Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Jaro54 napisał(a):

Wczoraj założyłem do TRN XANAWU Tipsy TRN T i do 0:30 . 

 

To samo ale "letko" taniej:

 

https://tiny.pl/wsxw9

 

🙄🙄🙄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie TRN T rozmiar L już jadą, dokupiłem jeszcze M na wszelki wypadek, bo wychodzi na to że i tak będą większe niż L od Moondropa. Ja złego słowa na Springi nie powiem, ale jeśli te są lepsze, to czemu nie sprawdzić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FranticPhil bo miałem pytać i mi się przypomniało: Jak po tym czasie oceniasz Hola? 

I już co prawda pytałem kiedyś ale:

Może ktoś polecić coś z IEM OTE do 100 zł tak żeby miały mały rozmiar i wypinany kabel. Raczej grające V potrzebne mi pod kask motocyklowy. Na razie faworytem KBear Ks1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Birken said:

@FranticPhil bo miałem pytać i mi się przypomniało: Jak po tym czasie oceniasz Hola? 

I już co prawda pytałem kiedyś ale:

Może ktoś polecić coś z IEM OTE do 100 zł tak żeby miały mały rozmiar i wypinany kabel. Raczej grające V potrzebne mi pod kask motocyklowy. Na razie faworytem KBear Ks1.

 

Dla mnie Hola są najwygodniejszymi słuchawkami jakie kiedykolwiek miałem.

 - wykonane super, lekkie, idealnie dopasowane do ucha i płaskie, przez co nie wystają poza obrys ucha. Testowałem je pod kaskiem szczękowym i było super, żadnych problemów ani hotspotów. Kabel jest też świetny, dodatkowo teraz w ofercie wyszły Hola z kablem z mikrofonem, co dla mnie jest dość kuszące (myślę o tym, żeby kupić drugie tylko po ten kabel). 

Jeśli chodzi o granie, to grają mega naturalnie i śmiem rzec.. analogowo. Są ciepłe, bas jest mocno nasycony i nie zalewa środka. Wokale klarowne, męskie dociążone. Góra nie jest natarczywa, co jest dla mnie plusem, kiedy chcę odkręcić gałę głośności, bo pinna nie jest w miejscu gdzie siara wali po bębenku :)

 

Jak dla mnie te słuchawki za 17 dolarów kładą wszystkie inne na łopatki. Kropka.

Miałem Salnotes Zero, Waner, Chu, Tanya, MT1, EDX Pro i inne takie budżeciaki i tu moim zdaniem Truthear zwyczajnie zamiótł ten bracket cenowy. Można się oczywiście kłócić, że Zero klarowniejsze, Tanya inny kształt itd. Ale tu można powiedzieć, że używam ich na stockowym kablu, stockowych tipsach i nie czuję żadnej potrzeby wymiany. Tzn w KZ modowałem filtry i wkłady. Zero musiałem zmienić kabel. Tanya miała irytujący efekt mikrofonowania na kablu, Waner wykonanie jak z opakowania po jogurcie plus nędzny qdc/s-pin etc etc.

 

Brać Hola i się nie zastanawiać.

  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża różnica w rozmiarze w porównaniu z takimi MT1? 

MT1 mają klasyczny OEM rozmiar, Hola są dużo mniejsze i o wiele bardziej płaskie. Sam nozzle też ma mniejszą insercję (jest taki wyraz?) przez co mniej penetruje kanał ucha. Idealne do spania :)

Odnośnie Chu, to dla mnie totalnym wtopem był kabel, to w jaki sposób się układał na uchu i sprężynował, to jakiś koszmar. Same słuchawki świetne, małe i wygodne. Jeśli chcesz je zmodyfikować na 2 pin to mogą być naprawdę świetne. W tej cenie to chyba jedyne słuchawki które są wykonane z metalu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Broda napisał(a):

Teraz Truthear HOLA z mikrofonem za około 80 złotych. Promocja rocznicowa Ali.

Tutaj! 

I pytanie do kolegów dużo testujących.

Czy MoonDrop CHU to już przeżytek?

Z kuponami wychodzi niecałe 70 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuca 4 $ rabatu za 20 wydane i 5% z monet co daje 15,73$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, wwd napisał(a):

Możesz podać kupon?

Kupony zaczynają się od 25$ czyli koło 70zł wyjdzie jak kupisz coś więcej, tzn. działa na cały koszyk, jak chcesz kupić tylk o Hola to wychodzi 76,59 zł - cena po dodaniu do koszyka, mi sie 4zł odjeły za monety które dostajesz jak odklikujesz codziennie w aplikacji ze się zalogowałeś.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SebastianTT napisał(a):

Kupony zaczynają się od 25$ czyli koło 70zł wyjdzie jak kupisz coś więcej, tzn. działa na cały koszyk, jak chcesz kupić tylk o Hola to wychodzi 76,59 zł - cena po dodaniu do koszyka, mi sie 4zł odjeły za monety które dostajesz jak odklikujesz codziennie w aplikacji ze się zalogowałeś.

Bzdura, tak to wygląda

 

 

Screenshot_20230325_163810_Gallery.jpg

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał(a):

Bzdura, tak to wygląda

Co bzdura? Dawno kupujesz na Ali?

Tutaj są kupony: https://www.lowcychin.pl/kupony-aliexpress/ najmniejszy jest od 25$

Dla niektórych produktów działa Spend & Save czyli 4$ za 20$ mak 16$ i to nie jest kupon. 

A tutaj mój zakup Hola gdzie zadziałał kupon i Spend & Save. Załacznik

 

Przechwytywanie.PNG

A tak przy okazji SpinFit CP100 za 6.69$ https://www.aliexpress.com/item/33012726031.html albo mniej bo działa na nie Spend & Save

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2016 roku kupuję. Całe 0,42 $ zaoszczędziłeś w stosunku do mojego zakupu plus wydane dodatkowe $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro54 napisał(a):

Bzdura, tak to wygląda

 

 

Screenshot_20230325_163810_Gallery.jpg

Czyli nie masz żadnego promo code z wyjątkiem kuponu sprzedawcy oraz monet?

Wymarz lepiej telefon bo widać ;)

2 tygodnie temu kupowałem po 18.99$ z shenzenaudio.com i nie było wersji z mikrofonem. Teraz mają 2$ taniej czyli bez monet lepsze promo niż na ali.

https://shenzhenaudio.com/products/truthear-hola-earphone-11mm-high-performance-dynamic-driver-in-ear-monitors?variant=43687237222643

Edytowane przez wwd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jaro54 napisał(a):

Od 2016 roku kupuję. Całe 0,42 $ zaoszczędziłeś w stosunku do mojego zakupu plus wydane dodatkowe $

Pisałem to bo wwd pytał o kupony. W tym roku Ali olało Polaków a te ogólne są od 25$

I nic nie zaoszczędziłem bo to właśnie Hola dorzuciłem do zakupów, które chciałem zrobić. W sumie nie potrzebuje ale ludzie tak chwalą, że mnie ciekawość zżera. Uznałem, że 15$ odżałuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, wwd napisał(a):

2 tygodnie temu kupowałem po 83zł z shenzenaudio.com i nie było wersji z mikrofonem. Teraz mają 9zł taniej czyli bez monet lepsze promo niż na ali.

 

VAT odprowadzają ?

 

Pytam, ponieważ przy większych zakupach ma to znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, marek_m napisał(a):

 

VAT odprowadzają ?

 

Pytam, ponieważ przy większych zakupach ma to znaczenie.

Pytaj @FranticPhil ja zamawiałem pierwszy raz a paczka jeszcze w Komornikach.

W podsumie ship i tax jest 0$ ale piszą o 50 krajach bez podatku, o ile dobrze zrozumiałem:  https://shenzhenaudio.com/blogs/news/tax-duty-policy-announcements

 

Edytowane przez wwd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2023 o 13:24, FranticPhil napisał(a):

 

Dla mnie Hola są najwygodniejszymi słuchawkami jakie kiedykolwiek miałem.

 - wykonane super, lekkie, idealnie dopasowane do ucha i płaskie, przez co nie wystają poza obrys ucha. Testowałem je pod kaskiem szczękowym i było super, żadnych problemów ani hotspotów. Kabel jest też świetny, dodatkowo teraz w ofercie wyszły Hola z kablem z mikrofonem, co dla mnie jest dość kuszące (myślę o tym, żeby kupić drugie tylko po ten kabel). 

Jeśli chodzi o granie, to grają mega naturalnie i śmiem rzec.. analogowo. Są ciepłe, bas jest mocno nasycony i nie zalewa środka. Wokale klarowne, męskie dociążone. Góra nie jest natarczywa, co jest dla mnie plusem, kiedy chcę odkręcić gałę głośności, bo pinna nie jest w miejscu gdzie siara wali po bębenku :)

 

Jak dla mnie te słuchawki za 17 dolarów kładą wszystkie inne na łopatki. Kropka.

Miałem Salnotes Zero, Waner, Chu, Tanya, MT1, EDX Pro i inne takie budżeciaki i tu moim zdaniem Truthear zwyczajnie zamiótł ten bracket cenowy. Można się oczywiście kłócić, że Zero klarowniejsze, Tanya inny kształt itd. Ale tu można powiedzieć, że używam ich na stockowym kablu, stockowych tipsach i nie czuję żadnej potrzeby wymiany. Tzn w KZ modowałem filtry i wkłady. Zero musiałem zmienić kabel. Tanya miała irytujący efekt mikrofonowania na kablu, Waner wykonanie jak z opakowania po jogurcie plus nędzny qdc/s-pin etc etc.

 

Brać Hola i się nie zastanawiać.

Mają dobrą cenę tylko 16$ 

https://blog.ear-phone-review.com/entry/Truthear_HOLA

Edytowane przez marco-polo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności