Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, marco-polo napisał(a):

Jedna fotka chociaż z czym to się je u mnie o nazwie KIWI to są supermarkety.

pod kamieniem żyjesz? :P  Gadamy tu o nich od jakiegoś czasu a stronę wcześniej masz moje pierwsze wrażenia i zdjęcie. Zresztą co by ci fotka dała?

 

Kiwi Ears Cadenza. 

Edytowane przez Birken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy tylko pismo obrazkowe czytają 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ciemno w mojej grocie, a ja po jednym tanim z żabki.. Jest focia dla kolegi z daleka.
Dobre chińskie granie, jednak wolę zdecydowanie wan ery... Wg mnie to inna bajka w temacie tanich chińskich.699fbec8ec126cb43dfb745ceb24375e.jpg

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony również mogę zdecydowanie potwierdzić, że Tangzu Waner SG to majstersztyk w swojej cenie. Przetworniki rozruszały się czego wynikiem jest więcej basu i lepsza dynamika. Aktualnie poleciały na wypożyczenie z innymi gratami i tylko chwilę porównałem z QKZxHBB. Miałem wrażenie, że ilość basu w obydwu się zrównała i ogólnie bardzo podobnie do siebie zagrały albo to nie był najlepszy dla mnie dzień do wyłapania różnic ;) Strojeniem leżą mi niesamowicie. Napowietrzenie, wielkość sceny (w tej cenie), swoboda, melodyjność są imponujące. Do słuchania w ruchu i nie tylko doskonale się sprawdzają. W krytycznych odsłuchach też niewiele wyjdzie bo skutecznie odwracają uwagę od technicznych niuansów zagłębiając słuchacza w przyjemne granie z ciągle powtarzającym się z tyłu głowy szeptem - słuchawki za ok 20 baksów 🙈 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje czarno białe wan ery. Kolega powyżej dobrze pisze...
Szczegóły, warstwy, przestrzeń i separacja... Tylko Szopi żal...037d2768f002494dc84449bf37439fb6.jpg9ec7c7d55677fb4083c7099c0abdc158.jpg

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusicie tym chi-fi - tym bardziej, że z totalnej tanizny zostały mi tylko CCA CRA, które mają u mnie dożywocie. Trochę mi szkoda, że sprzedałem KZ ESX, bo na tipsach z szerokim otworem grały naprawdę fajnie, ale i tak większość czasu leżały w etui.

 

A słuchał ktoś albo zamówił te nowe QKZ x HBB Khan? Wyglądają ciekawie z uwagi na dwa dynamiki, recenzje też mają póki co bardzo pozytywne, choć mnie odstrasza ta długa i gruba tulejka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2023 o 22:20, Hustler napisał(a):

Kusicie tym chi-fi - tym bardziej, że z totalnej tanizny

Zainteresuj się Laftiear LF-1, bardzo fajne granie (po zmianie tipsów).

 

Ja ostatnio na nowo odkryłem TRN XuanWu, po zmianie kabelka na zbalansowany i podłączeniu do Moondrop Dawn bas zrobił się dużo lepszy. Do tego jeszcze mały kawałek gąbki w tulejce tipsa, który z jednej strony temperuje górę pasma, a z drugiej powoduje też większy damping przetwornika planarnego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PKTK napisał(a):

Sc23dae1ad6674c269ecfd928711f436ah.jpgS7cd362a363d94553a7907af171e19cacp.jpg

Co to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Birken said:

Nikt się na Truthear Hola nie skusił?

 

I tak zapytam bo wszyscy chyba zapomnieli:  Superlux HD660 PRO to kupił ktoś czy nie? 😉

Hola jadą do mnie, wziąłem je głównie jako dawcę do modyfikacji bo mam parę pomysłów na ten 11m LCP.

Superluxy wezmę przy następnym grupowym zamówieniu z thomann.de ;) to dam znać

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FranticPhil napisał(a):

Hola jadą do mnie, wziąłem je głównie jako dawcę do modyfikacji bo mam parę pomysłów na ten 11m LCP.

Superluxy wezmę przy następnym grupowym zamówieniu z thomann.de ;) to dam znać

tez bym wzial te superluxy, jest nas juz dwoch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2023 o 11:10, x86 napisał(a):

Ze swojej strony również mogę zdecydowanie potwierdzić, że Tangzu Waner SG to majstersztyk w swojej cenie.

 

Możecie powiedzieć jak się WanER SG mają do CCA CRA oraz QKZ x HBB?

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2023 o 15:23, Birken napisał(a):

Superlux HD660 PRO to kupił ktoś czy nie? 😉

Miałem kiedyś HD660 bez "pro" i fatalnej jakości wysokie tony miały, podejrzewam, że w tych odświeżyli tylko wygląd.

Za to zainteresowałbym się wersją 32 omową, bo jest spora szansa, że tam dali tam inny przetwornik i wysokie będą lepsze.

https://www.thomann.de/pl/superlux_hd_660_pro_32_ohm.htm

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2023 o 09:59, Perul napisał(a):

podejrzewam, że w tych odświeżyli tylko wygląd.

Patrząc po fotkach przetwornika, to też go trochę odświeżyli, bo zamiast wklejonej pośrodku rurki, jest specjalny plastik z otworem

driver-rear.jpg?w=300

 

Ale patrząc po wykresie porównawczym z DT770 (fioletowe), to nadal cała reszta bez zmian

comparo-d770.png

Zwłaszcza ten męczący peak 6-8kHz, gdzie jest z 5dB więcej niż w DT770.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Birken napisał(a):

A powiedz panie @Perul nie jest to wina odbić wewnątrz muszli?

Kiedyś modowałem HD330, które mają ten sam przetwornik, tam nie ma odbić, bo to słuchawki otwarte, a mimo to nie udało mi się fajnej góry uzyskać. Wg mnie to wina grubej membrany, która ma rezonans w tym zakresie.

2 godziny temu, marco-polo napisał(a):

mam hd 681B superlux

One mają lepsze wysokie niż HD330/660, choć też sporo do życzenia pozostawiają.

 

Najlepsza góra jaką słyszałem w Superluxach była w HD661. To już poziom całkiem dobrych słuchawek, typu ATH M50, choć strojenie zdecydowanie mniej rozrywkowe i mniejszej ilości osób się będzie podobać.

Nie wspominając o wątpliwej wygodzie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności