Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Pszona napisał:

Witajcie Panowie,

poszukuję jakiś fajnych słuchawek dokanałowych i kabel do nich 2.5mm (balans). Coś możecie polecić wartego uwagi z ali?

 Ile pesos masz w kapeluszu kowboju, czego szukasz w słuchawkach, jakiej muzyki słuchasz. Ach, jakie źródło.

 

Normalnie odpowiedziałbym na Twoje pytanie od razu, ale musiałem zastawić kryształową kulę na nowy sprzęt ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, docentore napisał:

 Ile pesos masz w kapeluszu kowboju, czego szukasz w słuchawkach, jakiej muzyki słuchasz. Ach, jakie źródło.

 

Normalnie odpowiedziałbym na Twoje pytanie od razu, ale musiałem zastawić kryształową kulę na nowy sprzęt ;)

Pesos tak do 250 zł wliczając kabel. Źródłem jest Fiio BTR3K. Muzyki słucham każdej, ale wolałbym żeby to było strojenie V (jak do muzyki rozrywkowej). Chcę żeby dawały duży banan na twarzy z słuchania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pszona napisał:

Pesos tak do 250 zł wliczając kabel. Źródłem jest Fiio BTR3K. Muzyki słucham każdej, ale wolałbym żeby to było strojenie V (jak do muzyki rozrywkowej). Chcę żeby dawały duży banan na twarzy z słuchania.

Ja bym polecił, jak ma być banan na twarzy, Blon BL03 plus dodatkowy kabel i tipsy. Zmieścisz się w 200zl, banan będzie.

Edytowane przez docentore
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, docentore napisał:

Ja bym polecił, jak ma być banan na twarzy, Blon BL03 plus dodatkowy kabel i tipsy. Zmieścisz się w 200zl, banan będzie.

Słuchawki już są, a który kabel do nich na 2.5mm balans? To trzeba jakoś specjalnie dobierać jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pszona napisał:

Pesos tak do 250 zł wliczając kabel. Źródłem jest Fiio BTR3K. Muzyki słucham każdej, ale wolałbym żeby to było strojenie V (jak do muzyki rozrywkowej). Chcę żeby dawały duży banan na twarzy z słuchania.

Jak ma być rozrywkowo, to możesz też się przyjrzeć BQEYZ BQ3. Mocna Vka z potężnym basem. Do tego bardzo wytrzymałe. A za resztę lepszy kabelek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pszona napisał:

Słuchawki już są, a który kabel do nich na 2.5mm balans? To trzeba jakoś specjalnie dobierać jak to wygląda?

Każdy na 2pin. Ale jak chcesz taki z kapturem na wtyku to np ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zamówiłem BLON BL 01 i powiem że wysłali je dopiero po 2 tygodniach.

Jedno co mi się nasuwa to jeżeli wszelkie części do fabryk krajów europejskich to Chiny ekonomicznie sterują gospodarką światową. 

Czy ktoś z was jak zamawiał w styczniu też ma takie opóźnienie w jakichś produktach które zamówił z tego kraju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zamówiłem BLON BL 01 i powiem że wysłali je dopiero po 2 tygodniach.
Jedno co mi się nasuwa to jeżeli wszelkie części do fabryk krajów europejskich to Chiny ekonomicznie sterują gospodarką światową. 
Czy ktoś z was jak zamawiał w styczniu też ma takie opóźnienie w jakichś produktach które zamówił z tego kraju?
Ja zamawiałem 2 paczki 12 stycznia, obie wysłane 13, jedna dotarła 25 stycznia a druga dopiero dzisiaj, powinni podać w ofercie w ciągu ilu dni wysyłają, jeśli termin wysyłki minie napisz im że rezygnujesz z zamówienia i wnosisz refund, na chińczyków działa to niezwykle mobilizująco

Drapnięte z Mi 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marco-polo napisał:

Witam.

Zamówiłem BLON BL 01 i powiem że wysłali je dopiero po 2 tygodniach.

Jedno co mi się nasuwa to jeżeli wszelkie części do fabryk krajów europejskich to Chiny ekonomicznie sterują gospodarką światową. 

Czy ktoś z was jak zamawiał w styczniu też ma takie opóźnienie w jakichś produktach które zamówił z tego kraju?

Kolega wyżej podał "winowajcę" opóźnień. Póki co nie warto teraz zamawiać, gdyż paczki przez Chiński nowy rok będą wysyłane z opóźnieniem. Niektóre firmy mogą nawet do końca miesiąca świętować. Co roku się trzeba na to przygotować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zdziwiło mnie bo tipsy do Blonów zamawiałem w tym samym czasie i doszły tydzień temu. Nie mam zielonego pojęcia jeżeli idą z tego samego źródła.

Kiedyś pytałem się sprzedawcy czy wie co z paczką to tak samo odpisał jak kolega że przez Covid wszystkie samoloty i ogólnie wszystko inne mają zmniejszoną liczbę wysyłek. 

Możliwe że gdzieś to siedzi 2 tygodnie na zimnie bo Covid po 2 tygodniach znika to wysyłają w takim dziwnym czasie.

Nie wiem jak mają się święta w Chinach ale jak pracodawca każe Tobie przyjść do pracy w Sylwestra to przychodzisz u nich to tak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marco-polo napisał:

 

Nie wiem jak mają się święta w Chinach ale jak pracodawca każe Tobie przyjść do pracy w Sylwestra to przychodzisz u nich to tak wygląda.

W Chinach księżycowy nowy rok jest obchodzony od wieków, nawet Mao nie zawiesił tego. 2 tygodnie ogólnego świetowania

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Inszy napisał:

Ale święta zaczynają się za dwa dni, więc to żadne wytłumaczenie.

 

Balują już od pewnego czasu, a spowolnienie zapowiadali swoim partnerom biznesowym już pod koniec stycznia.

Edytowane przez marek_m
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Rozumiem po prostu trzeba czekać mam jeszcze 79 dni i po tych dniach można otworzyć "Dispute" 😃 żartuję wiem że dojdą kiedyś.

Po prostu jeżeli tak u nich jest po ślimaczemu to w takim okresie czekania można odłożyć na coś lepszego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem OpenHeart Resin Purple i przewidywany czas dostawy to 29 marca, więc nieprędko MajFriendy wrócą ze świąt. Gdyby wysłali AliExpress Standard Shipping zaraz po święcie, czyli 19.02 to na początku marca powinienem je mieć (w 2 tygodnie dochodzą przedmioty z tym rodzajem wysyłki).

Miałem je w obserowowanych od dłuższego czasu, a że była ostatnia sztuka na stocku, kupiłem. Może będą kolejne, może nie. Póki co, trzeba siąść na schodach i czekać na wysyłki i dostawy, nic nam innego nie pozostaje 😉

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mr Krzychoo napisał:

Ja wziąłem OpenHeart Resin Purple i przewidywany czas dostawy to 29 marca, więc nieprędko MajFriendy wrócą ze świąt. Gdyby wysłali AliExpress Standard Shipping zaraz po święcie, czyli 19.02 to na początku marca powinienem je mieć (w 2 tygodnie dochodzą przedmioty z tym rodzajem wysyłki).

Miałem je w obserowowanych od dłuższego czasu, a że była ostatnia sztuka na stocku, kupiłem. Może będą kolejne, może nie. Póki co, trzeba siąść na schodach i czekać na wysyłki i dostawy, nic nam innego nie pozostaje 😉

Jak dojdą to pobaw się różnymi tipsami, bo wydaje mi się, że mocno się zmieniają w zależności od nakładek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mr Krzychoo napisał:

Ja wziąłem OpenHeart Resin Purple i przewidywany czas dostawy to 29 marca, więc nieprędko MajFriendy wrócą ze świąt. Gdyby wysłali AliExpress Standard Shipping zaraz po święcie, czyli 19.02 to na początku marca powinienem je mieć (w 2 tygodnie dochodzą przedmioty z tym rodzajem wysyłki).

Miałem je w obserowowanych od dłuższego czasu, a że była ostatnia sztuka na stocku, kupiłem. Może będą kolejne, może nie. Póki co, trzeba siąść na schodach i czekać na wysyłki i dostawy, nic nam innego nie pozostaje 😉

Jak dojdą to pobaw się różnymi tipsami, bo wydaje mi się, że mocno się zmieniają w zależności od nakładek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, marco-polo napisał:

Właśnie zdziwiło mnie bo tipsy do Blonów zamawiałem

 

A jakie nabyłeś..? Tez mnie ten wątek interesuje..???? 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, requal napisał:

Jak dojdą to pobaw się różnymi tipsami, bo wydaje mi się, że mocno się zmieniają w zależności od nakładek. 

 

Sprawdzę, chociaż jakich tipsów bym nie sprawdzał, to i tak wracam do Spiral Dot. Ale słuchawki pewnie przed Wielkanocą dopiero dojadą ;)

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie aktualnie najtaniej znajdę BL-03? 

 

Po ponad 1500km jako słuchawki biegowe, jedna odmówiła posłuszeństwa.

Chciałbym wziąć 2-3 pary od razu, żeby znowu nie było niespodzianki. Mam niby BL-01 ale nie są tak wygodne jak wcześniejszy model. 
 

EDIT:

Jednak okazało się że to oryginalny kable padł. Czy nie chce ktoś go odsprzedać? Tak jestem jego fanem, bo jest dla mnie najwygodniejszy, jeśli ktoś nie używa to chętnie przygarnę (każdą ilość ;)). 

Edytowane przez PurpleHaze
Dodana treść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności