Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, docentore napisał:

Mi osobiście pasują bardziej chyba te Yinyoo wspomniane przez @Birken

Nie wiem jak Falafel ale tego Yinyoo miałem jedną sztukę i wrażenia na mnie dobrego nie zrobił. Zapleciony bardzo luźno przy wtyku, śmierdzi okrutnie trampkami z targu, slider działa kiepsko a do tego jest wielki podobnie jak wtyk. Dźwiękowo nie usłyszałem żadnych różnic w porównaniu z tanimi 4-rdzeniowymi  kablami TRN czy KBear ale może do zbyt kiepskich go podłączałem słuchawek (lub ja kiepsko słyszę). 

Nie no dobra wtyki zarówno 3.5 jak i MMCX dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Birken napisał:

Nie wiem jak Falafel ale tego Yinyoo miałem jedną sztukę i wrażenia na mnie dobrego nie zrobił. Zapleciony bardzo luźno przy wtyku, śmierdzi okrutnie trampkami z targu, slider działa kiepsko a do tego jest wielki podobnie jak wtyk. Dźwiękowo nie usłyszałem żadnych różnic w porównaniu z tanimi 4-rdzeniowymi  kablami TRN czy KBear ale może do zbyt kiepskich go podłączałem słuchawek (lub ja kiepsko słyszę). 

Nie no dobra wtyki zarówno 3.5 jak i MMCX dobrej jakości.

Ja dźwiękowo nie słyszę żadnych różnic ;)

 

Może o innym kabelku mówimy, ja mam taki brązowy. Slider jest taki jak pokazałeś, ale wtyk jest mały i do tej jakości, kabel miękki i dobrze zapleciony.

 

IMG_20220518_190140.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze moje ostatnie pytanie - KZ ZEX(wersja nie pro) a CCA CRA? które z nich lepsze?
Dla każdego coś miłego... Dla mnie CRA

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione o poranku:
 
https://tiny.pl/962cj
Ładne skurczybyki I na pokładzie dynamik Tesla.

Ciekawe tylko jakie są różnice pomiędzy wersjami HiFi i E-Sports. Oprócz koloru paska spiłowanego CNC na kopułkach innych różnic nie dostrzegam.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SeagaL napisał:

Ładne skurczybyki emoji6.png I na pokładzie dynamik Tesla.

Ciekawe tylko jakie są różnice pomiędzy wersjami HiFi i E-Sports. Oprócz koloru paska spiłowanego CNC na kopułkach innych różnic nie dostrzegam.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

Raczej niczym się nie różnią, E-Sports ma mikrofon (czyli nadaje się do esportów ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem nowy tutaj na forum. Chciałbym prosić was o poradę w sprawie zakupu słuchawek dokanałowych. Mój budżet to 200zł. Jeżeli chodzi o muzykę jakiej słucham to Wszelakiej maści muzyka gitarowa, od nu metalu z początku lat '00 (tutaj bardzo często jest słaba realizacja nagrań), hard rocka, trash metalu itd itp po akustyczną muzykę. Zależy mi na klarownym, nie za ciemnym, ale też nie za jasnym brzmieniu, takim wyważonym. Bardzo ważna jest dla mnie średnica, chciałbym żeby była bliska, nasycona, wysokie żeby nie były sykliwe, talerze muszą ładnie grać, no i bas chciałbym aby był dobrze kontrolowany, twardy, nie musi nisko schodzić. I jeszcze zapytam, czy jest szansa, że dojadą do mnie słuchawki w 2-3 tygodnie z chin? Jak to wygląda, ile czasu za zwyczaj płynie elektronika z chin? Aha i jeżeli chodzi o modele słuchawek to w oko póki co wpadły mi Moondrop Chu, ogólnie słuchawki ze stajni KZ, tutaj akurat nie wiem które wybrać, bo jest ich sporo i wiele osób mówiło mi że większość gra podobnie. 

 

Dodam jeszcze, że słuchawki muszą być przewodowe i źródłem będzie smartfon Xiaomi Redmi note 8 Pro 

 

Edytowane przez Arek20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, docentore napisał:

Raczej niczym się nie różnią, E-Sports ma mikrofon

Z mikrofonem powinny być droższe, a są tańsze (i to sporo).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arek20 wydaje mi się, że Moondrop Chu całkiem nieźle wpisują się w twoje wymagania.  Sam, od niedawna jestem ich posiadaczem i uważam że są to chyba  najlepsze, neutralne słuchawki do 200zł.

 

Ewentualnie alternatywą mogą być KZ CRN/ZEX Pro lub wariant ultra budżetowy w postaci QKZ VK4, choć ja osobiście pozostałbym przy Moondropach 😁 .

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2022 o 22:57, Arek20 napisał:

Okej, zamówiłem te Chu, ale bez mikrofonu, mam tylko nadzieję że zdążą przyjechać przed 11 czerwca... A jak nie to trudno 

 

Nie wiem, gdzie kupiłeś... ale w Shenzen np. twierdzą, że zapotrzebowanie jest ogromne i min. 14-17 dni, a realizacja odbywa się po kolejności zamówień 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż taki hype? W sumie jak oddali mi za anulowane zamówienie to stwierdziłem, że jednak ich nie potrzebuję i zamiast tego idzie do mnie taka oto książka. Używam TFZ King, mam jeszcze Sonicast Direm i jeszcze kilka hitów dawnych lat więc po co mi kolejne do kolekcji. 😇

 

i-graham-robson-ford-focus-rs-wrs-world-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Karbon315 napisał:

Aż taki hype? W sumie jak oddali mi za anulowane zamówienie to stwierdziłem, że jednak ich nie potrzebuję i zamiast tego idzie do mnie taka oto książka. Używam TFZ King, mam jeszcze Sonicast Direm i jeszcze kilka hitów dawnych lat więc po co mi kolejne do kolekcji. 😇

 

i-graham-robson-ford-focus-rs-wrs-world-

Nie wiem - czekam 😁 Wolałbym książkę o Lancii Delta HF Integrale 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, trez0r napisał:

Nie wiem, gdzie kupiłeś... ale w Shenzen np. twierdzą, że zapotrzebowanie jest ogromne i min. 14-17 dni, a realizacja odbywa się po kolejności zamówień 🤪

 

Ja zmówiłem 15.04, 30.04 ruszyły w drogę i u mnie były 11.05 😀 .

 

btw. Spring tipsy od Moondropa są spoko, ale jakoś mi w Chu nie podeszły, dlatego polecam poeksperymentować z innymi. 

 

btw2. Zamówiłem drugą parę, którą  zamierzam przerobić na wersję z odpinanym kablem (2-pin) 😃 .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ja zmówiłem 15.04, 30.04 ruszyły w drogę i u mnie były 11.05 .
 
btw. Spring tipsy od Moondropa są spoko, ale jakoś mi w Chu nie podeszły, dlatego polecam poeksperymentować z innymi. 
 
btw2. Zamówiłem drugą parę, którą  zamierzam przerobić na wersję z odpinanym kablem (2-pin)  .

pochwal się efektami :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jak tylko się do nich dobiorę, najpewniej dam znać  .

Jakby co to jest dobry tutorial online jak krok po kroku je przerobić :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zaczyna być męczące...

https://www.linsoul.com/collections/all/products/kz-edx-ultra

Co następne? Mega? Turbo? Ultra Pro?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, FranticPhil napisał:

To już zaczyna być męczące...

https://www.linsoul.com/collections/all/products/kz-edx-ultra

Co następne? Mega? Turbo? Ultra Pro?
 

 

U TRN jest już Max ;) Czyli wincyj nie będzie.

Proponuję wysiąść z pociągu o nazwie Hype i poczekać na recenzje. Ja mocno zastanawiałem się nad TRN TA1 Max, na Head Fi jest już recenzja, ale poczytałem inne opinie sprawcy owego testu. Okazało się że na 4 strony recenzji większość słuchawek ma 4 lub 5 gwiazdek. Albo ma typ szczęście do dobrych rzeczy, albo cóż...

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, FranticPhil napisał:

To już zaczyna być męczące...

https://www.linsoul.com/collections/all/products/kz-edx-ultra

Co następne? Mega? Turbo? Ultra Pro?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Lekkie zmiany w kolorystyce, inny filtr i mamy nowy model. ;)

 

6 godzin temu, Mr Krzychoo napisał:

 

U TRN jest już Max ;) Czyli wincyj nie będzie.

Proponuję wysiąść z pociągu o nazwie Hype i poczekać na recenzje. Ja mocno zastanawiałem się nad TRN TA1 Max, na Head Fi jest już recenzja, ale poczytałem inne opinie sprawcy owego testu. Okazało się że na 4 strony recenzji większość słuchawek ma 4 lub 5 gwiazdek. Albo ma typ szczęście do dobrych rzeczy, albo cóż...

Gość jest podejrzany, bo wcześniej nakręcał hype na TinHiFi T1S, które miały być lepsze niż P1 Max, które też jakiś czas temu reklamował. Zresztą sprawa z TRN wygląda analogicznie i najpierw opisywał model BAX, a teraz wspomniane TA1 Max, które im rzekomo dorównują. Ktoś na head-fi nie podzielał jego entuzjazmu to stwierdził, że pewnie ma niewygrzane IEM-y albo słabe źródło. Jest też taki typ drący japę na YT, który równolegle hajpuje te same modele. Ogólnie TA1 Max wyglądają ciekawie, ale podzielam Twoją opinię, że lepiej się wstrzymać na jakiś czas.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień bez nowego modelu KZ tygodniem straconym. Dwajścia zielonych prezydentów:

https://www.facebook.com/KZEarphones/posts/1437223876708714

ZEX, ESX, EDX, co dalej?? Jak wyjdzie model SEX to kupię, może w końcu będzie mi z SEX'em do twarzy ;)

 

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności