Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kuba_622 napisał:

Nowe TRN MT1 z biocelulozową membraną i innymi cudami za cenę 1 pizzy :)Do tego ładne są. Zamówiłem :D

 

H56e075032e954690a3d60e93327ba238c.jpg

 

 

Brawo. To będziemy niedługo oczekiwać jakichś informacji jak grają. Teraz to przesyłki z chin jakimś turbo jumbo jetem z Hong Kongu wysyłają wszystko drogą lotniczą do Niemiec a z Niemiec do dalszej części Europy tak sądzę.

Jeden plus przy tych słuchawkach darmowa dostawa i koszt jakieś 40zł za te słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kuba_622 napisał:

Do tego ładne są. Zamówiłem :D

 

Wyjątkowo ładne (zielone 😍) i chyba poprawili odcinki zauszne albo tylko ja tak ze zdjęć odczytuje. Też już chciałem kliknąć buy ale zobaczyłem jeszcze wykres i mam mieszane uczucia. Jeśli prawda to przecie to uszy potnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Birken napisał:

Też już chciałem kliknąć buy ale zobaczyłem jeszcze wykres i mam mieszane uczucia. Jeśli prawda to przecie to uszy potnie.

 

Trudno na podstawie tego wykresu wyciągać jakieś pewne wnioski, ale wygląda jak typowe chińskie V w stylu KZ. W razie czego zawsze zostaje EQ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od paru dni siedzę przed komputerem i szukam słuchawek dla siebie tak do 40$. Szczerze to mam mętlik w głowie. Jak bym posiadał DAC to było by łatwiej, ale słuchawek będę używał z telefonem Xiaomi Redmi Note 10 oraz i to większość czasu na PC ze zintegrowaną kartą dźwiękową alc892 lub Asus Xonar DX. Tego Asusa kupiłem z myślą o moich głośnikach komputerowych Edifier R2600 ale jej nie używam ponieważ dźwięk z alc892 gra lepszym bassem, jest o wiele bardziej dynamiczny. Obecnie posiadam słuchawki BT Huawei Freelance jak dla mnie to słabo one grają i za ostro, o wiele bardziej wolę Anker Soundcore Life Q20. Nigdy nie miałem iem z Chin i boje się że w cenie do 40$ nie będą wcale lepsze od moich Huawei.

Lubię ciepłe brzmienie a moje typy chociaż nigdy ich nie słyszałem to Blon 03 cena 20$ tylko nie wiem jakie silikony do nich dokupić, najlepiej nie drogie a dobre, KBEAR LARK cena 25$ tutaj z tego co się orientuje nie trzeba niczego dokupywać aby to dobrze grało, oraz Tripowin TC-01 cena 38$ te słuchaweczki są prawie wszędzie zachwalane, aż jest to trochę podejrzane, dodatkowo wszędzie mówią że łatwo je napędzić i będą dobrze grały ze smartfonem. 

Bardzo was proszę o radę bo ja mam już dość. Pozdrawiam

Edytowane przez jeffrey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jeffrey napisał:

Witam, od paru dni siedzę przed komputerem i szukam słuchawek dla siebie tak do 40$. Szczerze to mam mętlik w głowie. Jak bym posiadał DAC to było by łatwiej, ale słuchawek będę używał z telefonem Xiaomi Redmi Note 10 oraz i to większość czasu na PC ze zintegrowaną kartą dźwiękową alc892 lub Asus Xonar DX. Tego Asusa kupiłem z myślą o moich głośnikach komputerowych Edifier R2600 ale jej nie używam ponieważ dźwięk z alc892 gra lepszym bassem, jest o wiele bardziej dynamiczny. Obecnie posiadam słuchawki BT Huawei Freelance jak dla mnie to słabo one grają i za ostro, o wiele bardziej wolę Anker Soundcore Life Q20. Nigdy nie miałem iem z Chin i boje się że w cenie do 40$ nie będą wcale lepsze od moich Huawei.

Lubię ciepłe brzmienie a moje typy chociaż nigdy ich nie słyszałem to Blon 03 cena 20$ tylko nie wiem jakie silikony do nich dokupić, najlepiej nie drogie a dobre, KBEAR LARK cena 25$ tutaj z tego co się orientuje nie trzeba niczego dokupywać aby to dobrze grało, oraz Tripowin TC-01 cena 38$ te słuchaweczki są prawie wszędzie zachwalane, aż jest to trochę podejrzane, dodatkowo wszędzie mówią że łatwo je napędzić i będą dobrze grały ze smartfonem. 

Bardzo was proszę o radę bo ja mam już dość. Pozdrawiam

Open heart resin cieszą się dobrą opinią. Sam zamówiłem 2 sztuki. Nie wiem czy można mieć wszystko w jednym ale na forum hi-fi cieszą się i jest tam dużo info i nie drogie.  Poza tym same akcesoria w cenie słuchawek i też że jedna fabryka robi te iem-y pod siedmioma różnymi nazwami a wykresy są różne albo zbliżone do niektórych oryginalnych które kosztują 100$

Poza tym każdy ma inną budowę uszu i jest to zależne jakiej muzyki słuchasz.

Ze słuchawkami iem jest różnie jak loteria. Spróbuj Vido też fajnie grają i niedrogie a nie przepłacisz.

http://www.audiopioneer.pl/pioneer-se-cl-522-w-pelni-zamkniete-sluchawki-dynamiczne-100-mw-kolory.html

nowy chiński sklep. https://www.techinn.com/

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jeffrey napisał:

Witam, od paru dni siedzę przed komputerem i szukam słuchawek dla siebie tak do 40$. Szczerze to mam mętlik w głowie. Jak bym posiadał DAC to było by łatwiej, ale słuchawek będę używał z telefonem Xiaomi Redmi Note 10 oraz i to większość czasu na PC ze zintegrowaną kartą dźwiękową alc892 lub Asus Xonar DX. Tego Asusa kupiłem z myślą o moich głośnikach komputerowych Edifier R2600 ale jej nie używam ponieważ dźwięk z alc892 gra lepszym bassem, jest o wiele bardziej dynamiczny. Obecnie posiadam słuchawki BT Huawei Freelance jak dla mnie to słabo one grają i za ostro, o wiele bardziej wolę Anker Soundcore Life Q20. Nigdy nie miałem iem z Chin i boje się że w cenie do 40$ nie będą wcale lepsze od moich Huawei.

Lubię ciepłe brzmienie a moje typy chociaż nigdy ich nie słyszałem to Blon 03 cena 20$ tylko nie wiem jakie silikony do nich dokupić, najlepiej nie drogie a dobre, KBEAR LARK cena 25$ tutaj z tego co się orientuje nie trzeba niczego dokupywać aby to dobrze grało, oraz Tripowin TC-01 cena 38$ te słuchaweczki są prawie wszędzie zachwalane, aż jest to trochę podejrzane, dodatkowo wszędzie mówią że łatwo je napędzić i będą dobrze grały ze smartfonem. 

Bardzo was proszę o radę bo ja mam już dość. Pozdrawiam

BLON BL-03 to moim zdaniem dobry wybór. Jednak raczej nie obędzie się bez innego kabelka, bo ten z zestawu ma tendencję do wyciągania słuchawek z uszu. Jeżeli chcesz, aby nowy przewód pasował idealnie bez żadnych przerw i zakrywał złącze to kup taki lub taki. Ja mam ten pierwszy i jestem zadowolony. Jeżeli walory estetyczne nie są tak istotne to nada się dowolny ze złączem 2-pin. Odnośnie tipsów to ja używam KZ Startips, ale zastosowałem ten patent i są to obecnie jedne z najwygodniejszych słuchawek jakie mam.

 

O Tipowin TC-01 też się ktoś ostatnio pytał.

W dniu 23.03.2021 o 23:38, Hustler napisał:

@incar Też się zastanawiam nad tymi dokanałówkami i mam mieszane odczucia co do tych hurraoptymistycznych recenzji. Jako łyżkę dziegciu w beczce miodu mogę tylko podlinkować recenzję.

 

Gdzie je znalazłeś za 38$?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hustler Tripowin TC-01 29 marca będą tutaj za 41,65$ ale ja mam kupon 4/40$. Dzięki za wskazówki do Blon, ale jak by się okazało że TC-01 są tak dobre jak o nich mówią to warto się nimi zainteresować. Tym bardziej że do Blon potrzeba dodatkowego kabla i tipsów, a to już wyjdzie podobny koszt. Dodatkowo potrzebne jest coś co te słuchawki napędzi, a TC-01 niby z telefonu dobrze zagrają.

 

@marco-polo dzięki za cynk o Open heart resin zaraz się biorę za czytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jeffrey napisał:

@Hustler Tripowin TC-01 29 marca będą tutaj za 41,65$ ale ja mam kupon 4/40$. Dzięki za wskazówki do Blon, ale jak by się okazało że TC-01 są tak dobre jak o nich mówią to warto się nimi zainteresować. Tym bardziej że do Blon potrzeba dodatkowego kabla i tipsów, a to już wyjdzie podobny koszt. Dodatkowo potrzebne jest coś co te słuchawki napędzi, a TC-01 niby z telefonu dobrze zagrają.

 

@marco-polo dzięki za cynk o Open heart resin zaraz się biorę za czytanie.

https://www.head-fi.org/showcase/tripowin-tc-01.24878/reviews tutaj masz pełny opis użytkowników i porównań do innych iemów. tłumacz google. 

Zauważyłem że kabel ten sam standardowy co w blonach czarny. 

Ogólnie ludzie je polecają i że komfortowe są co cenię bardzo sobie jeżeli słuchawki są komfortowe.

Często wiem że ludzie zachwalali koss ksc75 ale to nie z chin są jeszcze inne modele ksc od kossa.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne niedrogie ZSN pro X fajnie mi grają ze zwykłym kabelkiem TRN i gumkami od AK Audio Store... (ze Ziszanem Z3). 🙄 

Aktualnie słucham na tym R. Kelly.. 😶

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jeffrey napisał:

@janek patufkaWidzisz tylko tych gumek jest tam trochę, a ja jestem w tym zielony. Mojej żonie kupiłem KZ EDX i polecono mi te gumeczki.

Co do KZ zsn pro x to nawet miałem je w koszyku ale nie kupiłem.

W większości tych tipsów to wszystkie je posiadam co reklamujecie. 

Niektóre są silikonowej budowy, te czarne tipsy to bardziej takie z dętki gumy. Jeżeli chodzi o szczelność i komfort to pewnie zależy jaką kto ma budowę ucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blizniak napisał:

Moodrop Aria, premiera w poniedziałek $79.99.

165373266_931036064323024_177386479258381778_o.jpg

165661804_931036074323023_5120058258424690971_o.jpg

Raczej do droższych się nadają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Blizniak napisał:

Założyłem że wszystko <100 do tanich i 100+ do drogich ale wiadomo, każdy ma inny portfel. Powiedzmy że górna granica tanich ;)

 

No to jednak żyje nam się lepiej, bo jeszcze niedawno tanie to były do 50$ 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mr Krzychoo napisał:

No to jednak żyje nam się lepiej, bo jeszcze niedawno tanie to były do 50$ 😃

bo teraz inaczej się na to patrzy. Słuchawki to już nie luksus i zbytek tylko równowartość jednych zakupów w Biedronce.

 

Nikt nic nie powie o kablu do KBEar Lark?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jakim źródłem dźwięku są iphony(w moim przypadku XR)-zimnym, ciepłym czy neutralnym? Podobno dobrze dobierać słuchawki na zasadzie kontrastu. Naczęściej muzyki słucham poza domem i iPhone jest źródłem dźwięku. W domu słuchawki podłączam nieraz do iPada. Dodatkowego wzmacniacza nie będę kupować. Preferuję brzmienie neutralne i ciepłe. Z przewodowych słuchawek mam Kz EDX i Rha ma750i. EDX mimo zmiany tipsów na pianki dalej kłują górą. Jestem bardzo wrażliwy na wysokie tony. Rha znowu niby Ok, ale chyba iPhone jest za słaby na te słuchawki. Dużo różnych ofert przeglądałem i zastanawiam się nad tymi modelami:

Openheart resin

CCA C10

Kbear Lark

Kbear KB06

Jade Audio ea1

Moondrop ssp

Final audio e500, 1000, 2000, 3000

Sonicast Direm E3

Które z tych słuchawek byłyby odpowiednie dla moich preferencji i sprzętu? A może polecilibyście jeszcze inne. Kwota do  200pln

Edytowane przez Jaclav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu przeszukiwań zdecydowałem się na Tripowin TC-01, mam świadomość tego że te ohy ahy recenzentów brzmią aż za podejrzanie, no ale trudno. Przypadkiem znalazłem również KZ zns pro x z piankowymi tipsami w gratisie, trzydniowa wysyłka z Polski za 18$ i nie mogłem się oprzeć, z kuponem wyszły mnie 63zł.

Mam nadzieję że fajnie będzie to grało, i dadzą mi trochę frajdy nim przyjdą TC-01.

 

Właśnie dostałem sms od DHL że jutro będzie dostawa :)

Niecałe 8 godzin od zamówienia, jestem w szoku. :D

Edytowane przez jeffrey
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jaclav napisał:

Witam,

Jakim źródłem dźwięku są iphony(w moim przypadku XR)-zimnym, ciepłym czy neutralnym? Podobno dobrze dobierać słuchawki na zasadzie kontrastu. Naczęściej muzyki słucham poza domem i iPhone jest źródłem dźwięku. W domu słuchawki podłączam nieraz do iPada. Dodatkowego wzmacniacza nie będę kupować. Preferuję brzmienie neutralne i ciepłe. Z przewodowych słuchawek mam Kz EDX i Rha ma750i. EDX mimo zmiany tipsów na pianki dalej kłują górą. Jestem bardzo wrażliwy na wysokie tony. Rha znowu niby Ok, ale chyba iPhone jest za słaby na te słuchawki. Dużo różnych ofert przeglądałem i zastanawiam się nad tymi modelami:

Openheart resin

CCA C10

Kbear Lark

Kbear KB06

Jade Audio ea1

Moondrop ssp

Final audio e500, 1000, 2000, 3000

Sonicast Direm E3

Które z tych słuchawek byłyby odpowiednie dla moich preferencji i sprzętu? A może polecilibyście jeszcze inne. Kwota do  200pln

Trochę tego wrzuciłeś i ja bym wywalił od razu wszystkie słuchawki typu czopki jak Final Audio E500 czy Sonicast Direm E3, bo po prostu preferuję konstrukcje OTE, a jak ma być kabel do dołu to coś na wzór Senfer DT6 lub Samsung/AKG EO-IG955. Ponadto wolę mieć odpinany przewód.

 

OpenHeart Resin i CCA C10 powinienem mieć na dniach, bo już przejęła je Poczta Polska.

Moondrop SSP mogą być dobrą opcją, bo to takie bardziej dociążone i wygładzone SSR.

 

Warto rozważyć też BLON BL-03 - neutralne to one nie są, ale grają ciepło, przyjemne z misiowatym basem, gęstą średnicą i ja żadnych ostrości w nich nie słyszę.

 

4 godziny temu, jeffrey napisał:

Po tygodniu przeszukiwań zdecydowałem się na Tripowin TC-01, mam świadomość tego że te ohy ahy recenzentów brzmią aż za podejrzanie, no ale trudno. Przypadkiem znalazłem również KZ zns pro x z piankowymi tipsami w gratisie, trzydniowa wysyłka z Polski za 18$ i nie mogłem się oprzeć, z kuponem wyszły mnie 63zł.

Mam nadzieję że fajnie będzie to grało, i dadzą mi trochę frajdy nim przyjdą TC-01.

 

Właśnie dostałem sms od DHL że jutro będzie dostawa :)

Niecałe 8 godzin od zamówienia, jestem w szoku. :D

Do odważnych świat należy! ;)

Ja mam je cały czas w koszyku, ale się powstrzymuję, bo mam teraz trochę za dużo dokanałówek, a jadą kolejne. ZSN Pro X są bardzo fajne i cholernie efektowne, więc robią świetne pierwsze wrażenie. TC-01 powinny być bardziej wyrównane i cieplejsze, choć to nadal będzie V-ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jeffrey napisał:

Po tygodniu przeszukiwań zdecydowałem się na Tripowin TC-01, mam świadomość tego że te ohy ahy recenzentów brzmią aż za podejrzanie, no ale trudno. Przypadkiem znalazłem również KZ zns pro x z piankowymi tipsami w gratisie, trzydniowa wysyłka z Polski za 18$ i nie mogłem się oprzeć, z kuponem wyszły mnie 63zł.

Mam nadzieję że fajnie będzie to grało, i dadzą mi trochę frajdy nim przyjdą TC-01.

 

Właśnie dostałem sms od DHL że jutro będzie dostawa :)

Niecałe 8 godzin od zamówienia, jestem w szoku. :D

Jak będziesz miał już te TC-01, to napisz co o nich sądzisz, bo też mam je na radarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Hustler napisał:

Trochę tego wrzuciłeś i ja bym wywalił od razu wszystkie słuchawki typu czopki jak Final Audio E500 czy Sonicast Direm E3, bo po prostu preferuję konstrukcje OTE, a jak ma być kabel do dołu to coś na wzór Senfer DT6 lub Samsung/AKG EO-IG955. Ponadto wolę mieć odpinany przewód.

 

OpenHeart Resin i CCA C10 powinienem mieć na dniach, bo już przejęła je Poczta Polska.

Moondrop SSP mogą być dobrą opcją, bo to takie bardziej dociążone i wygładzone SSR.

 

Warto rozważyć też BLON BL-03 - neutralne to one nie są, ale grają ciepło, przyjemne z misiowatym basem, gęstą średnicą i ja żadnych ostrości w nich nie słyszę.

 

Do odważnych świat należy! ;)

Ja mam je cały czas w koszyku, ale się powstrzymuję, bo mam teraz trochę za dużo dokanałówek, a jadą kolejne. ZSN Pro X są bardzo fajne i cholernie efektowne, więc robią świetne pierwsze wrażenie. TC-01 powinny być bardziej wyrównane i cieplejsze, choć to nadal będzie V-ka.

Dzięki za odpowiedź. Blony już prawie miałem zamawiać, ale zniechęciło mnie to, że trzeba domawiać odpowiednie kable i multum tipsów, żeby dopasować, które będą odpowiednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaclav napisał:

Dzięki za odpowiedź. Blony już prawie miałem zamawiać, ale zniechęciło mnie to, że trzeba domawiać odpowiednie kable i multum tipsów, żeby dopasować, które będą odpowiednie

 

Mi do BL-03 podpasowały bardzo tanie KZ Starline (dosłownie parę złotych) oraz bardzo tani kabelek Yinyoo 8 Core Silver Plated w wersji czarnej 2 pin 3.5 mm (około 25 zł). Niebo, a ziemia z komfortem i dopasowaniem względem fabrycznych akcesoriów, a cenowo bardzo przystępnie i przyszłościowo do innych sluchawek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już pierwsze opinie o Arii i pomiary od Crinacle:

 

MoondropDDcomparo-768x332.png

 

Przyznaję, że trochę mi namieszały w głowie te Arie, bo chciałem wreszcie spróbować coś od Moondrop i już byłem zdecydowany na kupno Starfieldów, ale one... jakoś tak wizualnie nie bardzo mi się podobają :) Chyba w takim razie kupię Arie, tylko że na nie będę musiał poczekać, a już psychicznie się nastawiłem, że będę miał Starfieldy w tym tygodniu... Ciężkie jest życie audiofila :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności