Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, chico99 napisał:

Też tyle zapłaciłem na kodzie MP3STORE. Zejście z 58$, zdaje się.

@Mr Krzychoo dostałeś A8?

 

Wczoraj kupowałem, więc jak dojdą na święta to dam znać czy też dostałem A8 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chico99 napisał:

A8 też warte z kilkanaście dolarów, więc cena BQ3 robi się na prawde okazyjna.

 

Jeśli BQ3 grają tak dobrze jak wszyscy mówią że grają, to cena 45$ i tak wydaje się atrakcyjna bez dodatkowych gratisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek przyszedł do mnie 8 rdzeniowy balans od TRN i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył :woot:. Kabel prezentuje się naprawdę dobrze i wart jest swojej ceny (kupiłem go z kodem zniżkowym). Co do dźwięku na tym przewodzie, to testuje go obecnie z BQEYZ BQ3 oraz iBasso DX150 z AMP6, i muszę napisać że jestem pod wrażeniem.

 

BQ3.thumb.jpg.44117ba7209da4daa1616a3822bfe56a.jpg

 

Same BQ3 już na zwykłym sreberku TRN (rage purystów za 3... 2... 1...) grają bardzo dobrze (dla mnie oryginalny kabel BQEYZa jest słaby, a zausznice za krótkie przez co niewygodne), na 8 rdzeniowym balansie od TRN miażdżą konkurencję w swoim przedziale cenowym (jeśli chodzi o muzykalność, to dla mnie wszystkie KZtki pokroju ZS10, AS10, czy BA10 mogą się schować). Jakbym miał określić jak dla mnie grają BQ3, to było by to granie mocno inspirowane Sennheiserem, czyli miękkie i ciepłe z lekko podkreślonymi skrajami pasma. Na balansie od TRN słuchawki dostały więcej powietrza, dodatkowo bardziej dynamiczny i zwarty bas, a wokale stały się jeszcze pełniejsze i bardziej organiczne ^_^.


P.S.: 8 rdzeniowy kabel TRN jest znacznie gruszy i o ok. 5cm krótszy do standardowego posrebrzanego kabla TRN.
 

Edytowane przez e1mo
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, e1mo napisał:

W piątek przyszedł do mnie 8 rdzeniowy balans od TRN i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył :woot:. Kabel prezentuje się naprawdę dobrze i wart jest swojej ceny (kupiłem go z kodem zniżkowym). Co do dźwięku na tym przewodzie, to testuje go obecnie z BQEYZ BQ3 oraz iBasso DX150 z AMP6, i muszę napisać że jestem pod wrażeniem.

 

Same BQ3 już na zwykłym sreberku TRN (rage purystów za 3... 2... 1...) grają bardzo dobrze (dla mnie oryginalny kabel BQEYZa jest słaby, a zausznice za krótkie przez co niewygodne), na 8 rdzeniowym balansie od TRN miażdżą konkurencję w swoim przedziale cenowym (jeśli chodzi o muzykalność to wszystkie KZtki pokroju ZS10, AS10, czy BA10 mogą się schować). Jakbym miał określić jak dla mnie grają BQ3, to było by to granie mocno inspirowane Sennheiserem, czyli miękkie i ciepłe z lekko podkreślonymi skrajami pasma. Na balansie od TRN słuchawki dostały więcej powietrza, dodatkowo bardziej dynamiczny i zwarty bas, a wokale stały się jeszcze pełniejsze i bardziej organiczne ^_^.


P.S.: 8 rdzeniowy kabel TRN jest znacznie gruszy i o ok. 5cm krótszy do standardowego posrebrzanego kabla TRN.
 

One chcą prądu. Tak mi się wydaje. U mnie najlepiej grają z klona z dużym gainem i adapterem Ifi.

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie obawiam się tego, że hype-train spowoduje że zawiodę się na KC2 i BQ3. ZSN miały być tanią opcją do katowania zamiast AS10, a z powodzeniem je zastąpiły. Tak miałem z TRN V80 - bardzo na nie czekałem, a jeszcze bardziej się zawiodłem (góra była dla mnie nie do zaakceptowania). Wcale się nie zdziwię jeśli oczekując dostawy BQEYZ'ów zamówię sobie 2 sztukę ZSN. Ot tak, na zapas, jakbym rozwalił te co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mr Krzychoo napisał:

 

No som osom... 😀 Parametry, wykresy - co mi po tym, jak nie podoba mi się to, co słyszę 😀

Zdaje się, że jest jedna osoba, które mogłaby coś powiedzieć o ile zechce porównać: @chico99

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mr Krzychoo napisał:

Generalnie obawiam się tego, że hype-train spowoduje że zawiodę się na KC2 i BQ3. ZSN miały być tanią opcją do katowania zamiast AS10, a z powodzeniem je zastąpiły. Tak miałem z TRN V80 - bardzo na nie czekałem, a jeszcze bardziej się zawiodłem (góra była dla mnie nie do zaakceptowania). Wcale się nie zdziwię jeśli oczekując dostawy BQEYZ'ów zamówię sobie 2 sztukę ZSN. Ot tak, na zapas, jakbym rozwalił te co mam.

 

Ja wiem, czy to hype ... ? Dla mnie lepiej grają np. TFZ King ale muzykalność i relaksacja stoi po stronie BQ3. Poza tym, mimo że to dość nowy model, nikt go nie sprzedaje, po kilku godzinach odsłuchów, z twierdzeniem to nie moje granie ... Ja też mam dużo lepiej grające doki. Ale na żadnych nie odsłucham kilku płyt pod rząd z różnymi gatunkami muzy.

Edytowane przez chico99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mr Krzychoo napisał:

Generalnie obawiam się tego, że hype-train spowoduje że zawiodę się na KC2 i BQ3. ZSN miały być tanią opcją do katowania zamiast AS10, a z powodzeniem je zastąpiły. Tak miałem z TRN V80 - bardzo na nie czekałem, a jeszcze bardziej się zawiodłem (góra była dla mnie nie do zaakceptowania). Wcale się nie zdziwię jeśli oczekując dostawy BQEYZ'ów zamówię sobie 2 sztukę ZSN. Ot tak, na zapas, jakbym rozwalił te co mam.

To zależy od tego, co oczekujesz od słuchawek. Jeśli oczekujesz mocnego basu, to raczej się zawiedziesz. jeśli oczekujesz pełnego, wybrzmiewającego (ale nie za mocnego basu) basu powinieneś być zadowolony. Co do wokali, to w moim przypadku im lepszy kabel tym lepsze wokale. Jak usłyszałem na balansie ten kawałek, to mi szczena opadła (wiem, że piosenka nie jest wybitna, ale ogólnie lubię akustyczne wersje utworów, bez zbędnych studyjnych retuszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, chico99 napisał:

 

co z czym?

bq3 v zsn +-, bez skrajnego wartościowania. 

 

Z minusów bq3 to ja bym jeszcze dodał średnią kontrolę ergo trochę rozlazłość. 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chico99 napisał:

 

Ja wiem, czy to hype ... ? Dla mnie lepiej grają np. TFZ King ale muzykalność i relaksacja stoi po stronie BQ3. Poza tym, mimo że to dość nowy model, nikt go nie sprzedaje, po kilku godzinach odsłuch, z twierdzeniem to nie moje granie. Ja też mam dużo lepiej grające doki. Ale na żadnych nie odsłucham kilku płyt pod rząd z różnymi gatunkami muzy.

 

Może masz rację że hype train to za mocno powiedziane, ale zmierzałem do tego - TRN V80 to ogólnie chwalone i dobrze oceniane słuchawki, a mi jakoś nie podeszły. Przyjdą do mnie BQEYZ'y to posłucham, przetestuję i wtedy się wypowiem. Na razie czekam spokojnie, bez nakręcania się, żeby się nie nie rozczarować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... myślę, że różnica w cenie odzwierciedla różnicę w jakości grania tych słuchawek.

Już to pisałem, ZSN grają podobnie jak ZSR. Równo i przyjemnie. Zagrają z kartofla, od razu po wyjęciu z pudełka. Nie ma w nich jednak tego czegoś co powoduje przytupywanie nogą i banana na gębie. Poprawne ale trochę nudne granie. Można by powiedzieć, że to łatwe doki i do napędzenia i w odbiorze. Żeby nie było, wszystkie te uwagi są w kontekście do BQ3. Moje ZSN mam teraz w wersji z kabelkiem BT i z przyjemnością ich słucham.

BQ3, stawiają na fun i muzykalność. Są do pewnego stopnia uniwersalne i radzą sobie z każdym gatunkiem. Nie męczą, a dobre realizacje w ich wykonaniu ekscytują. Imo nie pokażą swoich możliwości z zwykłym fonem. Trzeba im też zmienić kabelek i tipsy. U mnie najlepiej zabrzmiały z dx150 po balansie. 

Nie zapominajmy jednak, ZSN 18$, BQ3 45$. Jedne i drugie warte swojej ceny i mają moją rekomendację. Jeśli jednak ktoś chce mieć jedne i tylko jedne to warto dozbierać i kupić BQ3.

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

Razem ze słuchawkami jedzie kabel TRN 8 core, a od czasu odkrycia pianek od QKZ, to innych tipsów nie używam. Myślę że będzie dobrze... 

 

TRN 8 bdb wybór.

Pewnie wszyscy to wiedzą ale przypomnę. Polecam kupowanie przez aplikację mobilną.

Przykładowo tenże kabelek normalnie 11,99$, aplikacja mobilna 8,69$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności