Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Nazar70 napisał:

TFORCE Yuanli. Tylko nie wiem, jak sobie z nimi poradzi Twój dongle.

Ale to już Droższe słuchawki chińskie. Wg Hifigo ze smartfona zagrają ale lepiej przez jakiegoś dongla puścić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jaclav napisał:

Chciałbym, żeby słuchawki grały w miarę równo, nie lubię bardzo mocnego basu i ostrej, kłującej góry

Jak dla mnie to CCA NRA spełniają kryteria tylko, że na tipsach potrójnych choinkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, meehooj napisał:

a czy są wygodne?

Tak jak Etymotic ;) . Niestety, to jedyne, które się w moim uchu trzymają.

Inna sprawa, że z czasem jak się wyrobi fragment odpowiedzialny za trzymania gumki na tulejce, to potrafią w uchu zostać, tak dobrze się trzymają.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiś tipsów do Zaxów. Powinny być krótkie, jak do TWSów i o wąskim otworze wylotowym. Poleci ktoś coś?

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2021 o 22:25, Play napisał:

Szukam jakiś tipsów do Zaxów. Powinny być krótkie, jak do TWSów i o wąskim otworze wylotowym. Poleci ktoś coś?
 

 

Może take https://pl.aliexpress.com/item/32736006455.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fFtzOjE

Kiedyś je @requal polecał.. fajne, mam je. 

 

 

A tak od siebie pokażę, chyba trochu zapomniane i niedoceniane Senfery DT6. Moje mają ze 400 h przebiegu. Nie są lekkie i tipsy trudno mi było przypasować. Te biało niebieskie ze sklepu BQEYZ. Kabel neutralny gruby, nie wiem jaki to. Odkupiony chyba tu lub po olxie.. Granie fest.. płyta Yello- kosmiczna.. 93c0233b3462ee577bc3a7d5a05f730d.jpg

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi że wysłali wielopak w tym twoje zamówienie i gdzieś w EU rozpakują i poślą dopiero wtedy do ciebie, jak sama nazwa wskazuje dostawa kombinowana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałeś więcej rzeczy z różnych sklepów? Miałem kiedyś taki komunikat i po prostu wsadzili mi to w jedną paczkę.
Dokładnie. Ja też tak miałem wiele razy. Moje paczki trafiły do sortowni w Chinach, a tam spakowali wszystko w jedną i wysłali. Dostałem np. 3 paczki spakowane w jedną zbiorczą. To jest najbardziej prawdopodobne odnośnie Twojego statusu.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, SeagaL napisał:

Dokładnie. Ja też tak miałem wiele razy. Moje paczki trafiły do sortowni w Chinach, a tam spakowali wszystko w jedną i wysłali. Dostałem np. 3 paczki spakowane w jedną zbiorczą. To jest najbardziej prawdopodobne odnośnie Twojego statusu.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Tak też to zrozumiałem. Chociaż możlwe że jak zamawiałem kilka paczek z jednego sklepu to zapakowali w jedno o dziwo. Chociaż dziwi mnie wtedy dlaczego za każdy produkt jest pobierana oddzielnie opłata pocztowa a nie jedna. Do tego cła to już się nie czepiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie Waszych komentarzy wypisałem kilka modeli słuchawek, z których chciałbym wybrać 2-3 modele:
- Tin T2
- Tripowin Mele
- Geek Wold GK10
- Geek Wold GK12
- CCA NRA
- Senfer DT9
- Senfer DT6/ DT6 Pro
- KZ ZAS
- KZ ZEX
- Blon 01

Dobrze, żeby grały raczej naturalnie, ewentualnie rozrywkowo, ale w granicach rozsądku.
Które modele byście odrzucili i dlaczego?

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznałem, że na cały wątek zbraknie mi życia, a wiele modeli, o których mowa wcześniej nie jest już produkowanych, ciężko nadążyć np. za KZ.
Te modele często się przewijały w tym wątku w ostatnim czasie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2021 o 12:48, janek patufka napisał:

zapomniane i niedoceniane Senfery DT6

Jak zapomniane i niedoceniane, przecież to moje najczęściej używane doki :) 

Tylko, że ja w swoich jeszcze zakleiłem 3,5 z 4 otworów z tyłu i do wnętrza gumki włożyłem kawałek gąbki, żeby trochę wysokie obciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapomniane i niedoceniane, przecież to moje najczęściej używane doki  
Tylko, że ja w swoich jeszcze zakleiłem 3,5 z 4 otworów z tyłu i do wnętrza gumki włożyłem kawałek gąbki, żeby trochę wysokie obciąć.
Jak dla mnie z tym kablem to dołu jest dość. Miałem przez dłuższy czas problem z tipsami ale te z BQEYZ są fajne. Są też takie szare z tego sklepu i chyba nawet lepsze. No grają kosmicznie. Warstwy, przestrzeń i separacja niespotykana. Teraz chyba 100 złotych około ale warto.

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, janek patufka napisał:

Jak dla mnie z tym kablem to dołu jest dość. Miałem przez dłuższy czas problem z tipsami ale te z BQEYZ są fajne. Są też takie szare z tego sklepu i chyba nawet lepsze. No grają kosmicznie. Warstwy, przestrzeń i separacja niespotykana. Teraz chyba 100 złotych około ale warto.

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka
 

Poleć mu swoje BQEYZ KC2. Chyba je jeszcze masz. I chłop już szukać dalej nie musi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleć mu swoje BQEYZ KC2. Chyba je jeszcze masz. I chłop już szukać dalej nie musi.
Zgadza się ! Jest tak jak mówisz !!

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, omneth napisał:

Na podstawie Waszych komentarzy wypisałem kilka modeli słuchawek, z których chciałbym wybrać 2-3 modele:
- Tin T2
- Tripowin Mele
- Geek Wold GK10
- Geek Wold GK12
- CCA NRA
- Senfer DT9
- Senfer DT6/ DT6 Pro
- KZ ZAS
- KZ ZEX
- Błon 01

Dobrze, żeby grały raczej naturalnie, ewentualnie rozrywkowo, ale w granicach rozsądku.
Które modele byście odrzucili i dlaczego?

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka


 


Tripowin MELE. Nie dziękuj, podziękujesz jak kupisz i posłuchasz.

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mr Krzychoo napisał:


Tripowin MELE. Nie dziękuj, podziękujesz jak kupisz i posłuchasz.

Jak wpisałem w google ten model to wszystkie strony po 5 gwiazdek w recenzjach.

 

Edytowane przez marco-polo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mr Krzychoo napisał:


Tripowin MELE. Nie dziękuj, podziękujesz jak kupisz i posłuchasz.

Potwierdzam, od wczoraj mam i mógłbym opisać w samych superlatywach. Może nie mają tyle detali w górnym paśmie jak moje wieloarmaturowe Audiosense T800 (które szczerze uwielbiam), ale za to brzmią niesamowicie przyjemnie (muzykalnie, z świetnym niezamulajacym basem) jak za te cenę. Dodatkowo zbudowane są jak czołg, są naprawdę bardzo ładne i przewód fabryczny jest świetny. Jedyne co, to ze względu na budowę (chyba krótka tulejka?) miałem problem z doborem tipow i musiałem długo szukać takich, które me pozwoliły szczelnie zatkać kanał (audiosense s400 M) :)

 

Za 250 zł to jak za darmo, chociaż moze warto poczekać na niebieskie, bo BBGAR mówił, że wyjdą na dniach.

Edytowane przez pylaczynski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności