Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 7.03.2018 o 20:49, dj1978 napisał:

W 11 dni!! dotarły do mnie Tin Audio T2. Nie przypuszczałem, że dokanałówki  jeszcze będą potrafiły mnie tak uwieść.

Z piankami bardzo rozdzielcze ale trochę za surowe.

Natomiast z tipsami, to jest to co lubię, nabierają mięsistości, bardzo klarowne i równe brzmienie.

Wyjątkowo dobra scena, fantastyczna holografia.

Bez porównania bardziej naturalne granie niż KZ ZS5.

A to wszystko z "pospolitego" DF Black.

W tym budżecie (jeszcze z rabatem:)) niemal ideał, rzekłbym takie Pinnacle P1, tylko z bardziej obecnym basem

100% rekomendacji.

 

IMG_20180307_2027228.jpg

 

kurczę ale mi narobiłeś smaku ... zastanawiałem się nad nimi już jakiś czas ... 

bardzo są ciężkie? nosisz je OTE? jak komfort? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Scipio Africanus napisał:

 

kurczę ale mi narobiłeś smaku ... zastanawiałem się nad nimi już jakiś czas ... 

bardzo są ciężkie? nosisz je OTE? jak komfort? 

Są wystarczająco lekkie, żeby były wygodne. Nie przepadam za OTE, wkładam je bezpośrednio do ucha i nie odczuwam żadnego braku w komforcie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.03.2018 o 07:26, Inszy napisał:

Choćby Soundmagic E80.

 

Dnia 8.03.2018 o 07:59, Ros napisał:
Dnia 8.03.2018 o 01:35, huudiinii napisał:
znacie jakieś doki powyżej 32Ohm z Chin? Póki co przejrzałem ostatnie kilka stron tematu, ale nic nie wpadło w oko.

VSonic VSD3S i VSD5S.

dzięki za propozycje, VSD3S wyglądają spoko. Znajdzie się oprócz tego coś trochę tańszego, do ok. 40-50 USD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jaka jest według was aktualnie najbardziej opłacalna opcja zakupu słuchawek (stosunek jakości do ceny) biorąc pod uwagę ich zakup z Chin? I jak będą się one miały w porównaniu do Sony MH1/MH1c, którymi też się tu na forum zachwycano (a niestety moje niewytrwały zbyt długo..).

Byłbym wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sound John napisał:

Re400, 

Nie zaznaczyłem w poprzednim poście, ale chodzi mi bardziej o takie bardzo budżetowe słuchawki. Wpadłem na stronę audiobudget.com i sporo dobrego w sieci czytałem na temat np. UiiSii HM7. Z tym, że w chinach takich bardzo budżetowych modeli jest całkiem sporo, podobnie jak na w/w stronie i być może któreś są bardziej opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A re400 nie są budżetowe? :) 

Za kilkadziesiąt zł, nic naprawdę fajnie brzmiącego nie znajdziesz. 

Możesz zawsze pójść za tłumem i kupić hajpowane kz zst, ale one nawet przeciętne nie są.

Edytowane przez Sound John
  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bachankas napisał:

Urbanfun Hifi przyzwoicie grają, trochę wokale stłamszone czasem, ale całkiem ok grają jak za bodaj okolcie 70 zł.

Ale są 2 wersje UFunów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ronin76 napisał:

Witam.
Jaka jest według was aktualnie najbardziej opłacalna opcja zakupu słuchawek (stosunek jakości do ceny) biorąc pod uwagę ich zakup z Chin? I jak będą się one miały w porównaniu do Sony MH1/MH1c, którymi też się tu na forum zachwycano (a niestety moje niewytrwały zbyt długo..).

Byłbym wdzięczny za pomoc.

Weź Swing IE800 za 12,24 $ i będziesz zadowolony 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ronin76 napisał:

Witam.
Jaka jest według was aktualnie najbardziej opłacalna opcja zakupu słuchawek (stosunek jakości do ceny) biorąc pod uwagę ich zakup z Chin? I jak będą się one miały w porównaniu do Sony MH1/MH1c, którymi też się tu na forum zachwycano (a niestety moje niewytrwały zbyt długo..).

Byłbym wdzięczny za pomoc.

Weź Swing IE800 za 12,24 $ i będziesz zadowolony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro54
Czy to jest to samo co Swing?
Wooeasy Huśtawka HiFi IE800 Słuchawki Douszne Ceramiczne Wth Mikrofon Najwyższej Jakości HiFi Słuchawki in ear Earbuds Słuchawki Douszne
http://s.aliexpress.com/ayABFvYf?fromSns=Kopiuj do schowka

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, donpedro1979 napisał:

@jaro54
Czy to jest to samo co Swing?
Wooeasy Huśtawka HiFi IE800 Słuchawki Douszne Ceramiczne Wth Mikrofon Najwyższej Jakości HiFi Słuchawki in ear Earbuds Słuchawki Douszne
http://s.aliexpress.com/ayABFvYf?fromSns=Kopiuj do schowka

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 

Uroki polskiego Aliexpress :D

Swing tłumaczy jako Huśtawkę. Proponuję przeglądać globalną stronę po angielsku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, donpedro1979 napisał:

@jaro54
Czy to jest to samo co Swing?
Wooeasy Huśtawka HiFi IE800 Słuchawki Douszne Ceramiczne Wth Mikrofon Najwyższej Jakości HiFi Słuchawki in ear Earbuds Słuchawki Douszne
http://s.aliexpress.com/ayABFvYf?fromSns=Kopiuj do schowka

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 

Tak to te 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swing IE800 będą lepsze niż UiiSii HM7 czy inne z audiobudget.com w tak niskiej cenie? I wie ktoś może czy będą grać lepiej/gorzej od Sony MH1c, którymi tu na mp3store się zachwycano, a które kosztują w granicach 68zł (bliźniacze MH1 kupiłem wtedy za 18zł :rolleyes:) - grały dość fajnie choć mocno średnio było z wygodą.. no i niestety długo się nimi nie pocieszyłem.

Edytowane przez ronin76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Oskar2905 napisał:

Rozwaliłeś mh1? To gwarantuje że żadnymi chińczykami się długo nie pocieszysz bo mh1 są pancerne w porównaniu do chińczyków.

Nie do końca. W MH1 przestał u mnie grać jeden z kanałów. Podejrzewam, że przez to, że klipsem dociskałem środkowy przycisk w pilocie (dzięki temu mogłem je w ogóle używać na telefonie) w MH1c już tego problemu nie ma, ja jednak miałem wersję bez c (z odwróconymi stykami jeśli dobrze się orientuję). Z czasem dźwięk w jednej ze słuchawek stawał się cichszy aż dziś padł całkowicie.

Czyli dla Swing IE800 w takich pieniądzach nie ma raczej żadnej alternatywy i śmiało można zamawiać?
Pytałem o te Sony, bo nie wiem czego się spodziewać np od tych Swingów w porównaniu do MH1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ronin76 napisał:

Nie do końca. W MH1 przestał u mnie grać jeden z kanałów. Podejrzewam, że przez to, że klipsem dociskałem środkowy przycisk w pilocie (dzięki temu mogłem je w ogóle używać na telefonie) w MH1c już tego problemu nie ma, ja jednak miałem wersję bez c (z odwróconymi stykami jeśli dobrze się orientuję). Z czasem dźwięk w jednej ze słuchawek stawał się cichszy aż dziś padł całkowicie.

chyba że tak. Ten pilot nie jest stworzony do ciągłego ciśnięcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ronin76 napisał:

... Z czasem dźwięk w jednej ze słuchawek stawał się cichszy aż dziś padł całkowicie...

Podejrzewam zapchanie siateczki woskowiną (dość częsta przypadłość w dokanałowych), spróbuj ją wyjąć i wyczyścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.gearbest.com/earbud-headphones/pp_675381.html?wid=21&utm_source=tt_de&aid=171752

Koło 16 zł złote, srebrne, rózowe.

UIISII HM7 In-ear Fragrance Stereo Music Earphones

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności