Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, miquet napisał:

 

Znaczy o co się tobie rozchodzi?

Że one są takie dobre, że łatwe czy co?

 

Pizza na telefon mi się kojarzy z wytwórnią tejże pizzy w okolicznym lesie.  Znaczy się nie za dobrze.

Szczury wielkie jak szczeniaki, te sprawy.

 

Są tanie i dobre. Rzecz można by powiedzieć, rzadko spotykana.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Są tanie i dobre. Rzecz można by powiedzieć, rzadko spotykana.

Tak to miałem na myśli. 

Pizza jest powszechna i łatwo dostępna. 

Jednak ta dobra to nie mrożona pizza tylko robiona ręcznie gdzie w piecu się wypieka. 

Mr Krzychoo dobrze zrozumiał moje przesłanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio paczki dochodzą szybko jak nigdy - ostatnie dwie w 13 i 16 dni. Kolejna partia zamówień z 11 i 12 marca mam nadzieję, że dojdzie pod koniec nachodzącego tygodnia. Jedynie jedna przesyłka gdzieś się zawieruszyła i po przybyciu do kraju na początku lutego ślad po niej zaginął, ale czekam cierpliwie, bo okres ochronny jeszcze nie minął, a to dostawa przez Cainiao, więc może leży gdzieś na magazynie.

Edytowane przez Hustler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem wszystkim,

 

przymierzam się do zakupu dokanałówek nieco "na próbę" do kwoty 150-200 zł. "Na próbę", bo na co dzień używam pchełek - robiłem kiedyś podejście do dokanałówek, ale szybko zrezygnowałem ze względu na komfort, chcę jednak zrobić kolejne podejście, bo potrzebuję słuchawek na miasto, z dobrym tłumieniem otoczenia (tutaj pchełki wymiękają ;)).

 

Możecie polecić jakiś wygodny model (dla osoby z wrażliwymi kanałami) z dobrym tłumieniem odgłosów otoczenia? Jeśli chodzi o brzmieniowe preferencje, to lubuję się w graniu naturalnym, lekko ocieplonym, z bliską średnicą, dynamicznym sprężystym dołem i gładką górą ;).  Źródła: Radsone ES100/FiiO BTR3K, w przyszłości może Lotoo PAW S1.

 

Myślałem o chwalonych BLON BL-03 (tutaj jednak komfort ponoć jest dość wątpliwy) albo o OpenHeart Resin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Muniek1804 napisał:

Możecie polecić jakiś wygodny model (dla osoby z wrażliwymi kanałami) z dobrym tłumieniem odgłosów otoczenia?

 

To powinno dać się załatwić wymianą stockowych tipsów, także to nie do końca tak że dany model musi być niekomfortowy.

 

19 minut temu, Muniek1804 napisał:

Myślałem o chwalonych BLON BL-03 (tutaj jednak komfort ponoć jest dość wątpliwy) albo o OpenHeart Resin.

 

Z blonami problem jest też raczej z kabelkiem, który ma kontrowersyjne odcinki pamięciowe. Ale go też łatwo wymienić bo jest wypinany.

 

Ja ostatnio zamówiłem bl 01 razem ze spinfitami oraz kablem. Mogę polecić, chociaż nie wiem czy spełnią 100% wymagań.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Muniek1804 napisał:

Wychodzi na to, że w moim przypadku lepiej sprawdzą się BL-03 niż BL-01 ze względu na mniej zaciemnioną średnicę, chociaż martwi mnie trochę ostrość góry w wyższym modelu ;).

 

A miał może ktoś sposobność, żeby porównać  BL-03 z OpenHeart Resin?

Po Twoich preferencjach, to żaden Blon nie będzie dobry. Radzę sobie odpuścić. Lepszym wyborem może być Moondrop SSP, BQEYZ KC2. Najnowszy TRN za 111 zł chyba też będzie super wyborem. 

Edytowane przez Nesper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada Tripowin tc-01 i może coś o nich napisać? Recenzje praktycznie wszędzie, szczególnie na HeadFi są tak entuzjastyczne, że to jest aż podejrzane. Szukam czegoś nowego i te zwróciły moją uwagę. Ewentualnie możecie polecić coś do 300zł? Słucham głównie ambientu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nesper napisał:

Po Twoich preferencjach, to żaden Blon nie będzie dobry. Radzę sobie odpuścić. Lepszym wyborem może być Moondrop SSP, BQEYZ KC2. Najnowszy TRN za 111 zł chyba też będzie super wyborem. 

 

Bardzo dziękuję za sugestie :) .

 

W przypadku TRN to chodzi o ten model:

 

https://pl.aliexpress.com/item/4000711666153.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.2d777b214onPxW&algo_pvid=null&algo_expid=null&btsid=2100bb4916165274097094039edf59&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

 

?

 

Edytowane przez Muniek1804
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie powtórzyć prośbę o rekomendację słuchawek, bo nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Uzupełniłem nieco wymagania.

Potrzebuję nowe słuchawki dokanałowe, podłączane do telefonu (obecnie Samsung S10), bo swoje CCA C10 oddałem dziewczynie. Ogólnie byłem z nich zadowolony, choć komfort nie był idealny i często musiałem je poprawiać w uszach. Muzycznie mi pasowały. Wcześniej miałem m.in. soundmagic E10c , sanheiser cx300 II, AKG 518dj, creative ep630.

Potrzebuję czegoś na rower i na miasto, więc dobrze muszą się trzymać ucha i dobrze tłumić otoczenie i być wygodne. Lubię bas, więc raczej ciepła charakterystyka, ale zbalansowana, bo słucham wszystkiego - muza elektroniczna, klubowa, Trance, pop, filmowa, rock, metal (w tej kolejności).

Musi mieć pilota do sterowania muzyką (najlepiej z mikrofonem). Jeśli będą kablowe to z wymiennymi kablami, żeby ewentualnie podłączyć je do adaptera bluetooth.

Zastanawiam się czy w pełni bezprzewodowe słuchawki dorównują już jakością grania tym kablowym w podobnej cenie. Pozbycie się kabla jest fajnym rozwiązaniem na rower i do nowych telefonów bez Jack (ubolewam nad tym głupim trendem). Bateria musiałaby wytrzymać kilka godzin grania (nie 2-3 bo to trochę mało). Jest coś godnego polecenia do powiedzmy 200-300 (ewentualnie więcej jeśli będą tego warte). Czy brać dobre kablowe i nie zawracać sobie głowy tymi bez kabla, bo słaba jakość? Słuchałem czegoś typu Xiaomi air dots i dla mnie szajs, brak mocy, brak głębi, takie bez życia granie.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka



Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, majki84 napisał:

Pozwolę sobie powtórzyć prośbę o rekomendację słuchawek, bo nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Uzupełniłem nieco wymagania.

Potrzebuję nowe słuchawki dokanałowe, podłączane do telefonu (obecnie Samsung S10), bo swoje CCA C10 oddałem dziewczynie. Ogólnie byłem z nich zadowolony, choć komfort nie był idealny i często musiałem je poprawiać w uszach. Muzycznie mi pasowały. Wcześniej miałem m.in. soundmagic E10c , sanheiser cx300 II, AKG 518dj, creative ep630.

Potrzebuję czegoś na rower i na miasto, więc dobrze muszą się trzymać ucha i dobrze tłumić otoczenie i być wygodne. Lubię bas, więc raczej ciepła charakterystyka, ale zbalansowana, bo słucham wszystkiego - muza elektroniczna, klubowa, Trance, pop, filmowa, rock, metal (w tej kolejności).

Musi mieć pilota do sterowania muzyką (najlepiej z mikrofonem). Jeśli będą kablowe to z wymiennymi kablami, żeby ewentualnie podłączyć je do adaptera bluetooth.

Zastanawiam się czy w pełni bezprzewodowe słuchawki dorównują już jakością grania tym kablowym w podobnej cenie. Pozbycie się kabla jest fajnym rozwiązaniem na rower i do nowych telefonów bez Jack (ubolewam nad tym głupim trendem). Bateria musiałaby wytrzymać kilka godzin grania (nie 2-3 bo to trochę mało). Jest coś godnego polecenia do powiedzmy 200-300 (ewentualnie więcej jeśli będą tego warte). Czy brać dobre kablowe i nie zawracać sobie głowy tymi bez kabla, bo słaba jakość? Słuchałem czegoś typu Xiaomi air dots i dla mnie szajs, brak mocy, brak głębi, takie bez życia granie.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka



Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


 

Kup Vivo te z linku nic w tej cenie lepszego raczej nie znajdziesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, majki84 napisał:

Pozwolę sobie powtórzyć prośbę o rekomendację słuchawek, bo nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Uzupełniłem nieco wymagania.

Potrzebuję nowe słuchawki dokanałowe, podłączane do telefonu (obecnie Samsung S10), bo swoje CCA C10 oddałem dziewczynie. Ogólnie byłem z nich zadowolony, choć komfort nie był idealny i często musiałem je poprawiać w uszach. Muzycznie mi pasowały. Wcześniej miałem m.in. soundmagic E10c , sanheiser cx300 II, AKG 518dj, creative ep630.

Potrzebuję czegoś na rower i na miasto, więc dobrze muszą się trzymać ucha i dobrze tłumić otoczenie i być wygodne. Lubię bas, więc raczej ciepła charakterystyka, ale zbalansowana, bo słucham wszystkiego - muza elektroniczna, klubowa, Trance, pop, filmowa, rock, metal (w tej kolejności).

Musi mieć pilota do sterowania muzyką (najlepiej z mikrofonem). Jeśli będą kablowe to z wymiennymi kablami, żeby ewentualnie podłączyć je do adaptera bluetooth.

Zastanawiam się czy w pełni bezprzewodowe słuchawki dorównują już jakością grania tym kablowym w podobnej cenie. Pozbycie się kabla jest fajnym rozwiązaniem na rower i do nowych telefonów bez Jack (ubolewam nad tym głupim trendem). Bateria musiałaby wytrzymać kilka godzin grania (nie 2-3 bo to trochę mało). Jest coś godnego polecenia do powiedzmy 200-300 (ewentualnie więcej jeśli będą tego warte). Czy brać dobre kablowe i nie zawracać sobie głowy tymi bez kabla, bo słaba jakość? Słuchałem czegoś typu Xiaomi air dots i dla mnie szajs, brak mocy, brak głębi, takie bez życia granie.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka



Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


 

Ja polecam Ci Edifier X3

https://pl.aliexpress.com/item/4000926765820.html

 

Na Ali masz wysyłkę z PL, DHL w 2 dni. Jakbyś wolał kupić w PL to na Allegro również są dostępne. Bardzo dobre, przestrzenne granie za śmieszne pieniądze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio na próbę tipsy Misodiko (rozmiar L)dedykowane TWSom. Okazało się że są to, jak do tej pory, jedyne silikony z jakimi łapię seal z Blonami BL-03. Wcześniej udało mi się to jedynie z piankami Comply comfort TX ale te degradowały znacznie dźwięk. Próbowałem Symbio, SpinFit, Spiral dot, różne no name`y i lipa. Te, chociaż są płytkie, zamykają kanał i dobrze się trzymają. Link: https://pl.aliexpress.com/item/4000446669128.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1f655c0fKM1yef

 

bl.jpg

Edytowane przez mantr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, mantr napisał:

 silikony z jakimi łapię seal z Blonami BL-03...

 

Całkiem całkiem dobre są od Sony. Używałem ich z BL-01 a teraz z Senferami. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda Blonow nie mam ale TE tipsy mogą się nadać. Mają długie tulejki i nawet twarde. Mi w każdych dokach poszerzają scenę. Drogie nie są. 

 

Pytanie mam z innej beczki. Jak oceniacie użytkownicy KBEar Lark kabel od nich? Raczej chodzi mi o same dźwiękowe aspekty. Stwierdził ktoś jakieś? Z innymi słuchawkami testował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mantr napisał:

Kupiłem ostatnio na próbę tipsy Misodiko (rozmiar L)dedykowane TWSom. Okazało się że są to, jak do tej pory, jedyne silikony z jakimi łapię seal z Blonami BL-03. Wcześniej udało mi się to jedynie z piankami Comply comfort TX ale te degradowały znacznie dźwięk. Próbowałem Symbio, SpinFit, Spiral dot, różne no name`y i lipa. Te, chociaż są płytkie, zamykają kanał i dobrze się trzymają. Link: https://pl.aliexpress.com/item/4000446669128.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1f655c0fKM1yef

 

bl.jpg

Myślę że w końcu jakieś muszą się znaleźć.

IMG_20210325_230411.jpg

IMG_20210325_230411.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności