Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.04.2021 o 20:36, ryankgb napisał:

Możesz spróbować też KZ ZSX i KZ DQ6 ;)

 

Dodam skromnie KZ ZSN pro X, jeszcze tańsze acz dobre&fajne...po wymianie kabelka 🙄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, janek patufka napisał:

No i jak Panowie, Blony mini makaroniki zakupione, zaklepane, opłacone...??? 🙄

Mam blony BL 01  i dokupiony kabelek i zadowolony z nich jestem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie tanie sluchawki mmcx badz sam kabel warto kupić z Ali? Cos najprostszego byleby dobrze na uszach leżały sluchawki.😉

Zależy mi na samym kablu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup z drop.com kabel MeeAudio i będziesz miał wszystkie możliwe opcje podpiecia po za 6,3 mm o taki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jaro54 napisał:

To kup z drop.com kabel MeeAudio i będziesz miał wszystkie możliwe opcje podpiecia po za 6,3 mm o taki

Ciekawa opcja. A w jakich sluchawkach od mee dodają taki kabel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnych, sam kabel trzeba kupić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Piotriks napisał:

A ja dzisiaj dostałem kabelek firmy XINHS, o taki:

https://pl.aliexpress.com/item/1005001747415190.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.28a15c0fseGjlY

Bardzo dobrze wykonany i miękki.

 

A odcinki pamieciowe dobrze wyprofilowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przyszły Openheart Resin. Pierwsza wrażenia bardzo dobre - solidne i dobrze wykonane. Problem pojawia się jednak z wygodą ale tutaj zdecydowanie nie jestem przyzwyczajony do takich słuchawek i potrzebuję czasu. Fajnym rozwiązaniem mogłoby być ruchome tulejki jak w vivo xe800. Z miłych zaskoczeń to niskich tonów jest mniej niż się spodziewałem, no i jako osoba uczulona na wysokie tony to nic nie kłuje - słuchałem z Shanling M0. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Karbon315 napisał:

No i przyszły Openheart Resin. Pierwsza wrażenia bardzo dobre - solidne i dobrze wykonane. Problem pojawia się jednak z wygodą ale tutaj zdecydowanie nie jestem przyzwyczajony do takich słuchawek i potrzebuję czasu. Fajnym rozwiązaniem mogłoby być ruchome tulejki jak w vivo xe800. Z miłych zaskoczeń to niskich tonów jest mniej niż się spodziewałem, no i jako osoba uczulona na wysokie tony to nic nie kłuje - słuchałem z Shanling M0. 

 

Spróbuj założyć mniejsze tipsy niż zazwyczaj używasz, powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Spróbuj założyć mniejsze tipsy niż zazwyczaj używasz, powinno pomóc.

 

Założyłem najmniejsze z dołączonych bo średnie od razu były za duże. Trochę to poprawiło ale dam sobie jeszcze trochę czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę posiadaczy o szybką pomocną informację.

Zachęcony opiniami na forum, chcę kupić dla córki kilka par słuchawek KZ EDX.

Kilka par bo szybko je gubi - ma już wprawę :)

 

Czy z firmowym kablem nadają się do słuchania?

Z mikrofonem czy bez?

 

Używane będą z telefonu, albo z donglem Apple albo bez niego oraz  bez specjalnych pretensji do absolutu brzmienia.

Edytowane przez Broda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kabelek jest spoko, a dołączone tipsy to jedne z moich ulubionych. Odnośnie mikrofonu to zależy od tego, czy będzie się z niego korzystało. Ja jak mam wybór to często biorę wersję z mikrofonem, bo przydaje się, gdy ktoś zadzwoni i mam wygodne sterowanie odtwarzaniem pod ręką.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hustler 

Dziękuję!

Jutro nagrodzę, bo dzisiaj lajki już wyszły  :(

Zamawiam w takim razie, chyba że jest jeszcze inna tania i równie dobra alternatywa dla EDX.

Miała już Ate ZS3 ED1 Koss Plug i trochę pchełek.

Tanie, bo giną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie EDX raczej nic się nie znajdzie 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś? Chyba nie a EDX są przetestowane na dziesiątą stronę przez kilkunastu, kilkudziesięciu użytkowników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Birken napisał:

@Jaro54 ale ja tak bez związku z polecaniem słuchawek dla córki kolegi wyżej. 

Kuba622 chwalił się zakupem. 

 

Ja kupiłem w dniu premiery i jeszcze ich nie dostałem. Zaginęły w transporcie :D

Z tego co widzę na head-fi, to ludzie swoje już podostawali i piszą, że to takie EDX z łagodniejszą górą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności