Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

nie chce mi sie przewijać, jakie gumki do blonów 03 stosujecie?
Dałem od Sony MH1C.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, deftones9 napisał:

spin fity wszystkie z blonami nie lapią seala.Te najwieksze od blona gumki sie sprawdzają ale wiem że można napewno lepiej dlatego szukam

Używam rozmiar L i się to nieźle sprawdza. Wcześniej też miałem problem z sealem, teraz jest ok. I dlatego wróciłem do Blonów, bo wcześniej hejtowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Birken napisał:

często widywałem w temacie blonów03 taką wersję:

ale sam nie próbowałem

Ciekawe czy jakieś bi by się nie sprawdziły

Świetny mod, szczególnie dobrze wychodzi z analnymi KZ jak na klipie, ale można próbować z każdymi silikonowymi. Większość z nas ma sosy jakichś.
Efekt to taka bieda-Xelastec, ale działa wyśmienicie.

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, deftones9 napisał:

nie chce mi sie przewijać, jakie gumki do blonów 03 stosujecie?

J używam wywiniętych Startipsów. Jest seal i super komfort - jedyny minus to to, że gumki są trochę lepkie i łatwo zbierają kurz. Wcześniej używałem jakichś chińskich, podwójnych choinek i też było nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, marco-polo napisał:

ktoś z polaków dał opis że nie grają jak wszystkie chińskie iem-y, grają inaczej i byłyby rewelacyjne jakby z bassem coś zmienili.

 

Mam i uwielbiam tak, że kupiłem zapasowe. Pewnie pierwszy raz ktoś armature odsłuchał i mu grają inaczej. Choć fakt, że to w przeciwieństwie do większości chińców nie jest V. Średnica gra główną rolę wysokich też jest dużo ale bez klucia, syczenia, szeleszczenia itp. Już je tu opisywałem i w zasadzie tylko odbiór sceny mi się zmienił albo rzeczywiście ona sama. Jest mało subbasu ale nie aż tak jak się początkowo wydaje. Do tego innego sposobu grania trzeba przywyknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest lajcik, zrobiłem moda z uszczelkami.Zrobiło sie naturalne podwyższenie i teraz spin fity sie nie zsuwają i siedzą idealnie.Świetnie grają te blony.Poprostu świetnie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Tanchjim Tanya od miesiąca, które bardzo polubiłem. Mam jednak wrażenie, że czasami ze smartfona czy M0 dostają za mało prądu i zastanawiam się czy taki Fiio uBTR pomoże im rozwinąć skrzydła?

Edytowane przez ichris
Lit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ichris napisał:

Mam Tanchjim Tanya od miesiąca, które bardzo polubiłem. Mam jednak wrażenie, że czasami ze smartfona czy M0 dostają za mało prądu i zastanawiam się czy taki Fiio uBTR pomoże im rozwinąć skrzydła?

To już lepiej BTR3k spory upgrade, a różnica ceny nieadekwatna do wzrostu SQ 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem ES 1000 Mk 2 a starsza wersja była słabsza prądowo, a ty pisałeś że brak ci prądu właśnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2021 o 19:10, deftones9 napisał:

Już jest lajcik, zrobiłem moda z uszczelkami.Zrobiło sie naturalne podwyższenie i teraz spin fity sie nie zsuwają i siedzą idealnie.Świetnie grają te blony.Poprostu świetnie

Blony są świetnymi słuchawkami, takie perełki. Tylko jak sam zauważyłeś potrzebują kombinowania.
Moje serce (wśród tańszych doków) skradła:

 

21 godzin temu, ichris napisał:

Mam Tanchjim Tanya od miesiąca, które bardzo polubiłem. Mam jednak wrażenie, że czasami ze smartfona czy M0 dostają za mało prądu i zastanawiam się czy taki Fiio uBTR pomoże im rozwinąć skrzydła?

 

Tanya kocha prąd, ja słucham na Shanling M6Pro na high gain. Do tego świetnie skalują się wraz ze wzrostem głośności.

18 godzin temu, Jaro54 napisał:

Nie słyszałem ES 1000 Mk 2 a starsza wersja była słabsza prądowo, a ty pisałeś że brak ci prądu właśnie. 

ES100 Mk1 i mk2 nie różnią się niczym we flakach, więc niemożliwe, żeby pierwsza wersja była słabsza prądowo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mr Krzychoo napisał:

Tak informacyjnie jeśli chodzi o haracze - Geek Wold GK10 dojechały, żadnych opłat listonosz nie pobierał, VAT opłaciłem w momencie zamawiania na Ali. 

to akurat było jasne 😉

Teraz chciałbym się dowiedzieć jak grają. Napisz coś koniecznie jak odsłuchasz. I jak z apetytem na prąd.😊

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Birken napisał:

to akurat było jasne 😉

Teraz chciałbym się dowiedzieć jak grają. Napisz coś koniecznie jak odsłuchasz. I jak z apetytem na prąd.😊

 

Tak wstępnie - jak na wieloprzetwornikowego potwora, to grają zaskakująco jednorodnie. Jakby siedział w nich 1 przetwornik, a nie 5. Na stockowych tipsach wydawały mi się za jasne, ale po zmianie na Spiral Dot góra się uspokoiła. Prądu potrzebują niewiele więcej od Aria - na R3 Pro Saber (low gain) Aria leci na volume 40-45, a GK10 45-55.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, docentore napisał:

ES100 Mk1 i mk2 nie różnią się niczym we flakach, więc niemożliwe, żeby pierwsza wersja była słabsza prądowo.

Słabsza od BTR3K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

Słabsza od BTR3K

No niestety nie, nawet FiiO przyznaje, że ich pudełko jest słabsze od ES100.

2021-08-09 13_59_27-Window.png

 

EDIT: w rzeczywistości nawet na powyższym snipie Fiio się mija z prawdą, bo przy wyjściu zbalansowanym w ES100 jest to ok 150mW@32Ohm, więc radsone jest prawie dwukrotnie mocniejszy od BTR3K.

 

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nazar70 napisał:

Moje prezentują się troszkę gorzej - popsiuł się driver DD i chłopaki z Penona kazali zrobić taką fotkę, żeby mogli z czystym sercem wysłać nową parę. Cóż - różne są zboczenia ;) :

IMG_20210809_172822.thumb.jpg.71b7ae8540f5fe2bdf778901776d8197.jpg

 

W sumie jak je wziąłem do ręki, to takie ultra plastikowe i liche mi się wydały. Nie mogłem pinów jednego kabla wsunąć, jak użyłem siły, to takie niepokojące trzaśnięcie usłyszałem... Bałem się że się rozpadły. Piny wskoczyły i wszystko działa jak powinno, ale pierwsze wrażenie było mocno średnie. Od piątku ich używam, na HedFaju koleżka z Geek Wold napisał że dają 2 lata gwarancji, więc jak na razie mam spokojną głowę. Zobaczymy co dalej będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2021 o 10:24, docentore napisał:

Blony są świetnymi słuchawkami, takie perełki. Tylko jak sam zauważyłeś potrzebują kombinowania.
Moje serce (wśród tańszych doków) skradła:

 

 

Tanya kocha prąd, ja słucham na Shanling M6Pro na high gain. Do tego świetnie skalują się wraz ze wzrostem głośności.

ES100 Mk1 i mk2 nie różnią się niczym we flakach, więc niemożliwe, żeby pierwsza wersja była słabsza prądowo.

 

Blony podobno są mniej wygodne. Tanya są pod tym względem dla mnie idealne. Co ciekawe słucham sobie na Spotify na Realme 7 Pro, który nie jest żadnym audio_smartfonem i jest bardzo przyjemnie. Podobnie jest na M0 jednak mam wrażenie, że więcej prądu doda im jeszcze trochę energii, szczególnie w dolnych zakresach. Ale nawet bez tego te słuchawki kradną serducho. A w tej cenie to już w ogóle. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje prezentują się troszkę gorzej - popsiuł się driver DD i chłopaki z Penona kazali zrobić taką fotkę, żeby mogli z czystym sercem wysłać nową parę. Cóż - różne są zboczenia  :
IMG_20210809_172822.thumb.jpg.71b7ae8540f5fe2bdf778901776d8197.jpg
Dobrze, że tylko jedną kazali poświęcić. W razie czegoś zostanie Ci jeszcze druga

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Nazar70 napisał:

Jakby to powiedzieć..... hmmm 

 

Tak z ciekawości - musiałeś udowodnić że słuchawka nie działa, bo została mechanicznie uszkodzona? Staram się ogarnąć tok tej logiki, bo mechaniczne uszkodzenia nie są respektowane w ramach gwarancji. Przynajmniej u nas. Tu jest ewidentne nie działanie, poprzez roz*eb*nie ;) No chyba że słuchawka sama padła, a Penon ma politykę mocno frontem do klienta i dlatego fota uszkodzenia. Tak żeby jakiś kierownik się nie czepiał. 

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Tak z ciekawości - musiałeś udowodnić że słuchawka nie działa, bo została mechanicznie uszkodzona? Staram się ogarnąć tok tej logiki, bo mechaniczne uszkodzenia nie są respektowane w ramach gwarancji. Przynajmniej u nas. Tu jest ewidentne nie działanie, poprzez roz*eb*nie ;) No chyba że słuchawka sama padła, a Penon ma politykę mocno frontem do klienta i dlatego fota uszkodzenia. Tak żeby jakiś kierownik się nie czepiał. 

Musiałem udowodnić, że faktycznie mam niedziałającą parę albo nie chcę drugiej na handel 😏

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności