Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, e1mo napisał:

Dzisiaj przyszły do mnie prezenty ?. Jak dla mnie nowe TRNki prosto z pudełka biją wszystkie KZtki jakie do tej pory miałem (ZST, ZS6, ZS10, ZSA, ED16/ZS7), za słuchawki (bez mikofonu) zapłaciłem 97 zł i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym co w tej cenie otrzymałem. Jeśli chodzi o pianki QKZ, też wydają się w porządku (moim zdaniem są lepiej wykonane od NEW BEE).

 

trn.jpg

 

Gdzie kupiłeś V80 za 90zł?

Na aliexpress wyprzedaz dopiero za 4 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bunny napisał:

Gdzie kupiłeś V80 za 90zł?

Na aliexpress wyprzedaz dopiero za 4 dni.

 

Kupiłem tutaj z kodem "ThePhonograph VHO" (był on dodawany do recenzji V80 na thephonograph.net) ^_^.

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, strong6 napisał:

Tu są dzisiaj w niskiej cenie:
-TRN V80-

 

Kto może niech bierze w ciemno, a na pewno nie pożałuje (a jak komuś mimo wszystko nie podejdą, to chętnie odkupię ;)). W tej cenie to tzw. Bang for the Buck.

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, strong6 napisał:

Tu są dzisiaj w niskiej cenie:
-TRN V80-

 

 

2 minuty temu, e1mo napisał:

 

Kto może niech bierze w ciemno, a na pewno nie pożałuje (a jak komuś mimo wszystko nie podejdą, to chętnie odkupię ;)). W tej cenie to tzw. Bang for the Buck.

 Cena już się zmieniła. Było 50% obniżki, teraz już tylko 26%.
Była cena 19$ teraz już jest 28$.

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, strong6 napisał:

Cena już się zmieniła. Było 50% obniżki, teraz już tylko 26%.

 

Mimo wszystko moim zdaniem dalej warto (choć jak ktoś chce przyoszczędzić, to warto poczekać na wyprzedaż).

 

Jak komuś przypadł do gustu dźwięk np. SOMiCów V2, to w tej cenie TRN V80 jakością wykonania słuchawek, kabla i dźwięku bije na głowę całą konkurencję (a nawet jestem skłonny przypuszczać, że w niektórych przypadkach dostałoby się sporo droższej konkurencji).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczekajcie z zakupami 4 dni. Wiele rzeczy będzie taniej, np Tinaudio T2 za 29$,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Mimo wszystko moim zdaniem dalej warto (choć jak ktoś chce przyoszczędzić, to warto poczekać na wyprzedaż).
 
Jak komuś przypadł do gustu dźwięk np. SOMiCów V2, to w tej cenie TRN V80 jakością wykonania słuchawek, kabla i dźwięku bije na głowę całą konkurencję (a nawet jestem skłonny przypuszczać, że w niektórych przypadkach dostałoby się sporo droższej konkurencji).
Jestem ciekaw tych słuchawek. Mam TRN V20 i tam już jest nieźle ;)

Wysłane z mojego KOB-W09 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy TRN V80 , KZtki to płaskie deski pod względem tekstury. Warto dobrać jeszcze ten kabel braided od KZ zst. Dostaną wtedy sporo do czystości przekazu. Pewnie też znajdzie się tanio.

 

Przy okazji promocji na Ali postaram się "upolować" te Artiste DC1. Jeden sklep oferuje 36 usd, drugi 38 usd + oba mają kupony 2 usd za 15 wydanych.

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, requal napisał:

Przy okazji promocji na Ali postaram się "upolować" te Artiste DC1. Jeden sklep oferuje 36 usd, drugi 38 usd + oba mają kupony 2 usd za 15 wydanych.

 

Warte tych pieniędzy?

 

Jak ktoś znajdzie AS10 poniżej 60$, to dajcie cynka. Za 4 dni mam najtaniej za 60,38$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rokują dobrze i ponoć warte wiele więcej (jak zawsze przy nowościach ;) jest hajp ) chociaż nie ma zbyt wielu opinii. Trzeba samemu sprawdzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chico99 napisał:

 

Jak na razie, to coś mało je kupują.

Bo ja wiem. Trochę ludzi z Rosji je kupiło (dawałem odnośnik do forum). Na Head-fi też się rozpędzają (biorą z Amazona).

https://www.amazon.co.uk/Artiste-Earphones-Smartphone-Isolating-Headphones-Wired-Red/dp/B07D9KCLLH/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1535093487&sr=8-1&keywords=Artiste+DC1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chico99 napisał:

Warte tych pieniędzy?

 

Jak ktoś znajdzie AS10 poniżej 60$, to dajcie cynka. Za 4 dni mam najtaniej za 60,38$

 

Na Wooeasy z kodem "AudioBudget" dostaniesz KZ AS10 w cenie 44$/45$ (bez/z mikrofonem).

 

Na Audiobudget znalazłej jeszcze takie coś:

Open the link above, click "BUY NOW", write "AudioBudget" in the order's message field, switch to "Other Payments" and then "PLACE ORDER" button (don't pay yet, just cancel the payment when asked to pay). The seller will manually adjust the price for you, then you'll need to pay the discounted price. Be patient, the price adjustment might take some time, but you will be informed via e-mail when it's adjusted.

Edytowane przez e1mo
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, e1mo napisał:

Na Audiobudget znalazłej jeszcze takie coś:

Open the link above, click "BUY NOW", write "AudioBudget" in the order's message field, switch to "Other Payments" and then "PLACE ORDER" button (don't pay yet, just cancel the payment when asked to pay). The seller will manually adjust the price for you, then you'll need to pay the discounted price. Be patient, the price adjustment might take some time, but you will be informed via e-mail when it's adjusted. 

 

No właśnie miałem pytać ...:)

13 godzin temu, e1mo napisał:

 

Kupiłem tutaj z kodem "ThePhonograph VHO" (był on dodawany do recenzji V80 na thephonograph.net) ^_^.

 

A tu będzie ten sam patent?

9 minut temu, Scipio Africanus napisał:

czy za 4 dni ma być jakaś wyprzedaż w chinach? nie jestem w temacie 

 

Brands shopping week

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Scipio Africanus napisał:

czy za 4 dni ma być jakaś wyprzedaż w chinach? nie jestem w temacie 

Tak będzie wyprzedaż marek. Sporo można zaoszczędzić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko jak to przy zakupach wyprzedażowych u chińczyka, trza być czujnym jak saper pod Wałbrzychem.

@e1mo  thx, AS10 kupiłem za 44$, więc chyba jeszcze to tanie słuchawki z Chin.

Może będą wygodniejsze od ZS10, których słucham, nie tak często jak bym chciał, ze względu na ergonomię, ból ucha po 1-2 godzinach.;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chico99 jak dostaniesz słuchawki to napisz jak grają. Szczególnie interesuje mnie mid-bass (KZtki pod tym względem to raczej pustaki, po za nieszczęsnymi ZS10 w których przesadzili w drugą stronę) oraz wokal (niby KZtki nie mają z nim problemu, ale znowu ten cofnięty wokal ZS10 ?).

 

Też chciałem kupić AS10, ale po tym jak ZS10 okazały się raczej rozczarowujące, ZSA mi padły, a ED16 mi nie podeszły (niedługo napisze o tym parę słów), straciłem serce do tej marki ?. Dodatkowo teraz jak mam V80, tym bardziej patrze na ich nowe produkty bez entuzjazmu. To smutne, ale dla mnie marka (pomimo początkowego entuzjazmu) rozmieniła się na drobne ?.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, e1mo napisał:

@chico99 jak dostaniesz słuchawki to napisz jak grają. Szczególnie interesuje mnie mid-bass (KZtki pod tym względem to raczej pustaki, po za nieszczęsnymi ZS10 w których przesadzili w drugą stronę) oraz wokal (niby KZtki nie mają z nim problemu, ale znowu ten cofnięty wokal ZS10 ?).

 

Mnie też, w nich, interesuje mniej więcej to samo. Czy tania armatura da radę z na dole? Średnica żeby chociaż jak w ZS10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności