godzinę temu, kordal napisał:
Godzinę temu, requal napisał:
No ja zakładam, że raczej pójdą na odsprzedaż. Jak liczysz na coś na stałe, to pewnie Fiio i tak będą lepsze.

Od KZ to pewnie nawet FiiO F9 będą lepsze, pomimo że idealne nie są (peak w sopranie)

Kurcze. Dość duży ten peak jak patrzę na wykres. No, ale ZS6 krainą łagoności nie są też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie a nie suche cyferki mielecie od kilkunastu postów. Wykresy wykresami a ucho i tak samo oceni

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZS6 to akurat słucham na codzień, to wiem. W przypadku F9 sugeruje się raczej opiniami aniżeli cyferkami - rzekomo pianki Comply ratują sytuację

Posłuchajcie a nie suche cyferki mielecie od kilkunastu postów. Wykresy wykresami a ucho i tak samo oceni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kordal napisał:

Nie wiem czy nawet ZS6 nie mają większego peaku, niż F9

No nie wiem. Ale jak napisał kolega powyżej, okaże się w praniu. :)

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innym, E-MI CI880 , po 3h słuchania przegrzewał się jeden przetwornik i słuchawka grała nieco ciszej, a po kolejnych kilku godzinach wszystko wracało do normy.
To ten sam model słuchawek, czyli widać ile one są warte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Caution napisał:
W dniu 26.07.2018 o 02:51, neonlight napisał:
Z innym, E-MI CI880 emoji6.png, po 3h słuchania przegrzewał się jeden przetwornik i słuchawka grała nieco ciszej, a po kolejnych kilku godzinach wszystko wracało do normy.

To ten sam model słuchawek, czyli widać ile one są warte.

 

Eee nie przesadzajcie, wszystko się psuje.

Moje pierwsze swingi też już RIP.  Ale kupiłem 3 pary zakładając,że może być różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Eee nie przesadzajcie, wszystko się psuje.
Moje pierwsze swingi też już RIP.  Ale kupiłem 3 pary zakładając,że może być różnie.
Dwie pary tego samego modelu dokenałowek dotknięte przegrzewającym się przetornikiem w tak krótkim czasie to już raczej kiepski produkt.

Ile miałeś Swingi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Swing od grudnia i nic się nie dzieje. Trochę kupiłem już chińskiego sprzętu i nie miałem problemów. Za to amerykańskie słuchawki 2x były wymieniane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Caution napisał:

Dwie pary tego samego modelu dokenałowek dotknięte przegrzewającym się przetornikiem w tak krótkim czasie to już raczej kiepski produkt.

Ile miałeś Swingi?

 

Parę miesięcy, ale to nie o to chodzi. Nie narzekam, bo wszystko się psuje.

A dwie pary nawet w dwie minuty to żaden dowód, do wyciągania takich wniosków.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny? :)

KZ AS10 - 48USD no mic - Wooeasy ( "PRE-SALE, wysyłamy go OKOŁO DWÓCH TYGODNI")

 

http://www.thephonograph.net/coupons-discounts-deals-promo-codes-sales/aliexpress/

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny?

KZ AS10 - 48USD no mic - Wooeasy ( "PRE-SALE, wysyłamy go OKOŁO DWÓCH TYGODNI")
 
http://www.thephonograph.net/coupons-discounts-deals-promo-codes-sales/aliexpress/
Chyba nie będę brać w ciemno :) Swoją drogą ta cena poza promocją to chyba żart..86 USD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kordal napisał:

Chyba nie będę brać w ciemno :) Swoją drogą ta cena poza promocją to chyba żart..86 USD

Czy ja wiem.. wychodzą na najtańsze 5ba na rynku w promocji, czy bez. Sam się wacham, bo w sumie Ety er3 w swojej cenie.. to też niezła okazja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności