Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko Ty, ja też mam problem np z KZtami. Na szczęście da radę założyć na nie długie potrójne choinki i gruba tulejka znajduje się wtedy poza kanałem :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę szkoda, bo wygląda na to, że gdyby nie tulejka to byłoby dobrze wydane 14 baksów. z piankami jakoś je wsadziłem w uszy tak trochę "na luźno", pewnie coś ala Twoje choinki Inszy. U mnie choinki nie mają racji bytu, ogólnie mało które silikony maja - oprócz audeo! te są zwyczajnie wyjątkowe :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał podobnej alternatywy jak SWINGI, to te CBA000 IE800 są świetne (aktualnie za 10usd) . Dla mnie drugie po KZ ZS6 -- oczywiście subiektywna kwestia preferencji zwłaszcza, że ZS6 łykam jak pelikan. :)Gdy je brałem nie było jeszcze wersji z bluetooth (tak mi się wydaje w każdym razie).


https://pl.aliexpress.com/item/HF800-earphones-In-Ear-Earphone-Ceramic-HiFi-Subwoofer-Earbuds-HD-Stereo-Bass-earphone-IE800-Hot-with/32828312526.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fTcRoEG

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównywałem ze Swingami 1:1. Alternatywy upatrywałbym raczej względem albo, albo, a jeśli już może bardziej cenowej w tej chwili, poza tym w tych podróbkach senków jest odpinany kabelek. Grają naprawdę zacnie dość równo i nie brakuje niczego na basie i sub-basie, do tego fajne nasycenie i czystość, z minusów to bywają czasem ostre - z opisów Swingów wydawałoby się, że identycznie. Chociaż ktoś w opiniach niby porównywał z sugestią, że CBA000 lepsze.
Porównywałem do tego co mam na stanie :)
 

DSC_0104.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chico99 napisał:

Widzę, kolega powoli dołącza do naszego grona zbieraczy ...:P

Wciągająca sprawa ;) Idą do mnie jeszcze KZ ATE-S niby z ulepszonym przetwornikiem, ale ile w tym retoryki, to się okaże. Na Gearbeście są za ok. 30 zł do nabycia.

 

 

 

KZ Ate-S.jpg

Edytowane przez requal
Błędny plik bmp
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że nie ma sensu ich zbierać, tylko że ciekawość zwycięża najzwyczajniej. Odsprzedawać też za bardzo się nie opłaca, więc zostają jak na razie. Chciałem się pozbyć ostatnio Timmkoo, ale jaki to ma sens?

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Inszy napisał:

Nie polecam. Tylko później zagraca to szafę i ucieka kasa.

Ja się wielu doków pozbyłem, a dalej ze trzydzieści par leży, podczas gdy korzystam z jakichś trzech.

 

Ja tam polecam. Traktuje to jako kolekcję, nie gratów, tylko eksponatów:P

A żeby szafę zagracić to mi jeszcze daleko, może szufladę albo dwie.

Kasa w sumie też nie taka wielka, a relacja ceny do jakości cieszy ucho.

Też mam 30-40 par i też korzystam,  na co dzień z 5-6,  ale często i

gęsto wracam do całej kolekcji:)

Ludzie zbierają dziwniejsze rzeczy, wydając potężne pieniądze;)

 

Dobra, wypowiedziałem się, uspokoiłem sumienie, teraz wchodzę na

ali, muszę kupić jakieś doki ...:P

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzisz, więc i ja pomarudzę.:P

 

Załóżmy, że w danym momencie kupisz za te dwa tysie, "wybitne" słuchawki.

Choć, moim zdaniem, trzeba wydać znacznie więcej. Ale niech będzie.

Za miesiąc, dwa, może więcej, pojawią się wybitniejsze.

Co zrobisz wtedy, sprzedasz swoje za pół ceny i kupisz następne. Pogoń za króliczkiem.

Przy nieograniczonym budżecie też miałbym taką filozofię.

Każdy jednak orze jak może, ma swój ogródek i swoje kwiatki ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłem w stronę chińskich doków z racji szukania alternatywy dla nauszników - ból tyłka przy awarii jest zdecydowanie mniejszy, a kasowo i tak jestem daleko do przodu względem np. kupionych już kiedyś przeze mnie uszkodzonych (używanych) na starcie  Beyerdynamiców dt880. A aż takich kosmicznych rozbieżności względem użytkowania i sq nie ma. Kwestia przyzwyczajenia. Można znaleźć też w międzyczasie fajne synergie i poznać różne sygnatury. Czasem można się zgodzić, ze stwierdzeniem że "droga jest celem" :)

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Inszy napisał:

30 niepotrzebnych par. Dajmy że jedna kosztowała 15 dolarów, wychodzi więc 450 za "eksponaty".

W tej cenie można mieć wybitne słuchawki, a nie tylko dobre jak na budżetowce.

 

12 minut temu, chico99 napisał:

Marudzisz, więc i ja pomarudzę.:P

 

Załóżmy, że w danym momencie kupisz za te dwa tysie, "wybitne" słuchawki.

Choć, moim zdaniem, trzeba wydać znacznie więcej. Ale niech będzie.

Za miesiąc, dwa, może więcej, pojawią się wybitniejsze.

Co zrobisz wtedy, sprzedasz swoje za pół ceny i kupisz następne. Pogoń za króliczkiem.

Przy nieograniczonym budżecie też miałbym taką filozofię.

Każdy jednak orze jak może, ma swój ogródek i swoje kwiatki ...:)

 

2 minuty temu, Inszy napisał:

Jak ktoś ma wybitną audionervosę, to masz rację. Ale jeśli chodzi o to, by cieszyć się muzyką bez patrzenia na kompromisy, to wtedy żonglerka traci sens.

 

1 minutę temu, requal napisał:

Ja poszedłem w stronę chińskich doków z racji szukania alternatywy dla nauszników - ból tyłka przy awarii jest zdecydowanie mniejszy, a kasowo i tak jestem daleko do przodu względem np. kupionych już kiedyś przeze mnie uszkodzonych (używanych) na starcie np. Beyerdynamiców dt880. A aż takich kosmicznych rozbieżności względem użytkowania i sq nie ma. Kwestia przyzwyczajenia. Można znaleźć też w międzyczasie poznać  fajne synergie i różne sygnatury. Czasem można się zgodzić, ze stwierdzeniem że "droga jest celem" :)

 

3 minuty temu, Spawn napisał:

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów” Albert Einstein

 

2 minuty temu, chico99 napisał:

 

"Wszyscy jesteśmy pomyleni, ale tego, kto umie analizować swoje urojenia, nazywa się filozofem" Ambrose Gwinnett Bierce

 

:D:P


Wszystkie powyższe wypowiedzi są słuszne. Bardziej lub mniej :)

Czy zegarki podobnie wskazują czas? Samochody podobnie jeżdżą? Porcelanowe słoniki? Resoraki? Obrazy? Barek pełen różnych alkoholi (tak samo dają w czapę), itd itp.
Ktoś z niczego robi sobie kolekcję zegarków. Zawsze najpierw jest ten pierwszy zegarek, zgodny z możliwościami finansowymi.
Później dochodzą kolejne. Lepsze i gorsze.
Ma kolekcję Timexów, Casio, Orient, Nixon.... itd, itp.
Nadal nie ma Rolexa, Omegi, Patek Philippe itp. Bo go zwyczajnie nie stać.
Albo inaczej - jest obrzydliwie bogaty. Nie pozostaje na jednym zegarku Patek Philippe. Choć inne pokazują czas tak samo i raczej tylko jeden nosi na łapie, to kupuje kolejne Patki:
https://www.czaszegarkow.pl/patek-philippe-c-74.html?filter={"price"%3A["1000000_10000000"]}&last=price

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności