Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, ryankgb napisał:

@requal Jak grają te BQ3? Bo też planuję zamówić ;)

 

Kabel Yinyoo 4 Core Pure Silver ( https://pl.aliexpress.com/item/Yinyoo-4-Core-Pure-Silver-Cable-2-5-3-5-4-4mm-Balanced-Earphone-Upgrade-Cable/32859065732.html?spm=a2g17.10010108.1000016.1.555c7f2dRWua0B&isOrigTitle=true )

1. Wszystkie wersje - z kodem MP3STORE - 50$

 

;)

Dzięki za rabaty. Wooeasy nie chciała mi dać 50 usd na ten kabel.. a tu proszę :)

Jak grają..
Wygląda na to, że faktycznie trochę lepiej niż Artiste, ale to na razie rozgrzewka i na pewno nie powiem. Nie stracisz kupując, to pewne. Raczej o wiele bezpieczniejszy zakup przede wszystkim, bo nie ma problematyki żadnej na ten moment zauważalnej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ryankgb napisał:

Kolego @Binambik, zerknij tutaj, to chyba najtańsza opcja na srebrny kabel balanced.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  @requal już chciałem edytować tamten post i dopisać:
Artiste DC1 już były bardzo blisko FLC8S to teraz jak doszły BQ3 (odsłuch po wyciągnięciu z pudełka) teza postawiona w ciemno przez @Inszy jest jeszcze bardziej realna? ;):D

Edytowane przez strong6
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, strong6 napisał:

  @requal już chciałem edytować tamten post i dopisać:
Artiste DC1 już były bardzo blisko FLC8S to teraz jak doszły BQ3 teza (postawiona w ciemno) przez @Inszy jest jeszcze bardziej realna? ;):D

 Zarówno BQ3 i Artiste są "drapieżniejsze". Ja to preferuję. Jak dla mnie to mogę powiedzieć nawet, że wygryzły je Artiste, a największe znaczenie miał dla mnie bas w tej decyzji. Ale liczę też, że uzbieram na coś topowego, nie wiem jeszcze co, ale jak wiadomo obiektów westchnień nie brak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem BQ3 zobaczymy co zacz :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, requal napisał:

 Zarówno BQ3 i Artiste są "drapieżniejsze". Ja to preferuję.


Dla mnie ta część Twojego postu jest bardzo ważna. I rozumiem decyzje zakupowe/sprzedażowe :)
Ja wybrałem BQEYZ KC2 (mają mieć łagodniejszy bas od K2) i to powinno być coś pomiędzy RevoNext QT2 i Tin Audio T2. Przynajmniej tego oczekuję.
Ciekaw też jestem czy będą różnice i jakie te różnice będą między BQEYZ K2, które już ma i BQEYZ BQ3, które zamówił @Jaro54 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś by było bardzo przydatne.

Może potem ktoś założy osobny wątek "fanklub BQEYZ" bo trochę tych modeli ta firma ma ;)

ps. Podobno są na (chińskim) rynku słuchawkowym od 20 lat, a niedawno nastąpił gwałtowny wysyp ich modeli (na aliexpsess).
 

Edytowane przez strong6
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T2 dla mnie to taki dokanałowy odpowiednik Musical Fidelity MF100. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę posłuchałem tego BQ3 i jak się odmuliły to mogę powiedzieć, że to najlepsze słuchawki jakie słyszałem. Spokojnie można uznać za "step up" ponad Artiste. Chociaż te mają trochę ciekawszy bas. "Wkręcanie" w tym modelu to czarowanie wysokimi i średnicą. Bas jest mniej zaznaczony. Zobaczymy jeszcze, czy coś się zmieni.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę posłuchałem tego BQ3 i jak się odmuliły to mogę powiedzieć, że to najlepsze słuchawki jakie słyszałem. Spokojnie można uznać za "step up" ponad Artiste. Chociaż te mają trochę ciekawszy bas. "Wkręcanie" w tym modelu to czarowanie wysokimi i średnicą. Bas jest mniej zaznaczony. Zobaczymy jeszcze, czy coś się zmieni.
The phonograph pisze, że bas "przecieka" na średnicę, jak z tym jest w Twoim odczuciu?

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Subfire napisał:

The phonograph pisze, że bas "przecieka" na średnicę, jak z tym jest w Twoim odczuciu?
 

Też widziałem tą recenzję. I te słuchawki wypadły tam średnio. Nie wiem, co mam powiedzieć na ten temat. Jak dla mnie są na topie i wszystko jest w porządku. Może ewentualnie komuś nie przypasować sygnatura to wszystko. Bas przez pierwszy okres użytkowania dominował, ale teraz zdecydowanie nie, o żadnym zalewaniu nie ma mowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zaopatrzyć się w zapas piankowych tipsów i mam pytanie, spośród tych od Wooeasy, Qkz, Kz, new bee czy nicehck, które są najlepsze?

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zaopatrzyć się w zapas piankowych tipsów i mam pytanie, spośród tych od Wooeasy, Qkz, Kz, new bee czy nicehck, które są najlepsze?

 

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

 

 

Polecam pianki T400, oraz "kulki" z AK Audio. Te od New Bee również godne polecenia - są bardzo plastyczne i łatwo się formują. Do tego pudełko i silikony, choć opcja z samymi piankami też jest.

KZ się nie umywają. Wykonane są z kiepskiej jakości materiału i nie mają tej plastikowej tulejki w środku, sama pianka.

 

https://s.click.aliexpress.com/e/cs1mv2Yp

https://s.click.aliexpress.com/e/NiGsJEv

https://s.click.aliexpress.com/e/cCqeIxpB

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, postanowiłem dla dziewczyny:

URBANFUN 1 gen 17$ to najniższa cena gdziekolwiek? Z tej racji że zna już ich charakterystykę, są tanie, i w miarę sprawdzone( liczę że jednak wytrzymają dłużej, drugi raz). 

- Poczytałem recenzje Tinaudio T2; niewygodne przy leżeniu(to akurat ujdzie) i raczej niemożliwe do sportu (zakładam więc że na miasto średnie, a i izolacja na średnim poziomie). Boli. Ale wiem że nie ma sensu, ona nie usłyszy różnicy między nimi, sam zapewne bym nie usłyszał. Chociaż urbanfuny ponad rok temu kupowałem za 19$, czyli tylko 2 $ więcej. Maleńka obniżka. Zaś przy T2 spadek z 50$ na 27$ to już jest coś... no ale cóż, wychodzi na to że nie mam dla kogo :D Mnie tam cieszą moje budżetówki. 

Idealne byłyby T2 w ciele Urbanfunów hah.... znacie takowe?

 

A ja ze swymi nausznymi... poczekam na ten 11.11 i zobaczę co się będzie działo na rynku tego dnia. Będę śledził te forum więc liczę na świeże wstawki ;) Moje Meizu HD50 najtaniej stoją 49,99$ - jakby mega cudem zeszły o te...~10$ brałbym bez pytania. No chyba że jakieś inne wyskoczą ;)

Szkoda że ten AK nie ma Meizu, nawet zapytałem dla pewności ;/ 

 

Dodatkowo, zapytam. Macie już jakieś doświadczenia na słuchawkach BT (hm... z aptx - lub czymś podobnym) na nowszych telefonach? Czuć stratę w dźwięku względem analogu? Pytam bo na wielu stronach "specjaliści" różne rzeczy wygłaszają. Podobnie, niejednoznacznie ma się kwestia ze słuchawkami usb-c. Można od tego wszystkiego zgłupieć.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @Eragon z tego linka to według mnie najniższa cena Urbanfunów :)
Gwarantuję Ci, że bez problemu dostrzegłbyś od razu różnicę w brzmieniu Tin Audio T2. Twoja dziewczyna też ;)
I jedne i drugie są w okazyjnej cenie. Tin Audio T2 w bardziej okazyjnej :)
I wcale Cię nie odwodzę od Urbanfunów, bo to świetne tanie chińczyki są ;)

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, postanowiłem dla dziewczyny:
URBANFUN 1 gen 17$ to najniższa cena gdziekolwiek? Z tej racji że zna już ich charakterystykę, są tanie, i w miarę sprawdzone( liczę że jednak wytrzymają dłużej, drugi raz). 
- Poczytałem recenzje Tinaudio T2; niewygodne przy leżeniu(to akurat ujdzie) i raczej niemożliwe do sportu (zakładam więc że na miasto średnie, a i izolacja na średnim poziomie). Boli. Ale wiem że nie ma sensu, ona nie usłyszy różnicy między nimi, sam zapewne bym nie usłyszał. Chociaż urbanfuny ponad rok temu kupowałem za 19$, czyli tylko 2 $ więcej. Maleńka obniżka. Zaś przy T2 spadek z 50$ na 27$ to już jest coś... no ale cóż, wychodzi na to że nie mam dla kogo  Mnie tam cieszą moje budżetówki. 
Idealne byłyby T2 w ciele Urbanfunów hah.... znacie takowe?
 
A ja ze swymi nausznymi... poczekam na ten 11.11 i zobaczę co się będzie działo na rynku tego dnia. Będę śledził te forum więc liczę na świeże wstawki Moje Meizu HD50 najtaniej stoją 49,99$ - jakby mega cudem zeszły o te...~10$ brałbym bez pytania. No chyba że jakieś inne wyskoczą
Szkoda że ten AK nie ma Meizu, nawet zapytałem dla pewności ;/ 
 
Dodatkowo, zapytam. Macie już jakieś doświadczenia na słuchawkach BT (hm... z aptx - lub czymś podobnym) na nowszych telefonach? Czuć stratę w dźwięku względem analogu? Pytam bo na wielu stronach "specjaliści" różne rzeczy wygłaszają. Podobnie, niejednoznacznie ma się kwestia ze słuchawkami usb-c. Można od tego wszystkiego zgłupieć.. 
https://tomigra.wordpress.com/2018/10/16/sluchawki-bezprzewodowe/
Polecam lekturę z linka powyżej, właśnie na temat słuchawek bezprzewodowych.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji 11.11 Czy jest coś wartego uwagi z nausznych do lampy? Mam Sennheiser hd598 i Sony xb700
Jeśli dobrze pamiętam, to 11.11 co godzinę coś nowego się pojawia, teraz są tylko promocje przed 11.11. Wtedy coś ciekawego może się pojawić, na razie większość przecen z tego co patrzyłem jest na IEM'y czy kabelki.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauszne do lampy z Chin? To chyba tylko ortosy, głównie Hifimany. Ale ich ceny zaczynają się w okolicach tysiąca złotych i trzeba brać pod uwagę, czy to pełna lampa pod wysokoomowce, czy hybryda, która sobie radzi z niskoomowymi słuchawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TomTop słuchawki AKG/Samsung po 7 dolców

https://www.tomtop.com/p-v5059.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Perul napisał:

Na TomTop słuchawki AKG/Samsung po 7 dolców

https://www.tomtop.com/p-v5059.html

 

Polecam, w tej cenie świetne słuchawki. Może jakość spasowania nie jest najwyższa, ale mało które słuchawki dołączane do telefonów grają jak te Samsungowe AKG (sam miałem przyjemność testować egzemplarz dołączony do Galaxy S8 mojego znajomego :)).

 

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, nowość od AK Audio Store od razu z rabatem dla naszego forum ;)

Prosto od właściciela, jeszcze nigdzie ich nie ma, weszły dzisiaj na sklep, a dla nas już zniżki.

 

Yinyoo V2 

Pytałem o charakterystykę i według opisu właściciela AK Audio Store są to słuchawki lepsze od TinAudio T2 pod każdym względem. Są to słuchawki grające czysto, przestrzennie, mające charakterystykę ciepłą, a bas jest mocny i dociążony. Podobno ulepszyli wiele rzeczy żeby przebić całościowo T2 i jest przekonany, że jeśli ktoś ich spróbuje to je polubi :). Jest to podwójny dynamik.

 

Yinyoo V2 ( https://www.aliexpress.com/store/product/AK-Newest-Yinyoo-V2-In-Ear-Earphone-Double-Dynamic-Drive-HIFI-Bass-Earphone-DJ-Metal-3/119089_32949232131.html?spm=2114.12010615.8148356.1.11103b2bFii1bS )

1. Wersja bez mikrofonu - z kodem MP3STORE - 39$

 

;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności