Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mushabelly napisał:

Kochani coś z dobrym basem może ostatnio się ukazało? Tak do 300$

Nie ten wątek, tutaj do 50$ jest dyskusja.

 

https://forum.mp3store.pl/topic/144371-ciekawe-droższe-słuchawki-z-chin/

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ichris napisał:

 

A do 30-35$ :)?

Słuchawki kosztujące <35$ zawierają się w zbiorze słuchawek kosztujących <50$ ;)

Edytowane przez docentore
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2021 o 11:31, piter20020 napisał:

Odebrałem swoje Mele i jestem pod mega wrażeniem jak to gra i jak jest wykonane. Wcześniej z IEMów miałem tylko Blony 03 i uważałem je za bardzo dobre słuchawki, ale Mele są półkę wyżej. Mam wrażenie, że grają lepiej od moich nausznych B&O H7 na kablu. Jeżeli się wahacie to bierzcie śmiało.

W sumie to w czym te Mele są lepsze od Blonów według ciebie? Bo ja odniosłem kompletnie inne wrażenie.

W dniu 4.12.2021 o 17:51, Birken napisał:

Jestem bardzo ciekawy jak wyjdą w recenzjach, bo wyglądają bardzo ciekawie. Chociaż znając Blon to pewnie nic ciekawego i nie będą za bardzo konkurowały z innymi dokami w tej cenie 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mrcnwk napisał:

znając Blon to pewnie nic ciekawego i nie będą za bardzo konkurowały z innymi dokami w tej cenie

nie no kurde przesadziłeś miłośnicy 03 skrócą cię o głowę. A takie 05 przecież również bardzo udane choć imho ciut tańsze mogłyby być podobnie jak 05s. BL-01 udany model też mu fanów nie brakuje. Ja sam spoglądam w kierunku Blon Mini na które wszyscy czekali a ostatecznie nikt tutaj się nie pochwalił. Raptem Prometeusz i MAX wydają się być niezbyt udane ale to tyle com z recenzji wywnioskował bom nie słuchał. Ja tych nowych 07 nie kupie bo narazie postanowiłem zrezygnować z dużych dokanałówek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, docentore napisał:

Słuchawki kosztujące <35$ zawierają się w zbiorze słuchawek kosztujących <50$ ;)

 

Ale nie zawierają tych 35-50$ ;) 

 

Chodziło mi o takie do 35$ bo do 50$ już wiem, że Mele ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Birken napisał:

nie no kurde przesadziłeś miłośnicy 03 skrócą cię o głowę. A takie 05 przecież również bardzo udane choć imho ciut tańsze mogłyby być podobnie jak 05s. BL-01 udany model też mu fanów nie brakuje. Ja sam spoglądam w kierunku Blon Mini na które wszyscy czekali a ostatecznie nikt tutaj się nie pochwalił. Raptem Prometeusz i MAX wydają się być niezbyt udane ale to tyle com z recenzji wywnioskował bom nie słuchał. Ja tych nowych 07 nie kupie bo narazie postanowiłem zrezygnować z dużych dokanałówek.

 

Chodziło mi bardziej o to, że zrobili jeden model który zaskarbił sobie serca wielu ludziom. Reszta słuchawek już wypada średnio w stosunku do cena/jakość i raczej w tym aspekcie nie mogą się równać z 03. Mam nadzieję że się mylę i 07 będzie znowu mini rewolucją w swojej cenie tak jak 03. Sam uwielbiam trójki, więc jak dla mnie wystarczyłoby, gdyby barwa dźwięku była bardzo podobna/identyczna ale technikalia o półkę wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mushabelly napisał:

Co tam teraz jest "na czasie"? Na co jest największy hype? :)

 

Już sobie droższe zamówiłem ale coś tańszego bym też przetestował.

 

Bas dobry ale nie przytłaczający. Znajdzie się coś takiego?

TripoWin MELE

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ichris napisał:

 

Albo trochę droższe Tin Hifi T3 Plus (o których trochę mniej wiadomo bo to nowość) ale kilka recenzji jest bardzo pozytywnych.

Wyglądają bardzo ok, z wykresu jak i budowy, ale ciężko jest coś polecać czego się nie słyszało. Nie wiadomo też jak będzie z QC itp, TinHiFi też mają chyba jakieś babole w tej kwestii na sumieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam T2 i T4 i nie narzekam. Żadnych problemów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, FranticPhil napisał:

Wiecie jak to jest - głosy niezadowolenia są zwykle głośniejsze ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jasne, bardziej należy zwrócić uwagę na fakt, że mało kto je ma, na forum nikt. Na ten moment pozycja dla kogoś, kto może zaryzykować 70$. Wydają się być zacne, ale są w sprzedaży raptem 2 tygodnie.

1 minutę temu, Jaclav napisał:

Miał już ktoś z Was możliwość posłuchać Reecho SG-01? Opinie bardzo pozytywne. Ciekawe jak wypadają w porównaniu z Mele. 

@Nazar70 pomożesz?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Jaclav napisał:

Miał już ktoś z Was możliwość posłuchać Reecho SG-01? Opinie bardzo pozytywne. Ciekawe jak wypadają w porównaniu z Mele. 

Na mnie czeka już zbiorcza przesyłka w paczkomacie i bardzo prawdopodobne, że znajduje się w niej właśnie ten model.

 

Polecane przez kolegę @docentore Mele to bardzo bezpieczna opcja - zarówno w kwestii strojenia jak i wygody. Tin T3 Plus też mnie interesowały, ale nie przepadam za kupowaniem totalnie w ciemno, a nie mam też większych doświadczeń (posiadałem tylko model T3) z tą marką, aby obdarzyć ich takim zaufaniem.

Edytowane przez Hustler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, docentore napisał:

Wyglądają bardzo ok, z wykresu jak i budowy, ale ciężko jest coś polecać czego się nie słyszało. Nie wiadomo też jak będzie z QC itp, TinHiFi też mają chyba jakieś babole w tej kwestii na sumieniu.

Niestety tak to jest chi-fi. Na Mele też część osób narzeka, że filtry się zatykają. Nie tutaj tylko HF i YT ale jednak. A wcale takie tanie nie są (Mele 61,5$ a T3 Plus 69$).

 

Z tańszych oczywiście Zex Pro wydają się ciekawe, podobno idą będziej w neutralną stronę a nie typowe V od KZ. Mogą być ciekawe w budżecie 30$ (minus kupony). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, docentore napisał:

Jasne, bardziej należy zwrócić uwagę na fakt, że mało kto je ma, na forum nikt. Na ten moment pozycja dla kogoś, kto może zaryzykować 70$. Wydają się być zacne, ale są w sprzedaży raptem 2 tygodnie.

@Nazar70

Ja kupowałem T4 w ciemno na kikstarterze i nie zawiodłem się. Miałem wcześniej T2, które też są niczego sobie. A co do baboli to nie pamiętam żadnego związanego z TinHiFi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, docentore napisał:

Jasne, bardziej należy zwrócić uwagę na fakt, że mało kto je ma, na forum nikt.


Kolega @Grow ma T3+ i z tego co pisał mi na priv, to skłaniają się z stronę KATO, więc jest raczej dobrze.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czując się wywołany do tablicy:

Tin T3+ vs MELE : są jaśniejsze, bardziej angażujące, szczegółowsze, lepsze pod damskie wokale.
Wykonanie bardzo dobre jak na cenę. Kabelek ok. Wygodne, lekkie, oryginalne tipsy dają dobry seal.

Co do strojenia: jedne i drugie mają swe miejsce. MELE są bardziej muzykalne, z bardziej zdefiniowanym dołem pasma.

Na razie obie pary traktuję jako będące w trakcie wygrzewania, więc są to jedynie wstępne spostrzeżenia.  

Edytowane przez Grow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności