Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Spawn napisał:

 

Tutaj masz 20 potencjalnych nabywców zegarka za 5 milionów. http://www.businessinsider.com/most-generous-people-in-the-world-2015-10

To nie są potencjalni nabywcy, to są właściciele Patków :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Spawn napisał:

 

Tutaj masz 20 potencjalnych nabywców zegarka za 5 milionów. http://www.businessinsider.com/most-generous-people-in-the-world-2015-10

Karierowicze, którzy dorobili się majątku m.in. dzięki wyzyskowi pracowników - przykry widok. Gdyby przejść obok takiego i się przywitać, to udawałby, że nie widzi, bo to przecież jest nadczłowiek. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, neonlight napisał:

Karierowicze, którzy dorobili się majątku m.in. dzięki wyzyskowi pracowników - przykry widok. Gdyby przejść obok takiego i się przywitać, to udawałby, że nie widzi, bo to przecież jest nadczłowiek. 

 

Ciekawe czy Ty też oddałeś połowę tego co zarobiłeś na cele charytatywne tak jak wiele osób na tej liście najbardziej chojnych darczyńców.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Spawn napisał:

 

Ciekawe czy Ty też oddałeś połowę tego co zarobiłeś na cele charytatywne tak jak wiele osób na tej liście najbardziej chojnych darczyńców.

Wiesz, ciężko jest mi oddać coś, czego nie mam, a tym bardziej to, co jest mi niezbędne do życia. Ci z linku, to bogacze, którzy żyją ponad ludzkie potrzeby, czują się lepszymi, bo są bogaci i mają wpływy, a i tak umrą, jak przeciętny kowalski. Miałbym szacunek do nich, gdyby nie oddawali połowy swoich pieniędzy (i tak w to nie wierzę) na cele charytatywne, a zdecydowaną większość, i żyli na godnym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Spawn napisał:

Tutaj masz 20 potencjalnych nabywców zegarka za 5 milionów. http://www.businessinsider.com/most-generous-people-in-the-world-2015-10

 

Skrupulatnie przejrzałem listę, szukając wujka, dziadka czy tam innego krewnego:P

Niestety, nie znalazłem;)

Więc co dalej ...  Dalej muszę poprzestać na - tanich słuchawkach z Chin :P

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chico99 napisał:

 

Skrupulatnie przejrzałem listę, szukając wujka, dziadka czy tam innego krewnego:P

Niestety, nie znalazłem;)

Więc co dalej ...  Dalej muszę poprzestać na - tanich słuchawkach z Chin :P

Jak większość z nas :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, strong6 napisał:

To jest też fajne:
Oszczędzasz 206 851,00 zł
- ile to kasy zostaje w kieszeni --- na waciki dla lepszej połowy ;)

Ta, a ile na operacje plastyczne. Pominę fakt, że niejedna młoda rodzina kupiłaby sobie za to mieszkanie, żeby nie być uwiązanym kredytem na 30lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jaro54 napisał:

Jak większość z nas :)

 

Ale jest i mniejszość:D

Jak czasem zajrzę do naszego komisu, cytuję:

 

"STAX SR-009 - Kupione w grudniu 2017, polska dystrybucja, stan idealny, gwarancja, jak nowe, mają jakieś 200 godzin max - cena 15000 zł

Opcjonalnie na sprzedaż adapter do słuchawek elektrostatycznych w stanie idealnym produkcji Ductusa (z Audiohobby) LST HB (w czarnym kolorze) - cena 3500 zł

Komplet mogę zaoferować zdecydowanemu Kupującemu za 17000 zł"

 

Nie żebym zazdrościł, no może trochę:P, tylko stwierdzam fakt:)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, neonlight napisał:

Pracuję na dwie zmiany, w sumie przepracowuję 340h miesięcznie, a Ty ile w tym miesiącu ile nabiłeś?

 

W miesiacu bym przepracował 160 godzin ale długi weekend miałem to pewnie za 120 wyjdzie w maju, a jakie to ma znaczenie skoro nie płacą mi od godziny? Ja nie zaglądam innym do portfela, chcesz to dasz innym, nie chcesz to nie dasz natomiast "nie dam bo nie mam" to żadna wymówka, zwłaszcza jak się krytykuje innych. Chojny Józek z cudzej czapki :)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawn, nie rozumiesz podstawowej kwestii, ja sobie niszczę zdrowie, żeby moja rodzina żyła w miarę godnie, a taki bogacz żyje dla pieniędzy i tylko to się dla niego liczy, a... no i sikor za 5 baniek - trzeba pokazać plebsowi, kto "rozdaje karty" :P. Ale ok, zakończmy przepychankę słowną, bo zeszliśmy z tematu, a i tak do niczego to nie prowadzi.

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje TIMMKOO C630 vel EMI CI 880 wygrzane. Bardzo wygodne, wczoraj popołudniu zdrzemnełem się mając je w uszach i obudził mnie perkusista Dire Straits w utworze Telegraph Road :) grają bardzo fajnie, równo jak lubię. Wykonane bardzo porządnie. Jestem zadowolony z zakupu. Ciekawe że angielski amazon wysyła z Kolbaskowa, trzeciego dnia były u mnie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje TIMMKOO C630 vel EMI CI 880 wygrzane. Bardzo wygodne, wczoraj popołudniu zdrzemnełem się mając je w uszach i obudził mnie perkusista Dire Straits w utworze Telegraph Road :) grają bardzo fajnie, równo jak lubię. Wykonane bardzo porządnie. Jestem zadowolony z zakupu. Ciekawe że angielski amazon wysyła z Kolbaskowa, trzeciego dnia były u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerrrraaaa.... myślałem , że będę miał na jakiś czas spokój po odebraniu  TinAudio T2 7 grudnia 2017. No i wytrzymałem z 6 miesiecy ;-)

Pora wydać ciężko zarobione pieniążki na RevoNext RN-QT2.

 

Choroba powraca ☠️

 

Edytowane przez yogi_gti
dubel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej poczekać z tymi RevoNext RN-QT2 ? Niech by chociaż do ludzi doszły KZ ZSA, a też widać, że jest RevoNext QT3 ;)
https://www.revonext.com/en/product/QT3-Quad-Drivers-In-Ear-Headphone-66.html

Nie lepiej poczekać z tymi RevoNext RN-QT2 ? Niech by chociaż do ludzi doszły KZ ZSA, a też widać, że jest RevoNext QT3 ;)
https://www.revonext.com/en/product/QT3-Quad-Drivers-In-Ear-Headphone-66.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, requal napisał:

Nie lepiej poczekać z tymi RevoNext RN-QT2 ? Niech by chociaż do ludzi doszły KZ ZSA, a też widać, że jest RevoNext QT3 ;)
https://www.revonext.com/en/product/QT3-Quad-Drivers-In-Ear-Headphone-66.html

Hmm...  no sam nie wiem. Moje wewnętrzne chciejstwo podpowiada mi że to będzie udany zakup - pod moje zmieniające się preferencje, jak pół roku temu TinAudio T2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje TIMMKOO C630 vel EMI CI 880 wygrzane. Bardzo wygodne, wczoraj popołudniu zdrzemnełem się mając je w uszach i obudził mnie perkusista Dire Straits w utworze Telegraph Road :) grają bardzo fajnie, równo jak lubię. Wykonane bardzo porządnie. Jestem zadowolony z zakupu. Ciekawe że angielski amazon wysyła z Kolbaskowa, trzeciego dnia były u mnie :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubel  :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

wczoraj popołudniu zdrzemnełem się mając je w uszach i obudził mnie perkusista Dire Straits w utworze Telegraph Road :) grają bardzo fajnie, równo jak lubię. Wykonane bardzo porządnie. Jestem zadowolony z zakupu. Ciekawe że angielski amazon wysyła z Kolbaskowa, trzeciego dnia były u mnie :)

 

Twardy masz sen ... :P

 

Edytowane przez chico99
dubel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, chico99 napisał:

 

Twardy masz sen ... :P

 

Muzyka była relaksacyjna :)

31 minut temu, chico99 napisał:

 

Twardy masz sen ... :P

 

Muzyka była relaksacyjna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek przyszły do mnie ZS10 i pierwsze wrażenie jest takie, że powinni dodawać do nich srebrny kabel. Poważnie, oryginalny kabel powoduje że słuchawki grają ciemno, a midbas wchodzi na średnicę (przez co ma się błędne wrażenie małej detaliczności), z drugiej strony kabel od ZST daje nam ostry, odchudzony dźwięk. Na srebrze (od KZ) słuchawki grają przyjemnie i w miarę równo, choć słychać pewną szorstkość przy specyficznych męskich wokalach (mam jednak wrażenie, że problem ten zniknie gdy słuchawki się wygrzeją).

 

Kolejna sprawa to synergia, ZS10 wymagają odpowiedniego źródła. Na moim mDSDeku słuchawki grają bardzo przyjemnie, natomiast ni cholery nie mogą się dogadać z moją S4 (dźwięk jest dość szorstki i nieco metaliczny).
 

P.S.: Będzie ktoś zamawiał TRN V60?? Jestem bardzo ciekawy tych hybryd ze względu na trzy przetwornik (2DD i 1BA), ładny wygląd i przystępną cenę ?.

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności