Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Nazar70 napisał:

Okolice Żywca są tutaj kluczowe 😉

 

To prawda, ja zamówiłem jeszcze zanim chłopak się rozkręcił. Niestety wtedy nie było opcji kolorystycznych ale to akurat mniej istotne. Ważne, żeby się potwierdziło moje. przeczucie

 

Jak dojadą, to wrzuć parę słów, co i jak. Dziękuję z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden gość = jedna recenzja. Magazyny opóźnione. Sytuacja jest rozwojowa hehe

 

Ale jak nie pyknie, to czemu winić Dsnutsa? 

 

Żeby nie było tylko bicie piany..

Przytuliłem Blony BL05S. Wyglądają lepiej w rzeczywistości niż na fotkach, ale nadal są zielone, więc nie koniecznie muszą przypasować.. Z dobrze dobranym kabelkiem grają wiele lepiej niż Tanye (z byle jakim też). Zostają u mnie na stanie wraz z BL01 (v-kujace i zdystansowane, z nieco lepszym sub-bassem)

W porządku recka i porównania:

https://www.audioreviews.org/blon-bl-05s-review-jk/

 

 

Edytowane przez requal
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRN BA5

Miał ktoś może? Rozglądam się za jakąś niedrogą multiarmaturą. Tak żeby możliwie równo grała ew z naciskiem na średnie. Bez syków i walenia basem. To co na hedfaju przeczytałem mnie zainteresowało. Wyjdzie 205 PLN mniej więcej więc ok.

 

 

Edytowane przez Birken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Birken napisał:

TRN BA5

Miał ktoś może? Rozglądam się za jakąś niedrogą multiarmaturą. Tak żeby możliwie równo grała ew z naciskiem na średnie. Bez syków i walenia basem. To co na hedfaju przeczytałem mnie zainteresowało. Wyjdzie 205 PLN mniej więcej więc ok.

 

 

Fajne doki. Nie ściemniają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2021 o 03:10, requal napisał:

 

Przytuliłem Blony BL05S. Wyglądają lepiej w rzeczywistości niż na fotkach, ale nadal są zielone, więc nie koniecznie muszą przypasować.. 

 

 

 

Popatrzyłem na to cudo i to chyba najbrzydsze doki jak widziałem ever. Aż podziwiam, że można stworzyć coś tak paskudnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ichris napisał:

Popatrzyłem na to cudo i to chyba najbrzydsze doki jak widziałem ever. Aż podziwiam, że można stworzyć coś tak paskudnego

Prawda. Ja to nawet myślałem kupić i pomalować 😆  Bo wersja zwykła szczególnie ta ciemniejsza to znów podoba mi się bardzo. Taka z lekka steampunkowa.

Swoją drogą aż dziwi mnie tak rzadko spotykane modowanie dokanałówek.

Ale póki co kupiłem 03 bo nie zniosę dłużej ciągle czytać a nie poznać 😂 Może dojdą w przyszłym tygodniu. 

I teraz do sedna: Panie @requal a do BL-03 porównanie masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Birken napisał:

Prawda. Ja to nawet myślałem kupić i pomalować 😆  Bo wersja zwykła szczególnie ta ciemniejsza to znów podoba mi się bardzo. Taka z lekka steampunkowa.

Swoją drogą aż dziwi mnie tak rzadko spotykane modowanie dokanałówek.

Ale póki co kupiłem 03 bo nie zniosę dłużej ciągle czytać a nie poznać 😂 Może dojdą w przyszłym tygodniu. 

I teraz do sedna: Panie @requal a do BL-03 porównanie masz?

Nie mam już ani BL03, ani TRN BA5. Jednak wydaje mi się, że BA5 to lepsze doki. 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birken Ja póki co pasuje z nowymi zakupami, bo zrobiłem niedawno inwentaryzację i jest grubo. :lol:

 

Miałem BL-05 (bez S) i BL-03, ale nie równocześnie.

BL-03 wygrywają tonalnością, mają rozrywkowy bas, choć niezbyt szybki, trochę zachodzący na wyższe pasmo, przyjemną dla ucha średnicę, gładką, góra łagodna, choć tu zdania są podzielone, bo widziałem mody na utemperowanie góry jak i jej uwydatnienie. Ogólnie ja ich używam typowo dla relaksu albo do spania. Wygoda po zmianie kabla i dobraniu tipsów jest super, ale prosto z pudełka był dramat i niemożność złapania seala.

BL-05 grały dużo lepiej technicznie, z szybszym basem, którego było mniej, ale nadrabiał zwinnością, średnica chłodniejsza, detale były bardziej uwydatnione, potrafiły trochę zmęczyć ostrym przełomem średnich i wysokich tonów. W kilku miejscach czytałem, że ten sam przetwornik mają HZSound Heart Mirror i w sumie obie pary są bardzo polecane w tym budżecie. Mnie one świetnie leżały w uchu ze standardowymi tipsami i kabelkiem.

 

Edit: Literówki.

Edytowane przez Hustler
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co oznacza że teraz sprzedają kit? W którym roku zaczęto produkować na ilość a nie na jakość w 2013 roku czy innym?

Ile wyprodukowano w tych latach jakościowo dobrych słuchawek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZ to chyba na każdy udany model wypuszcza ze 3 badziewia.

Za jakimi multiarmaturami warto się jeszcze rozejrzeć w cenie powiedzmy do 250zł? TRN BA5 na celowniku. Co jeszcze? Najlepiej równe z porządnym ale oszczędnym w ilości basem. I żeby grały nie tylko na szerokość :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od odsłuchu KZ BA10 stałem się entuzjastą poszukiwań fajnych setów multi-ba nawet w tej najtańszej półce cenowej -- konstrukcje multi-ba w topach, to nadal przeważająca ilość przypadków. TRN BA5 były wporządku, ale jakoś KZ dopiero dały mi tą iskrę. Niestety, BA10 ma dobry bas i tego nie kryje,TRN jest oszczędniejsze (nieco, bo tutaj też bas jest podbity). TRN z pamięci były jednak bardziej naturalne, KZ bardziej rozdzielcze.

 

Niedawno kupiłem Audiosense t180, ale te znów są niezbyt udane w tym zakresie -  uderzenia są słabe, ale bas jest także podbity, nie  lubię tego, wolę skąpe,  ale bardziej twarde/konturowwe Ety ER3XR. Znudziły mi się szybko. Bardziej mi się podobały KBear F1.. ale z nakładkami Epro.

Edytowane przez requal
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hustler napisał:

KZ BA10 i AS10. Z pojedynczych armatur w stylu Etymotic to te nowe KBEar Neon.

KZ BA10 coś zaczynają znikać ze sklepów. Z pojedynczych mam NiceHCK x49 i to przez nie szukam multiarmatur. Chciałbym w zasadzie to samo ale lepiej ☺️

2 godziny temu, requal napisał:

Audiosense t180

Budowę maja jak Nicehck DT300 których to nie udało mi się kupić a które wg. recenzji były tym czego szukam 😞

Bardzo mi się ta konstrukcja podoba. Mała obudowa, plastik, mmcx, cienkie tulejki. 

Może modele wyższe były by bardziej udane (260, 300)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności