Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mr Krzychoo napisał:

Na YouTube jest recenzja KZ EDX, w której zalecana jest wymiana kabla na miedziany. Więc podłączyłem je do swojego Yinyoo UPOCC i szok - góra wygładzona, dół głębszy, wszystko jest takie pełniejsze. Szok kolejny co EDX potrafią. Co prawda używanie kabla za 39$ do słuchawek za 6,5$ to trochę sztuka dla sztuki, ale no miazga co da się z nich wyciągnąć. Polecam sprawdzić i się przekonać. 

 

Masz dobre ucho, ja wykorzystałem z innych chińskich trochę droższych niezły miedziano-srebrowy.. Spora zmiana na +

 

👌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za tipsy te Starline? Po szukam, nie wiem co to i znaleźć nie mogę. 

Pytanie do posiadaczy Blon-01: Coś takiego się nada https://pl.aliexpress.com/item/32726427364.html?spm=a2g17.12010612.8148356.23.2ce14882FzZlLS ?

Albo takiego: https://pl.aliexpress.com/item/32725519642.html?spm=a2g17.12010612.8148356.8.2ce14882FzZlLS

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Birken napisał:

Co to za tipsy te Starline? Po szukam, nie wiem co to i znaleźć nie mogę. 

Pytanie do posiadaczy Blon-01: Coś takiego się nada https://pl.aliexpress.com/item/32726427364.html?spm=a2g17.12010612.8148356.23.2ce14882FzZlLS ?

Albo takiego: https://pl.aliexpress.com/item/32725519642.html?spm=a2g17.12010612.8148356.8.2ce14882FzZlLS

?

 

No właśnie Starline to te pierwsze, które podałeś ;)

Ja używam ich że wszystkim :D

 

Te drugie mam też i lipa.. chyba, że to po prostu mi jakoś "choinki" nie podeszły :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Birken napisał:

Aha :D

Jest rekomendacja będzie zakup.

A skoro jest okazja to zapytam: TRN STM czy KZ ZSN Pro X ? Patrząc jedynie na dźwięk. 

 

STM bardziej neutralne, ZSN Pro X bardziej rozrywkowe. 

Obie pary fajne i obie warto za te pieniądze :D

EDX też warto, przy okazji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRN już mam i mają życia jakby mało bo i do sansy sport używam, która też jest nudna (ale mobilnością z wszystkim wygrywa). Podejrzewam że do takiego Shanlinga Q1 (na liście zakupowej) były by idealne. Tak spoglądam na te ZSN mogły by bardziej pasować. Na razie spróbujemy blonów 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRN już mam i mają życia jakby mało bo i do sansy sport używam, która też jest nudna (ale mobilnością z wszystkim wygrywa). Podejrzewam że do takiego Shanlinga Q1 (na liście zakupowej) były by idealne. Tak spoglądam na te ZSN mogły by bardziej pasować. Na razie spróbujemy blonów 
Gdybyś zdecydował się na zakup ZSN (czy jakichkolwiek KZ), to tipsy "starline" dostaniesz gratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

Dziś dostałem info ze sklepu Smabat 

Z amazon.de Boltune BT BH 011 lub jego klony. Albo Bluedio T7 

Wszędzie sprzedają Bluedio T7 Plus, czy ta wersja też jest ok? Czy są jakieś przewodowe dla bassheada godne uwagi czy może lepiej wybrać te Bluedio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Birken napisał:

Aha :D

Jest rekomendacja będzie zakup.

A skoro jest okazja to zapytam: TRN STM czy KZ ZSN Pro X ? Patrząc jedynie na dźwięk. 

 

A czemu nie KZ DQ6? Wyśmienite słuchawki, gdyby zrobiła je jakaś renomowana firma typu Sennheiser, Shure, to kosztowały by tysiąc złotych co najmniej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ullortnaci napisał:

Wszędzie sprzedają Bluedio T7 Plus, czy ta wersja też jest ok? Czy są jakieś przewodowe dla bassheada godne uwagi czy może lepiej wybrać te Bluedio?

Plus ma gniazdo kart microsd dla mnie zbędne. Boltune też są mocno basowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarł do mnie mój zakup świąteczny, czyli Alctron HE460.

Otwarte, nauszne, według producenta studyjne, według mnie na oryginalnych padach ocieplone V z zaskakująco dobrym basem, lekko cofniętą średnicą, którą na górze doświetlono i gdzie pojawiają się pogłosy. Scena wybitna nie jest, ale całkiem swobodne i z oddalonym pierwszym planem. W elektronice zrobiły u mnie małe "wow", w metalu "tak se", a w muzyce skupionej wokół wokalu i żywych instrumentów "słabo".

Głównym problemem są pady - twarde i nieoddychające, a więc i niewygodne. Zmieniłem je na szmaciaki od Phlipsów SHP2700 i nagle zaszła znacząca poprawa na średnicy: jest teraz bliższa, równiejsza, pogłosy już właściwie nie występują. Do tego zmalał bas, więc stały się równiejsze.

No i lubią moc. Na telefonie i Qudelixie jest mocno tak sobie, ale na xDuoo XD-05 Plus ze środkowym wzmocnienie, już potrafią wciągnąć.

 

Nie jest to konstrukcja na naprawdę duże głowy, bo ja mam rozsunięty pałąk na maksymalną wysokość i jest na styk. Ale za to wykonanie bardzo solidne (na ile można ocenić). Jedyne minusy, to kiepskie pady, obicie pałąka z ceraty, więc się szybko posypie. Myślę też nad wymianą kabla na coś mniej stałego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, janek patufka napisał:

 

Masz dobre ucho, ja wykorzystałem z innych chińskich trochę droższych niezły miedziano-srebrowy.. Spora zmiana na +

 

👌

 

Zmiana była na tyle zauważalna, że moje uszy ją stwierdziły. W sumie to może dlatego, że 2 dni wcześniej je myłem 😉 Najważniejsze że stwierdziły zmianę i zmianę na lepsze. Na tyle dużą, że już do mnie jedzie kabel miedziany FAAEAL do EDX. Trzecie EDX też już jadą. Se zaszalałem...

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nawet uda się niektóre odsłuchać przed kupnem

https://bezprawnik.pl/sklep-stacjonarny-aliexpress-w-polsce/

 

Podobno Aliexpress zaczął zatrudniać w Polsce, może coś większego planują u nas w związku z projektem oVATowania wszystkich przesyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Zmiana była na tyle zauważalna, że moje uszy ją stwierdziły. W sumie to może dlatego, że 2 dni wcześniej je myłem 😉 Najważniejsze że stwierdziły zmianę i zmianę na lepsze. Na tyle dużą, że już do mnie jedzie kabel miedziany FAAEAL do EDX. Trzecie EDX też już jadą. Se zaszalałem...

 

Ja też nie narzekam hehe :D

 

IMG_20210121_231008.jpg

 

Przy okazji doszły do mnie KZ DQ6 oraz OE Audio ALA BA-1C :D 

Edytowane przez ryankgb
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jot R napisał:

A może nawet uda się niektóre odsłuchać przed kupnem

https://bezprawnik.pl/sklep-stacjonarny-aliexpress-w-polsce/

 

Podobno Aliexpress zaczął zatrudniać w Polsce, może coś większego planują u nas w związku z projektem oVATowania wszystkich przesyłek.

Wysyłka z Polski już jest dostępna, nie wiem jaki jest zakres asortymentu i sam nic jeszcze nie trafiłem ale widziałem oferty ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ryankgb napisał:

 

Ja też nie narzekam hehe :D

 

Tak jak inny kolega pisał, stosunek cenowy 10 : 1 na rzecz kabelka...

 

🙃🙃🙃

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, janek patufka napisał:

 

Tak jak inny kolega pisał, stosunek cenowy 10 : 1 na rzecz kabelka...

 

🙃🙃🙃

 

W moim przypadku będzie 2:1 na rzecz kabla FAAEAL względem EDX. Rozsądniej ?? 😉

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rayfe napisał:

Wysyłka z Polski już jest dostępna, nie wiem jaki jest zakres asortymentu i sam nic jeszcze nie trafiłem ale widziałem oferty ;) 

Zgadza się mają magazyny w Polsce (jak i w kilku krajach europejskich) ale nie możesz tam kupić osobiście. Tutaj jest mowa o sklepie do którego mógłbyś pójść - choć nie wiadomo co z tego będzie jak wejdzie nowe prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się KZ EDX. Po podpięciu kabelkiem Meeaudio  do BTR5 po balansie chciały zabić basem. Najlepsza dla mnie opcja do słuchania EDX to TRN BT20S/Pro. Jest bas, jest scena wszystko na swoim miejscu. Ani kabel MeeAudio ani BTR5 nie są basowymi potworami, pokazały prawdę o nich po prostu. Z BT20S/Pro fajne sluchawki na codzienne tyranie. W swojej cenie bardzo opłacalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Trochę popiłem i zamówiłem BLON BL01 i takie czarne tipsy seale ktoś polecał.

Jaki kabel tam powinien pasowac 0.75mm czy 0.78mm?

Srebrny,miedziany, czy obydwa na raz?

Wiem że mam jakieś kabelki z wcześniejszych co zamawiałem.

Mam nadzieję że spodobają mi się bo się nasłuchałem że są takie rewelacyjne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności