Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Nazar70 napisał:

Musiałem udowodnić, że faktycznie mam niedziałającą parę albo nie chcę drugiej na handel 😏

Żeś udowodnił ponad wszelką wątpliwość, to muszę przyznać 🤣😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, docentore napisał:

Żeś udowodnił ponad wszelką wątpliwość, to muszę przyznać 🤣😂

Nie zwykłem odmawiać, jak ktoś tak ładnie prosi 😅:

"pls smash the both sides earphones into pieces by a heavy tool and take pictures to us , we will resend a new pair." 

 

PS Gdyby tak niechcąco się pomylili i zamiast GK10 wysłali EST50 na ten przykład - skłonny byłbym jeszcze jakąś inną parę rozp.... znaczy popsuć 😁🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy komuś udało się nabyć jakieś przewodowe albo bezprzewodowe słuchawki z sygnaturą dźwięku podobną do edifier X3, ale pozbawioną tej trochę kłującej góry?

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2021 o 21:42, Nazar70 napisał:

Moje prezentują się troszkę gorzej - popsiuł się driver DD i chłopaki z Penona kazali zrobić taką fotkę, żeby mogli z czystym sercem wysłać nową parę. Cóż - różne są zboczenia ;) 

Na przyszłość, jeśli chodzi o Geekfly/Geekword, proponuję uderzać do producenta, a nie do Penona. Chyba najlepsza obsługa za granicą z jaką miałem do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Inszy napisał:

Na przyszłość, jeśli chodzi o Geekfly/Geekword, proponuję uderzać do producenta, a nie do Penona. Chyba najlepsza obsługa za granicą z jaką miałem do czynienia.

Ale nie mam na co narzekać - Penon zareagował bardzo szybko. A że mają takie, a nie inne wymagania - to raczej nie budzi mojego sprzeciwu. Ja chcę mieć tylko sprawną parę doków, za które zapłaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dorzucę 3 grosze o KZ ZSN PRO X, które przyszły do mnie jakiś czas temu, a nie bardzo było kiedy coś o nich naskrobać.

 

Na początku czuć było, że muszą się rozruszać. Szczególnie objawiało się to na średnicy, gdzie na wszelkiego rodzaju szeleszczących i świszczących głoskach robiła się nieczysta kluseczka, tj. nie była to kłująca sybilizacja, ale było wrażenie pewnej nieczystości przywołujące z pamięci typowe tanie doki próbujące szpanować sztucznie podkręconym brzmieniem. Dałem im jednak pograć i faktycznie w tym zakresie pojawia się z czasem równość i w tej cenie zaczynają wyglądać obiecująco. Podobał mi się jednak bas (10 mm robi swoje) - bardzo sprężysty, z konkretnym impaktem i ciężarem, natomiast jest go dość sporo. Góra raczej mało popisowa, niespecjalnie rozciągnięta mimo armatury. Iskierek to tam nie ma, ale jest bardzo poprawnie. Fajne słuchawki do rapu albo takiego popiku z radia. Dobrze też konsumuje się w nich wszelkiego rodzaju filmy, a to dzięki bardzo dobremu rozciągnięciu sceny na osi lewo - prawo i wyczuwalnej głębi. Troszkę przeorganizowują spektakl i potrafią wyciągać z tła coś przed szereg, a schować co innego - ciekawa sprawa. W każdym razie w tej cenie jestem zadowolony. Jako taka para do zadań specjalnych się nada. Szkoda, że padła dziś moja wysłużona słuchawka (Galaxy S7) i będę je puszczał dalej z racji braku jacka w S20 FE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje GK10 właśnie dotarły, co mnie miło zaskoczyło, bo były zamówione 31.07 z prognozowaną dostawą 30.08 (majfrendy chyba bardzo nie wierzą w moce przerobowe UC i PP😝). 

 

I tyle z miłych zaskoczeń, bo już przy wkładaniu kabla pojawiły się problemy. Stockowy jest trafiony, prawy kanał za nic nie wejdzie w żadne gniazdo, w które go wtykałem, także z innych modeli.

 

Sprawdziłem na innym kablu - uff, działają. Lecimy z testowaniem.

 

Wkładam je w uszy i znowu bieda, bo tulejki są za krótkie jak na moje kanały. Szukam innych tipsów, ściągam stockowe i znowu niemiłe zaskoczenie - filtr w jednej ze słuchawek jest w środku tulejki, jakby wbity pod skosem. Nie mogłem go tak urządzić przy ściąganiu/wkladaniu gumek... Brawo, QC 😝 Napisałem wiadomość Penonowi na Ali i zobaczymy, czy każą mi coś rozwalić. 

 

Coś tam pograły w uszach, ale z oceną SQ poczekam na seala. Już się wygrzewają. 

 

Czy to niedopasowanie do moich kanałów można zniwelować gumkami, np. bi- czy triflange? A może piankami? Jakie tipsy/pianki polecacie do takich celów? 

 

Sytuacja nie jest aż tak zła, więc myślę, że się uda, ale wolę dopytać przed zakupem czegokolwiek na testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, joysofjoyc4 napisał:

Moje GK10 właśnie dotarły, co mnie miło zaskoczyło, bo były zamówione 31.07 z prognozowaną dostawą 30.08 (majfrendy chyba bardzo nie wierzą w moce przerobowe UC i PP😝). 

 

I tyle z miłych zaskoczeń, bo już przy wkładaniu kabla pojawiły się problemy. Stockowy jest trafiony, prawy kanał za nic nie wejdzie w żadne gniazdo, w które go wtykałem, także z innych modeli.

 

Sprawdziłem na innym kablu - uff, działają. Lecimy z testowaniem.

 

Wkładam je w uszy i znowu bieda, bo tulejki są za krótkie jak na moje kanały. Szukam innych tipsów, ściągam stockowe i znowu niemiłe zaskoczenie - filtr w jednej ze słuchawek jest w środku tulejki, jakby wbity pod skosem. Nie mogłem go tak urządzić przy ściąganiu/wkladaniu gumek... Brawo, QC 😝 Napisałem wiadomość Penonowi na Ali i zobaczymy, czy każą mi coś rozwalić. 

 

Coś tam pograły w uszach, ale z oceną SQ poczekam na seala. Już się wygrzewają. 

 

Czy to niedopasowanie do moich kanałów można zniwelować gumkami, np. bi- czy triflange? A może piankami? Jakie tipsy/pianki polecacie do takich celów? 

 

Sytuacja nie jest aż tak zła, więc myślę, że się uda, ale wolę dopytać przed zakupem czegokolwiek na testy.

 

W moim przypadku GK10 dobrze dogadują się ze Spiral Dot. Na HedFaju też pisali o nich, lub generalnie o tipsach z szerokimi otworami. Z kablem też miałem problem - na siłę wlazł, z nieprzyjemnym trzaskiem. Musiałem konektor rozepchać, bo był za ciasny. Po defloracji przyjmuje bezproblemowo inne kable, a piny wchodzą gładziutko ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co cieszę się Senferami DT9 - początkowo grały jak KZ ZSN Pro X na sterydach, ale z mocniej zaakcentowanym subbasem kosztem midbasu oraz łagodniejszą górą, choć detali i powietrza było równie dużo. Dałem im się rozruszać, założyłem SpinFity CP145 i jak za te pieniądze jest bajka. Poleciało trochę muzyki filmowej, akustycznej, nieco Dire Straits i rapu. Brzmienie są nieco uspokoiło i jest to teraz bardzo dobrze zrealizowana V-ka z solidnym i dobrze kontrolowanym basem oraz wyrazistą, ale dość naturalną górą. Bardzo dobra stereofonia i separacja. Do tego doskonale leżą w uchu, są świetnie wykonane, etui jest solidne i tipsy z zestawu w zasadzie można używać, ale wiadomo, że do SpinFitów nie mają podejścia.

01003729.jpg

Edytowane przez Hustler
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie zaciekawiły te słuchawki. Ogólnie za typem nie przepadam, ale wykres mi się podoba, jakość wykonania wydaje się być wysoka, kabel również wygląda na porządny i ogólnie słuchawki przemawiają do mnie w kwestii wizualnej. Cieszę się, że odpuściłem sobie Geek Woldy i chyba wsiądę do tego pociągu, bo tak poza tym to jedynie marka Reecho mnie interesuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hustler napisał:

Też mnie zaciekawiły te słuchawki. Ogólnie za typem nie przepadam, ale wykres mi się podoba, jakość wykonania wydaje się być wysoka, kabel również wygląda na porządny i ogólnie słuchawki przemawiają do mnie w kwestii wizualnej. Cieszę się, że odpuściłem sobie Geek Woldy i chyba wsiądę do tego pociągu, bo tak poza tym to jedynie marka Reecho mnie interesuje.

Lubię wygląd metalowych obudów. 

Z tego co mówił HBB, to nieco mnie zmartwiło, że góry ma być mniej niż w BL03. 

Jako że na razie nie mam wolnych środków to.. Życzę powodzenia :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@requal Z wykresów wynika, że ogólnie będą miały trochę więcej i górka w okolicach 9k będzie nieco przesunięta. Dla mnie BL-03 to bardzo relaksacyjne granie, ale wszystkim się nie dogodzi, bo widziałem, że są mody na podbicie góry, a także na jej utemperowanie, więc różnie to ludzie odbierają.

Wracając do pomiarów to bardzo dziwnie wypadły tam KBEar BElieve, gdyż wyglądają na basowe potwory, a z tego co wiem takowymi nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2021 o 10:16, Mr Krzychoo napisał:

Spoko cena za te CCA i pewnie bym kupił w ciemno, bo jeszcze na żadnych dokach tej marki się nie zawiodłem (miałem co prawda tylko dwa modele), ale muszę najpierw ograniczyć swoją kolekcję.

 

Odnośnie tych Mele to chyba lepiej zamówić z aliexpress i do razu zapłacić VAT? Nie wiem jak teraz wygląda sprawa z naliczaniem opłat, ale jest raczej mało paczek bez odprowadzonego VAT-u i pewnie wychwycą taką paczkę i oprócz VAT-u poczta polska doliczy sobie swój haracz.

 

KZ zapowiedział kolejny model - tym razem EDX Pro.

edx pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Hustler napisał:

Odnośnie tych Mele to chyba lepiej zamówić z aliexpress i do razu zapłacić VAT? Nie wiem jak teraz wygląda sprawa z naliczaniem opłat, ale jest raczej mało paczek bez odprowadzonego VAT-u i pewnie wychwycą taką paczkę i oprócz VAT-u poczta polska doliczy sobie swój haracz.

 

Bezpieczniej chyba z Ali wziąć i zapłacić VAT od razu. Paczka przyjeżdża i masz spokój. Jak trafi na urząd celny to jak pisałeś - oprócz podatku zapłacisz za obsługę. Wyniesie Cię to dodatkowe 30-40 zł. Chyba nie ma sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



 
Bezpieczniej chyba z Ali wziąć i zapłacić VAT od razu....


Ceny są z Vatem. Za Mele też.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, janek patufka napisał:

 

Ceny są z Vatem. Za Mele też.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ale na Linsoul są bez VAT i w warunkach zakupu jest info że mogą być opłaty podatkowe. O to nam chodziło ;) że chyba dla świętego spokoju lepiej wziąć na Ali.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



 
Ale na Linsoul są bez VAT ...O to nam chodziło  ..


A tak napisałem, bo link był do Ali..

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc dziś rano do swojej fabryki poczytałem, że te Mele mają charakterystykę dźwiękową zbieżną, zbliżoną do nowych Tanchjim Hana... (???)

😷

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Czy mógłby ktoś polecić jakąś firmę chodzi mi o kabelek na Jack 3.5mm i MMCX ale kabelek z mikrofonem. Yinyoo  i TRN nie mają z mikrofonem :( znalazłem z firmy NiceHCK lub OPENHEART.

Pytanie, czy takie kabelki mogą być lepsze od mojego oryginalnego dołączonego do Ibasso IT00?

 

Budżet tak do 150zł

 

NiceHCK BlackWheat 8 rdzeń posrebrzana miedź kabel mikrofonowy MMCX/NX7/QDC/0.78 2Pin dla DB3 ZSN ZST AS10 ZS10 EDX C10 CA4 C12|Earphone Accessories| - AliExpress

 

OPENHEART oryginalny kabel MMCX do słuchawek aktualizacja wymiana kabli z pilotem Mic Play pauza Control posrebrzana miedź|Earphone Accessories| - AliExpress

Edytowane przez hordej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności