Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.08.2021 o 16:49, marco-polo napisał:

Topguy US $30 coupon discount code 【G6E29NWN343Q】 

NiceHCK Audio Store kod rabatowy.

CODE.png

w aplikacji na telefonie w wiadomościach jak macie tam promocje to z tego linka przenosi mnie do sklepu więc pewnie jak zamawiacie z tel. to jest ta zniżka. Wiem że na PC to nie to samo co apka aliexpress na tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie śledziłem tematu od paru lat, bo znalazłem w końcu słuchawki, które mnie do dziś bardzo zadowalają - pinnacle p2. Chciałbym jednak spróbować czegoś z nowych wypustów majfriendów. Nie zależy mi na jakimś konkretnym graniu, ale nie chciałbym super-jasnych słuchawek, fajnie gdyby było "wystarczająco basu", przy tym zależy mi na przestrzeni i szczegółowości, bez bolesnej góry (jak w posiadanych przeze mnie Walkerach A7, albo starych KZ). Napędzane będą po prostu przez telefon lub komputer, z CX-PRO 31993.  Budżet, to takie 30-40 dolarów z małym marginesem, gdyby było warto dołożyć. Moje wstępne typy to:
- KZ ZSN Pro X - na ten model jakoś najbardziej się czaję, podobnie jak Reecho
- Reecho SG-01 
- Moondrop SSP
- Blon BL-03 - tutaj zdecydowanie najmniej interesujący mnie póki co pick
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Makler113 napisał:

Cześć, nie śledziłem tematu od paru lat, bo znalazłem w końcu słuchawki, które mnie do dziś bardzo zadowalają - pinnacle p2. Chciałbym jednak spróbować czegoś z nowych wypustów majfriendów. Nie zależy mi na jakimś konkretnym graniu, ale nie chciałbym super-jasnych słuchawek, fajnie gdyby było "wystarczająco basu", przy tym zależy mi na przestrzeni i szczegółowości, bez bolesnej góry (jak w posiadanych przeze mnie Walkerach A7, albo starych KZ). Napędzane będą po prostu przez telefon lub komputer, z CX-PRO 31993.  Budżet, to takie 30-40 dolarów z małym marginesem, gdyby było warto dołożyć. Moje wstępne typy to:
- KZ ZSN Pro X - na ten model jakoś najbardziej się czaję, podobnie jak Reecho
- Reecho SG-01 
- Moondrop SSP
- Blon BL-03 - tutaj zdecydowanie najmniej interesujący mnie póki co pick
 

 

Mam ZSN Pro X i Blony (Blony w sumie miałem- oddałem dziewczynie)

ZSN Pro X - bardzo czyste, jasne granie, w niektórych piosenkach potrafi zaiskrzyć góra (ale generalnie nie ma problemu z sybilantami), nie za dużo basu, dla mnie idealnie. Wygodne - bardzo dobre tipsy w zestawie, kabel też jest okej.

Blon - pod względem komfortu dla dużych uszu tragedia, trzeba się nakombinować żeby je ułożyć (zwłaszcza na dołączonych tipsach), ja używałem ze spinfitami a i tak miałem duży problem. Dźwięk ciepły, wyważony ale więcej basu niż w ZSN Pro X, bardziej rozlewający się, piękne wokale, ale mi brakowało momentami góry.

Oddałem kobicie i ona jest zadowolona, a ja używam ZSN Pro X na zmianę z CCA CSN - przemyśl je bo moim zdaniem to coś pomiędzy Blonami a ZSN Pro X. Mają na pewno więcej basu niż KZ, a mniej góry - zero sybilantów czy kłucia po uszach, ale ZSN mają bardziej klarowny dzwięk. Tak czy siak bardzo fajne, ale duże, więc jak masz małe uszy to nie polecam. Reszty nie znam więc nie pomogę. Pozdrawiam

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSP - świetne technikalia, małe i dobre pod względem ergonomii noszenia i dopasowania. Jednak nie nazwałbym ich uniwersalnymi. Mam Reecho SG03, który ma mocniejszy subbas w stosunku do SG01. Z mojego punktu widzenia zbyt mocny. Więc jeśli resztę pasma te modele mają zbliżone (gdzieś widziałem porównanie FR), to byłby dobry wybór, bo oprócz tego jednego zastrzeżenia reszta jest super - fajną, przejrzysta góra, nie zamulony środek. 

Edytowane przez Nazar70
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZSN pro X jak dla mnie. Fajnie je pozmieniać kabelkami. Zwykłe tipsy KZ dobrze leżą. Polecam do tego w/w zestawu - Hidizs Seeds. Świetne granie, świetnie leżą. Minus to plączący się kabelek, mimo tego Warto ! 🙄

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się pierwsze pozytywne opinie CCA NRA z tym elektrostatycznym driverem.

Znalazlem też wykres. Całkiem fajny. Capture+_2021-09-04-11-51-10.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, możecie polecić jakiś kabel mmcx do ibasso it01, z firmowego zdarła mi się otulina, dźwiękowo ten firmowy mi odpowiadał, tak do 100 PLN max chciał bym wydać z przesyłką :) fajnie jak by był miękki ( ten orginalny lekko sztywny był) dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem sobie wczoraj Sony MH1C, MDR-EX510 i Blon BL03, i dokładnie taka też jest kolejność pod względem SQ, od najgorszych do najlepszych, przy czym Blon'y zdecydowanie odjeżdżają dwóm pozostałym. Aplikacja u mnie też pozostawiała wiele do życzenia w Sony, Blon'y są zupełnie bezproblemowe i leżę w uszach idealnie. Wniosek z tego jest taki, że MH1C to stare doki i ich zakup jest dzisiaj średnio opłacalny, lepiej dołożyć kilka dyszek i mieć znacznie lepszy sprzęt. ;)

 

Ps. 

I jeszcze ten kretyński, płaski, mikrofonujący przewód, kto to w ogóle wymyślił?! 🤦

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2021 o 22:40, Makler113 napisał:

Cześć, nie śledziłem tematu od paru lat, bo znalazłem w końcu słuchawki, które mnie do dziś bardzo zadowalają - pinnacle p2. Chciałbym jednak spróbować czegoś z nowych wypustów majfriendów. Nie zależy mi na jakimś konkretnym graniu, ale nie chciałbym super-jasnych słuchawek, fajnie gdyby było "wystarczająco basu", przy tym zależy mi na przestrzeni i szczegółowości, bez bolesnej góry (jak w posiadanych przeze mnie Walkerach A7, albo starych KZ). Napędzane będą po prostu przez telefon lub komputer, z CX-PRO 31993.  Budżet, to takie 30-40 dolarów z małym marginesem, gdyby było warto dołożyć. Moje wstępne typy to:
- KZ ZSN Pro X - na ten model jakoś najbardziej się czaję, podobnie jak Reecho
- Reecho SG-01 
- Moondrop SSP
- Blon BL-03 - tutaj zdecydowanie najmniej interesujący mnie póki co pick
 

 

Jak nie masz ciśnienia, to poczekaj chwilę. Powinny na dniach do ludzi docierać przygotowane przez Tripowin wraz z BGGAR słuchawki MELE. Za 49,99$ mają być lepsze od BL-03, wygodniejsze, kabel z zestawu jest dobrej jakości i jak najbardziej można z nim żyć i go używać ;) Tripowin nie wyrabia z produkcją, tak się rozchodzą. Ja czekam na wysyłkę swoich, jak dotrą (pewnie bliżej października to będzie) to oczywiście dam znać co i jak z nimi.

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, neonlight napisał:

Porównywałem sobie wczoraj Sony MH1C, MDR-EX510 i Blon BL03, i dokładnie taka też jest kolejność pod względem SQ, od najgorszych do najlepszych, przy czym Blon'y zdecydowanie odjeżdżają dwóm pozostałym. Aplikacja u mnie też pozostawiała wiele do życzenia w Sony, Blon'y są zupełnie bezproblemowe i leżę w uszach idealnie. Wniosek z tego jest taki, że MH1C to stare doki i ich zakup jest dzisiaj średnio opłacalny, lepiej dołożyć kilka dyszek i mieć znacznie lepszy sprzęt. ;)

 

Ps. 

I jeszcze ten kretyński, płaski, mikrofonujący przewód, kto to w ogóle wymyślił?! 🤦


z ciekawości to kupię Blony i sprawdzę vs moje mh1c (mam rekablowane).

 

w czym położyły Blony mh1c?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zOrg napisał:


z ciekawości to kupię Blony i sprawdzę vs moje mh1c (mam rekablowane).

 

w czym położyły Blony mh1c?

Przede wszystkim w otwartości i wielkości sceny, która w Blon'ach jest taka, jak w dokach za kilka stów i droższych. Separacja, pozycjonowanie, holografia, itp. itd.. MH1C grają poprawnie, ale jak słuchawki z niskiej półki, małym, zbitym dźwiękiem, Blon'y to jest namiastka Hi-End'owego brzmienia (jak na iem'y!) imo. Na dodatek złapanie seal'a w MH1C to katorga, nie mogłem go za cholerę złapać na różnych tipsach, zarówno tych oryginalnych, jak i od innych doków, a jak mi się udało, to w bezruchu słuchałem, bo zaraz się rozszczelniały, ich wielkość/budowa też nie pomaga w aplikacji.

Edytowane przez neonlight
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MH1C bez rekablingu nie nadają się nawet do słuchania w fotelu. One w półleżącej pozycji z położonym kablem na klacie sprawiają dyskomfort a wystarczy ruszyć głową żeby wypadły a przynajmniej rozszczelniły. Szum z mikrofonującego kabla zagłusza muzykę przy mruganiu. Ja nie wyobrażam sobie w nich do sklepu pójść. Nawet wstanie z fotela by rolety zasłonić mi nie wychodzi. Nie mam pojęcia jak to można było do sprzedaży puścić. Dźwiękowo są dobre ale pod warunkiem że mocne źródło i to jeszcze o odpowiednim charakterze podpiąć. Smyrfony polegną w znacznej większości. 

10 godzin temu, neonlight napisał:

to stare doki i ich zakup jest dzisiaj średnio opłacalny

wcale nie opłacalny. Średnio to opłacalne jest przerabianie już posiadanych. Kupowanie by się bawić nie ma sensu żadnego. 

3 godziny temu, zOrg napisał:

w czym położyły Blony mh1c

u mnie we wszystkim poza basem bo w Sony udało się go modem i źródłem okiełznać a Blony mi doskwierały no ale ich nie modowałem. Ja bardzo nie lubię nadmiaru basu i wiem że to może być dla wielu również plus. Może by się i poprawiło w Blonach z czasem bo miałem je bardzo krotko ale wolałem sprzedać niż się męczyć nie będąc pewnym wyniku. I to jeszcze jakbym nie miał innych bardzo udanych doków.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2021 o 11:53, requal napisał:

Pojawiają się pierwsze pozytywne opinie CCA NRA z tym elektrostatycznym driverem.

Czekam na przesyłkę, jak dojdą dam znać, jak wypadają na tle modowanych Senferów DT6.

Właśnie ze względu na ten przetwornik elektretowy odpowiedzialny za górę pasma je kupiłem, bo chyba jako jedyny ma szanse dogonić/przegonić piezo z DT6. A jak reszta strojenia to się okaże.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się pierwsze pozytywne opinie CCA NRA z tym elektrostatycznym driverem.
Znalazlem też wykres. Całkiem fajny. 370522596_Capture_2021-09-04-11-51-10.png.d464a3a1ae2447d02032830bb8f2b68d.png
Podobne KZ ZAX14b7b45de5fcc7448158e7079d7e8094.jpg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, janek patufka napisał:

Podobne KZ ZAX14b7b45de5fcc7448158e7079d7e8094.jpg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Nie wiem co to za model, ale to nie ZAX. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, janek patufka napisał:

ZEX lub SEX....

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Ah, już widzę, to jakiś dopiero co zaaaanonsowany model :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, już widzę, to jakiś dopiero co zaaaanonsowany model   
Oj tam.. nie jestem mistrzem tapatalku w tramwaju na stojaka...

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Oj tam.. nie jestem mistrzem tapatalku w tramwaju na stojaka...

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ale na poważnie to ZEX. Na podobieństwo NRA...

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, janek patufka napisał:

Oj tam.. nie jestem mistrzem tapatalku w tramwaju na stojaka...

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ale na poważnie to ZEX. Na podobieństwo NRA...

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Nie mam dokładnych informacji, ale KZ, CCA i Tripowin to firmy współdziałające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, neonlight napisał:

A wcale, że nie. :D 

 

Powiem tak, jak kupiłem Błony ze 2 lata temu, to były jedne z moich pierwszych tanich chi-fi, stwierdziłem, że są kiepskie/takie sobie i szybko je sprzedałem. Potem miałem ze 30 innych słuchawek z Ali z tego przedziału cenowego i muszę odszczekać, aż takie kiepskie nie są, można trafić o wiele gorzej :D

Ale obok IEM-owych hi-endów to one nawet nie leżały...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kuba_622 napisał:

 

Powiem tak, jak kupiłem Błony ze 2 lata temu, to były jedne z moich pierwszych tanich chi-fi, stwierdziłem, że są kiepskie/takie sobie i szybko je sprzedałem. Potem miałem ze 30 innych słuchawek z Ali z tego przedziału cenowego i muszę odszczekać, aż takie kiepskie nie są, można trafić o wiele gorzej :D

Ale obok IEM-owych hi-endów to one nawet nie leżały...

To ciekawe, co piszesz, bo jeszcze wczoraj porównywałem Blon'y BL03 z Ibasso IT07 i Dunu SA6, i wiele cech wspólnych usłyszałem. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności