Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak szeroka, ale nie mam z nimi problemu, przy ZST było tak sobie.

A granie, to nieprzesadzone V ze zróżnicowanym i nisko schodzącym basem, wyraźną, ale nienatarczywą górą oraz ocieploną średnicą (ocieploną, nie kluchowatą czy misiowatą). Do telefonu na zewnątrz jak znalazł. A jak nie tylko do telefonu, to chyba awansowały u mnie na pierwsze miejsce w kategorii "dokanałówki do 200 złotych".

Co może być minusem, to takie sobie tłumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zamówiłem polecane tutaj Bluedio t4s z oficjalnego sklepu na aliexpress. Przysłali mi t4. Czy jest ktoś, kogo spotkała taka przykra sytuacja? Bo sporo osób z forum zamawiało te słuchawki.
Na co w takiej sytuacji mogę liczyć? Jest szansa, że oddadzą pieniądze?
Wieczorem napiszę oczywiście do sprzedawcy, tylko muszę jeszcze zrobić zdjęcia. Filmik z otwarciem paczki mam jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij im zdjęcia i link do filmiku. Przygotuj się do pisania przez tydzień Dwa ale jest szansa na wymianę lub rekompensatę 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij im zdjęcia i link do filmiku. Przygotuj się do pisania przez tydzień Dwa ale jest szansa na wymianę lub rekompensatę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły dziś do mnie KZ ZSR(R ;) ) - granie w V, ale zdecydowanie bardziej mi się podobają niż ZS5 (v2). 

Nie ma tego podbicia na wyższej średnicy, choć zasybilować też potrafią.

Mam nadzieję, że z czasem się wygładzą i może średnich przybędzie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Oskar2905 napisał:

Kolejne sybilizujące kz...czy oni nie potrafią normalnie góry zrobić :P

Jeszcze nie spotkałem się z hybrydowymi chińczykami w których góra by mnie satysfakcjonowała. 

Aczkolwiek w tym przypadku nie jest to jakaś tragedia, po prostu przyzwyczaiłem się do lepszej i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ich pomysł na dźwięk wysokiej próby, na zasadzie "podbijmy ten zakres, będzie bardzo analitycznie, jak w drogich słuchawkach".

I właśnie dlatego wyżej stawiam Hypersense niż jakiekolwiek KZ jakie słuchałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Inszy napisał:

To ich pomysł na dźwięk wysokiej próby, na zasadzie "podbijmy ten zakres, będzie bardzo analitycznie, jak w drogich słuchawkach".

I właśnie dlatego wyżej stawiam Hypersense niż jakiekolwiek KZ jakie słuchałem.

Nie wiem czy to ich założenie, czy po prostu tak wyszło ;) . Fakt Audio-Technika stroi podobnie, aczkolwiek chyba mniej "wyraziście".

Te Hypersense, to jaki typ grania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Perul napisał:

Przyszły dziś do mnie KZ ZSR(R ;) ) - granie w V, ale zdecydowanie bardziej mi się podobają niż ZS5 (v2). 

Nie ma tego podbicia na wyższej średnicy, choć zasybilować też potrafią.

Mam nadzieję, że z czasem się wygładzą i może średnich przybędzie...

 

Wygrzewaj, słuchaj i pisz jak to gra a najlepiej w odniesieniu do ZST (ewentualnie ZS6) :woot: Bardzo ta średnica wycofana? Też jestem na nie napalony bo do tej pory KZ robią na mnie bardzo pozytywne wrażenie, jedynie z ZS5 mi się nie powiodło ale nie wiem czemu, może przez pianki comply? :wacko: No i widzę polecacie bardzo dużo tanich chińczyków ale bym zwariował jakbym miał wszystkie przesłuchać no i kiedy to robić... ZSR kształt mają ciut pod ibasso it03 a te były dla mnie wygodne więc i tu liczę na wygodę ale jak pamiętam ZS5 były mega niewygodne i przez to miałem obawy jak kupiłem andromedy jednak okazało się że wygoda ok, podobnie ZS6. Tipsy jednak mogą diametralnie zmienić komfort noszenia jak i brzmienie...

Edytowane przez rayfe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rayfe napisał:

 

Wygrzewaj, słuchaj i pisz jak to gra a najlepiej w odniesieniu do ZST (ewentualnie ZS6) :woot: Bardzo ta średnica wycofana? Też jestem na nie napalony bo do tej pory KZ robią na mnie bardzo pozytywne wrażenie, jedynie z ZS5 mi się nie powiodło ale nie wiem czemu, może przez pianki comply? :wacko: No i widzę polecacie bardzo dużo tanich chińczyków ale bym zwariował jakbym miał wszystkie przesłuchać no i kiedy to robić... ZSR kształt mają ciut pod ibasso it03 a te były dla mnie wygodne więc i tu liczę na wygodę ale jak pamiętam ZS5 były mega niewygodne i przez to miałem obawy jak kupiłem andromedy jednak okazało się że wygoda ok, podobnie ZS6. Tipsy jednak mogą diametralnie zmienić komfort noszenia jak i brzmienie...

To @rayfe weź Swing IE800. Rewelacyjny stosunek jakość / cena. Bardzo szczegółowo grające słuchawki. Do tego bardzo wygodne i porządnie wykonane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Perul napisał:

Nie wiem czy to ich założenie, czy po prostu tak wyszło ;) . Fakt Audio-Technika stroi podobnie, aczkolwiek chyba mniej "wyraziście".

Te Hypersense, to jaki typ grania?

Na bank takie mają założenia, bo robią to raz po raz. Swoją drogą nie tylko oni. Mnie to osobiście irytuje, bo nie lubię takiego udawanego grania.

 

A Hypersense, to V, ale nieprzesadzone, mniejsze niż choćby ZST. Bas zróżnicowany, potrafi nisko zejść i się nie leje. Średnica wyraźna, mimo że trochę cofnięta i ocieplona (ale nie ma buły), Góra zaznaczona w niższych partiach, jednak nie jest agresywna, raczej gładka w przekazie. Mogłaby być jeszcze bardziej wyciągnięta, ale jak mieli przedobrzyć, to wolę by było jak jest. Scena spora, rozbudowana zarówno na boki, jak i z pewną głębią. Tłumienie mocno takie sobie, bo przejeżdżające samochody słyszę wyraźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, poczyniłem zakupy po zapoznaniu się ze stroną Audiobudget ;) zakupiłem ROCK Zircony, KZ ZST, MEMT X5 i Swing IE800.
Swingi przyszły do mnie jako ostatnie i nie wiem czy nie dostałem felernego egzemplarza, Igor na swojej stronie piszę że Swingi mają bass porównywalny do Zirconów, kto słuchał Zirconów wie że tam bas jest naprawdę nisko schodzący.

W moich Swingach bas jest mega punktowy, nie za niski, nie ma porównania z Zirconami, ale średnica i góra są naprawdę super.
Ma ktoś może porównanie do Zirconów i jest w stanie porównać jak to wygląda?


Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Swing bas jest wyraźny, punktowy to klasa dwie wyżej Zirkonow. Na pewno nie podejdą basolubom. Jak w utworze nie ma basu to na nich go nie usłyszysz. Za to szczegółowość jest bardzo dobra. Mnie takie granie bardzo pasuje. A Igor napisał że subbas jest podobny do Zirkonow a nie cały bas. Bo stopę można poczuć fajnie. I nie ma zamulenia w żadnym paśmie, są raczej równe bez faworyzowania żadnego pasma. I wygodne nawet bardzo 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, na fabrycznych tipsach z czerwonym rdzeniem jest ok. Są do tego dość lekkie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Oskar2905 napisał:

Mi się opis ZST w 100% pokrył z jego wrażeniami więc nie widzę powodu żeby mu nie ufać :)

Niektórzy nie umieją czytać ze zrozumieniem. Igor napisał wyraźnie że subbas jest podobny do Zirkonów a nie cały bas, wg mnie to spora różnica. Ja też kilka par kupiłem kierowany opisem Igora i nie zawiodłem się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, faktycznie tam napisane jest sub-bass, moje niedopatrzenie ;)

Spośród tych słuchawek które kupiłem, najbardziej odpowiadają mi właśnie Swingi, super grają. Zastanawiam się czy dokupić sobie drugą parę, na zapas :D

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie dotyczące zakupu chińskich dokanałówek. Kolega szuka słuchawek dla nastoletniej córki, która ma duże "zużycie" słuchawek. Stąd poszukiwanie tanich i wytrzymałych dokanałówek. Jakość dźwięku nie jest najwyższym kryterium (oczywiste przy tym przedziale cenowym). Myślałem o KZ ATR (koło 21 zł) lub Xiaomi In-Ear Basic (również okolice 20 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności