Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz Whizzer w promocji z magazynów w Hiszpanii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie trzy Świstaki dzisiaj przyszły 
Jak najbardziej tanie bo 22,83$ za komplet. Taniej chyba ciężko. I w przypadku przewodowych dźwięk po cieplej stronie, ale dość szczegółowy. Warto było. TWSy ładują się jeszcze, więc nie wiem jak grają. Jestem jednak dobrej myśli po pierwszych odsłuchach OM 1 i OM320221021_175949_HDR.thumb.jpg.14ac6652cbac4c329e0a4e706d71bc6f.jpg7
 
20221021_175949_HDR.thumb.jpg.14ac6652cbac4c329e0a4e706d71bc6f.jpg
A gdzie dorwałeś taki miły zestaw za takie pieniądze? Podeślesz link?

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wybierasz model który cię interesuje, a TWSy i ewentualnie drugie przewodowe dodają sami 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jaro54 napisał(a):

Tutaj wybierasz model który cię interesuje, a TWSy i ewentualnie drugie przewodowe dodają sami 

@Jaro54 Cena jak najbardziej okazyjna, jak za taki zestaw. Czy to Twoja losowa decyzja o zakupie tych właśnie słuchawek, czy też kierowałeś się jakąś recenzją ich możliwości, bądź wcześniejszym odsłuchem? Rozumiem, że gratisy są dodawane losowo, a zwłaszcza druga para słuchawek? Zamawiałeś OM3?

Edytowane przez Broda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54 Kiedyś miałem na nie ochotę kiedy zaczynałem od niskiego budżetu. Późńiej wypadły z rynku 5 sztuk zostało.

Mam takie info.

Przedmiot nie jest dostępny, ponieważ sprzedający nie świadczy usług dostawy dla wybranego przez Ciebie adresu.

Edytowane przez marco-polo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, SeagaL napisał(a):

Dzięki. A który zestaw zamówiłeś? OM3?

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

Tam nie ma innej opcji jak tylko OM3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zamawiałem OM 3,a dostałem jeszcze OM1 i C3. 

Zarówno OM 3 jak i OM 1 grają dość ciepło ale z bardzo dobrą holografią. Słuchałem je tylko chwilę wczoraj i jestem miło zaskoczony ich brzmieniem.

Jak ktoś będzie brał to bierzcie darmową przesyłkę bo ta płatna trwa tyle samo albo dłużej a traci się parę dolarów niepotrzebnie. Ceny są niskie bo zamykają magazyn w Hiszpanii 

Wg mnie warto brać 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jaro54 napisał(a):

Tak zamawiałem OM 3,a dostałem jeszcze OM1 i C3. 

Zarówno OM 3 jak i OM 1 grają dość ciepło ale z bardzo dobrą holografią. Słuchałem je tylko chwilę wczoraj i jestem miło zaskoczony ich brzmieniem.

Jak ktoś będzie brał to bierzcie darmową przesyłkę bo ta płatna trwa tyle samo albo dłużej a traci się parę dolarów niepotrzebnie. Ceny są niskie bo zamykają magazyn w Hiszpanii 

Wg mnie warto brać 

Ale zdaje się przy darmowej dostawie nie ma promocyjnych dodatków, tak wywnioskowałem z opisów i oferty sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 

 

Edit. Zniknęły masz rację teraz już nie ma darmowej wysyłki 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi parę dni temu przyszły QKZ x HBB i muszę powiedzieć że są to basowe potwory, ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Oczywiście, od strony technicznej nie błyszczą, ale tonalnie są miodzio (bas jest sprężysty, wokale odpowiednio dociążone, a góra odpowiednio stonowana). Jeśli lubicie brzmienie w stylu V i brakuje wam budżetu, to polecam. Powinniście być zadowoleni 🙂 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perul Zamawiałeś z Monoprice? Ja mam problem na granicy brak rachunku w paczce i problemy z odprawą celną. Będę musiał zapłacić podwójnie za cło. Coś na zasadzie jak przewozisz auto i musisz zapłacić podatek w kraju w którym kupujesz i w kraju do którego przybędą.

Daj znać jak u Ciebie to wygląda bo u mnie to nie wiem co z tego wyjdzie.

Edytowane przez marco-polo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, marco-polo napisał(a):

@Perul Zamawiałeś z Monoprice?

Chodzi Ci o M565c? Tak zamawiałem z Monoprice z aktualnej (chyba jeszcze) promki.

46 minut temu, marco-polo napisał(a):

brak rachunku w paczce i problemy z odprawą celną.

Do mnie też przyszły bez rachunku. Może pokaż im dowód zakupu ze strony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ryankgb napisał(a):

trochę fotek Celest Gumiho ... wrzucam jeszcze przed recenzją

Kiedy recka?
Coś w skrócie możesz napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Perul napisał(a):

Kiedy recka?
Coś w skrócie możesz napisać?

 

W tym tygodniu :D

W skrócie to mniej więcej to co opisywałem już jak je dostałem tutaj kilka stron (?) wcześniej - bardzo uzależniające funowe brzmienie, świetny, wypełniony dół z dociążeniem (charakterem przypomina mi dół, który stroi BQEYZ, ale z większym kopem na subbasie), intymne wokale i lekko wycofana, ale ciepła i przyjemna średnica. Wysokie nie sybilizują dla mnie, ale są obecne w brzmieniu na tyle, że napowietrzają całość i dodają powiewu świeżości. Słychać, że robi to inny driver (BA) i że bez niej Gumiho brzmiałyby na pewno bardziej wąsko i misiowato (choć jestem ciekawy tego scenariusza, a podobno mają zrobić model bez BA, z samym "planarem"). Scena jest szeroka i jest "efekt wow" :D Wykonanie bardzo dobre jak na "plastikowe obudowy", fajny faceplate, który na zdjęciach wydawał się być kiepski i chciałem brać ten bez nadruku, ale zaryzykowałem i dobrze zrobiłem :D Kabelek fabryczny porządny, jak na tą cenę naprawdę fajny zestaw z nietuzinkowym strojeniem. Na pewno przypadną do gustu basolubom, albo jako odskocznia od "spokojnego grania" ;) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ryankgb napisał(a):

 

W tym tygodniu :D

W skrócie to mniej więcej to co opisywałem już jak je dostałem tutaj kilka stron (?) wcześniej - bardzo uzależniające funowe brzmienie, świetny, wypełniony dół z dociążeniem (charakterem przypomina mi dół, który stroi BQEYZ, ale z większym kopem na subbasie), intymne wokale i lekko wycofana, ale ciepła i przyjemna średnica. Wysokie nie sybilizują dla mnie, ale są obecne w brzmieniu na tyle, że napowietrzają całość i dodają powiewu świeżości. Słychać, że robi to inny driver (BA) i że bez niej Gumiho brzmiałyby na pewno bardziej wąsko i misiowato (choć jestem ciekawy tego scenariusza, a podobno mają zrobić model bez BA, z samym "planarem"). Scena jest szeroka i jest "efekt wow" :D Wykonanie bardzo dobre jak na "plastikowe obudowy", fajny faceplate, który na zdjęciach wydawał się być kiepski i chciałem brać ten bez nadruku, ale zaryzykowałem i dobrze zrobiłem :D Kabelek fabryczny porządny, jak na tą cenę naprawdę fajny zestaw z nietuzinkowym strojeniem. Na pewno przypadną do gustu basolubom, albo jako odskocznia od "spokojnego grania" ;) 

Podpisuje się pod powyższym, świetne funowe granie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jadą:

https://www.head-fi.org/showcase/reecho-ova-sg-01.25823/

Zastanawiałem się nad Gumiho, ale trochę mnie pik na 8kHz przestraszył. Jak pojawią się całe białe, to rozważę ich zakup. 

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Birken napisał(a):

czekam na wrażenia. Niebieskie śliczne. 

 

Liczę że będą dobrymi all rounder'ami, recenzje są bardzo pozytywne i na Head Fi i na Ali. 

Zauważyłem jakiś czas temu że wolę słuchawki z wesołym, rozrywkowym zacięciem. Nastawione na technikalia i precyzję przekazu nie zagrzewały u mnie dłużej miejsca. Reecho SG-01 OVA z tego co wyczytałem wpasowują się w moje preferencje. 

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja plotek :D

 

Antonio rozmawia z BQEYZ w sprawie kolejnego exclusive modelu słuchawek, który mogliby wspólnie stworzyć :D

 

Zostało 5 par Erasmusów i prawdopodobnie koniec produkcji oraz współpracy ze względu na akcje z Xhins :D

 

TRN tworzy słuchawki prawdopodobnie z driverem od Kinery - SPD + BA od TRN, więc identyczna konfiguracja jak Celest Gumiho. Jutro dowiem się czy to faktycznie driver od Kinery, czy TRN skopiowało sobie opatentowany produkt :D  Kinera potwierdziła, że TRN jako ich dobrzy znajomi mają póki co wyłączność na stosowanie ich drivera w swoich słuchawkach ;) Nie wiadomo nic o strojeniu, może być podobne do Gumiho, a może być zupełnie inna bajka.

 

FB_IMG_1666642625311.jpg

Edytowane przez ryankgb
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności