Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, docentore napisał:

Czy na OpenHeart jest dziurka wentylacyjna z boku?

Bo jeśli tak samo jak w paiaudio DR2 to można się pobawić z taśmą w strojenie.

Są otwory z boku. Jest poprowadzona rurka do wentylacji drivera. 

 

Niestety swoją jedną słuchawkę OpenHeart usmażyłem  :(  

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, SeagaL napisał:

Jak to zrobiłeś? Za dużo prądu poszło?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Zle odczytałem datasheet opampa. 

To już drugie słuchawki w ten sposób uwalone. Kiedyś mi się noga opka podwinęła.. 

Edytowane przez requal
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, docentore napisał:

Dobrze, że na OpenHeart, a nie na jakichś EE czy Z1R.

Wiadomo. :)

Hobby ma swoje ofiary. 

 

A to jest wyjątkowo ich głodne.

 

Pisał ktoś na Head-fi, że Tiandirenhe td06 są lepsze niż OHR. Może spróbuję TD06 tym razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, requal napisał:

Wiadomo. :)

Hobby ma swoje ofiary. 

 

A to jest wyjątkowo ich głodne.

 

Pisał ktoś na Head-fi, że Tiandirenhe td06 są lepsze niż OHR. Może spróbuję TD06 tym razem. 

Ja mam Paiaudio DR02 i bardzo chwałę za to czym są. Rozrywkowe basowe granie do spacerów po mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, docentore napisał:

Ja mam Paiaudio DR02 i bardzo chwałę za to czym są. Rozrywkowe basowe granie do spacerów po mieście.

A bas Ci głowy nie urywa? W nich trzepie tak, że okulary z nosa spadają ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nazar70 napisał:

A bas Ci głowy nie urywa? W nich trzepie tak, że okulary z nosa spadają ;) 

Jak zakleiłem taśmą otworek i dobrałem tipsy jest dobrze (jak na ulicę, gdzie wolę więcej basu ;)  )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było jakiś czas temu o kupowaniu oczami. Moim takim zakupem były znane i chwalone Open Heart Resin, okazało się że grają równie dobrze jak wyglądają. A może nawet i lepiej. Postanowiłem więc dokonać wysiłku finansowego i do purpurowych dokupić niebieskie. Używam więc ich w dwóch kolorach (purpurowa prawa i niebieska lewa) wraz ze Spiral Dots. Wygląda to tak:

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ryankgb napisał:

One poważnie są takie dobre? :D

Mam je już tyle czasu w koszyku i za każdym razem już mam kliknąć, ale rezygnuję i dalej się zastanawiam... :D 

Do czego je można porównać mniej więcej?

 

W sumie to nie wiem, bo w zasadzie ostatnio nic nie kupuję. Open Heart Resin to takie rozrywkowe V z fajnym i dobrze kontrolowanym basem, dobrą separacją instrumentów, takie na miasto idealne słuchawki. Jak poczytasz na Ali, to właściwie same dobre opinie.

Wyglądają super, grają super, kabel jest super, zestaw jest super (kabel, etui, dużo tipsów). Stosunek jakość do ceny - wybitnie super. Tyle ode mnie. Brać, nie ściemniać.  

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mr Krzychoo napisał:

 

W sumie to nie wiem, bo w zasadzie ostatnio nic nie kupuję. Ale to takie rozrywkowe V z fajnym i dobrze kontrolowanym basem, dobrą separacją instrumentów, takie na miasto idealne słuchawki. Wyglądają super, grają super, kabel jest super, zestaw jest super (kabel, etui, dużo tipsów). Stosunek jakość do ceny - wybitnie super. Tyle ode mnie. Brać, nie ściemniać.  

Wziąłem tylko iem-y, akcesoria mam a kabelków też mam od groma. Myślę że jeżeli tak dobrze grają to chyba moc tkwi w iemach.

https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?spm=a2g0s.9042647.0.0.6ce25c0fjGycc7&orderId=8127925530820691&productId=4001185272588 

Kupiłem te to chyba o tym tutaj tak głośno czy to nie te?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Open Heart'y na liście życzeń to już w październiku były jak nikt o nich nawet jeszcze nie wspomniał ☺️ Znalazłem przypadkiem i właśnie wyglądem mnie urzekły. Nie kupiłem z braku jakichkolwiek opinii, a potem pojawiły się takie o przewalonym basie czego ja nie toleruję i odpuściłem. Prawda to?

 

U mnie natomiast od kilku dni Kinera Sif. IMG_5524.thumb.JPG.0935fe6f2e453b10d5416235880cc6fe.JPG

Absolutnie najwygodniejsze dokanałówki jakie miałem w uszach. I chyba najładniejsze (na co moje zdjęcie nie wskazuje :P). Dźwięk ocieplony, średnica dociążona ale nie brak jej szczegółów. Góra bardzo ok. Świetna holografia i separacja. Scena ma świetny kształt i rozmiar. Dźwiękowo była by rewelacja jakby nie zbyt mocny jak dla mnie bas 😢 Jakościowo bardzo dobry i równy ale ja jestem wrażliwy na "przebasowienie" i dla mnie jest go za dużo. Jakby się tylko dało zmniejszyć jego ilość jakimś modem to nie oglądałbym się już za innymi słuchawkami. 😩 Może na jakimś  ubogim w niskie tony grajku było by Ok. Ja słucham na sansa sport (tak wiem ale mobilnością miażdży) gdzie EQ praktycznie nie istnieje.

 

 

 

Edytowane przez Birken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marco-polo napisał:

Wziąłem tylko iem-y, akcesoria mam a kabelków też mam od groma. Myślę że jeżeli tak dobrze grają to chyba moc tkwi w iemach.

https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?spm=a2g0s.9042647.0.0.6ce25c0fjGycc7&orderId=8127925530820691&productId=4001185272588 

Kupiłem te to chyba o tym tutaj tak głośno czy to nie te?

 

Link coś nie działa. Chodzi o to:

https://www.aliexpress.com/item/4001214848930.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.40694c4d5v5pCl

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem że zamówiłem nie ten produkt. No cóż jakby co to będę mógł coś napisać jak dojdą. Chyba że ktoś miał z nimi styczność i gdzieś coś o tym usłyszał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, marco-polo napisał:

To rozumiem że zamówiłem nie ten produkt. No cóż jakby co to będę mógł coś napisać jak dojdą. Chyba że ktoś miał z nimi styczność i gdzieś coś o tym usłyszał. 

Czy ten link co kolega podał: https://pl.aliexpress.com/item/4001214848930.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.40694c4d5v5pCl jest ok? czy to jakiś "podrobiony" model? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiane 21.03, właśnie dotarły. Ładne i tanie, wyglądają na więcej $.

 

PS Nie powiem, z takimi to już można już chodzić po parkach i uśmiechać się do audiofilek bądź melomanek. Gorzej, jak odbiorczyni uśmiechu też ślęczy na forach audio i zna ceny :D

IMG_20210408_145039-01.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności