Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na opinie z aukcji (link poniżej) to moje słuchawki/opakowanie wygląda dokładnie tak jak u użytkownika "S***n" z Pakistanu (3 komentarz od góry) - z tym, że ja wybrałem wersję bez mikrofonu. Idąc niżej w tych opiniach widać, że futerały też były wcześniej inne (mniej zaokrąglone, ze wzorkami), opakowanie też wcześniej było bardziej kartonowe, z samym logiem i napisem "W00easy".

https://pl.aliexpress.com/item/2015-DIY-IE800-Headphones-HiFi-In-ear-Ceramic-Earphone-Earbud-Headphone-Wth-Microphone-Top-Quality-HiFi/32489941823.html
 

Patrząc na zdjęcie od chico99 to moje przypominają najbardziej te na środku.

Najgorsze jest to, że nie mam pewności czy to TE swingi, które były tak zachwalane zarówno tu jak i na audiobudget, bo raz, że nigdzie nie ma loga, że to w ogóle swingi, a dwa, że nie mam jakiegoś efektu "wow" słuchając ich..

Edytowane przez ronin76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ronin76 napisał:

Patrząc na zdjęcie od chico99 to moje przypominają najbardziej te na środku.

Najgorsze jest to, że nie mam pewności czy to TE swingi, które były tak zachwalane zarówno tu jak i na audiobudget, bo raz, że nigdzie nie ma loga, że to w ogóle swingi, a dwa, że nie mam jakiegoś efektu "wow" słuchając ich..

 

Tak jak napisałem te z logiem i bez grają tak samo dobrze.

Zresztą, różni je jedynie tego loga brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ronin76 napisał:

Patrząc na zdjęcie od chico99 to moje przypominają najbardziej te na środku.

Najgorsze jest to, że nie mam pewności czy to TE swingi, które były tak zachwalane zarówno tu jak i na audiobudget, bo raz, że nigdzie nie ma loga, że to w ogóle swingi, a dwa, że nie mam jakiegoś efektu "wow" słuchając ich..

Czy wyrwałeś je z uszu po pierwszych nutach? Chyba nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Inszy napisał:

Tu "wow" ma być, że za cztery dychy masz sensownie grające słuchawki, a nie że to jakaś super jakość :)

To jasne, ale z drugiej strony mam też Sony MH1, które kosztowały uwaga... 16zł i jakiejś dużej różnicy między nimi nie ma (choć co prawda o tych Sony też był tu jakiś czas temat i wiele osób się zachwycało). Te "swingi" grają na pewno bardziej basem, w ogóle tego basu jest baaardzo dużo aż mam wrażenie jakby on mocno zakrywał resztę. Co prawda lubię "Vki" np. z nausznych spore wrażenie zrobiły na mnie Superlux HD669, ale tam ten bass wydaje mi się, że aż tak nie zakrywał reszty.

 

Cytat

Zresztą, różni je jedynie tego loga brak. 

Ten element po którym kabel się rozdwaja też jest u Ciebie czarny? W wersji na audiobudget jest złoty. Tak przeglądając zdjęcia to znalazłem już co najmniej 3 różne wersje Swingów kierując się samym wyglądem.

Edytowane przez ronin76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ronin76 napisał:

Ten element po którym kabel się rozdwaja też jest u Ciebie czarny? W wersji na audiobudget jest złoty. Tak przeglądając zdjęcia to znalazłem już co najmniej 3 różne wersje Swingów kierując się samym wyglądem.

 

Kolega widzę uparcie drąży temat.;)

Daj tym dokom 15-20h i zagrają dużo lepiej.

Bas i reszta się ustatkuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chico99 napisał:

 

Kolega widzę uparcie drąży temat.;)

Daj tym dokom 15-20h i zagrają dużo lepiej.

Bas i reszta się ustatkuje

W gwoli ścisłości - nie chciałem oczywiście aby ktoś sobie wyrabiał opinie na temat tych słuchawek na podstawie tych kilku moich postów, które wynikały jedynie z obawy, że nie kupiłem produktu, który był tak fajnie opisany na audiobudget, a dostałem (w założeniu) coś zupełnie innego. Skoro znalazł się ktoś kto ma obie wersje i twierdzi, że grają tak samo to okej - najwidoczniej była jakaś zmiana wizualna (choć ja już zauważyłem co najmniej 3 różne wersje). To jak rzeczywiście grają ocenie naturalnie z czasem, bo teraz byłoby to zbyt pochopne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ronin76 napisał:

W gwoli ścisłości - nie chciałem oczywiście aby ktoś sobie wyrabiał opinie na temat tych słuchawek na podstawie tych kilku moich postów, które wynikały jedynie z obawy, że nie kupiłem produktu, który był tak fajnie opisany na audiobudget, a dostałem (w założeniu) coś zupełnie innego. Skoro znalazł się ktoś kto ma obie wersje i twierdzi, że grają tak samo to okej - najwidoczniej była jakaś zmiana wizualna (choć ja już zauważyłem co najmniej 3 różne wersje). To jak rzeczywiście grają ocenie naturalnie z czasem, bo teraz byłoby to zbyt pochopne.

Wcale nie są złote, porównaj z końcówkami jacka, to kwestia światła przy fotografowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dziś KZ ZSR. No i cóż mogę powiedzieć. Brzmienie bardzo podobne do KZ ZSE które kupilem misiąc temu. Góra OK, nie natarczywa, średnica dość wusnięta do przodu. Jak na razie bas taki sobie, brak trochę wypoełnienia i ogólnie jest go torchę mało, ale pewnie poprawi sie po wygrzaniu. Ale najbardziej irytuje mnie jakby przybrudzona średnica, słychać jakby jakieś trzaski, w ZSE jest oodbnie. Nie odczuł nikt nic podobnego? Po przełożeniu słuchawek na Xiaomi Hybrid jest mega klarownie i czysto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rafal735r napisał:

Odebrałem dziś KZ ZSR. No i cóż mogę powiedzieć. Brzmienie bardzo podobne do KZ ZSE które kupilem misiąc temu. Góra OK, nie natarczywa, średnica dość wusnięta do przodu. Jak na razie bas taki sobie, brak trochę wypoełnienia i ogólnie jest go torchę mało, ale pewnie poprawi sie po wygrzaniu. Ale najbardziej irytuje mnie jakby przybrudzona średnica, słychać jakby jakieś trzaski, w ZSE jest oodbnie. Nie odczuł nikt nic podobnego? Po przełożeniu słuchawek na Xiaomi Hybrid jest mega klarownie i czysto.

No to chyba masz wadliwe te ZSR albo ja mam wadliwe ZSE. U mnie w ZSE jest mało basu i góra zupełnie inna niz z armatur w ZSR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Oskar2905 napisał:

A słuchał ktoś chińskich podróbek sennheiserow zrobionych przez kz? https://audiobudget.com/product/KZ/IE80 ciekawi mnie ta regulacja basu :) .

 

Mam i oryginały, i takie, o ile w ie80 ma to sens, to w kz-ach działa na granicy percepcji, a może wogóle.;)

Dobrze nie pamiętam ale są zestrojone podobnie do ZS5, ZS6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MobyDick napisał:

No to chyba masz wadliwe te ZSR albo ja mam wadliwe ZSE. U mnie w ZSE jest mało basu i góra zupełnie inna niz z armatur w ZSR.

Może trochę źle się wyraziłem. Oba modele mają taką samą sygnaturę dzwięku. Wysunięta i przybrudzona średnica. Bas nie za obszerny. Góra wydaje się być klarowniejsza w ZSR. Ale akurat ZSE już też nie mam od jakiegoś czasu, bo oddałem je kumplowi. Dziś w pracy potestuję ZSR, ale chyba jednak zostanę dalej z Xiaomi Hybrid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem (siostra skonfiskowala) Remax RM-610D i w cenie czterdzieści parę pln były bardzo fajne. Super do codziennego użytku 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jaro54 napisał:

Miałem (siostra skonfiskowala) Remax RM-610D i w cenie czterdzieści parę pln były bardzo fajne. Super do codziennego użytku 

no właśnie na ali widziałem w większości bluetooth i nauszne.

Screenshot_2018-06-26-01-18-49.png

Screenshot_2018-06-26-01-23-02.png

Screenshot_2018-06-26-01-23-28.png

Screenshot_2018-06-26-01-24-32.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko RM-610D Inne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do mnie przyszły

https://pl.aliexpress.com/item/Ceramic-Earphone-In-Ear-Earbuds-Nano-Earpiece-Stereo-Music-Mic-Control/32830555288.html

Jakość spasowania plastików w słuchawkach kiepska, w pilocie OK, za to pilot z jakiegoś gunwo-plastiku i już mi pękła obudowa w jednym miejscu.

Co do grania, to prosto z pudełka jest całkiem dobrze, nie jest to poziom Axigo Sprint (zwłaszcza góra), ale jest akceptowalnie.

Ergonomia OK; są lekkie i mają dobry kształt, gumki(S)  jako jedne z niewielu trzymają się w uszach całkiem dobrze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności