Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

C30 jest bardzo fajny o ile jesteś w stanie pogodzić się z jego wadami (słabe oprogramowanie i marna jakość wykonania). Dźwiękowo zdecydowanie więcej warty niż 150 zł.

 

A u mnie godzinka z C60 i Clip+ z miejsca ląduje jako rezerwowy grajek. Obsługa w kieszeni bezproblemowa, menu przejrzyste. Póki co nic się przycięło, nie zawiesiło itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście brałem na Tinydeal za 54 dolary. Wysłali po dwóch dniach od zamówienia, doszło w dwa i pół tygodnia z zaniżoną wartością przesyłki by uniknąć problemów z urzędem celnym. Tak więc jak na zakupy z Azji, to wszystko przebiegło nadzwyczaj profesjonalnie.

 

I kolejne minusy - nie wyświetla okładek (choć jest na to miejsce) ani z pliku, ani z tagów; brak radia (choć m to nawet pasi); regulacja głośności jak w C30/N2 (prawie brak różnicy pomiędzy 1 a 5 poziomem, nie da się słuchać cicho).

 

Różnice pomiędzy C30 a C60:

- C60 jest nieco większy, ale cieńszy,

- nie ma tego durnego lustrzanego ekranu, tylko zwykły kolorowy wyświetlacz,

- jest lepiej wykonany, nic nie trzeszczy ani nie sprawia wrażenia, że zaraz coś się złuszczy i odpadnie,

- jest łatwiejszy w obsłudze,

- brakuje mu slotu na karty i radia,

- jak na razie oprogramowanie chodzi bez zarzutu.

 

Dźwięk będę mógł bezpośrednio porównać najszybciej w sobotę, ale nowszy Cube ma chyba więcej mocy, a przynajmniej lepiej sobie radzi z ortodynamikami.

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z****li z tym wejsciem na karty. Wole juz slabe wykonanie niz brak mozliwosci rozszerzenia pamieci.

 

A da rade wgrywac softy z n2 na tego cube'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na C30 owszem, na C60 nie. Inne podzespoły, inny ekran.

A gdyby C60 miał slot na karty, to bez wątpienia byłby większym przebojem niż N2. Prócz ewentualnych niedostatków w pamięci na chwilę obecną nie widzę w nim minusów (radiem i okładkami nie jestem zainteresowany). Ale niech jakiś miesiąc pochodzi i zobaczy się jak to będzie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N2 nie kupisz tylko klona czyli cube c30. Ja tez czekam na zaufana stronke z tym c30.

 

 

A jak myslicie co wybrac n2 za 150 zl z wysylka w stanie dobrym zluszczony plastik lekkie ryski na ekranie csy zamowic nowke c30 za 10-15zl drozej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N2 nie kupisz tylko klona czyli cube c30. Ja tez czekam na zaufana stronke z tym c30...

Ta będzie zaufana http://www.aliexpress.com/item/Promotion-Sound-Cube-C30-4GB-mp3-music-player-FM-radio-free-shipping/563001434.html ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj paczkę z xkdunami ck-700, szła do mnie równy miesiąc. Jestem z nich bardzo zadowolony, dostałem chyba jakąś inną rewizje niż recenzowane na zabrzmij, dostałem inne gumki, już nie szare tylko białe (na razie na nie nie narzekam, chociaż przesłuchałem parę utworów). Inna jest również wtyczka jacka, moja według mnie sprawia wrażenie solidniejszej. Jutro postaram się wrzucić jakieś zdjęcia, teraz korzystam z mobilnego internetu, więc upload trwałby parę godzin :E

a jeszcze nie ma żadnej siataczki chroniącej przetwornik, doję się, że szybko się pobrudzi/zatka

Edytowane przez peperoni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj paczkę z xkdunami ck-700, szła do mnie równy miesiąc. Jestem z nich bardzo zadowolony, dostałem chyba jakąś inną rewizje niż recenzowane na zabrzmij, dostałem inne gumki, już nie szare tylko białe (na razie na nie nie narzekam, chociaż przesłuchałem parę utworów). Inna jest również wtyczka jacka, moja według mnie sprawia wrażenie solidniejszej. Jutro postaram się wrzucić jakieś zdjęcia, teraz korzystam z mobilnego internetu, więc upload trwałby parę godzin :E

a jeszcze nie ma żadnej siataczki chroniącej przetwornik, doję się, że szybko się pobrudzi/zatka

 

zgadza się w nowej rewizji zmienili jacka i troszkę kształt słuchawek ,tutaj fotka (nie mojego autorstwa)

2hzlh1z.jpg

 

Jak widać zaszło kilka zmian

 

- zmienił się troszkę kształt samych słuchawek

- inny jack czy solidniejszy to się okaże po czasie,ale wygląda solidniej

- gumki już tylko w kolorze białym

- brak siateczki ? to może stanowić problem,mam nadzieje ze to jednak kwestia tej konkretnej sztuki.

Edytowane przez JBM
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły przed chwilą ES800M. Pierwsze wrażenia: za 24zł (około) dostajemy słuchawki, clips i fajną skóropodobną torebkę na słuchawki do której zmieści się clip z jakimiś dokami. Nieźle.

 

Jeśli chodzi o dźwięk to w porównaniu do hje120 jest na pewno lepiej w górnych rejestrach. Wygoda dla mnie niższa, ale nie jest źle. Napiszę więcej jak będę miał czas.

 

Aha, przesyłka szła od 28.10 do 19.11. Wracając z pracy przydybałem listonosza jak wrzucał paczkę do skrzynki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównałem sobie w łeb w łeb ES800M oraz Xkdun CK700 tak wiec dla lubiących bass zdecydowanie brałbym CK700 ,tutaj aż się robi gęsto od niego ,dla miłośników bardziej czystszego ,technicznego grania ale tez niepozbawionego basu wybrałbym ES800M ,Awei są też dużo lepiej wykonane niż CK700 . Ja chyba jednak zaliczam się do tej pierwszej opcji i bardziej preferuje jednak CK700.

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam wreszcie ES800M. Przyszły przedwczoraj, ale dzisiaj je odebrałem, bo zamawiałem na adres rodziców. Co do wysyłki - faktycznie warto śledzoną. 19stego wieczorem informacja w trackingu, że przesyłka w Polsce, a 21szego już dostarczona. Czyli traktowana jak priorytet przez PP.

 

Co do samych słuchawek. Fajne wykonanie. Kabelek, same słuchawki, gumki, wtyczka ciekawa. Dźwięk - tak jak ich słuchałem miesiąc temu, zdania nie zmieniłem. Trudno mi je "zagiąć" jakimś gatunkiem muzyki. Świetne funowe granie. Jedyne czego się mogę przyczepić, to trochę ostre, szkliste wysokie tony, ale dla mnie każde słuchawki z większą ilością wysokich tonów grają ostro ;)

 

Co do HJE120 na pewno ES800M są godnym konkurentem, ale to inna szkoła brzmienia. Krótko - Panasonici są równiejsze, Awei bardziej funowe, z lepszą sceną, bardziej agresywnie grają. W tej cenie nie ma chyba lepszych słuchawek.

 

I jeszcze jedno, przewymiarowane gumki. W większości słuchawek najmniejsze to sobie mogłem wkładać do uszu bardzo głęboko i "seala" brak. Tutaj M mi rozpychają zdrowo uszy, dopiero na S jest ok.

Edytowane przez Luk@s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to co mi nie pasowało w ES800M to trochę klująca góra ,one grają bardzo techniczne ,więcej szczegółów niż w xkdunach , funowe słuchawki to są według mnie bardziej jednak CK-700 które dla mniej są mnie meczące ,ale jak ktoś nie lubi dużo basu to znowu CK700 mogą męczyć. Gumki zdecydowanie lepsze w CK700 ,wykonanie słuchawek lepsze u Awei. Ja obie te pary oceniam pozytywnie ale są to inne szkoły grania.

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać każdy ma inne pojęcie funu :) Tak czy siak nie są to płasko grające, wyrównane słuchawki. Co do gumek, też macie takie zdanie?

 

Co do gumek to mi najlepiej leżał ich największy rozmiar. :-)

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności