Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mr Krzychoo napisał:


Faceplate to Ci się elegancki trafił… Czekamy na więcej wrażeń.

Też mi się podoba. A co do dźwięku - trochę muszę ochłonąć, bo to pierwsza moja trybryda i góra mnie troszkę zaskoczyła. Ale pozytywnie - nie ma żadnych sybilantów. Bardzo duża holografia i stereofonia. Scena bardzo szeroka. Dół zaakcentowany, bez szaleństw na subbasie. Ale to tak zupełnie na gorąco. Pamiętaj, że ja stary człowiek jestem i inaczej już niektóre rzeczy odbieram i na pewno nie zamierzam być opiniotwórczy. Ale te słuchawki bronią się świetnie od pierwszego odsłuchu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Nazar70 napisał:

mam wrażenie, że producent zapomniał dopisać "0" na końcu ceny ;) 

 

19 minut temu, Nazar70 napisał:

i na pewno nie zamierzam być opiniotwórczy.

khem

 

a jak nie bedą dobre to...

 

jak z ilością basu ogolnie?

glebia, rozciągnięcie wertykalne sceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Birken napisał:

 

khem

 

a jak nie bedą dobre to...

 

jak z ilością basu ogolnie?

glebia, rozciągnięcie wertykalne sceny?

Nie "khem", bo to forum mp3, a nie hedfaj i nikt nie musi brać pod uwagę mojej opinii vide Ibasso IT01X, które uwielbiam, a tutaj niekoniecznie się spodobały... 😛 A co do pytań - odebrałem słuchawki 2 godziny temu, więc na razie więcej nie napiszę - na razie grają beze mnie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Birken napisał:

Napisać o słuchawkach ze brakuje jedno 0 w cenie to taka laurka na dopingu 😃

 

To celowe przejaskrawienie - nikt przy zdrowych zmysłach nie kupiłby tych słuchawek za taką kasę - ale myślę, że producent mocno się postarał i dość skromnie podszedł do tematu marży :D 

Postaram się napisać coś więcej, po dłuższym odsłuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hustler napisał:

@Nazar70 Skąd zamawiałeś, ile zapłaciłeś i jaki kolor wybrałeś?

Z Penona, 39,90$ (ale już się nie da, bo kod rabatowy został wyłączony), koloru nie wybierałem, bo kiedy zamawiałem, to była jedyna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dopisać kilka słów nt. GK10 - słuchawki są jasne. Piezo bardzo je rozjaśnia ale bez bolesnych pików. Scena jest wystarczająca - nie ma rozwlekłości. Słuchawki są napowietrzone i bardzo czytelne. Bardzo dobre pozycjonowanie, dynamika i w zupełności wystarczający dół, który zdecydowanie się poprawił po 4 godzinach grzania. dźwięk jest spójny, nie ma wrażenia, że coś do siebie nie pasuje. No i same muszle są bardzo wygodne, spokojnie leżałem w nich na boku i nic nie przeszkadzało. 

To moje najjaśniejsze słuchawki z dużą tendencją do neutralności. Biorąc pod uwagę cenę to dość wyjątkowe doki.

Czytałem tylko, że zdarzyły się już wadliwe egzemplarze, więc QC nie do końca idealny. Póki co moje grają bez zarzutu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nazar70 napisał:

Mogę dopisać kilka słów nt. GK10 - słuchawki są jasne. Piezo bardzo je rozjaśnia ale bez bolesnych pików. Scena jest wystarczająca - nie ma rozwlekłości. Słuchawki są napowietrzone i bardzo czytelne. Bardzo dobre pozycjonowanie, dynamika i w zupełności wystarczający dół, który zdecydowanie się poprawił po 4 godzinach grzania. dźwięk jest spójny, nie ma wrażenia, że coś do siebie nie pasuje. No i same muszle są bardzo wygodne, spokojnie leżałem w nich na boku i nic nie przeszkadzało. 

To moje najjaśniejsze słuchawki z dużą tendencją do neutralności. Biorąc pod uwagę cenę to dość wyjątkowe doki.

Czytałem tylko, że zdarzyły się już wadliwe egzemplarze, więc QC nie do końca idealny. Póki co moje grają bez zarzutu.

 

Tak zapytam z ciekawości, jak to wyglądało po 1.07: Penon doliczył VAT przy płaceniu? Płaciłeś pocztowcowi około 10 zł?  Gdzieś znalazłem info, że poczta ma jeszcze swój haracz pobierać przy dostawie.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Tak zapytam z ciekawości, jak to wyglądało po 1.07: Penon doliczył VAT przy płaceniu? Płaciłeś pocztowcowi około 10 zł?  Gdzieś znalazłem info, że poczta ma jeszcze swój haracz pobierać przy dostawie.

Penon nie doliczył żadnych, dodatkowych opłat. Za to listonosz zapukał dwa razy i poprosił o 36 zł (czyli VAT)  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Nazar70 napisał:

Penon nie doliczył żadnych, dodatkowych opłat. Za to listonosz zapukał dwa razy i poprosił o 36 zł (czyli VAT)  :D 

 

Poddałem się i zamówiłem GK10 - chłopaki z Penon znaleźli dla mnie ostatnie zielone, więc nie mogłem ich zawieść i trzeba było kupić ;). Z VAT i kuponem Ali wyszły mnie 49,89$ (kupon trochę zrekompensował podatek) i zastanawiam się właśnie, ile jeszcze do tego interesu będę musiał dopłacić. 

Zauważyłem, że cały ten cyrk wyraźnie spowolnił dostawy: paczka wysłana 25.07, a przewidywany czas dostawy: 16.08. Jeszcze niedawno 2 tygodnie były standardem.

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

zastanawiam się właśnie, ile jeszcze do tego interesu będę musiał dopłacić. 

Zauważyłem, że cały ten cyrk wyraźnie spowolnił dostawy: paczka wysłana 25.07, a przewidywany czas dostawy: 16.08. Jeszcze niedawno 2 tygodnie były standardem.

Ja zamawiałem ze strony, na Ali pobierają już opłaty, więc teoretycznie nie powinieneś nic więcej dopłacać. A co do czasu - faktycznie lekki bałaganik mają siostry w archeo...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Kabel w moich KZ ZST PRO powoli sie konczy. Czy wyszlo cos od tego czasu w niskiej cenie z armatur/hybryd ciekawego? Zalezy mi na pilocie z min 1 przyciskiem i mozliwosci noszenia kabla jak w KZ - za uszami, nie od razu w dol, wiecie o co chodzi : ) Mam jakas kase na Hiszpanskim amazonie, fajnie jakby cos tam sie znalazlo. 

Moze KZ ZSN Pro, Final Sound E500/E1000 albo QKZ VK4?

Edytowane przez piecho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piecho napisał:

Hej,

Kabel w moich KZ ZST powoli sie konczy. Czy wyszlo cos od tego czasu w niskiej cenie z armatur/hybryd ciekawego? Zalezy mi na pilocie z min 1 przyciskiem i mozliwosci noszenia kabla jak w KZ - za uszami, nie od razu w dol, wiecie o co chodzi : ) Mam jakas kase na Hiszpanskim amazonie, fajnie jakby cos tam sie znalazlo. 

Moze KZ ZSN Pro?

Chyba cały czas Senfer DT6 przoduje pod tym względem. ZSN pro, to żadne cuda na kiju. Są solidne, ale raczej ich czas już przeminął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, piecho napisał:

Senfer DT6? Nie widze na Amazonie, gdzie szukac? Dopisalem jeszcze kilka modeli.

To pewnie pozostaje na Ali i tym podobnych. E500 to raczej do gier byłyby dobre, a E1000 To jedne z najbardziej neutralnych słuchawek w tej cenie na rynku, jak nie jedyne. QKZ nie znam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Hustler napisał:

A może być raczej tylko gorzej, bo przez ten hype wyprzedano wszystkie sztuki i muszą gonić z produkcją.

Niedługo będą dostępne w Polsce - i będzie ich pod dostatkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, piecho napisał:

Moze KZ ZSN Pro, Final Sound E500/E1000 albo QKZ VK4?

 

QKZ VK4 nie polecam. Bas mają fajny, jak większość tych tanich chińczyków, poza tym to słabe słuchawki z ostrymi, nieprzyjemnymi sopranami. Bez EQ nie byłe w stanie ich słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, MrBrainwash napisał:

 

Ludzie z tego wątku:

image.png

 

 

Jeden

Dwa

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MrBrainwash napisał:

 

Ludzie z tego wątku:

image.png

 

 

 

Ja po roku poszukiwań się poddałem :D Co prawda da się kupić za 100 zł słuchawki które nie grają tragicznie, zwłaszcza jak ktoś się nie boi EQ, ale za 100 dolców, to się da już kupić takie, które grają wybitnie, więc lepiej dołożyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności