Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, FranticPhil napisał:

rzucę trochę światła na Lafitear LF1

Za tą kasę to zaryzykowałem, ciekawe jak na tle CCA NRA wypadną, bo, że DT6 pokonają to raczej wątpię.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Perul napisał:

Za tą kasę to zaryzykowałem, ciekawe jak na tle CCA NRA wypadną, bo, że DT6 pokonają to raczej wątpię.

Teraz @Perul są DT6 MAX, nawet z kablem modułowym 2,5/3,5/4,4 za niecałe 250 PLN na szopii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jaro54 napisał:

Teraz @Perul są DT6 MAX

Wiem, ale to już nie są "tanie słuchawki z Chin". Ja mam dobre słuchawki i nauszne, i dokanałowe - to nie jest potrzeba nabycia, tylko chęć sprawdzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale to już nie są "tanie słuchawki z Chin". Ja mam dobre słuchawki i nauszne, i dokanałowe - to nie jest potrzeba nabycia, tylko chęć sprawdzenia.

Ja mam dokładnie tak samo :)

Poza tym DT6 Max z recenzji Akros na YT wyszły dosyć miernie.
Ja dalej żałuję, że już nie mam DT6 ale znowu... po co komu tyle sluchafkuf? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2022 o 15:01, jarzyna napisał:

https://andyaudiovault.com/creative-sxfi-amp/

Tu pozytywna recenzja.

Wg recenzji cena 67 USD, czyli pierwotna cena w PLN mocno przesadzona.

 

Godzinę temu, FranticPhil napisał:

Ja dalej żałuję, że już nie mam DT6 ale znowu... po co komu tyle sluchafkuf? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

DT6 nie Pro wyrwiesz za ok 130 pln 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2022 o 15:06, FranticPhil napisał:

Poza tym DT6 Max z recenzji Akros na YT wyszły dosyć miernie.
Ja dalej żałuję, że już nie mam DT6 ale znowu... po co komu tyle sluchafkuf? :)

Podobno brzmienie ciepłe na maksa, żeby nie napisać zamulone. Też ostatnio pożałowałem, że sprzedałem DT6, ale z drugiej strony używałem je dosłownie kilka razy w miesiącu, a tak to cieszą Turka z Wrocławia. :)

 

Przy okazji - ostatnio KZ wypuściło EDA, czyli kolejne IEM-y i co ciekawe jest to zestaw 3 sztuk o różnym strojeniu. Wersja balanced spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem i zdecydowano się je sprzedawać oddzielnie, choć wołają za nie 2/3 tego, co za cały komplet.

https://pl.aliexpress.com/item/1005004269688816.html

 

Nie wiem na ile ten sklep jest godny polecenia, ale opinie ma dobre i tutaj komplet jest dużo tańszy niż w oficjalnym sklepie KZ, a do tego wysyłka z Europy.

https://pl.aliexpress.com/item/1005004212386509.html

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo Smabatów i BGVP mają wymienne kable 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jaro54 napisał:

Sporo Smabatów i BGVP mają wymienne kable 

Ok a jeżeli chodzi o budowę driverów to są to zatyczki z gumą czy kopułki okrągłe?

U mnie najlepiej siedzą pchełki które są okrągłe i te małe gąbki się zakłada materiałowe tzn. silikonowych nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy już przeszli na pchełki z budową gdzie wciska się drivery jak watę do uszu? Czy są jakieś jeszcze produkowane pchełki z wymiennym kablem? 
Czy to takie mogłyby być... ????

29,17 zł 37%OFF | Cutomized DIY słuchawki douszne MMCX odpinane płaskie słuchawki szerokie słuchawki douszne HiFi
https://a.aliexpress.com/_u71bkl

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy on ma Blony w uszach? Tak mnie rzuciło się w oczy... Na dole jest filmik (tak, tak, przyznam się, czytam plotki 🙄... )

 

https://plejada.pl/newsy/eurowizja-2022-o-wystepie-krystiana-ochmana-jest-glosno-w-sieci/4h88672

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, janek patufka napisał:

Czy on ma Blony w uszach? Tak mnie rzuciło się w oczy... Na dole jest filmik (tak, tak, przyznam się, czytam plotki 🙄... )

 

https://plejada.pl/newsy/eurowizja-2022-o-wystepie-krystiana-ochmana-jest-glosno-w-sieci/4h88672

 

Wygląda na to, że to BLON BL-01, może BL-03 :D

 

Przykładowo Sanah używała KZ ZSX, więc nie tylko na forum popularne jest tanie chi-fi 🤩

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy on ma Blony w uszach? Tak mnie rzuciło się w oczy... Na dole jest filmik (tak, tak, przyznam się, czytam plotki ... )
 
https://plejada.pl/newsy/eurowizja-2022-o-wystepie-krystiana-ochmana-jest-glosno-w-sieci/4h88672

Chyba 03 :) dobre oko!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, marco-polo napisał:

Czy wszyscy już przeszli na pchełki z budową gdzie wciska się drivery jak watę do uszu? Czy są jakieś jeszcze produkowane pchełki z wymiennym kablem? 

Jcally EP09 - klasyczna konstrukcja, wymienny kabel, siedzą mi dobrze w uchu jak mało które i jeszcze do tego dobrze brzmią.

Są na Shopee (sklep Jietu.pl) za 128 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2022 o 10:49, Inszy napisał:

Jcally EP09 - klasyczna konstrukcja, wymienny kabel, siedzą mi dobrze w uchu jak mało które i jeszcze do tego dobrze brzmią.

Są na Shopee (sklep Jietu.pl) za 128 złotych.

Która wersja lepsza EP05 czy EP09?

https://www.aliexpress.com/item/1005001547137732.html?spm=a2g0o.detail.1000060.1.33ac523a1vEKYr&gps-id=pcDetailBottomMoreThisSeller&scm=1007.13339.274681.0&scm_id=1007.13339.274681.0&scm-url=1007.13339.274681.0&pvid=6ca99682-4cc0-4134-a5f7-3bc4b9843393&_t=gps-id:pcDetailBottomMoreThisSeller,scm-url:1007.13339.274681.0,pvid:6ca99682-4cc0-4134-a5f7-3bc4b9843393,tpp_buckets:668%232846%238115%232000&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000016537904169"%2C"sceneId"%3A"3339"}&pdp_npi=2%40dis!NOK!!132.91!!!!!%402101d1ad16525545952432947e8d52!12000016537904169!rec

Polak opisał że nadają się do wszystkego oprócz metalu i jazzu i za pół ceny co EP09

Inny napisał że openheart są lepsze a trzeci że nie opłaca się ich kupowac i lepiej zakupić droższe. 

To jestem w czarnej duppce jak sam nie sprawdzisz to się nie przekonasz. hmm

Edytowane przez marco-polo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam EP05, więc tu się nie wypowiem, ale akurat EP09 jak najbardziej nadają się do metalu, bo głównie takiej muzyki na nich słuchałem.

Miałem za to Openheart i w porównaniu do EP09, to były dość zmulone, głównie przez spadki na skrajach, ale i dynamika zauważalnie niższa. Kabelek był lepszy w OH, ale już wygoda bardziej mi leży w JCally.

Ogólnie z pchełek, to kolejne jakie kojarzę i bym określił jako lepsze od EP09, to okolice 500-900 złotych, więc już spora przebitka. Przy czym Penon BS1 Official grają w sposób bardziej stonowany, a Ostry KC08T, to za duży wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2022 o 23:08, Inszy napisał:

Nie znam EP05, więc tu się nie wypowiem, ale akurat EP09 jak najbardziej nadają się do metalu, bo głównie takiej muzyki na nich słuchałem.

Miałem za to Openheart i w porównaniu do EP09, to były dość zmulone, głównie przez spadki na skrajach, ale i dynamika zauważalnie niższa. Kabelek był lepszy w OH, ale już wygoda bardziej mi leży w JCally.

Ogólnie z pchełek, to kolejne jakie kojarzę i bym określił jako lepsze od EP09, to okolice 500-900 złotych, więc już spora przebitka. Przy czym Penon BS1 Official grają w sposób bardziej stonowany, a Ostry KC08T, to za duży wydatek.

Znalazłem kilka fotek EP05

I krótka recenzja nie moja.

Krótka historia: Słyszenie to uwierzenie. Wreszcie po dziesięcioleciach znalazłem dźwięki końcowej membrany Bio-cel/kompozytowej w Jcaly EP05 i JC10 z Aliexpress.

Te pąki mają porowate membrany z biokompozytu, które zapewniają bardziej naturalne barwy i brzmią jak połączone elektrostaty i pełnowymiarowe słuchawki basowe, bez ciężkich/spoconych/zmęczenia słuchania na głowie.
Dlatego powiedziałem, że słuchanie to uwierzenie. Wystarczy spojrzeć na technologię. Bio-celowa membrana zapewniająca naturalne barwy dźwięku, ponieważ są tutaj bardzo cienkie, brzmią jak elektrostaty, łatwe, nieostre, szczegółowe średnie/wysokie, z czystą aluminiową cewką drgającą, to jest high-endowe rzeczy.
Używam go do wszystkiego, co Dolby Atmos otacza 4k bluray / wideo / muzykę / gry.

EP05 używa posrebrzanego kabla, dzięki czemu jest bardziej dynamiczny, błyszczący soprany/basy, JC10 brzmi bardziej płasko, neutralnie, idealny na długie 8+godzinne maratony/sesje w tle/sen.

 

ep05a.jpg

ep05b.jpg

ep05c.jpg

ep05d.jpg

ep05.jpg

ep05e.jpg

Edytowane przez marco-polo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam skromnie do Chu.

 

https://tiny.pl/96189

58f8878623859c5b1fc8e18ae6341b85.jpg

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez janek patufka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wygląda na to że fabryczne tipsy od Chu wcale takim hitem nie są? Ciągle widzę wymiany. 

Jak dla mnie te tipsy są zbyt cienkie żeby w ogóle dały radość w odsłuchu. Całość brzmi cienko i brakuje basu, w dodatku przez cienką konstrukcję ciężko dobrze je "dopchnąć" żeby się nie wygięły w dziwny sposób.
I są małe - tam gdzie normalnie używam M w spring konieczne były L.
Ale ostatecznie nigdzie się nie przydają - przynajmniej w moich uszach :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, FranticPhil napisał:

Jak dla mnie te tipsy są zbyt cienkie żeby w ogóle dały radość w odsłuchu. Całość brzmi cienko i brakuje basu, w dodatku przez cienką konstrukcję ciężko dobrze je "dopchnąć" żeby się nie wygięły w dziwny sposób.
I są małe - tam gdzie normalnie używam M w spring konieczne były L.
Ale ostatecznie nigdzie się nie przydają - przynajmniej w moich uszach :)

Miałem takie same spostrzeżenia. Jedynie przy KATO jakoś mi to pasowało, do innych słuchawek nie mogłem znaleźć rozmiaru i seala.

Zbyt cienkie jak dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności