Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ryankgb napisał:

 

Myślę, że niedługo mimo, że w trasie są dopiero od 29.12, ale po śledzeniu widzę, że nie ociągają się z nią :D 

 

Ja też mam spore oczekiwania względem nich, Z1 to był majstersztyk :D Zresztą porównam Z1 z DQ6 ucho w ucho to zobaczymy 😁

Oby Ci szybko dotarła przesyłka, bo bardzo, ale to bardzo czekam na to porównanie. :) Tak właściwie to na jego podstawie podejmę decyzję czy się na nie zdecydować (bo na razie wolę poczekać). :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ryankgb napisał:

Z1 to był majstersztyk :D Zresztą porównam Z1 z DQ6 ucho w ucho to zobaczymy 😁

 

Czy Panowie o tym piszą....???

https://pl.aliexpress.com/item/4001156096071.html?spm=a2g17.12010612.8148356.51.5970fc3amCDPUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, janek patufka napisał:

Te co wstawiłeś to wersja pro, pierwszy raz ją widzę, ale nie śledzę na bieżąco. ;) My rozmawiamy o zwykłej: https://www.aliexpress.com/item/4000986724847.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.40ed4b5fxAA5ty&algo_pvid=56575da5-73a0-439c-a55f-c6c3b00729f7&algo_expid=56575da5-73a0-439c-a55f-c6c3b00729f7-20&btsid=2100bb5116094159282462391ec630&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_. Ale kto wie, może jeszcze je poprawili w tej wersji pro. :D

Edit: Widzę, że chyba stosują już inny przetwornik, ciekawe...

Edytowane przez P1gu
Dopisek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, P1gu napisał:

 Ale kto wie, może jeszcze je poprawili w tej wersji pro. :D Edit: Widzę, że chyba stosują już inny przetwornik, ciekawe...

 Widzę, że niechcący odkryłem coś Nowego...🤪  

 

ps. już wiem o które tu chodzi, z recki @ryankgb "Z drugiej strony kto wypuszcza do produkcji słuchawki bezprzewodowe, które potrafią utrzymać się na baterii tylko 2 godziny?"....

Edytowane przez janek patufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Nesper napisał:

Ja Ci szczerze napiszę, że wyglądają okropnie. Nigdy bym nawet nie pomyślał, że może być to potencjalny zakup. A jeszcze, gdy dodałeś, że to rozjaśniony potworek, to tylko krucyfiksem i czosnkiem bym się przed nimi bronił ;) 

też tak brzmią jak piszczałki. Nie wiem ale to nie jest nic konkretnego więc tak naprawdę zastanawiam się co zachwalają. Zauważyłem że na aliexpress to ludzie rzucają się na niskie ceny i dają 5 gwiazdek i te wyprzedają się jak ciepłe bułeczki, więc nie wiem czy czasem się trafi dobre lub złe. Ostatnio zachwalają openheart ale ktoś napisał że clony Fengru.

Hejka i Wszystkiego Najlepszego w 2021. Zdrowia przede wszystkim.

Mam zapytanie blony 03 są w przecenie czy inne są lepsze?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marco-polo napisał:

też tak brzmią jak piszczałki. Nie wiem ale to nie jest nic konkretnego więc tak naprawdę zastanawiam się co zachwalają. Zauważyłem że na aliexpress to ludzie rzucają się na niskie ceny i dają 5 gwiazdek i te wyprzedają się jak ciepłe bułeczki, więc nie wiem czy czasem się trafi dobre lub złe. Ostatnio zachwalają openheart ale ktoś napisał że clony Fengru.

Hejka i Wszystkiego Najlepszego w 2021. Zdrowia przede wszystkim.

Mam zapytanie blony 03 są w przecenie czy inne są lepsze?

Jak zaczynałem się bawić w Ali, to rzeczywiście patrzyłem na oceny, teraz zupełnie się nimi nie przejmuję, bo widziałem świetnie słuchawki z oceną 4.6 co sugeruje sprzęt trochę powyżej średniej. Wolę poznać konkretne opinie z forów tematycznych i wtedy zadecydować czy warto. Jasne, są słuchawki sztucznie hajpowane, ale dość szybko da się wykryć opłacone recenzje. Najlepiej za to unikać recenzji youtubowych, bo większość to bzdety, a niestety tak często ludzie wyrabiają sobie opinie. 
Openheart? Bardziej obił mi się o uszy Heart Mirror, bo słuchawki są doskonale wyposażone, tanie i grające raczej analitycznie, choć potrzebują wzmocnienia.
Może lepiej sprawdź BL 01, bo wydaje się chyba bardziej przemyślanym produktem.
Również Szczęśliwego Nowego Roku dla Ciebie, jak i dla społeczności mp3store.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inszykupił Openhearth. Na razie nic nie pisał w ich temacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nesper napisał:

Jak zaczynałem się bawić w Ali, to rzeczywiście patrzyłem na oceny, teraz zupełnie się nimi nie przejmuję, bo widziałem świetnie słuchawki z oceną 4.6 co sugeruje sprzęt trochę powyżej średniej. Wolę poznać konkretne opinie z forów tematycznych i wtedy zadecydować czy warto. Jasne, są słuchawki sztucznie hajpowane, ale dość szybko da się wykryć opłacone recenzje. Najlepiej za to unikać recenzji youtubowych, bo większość to bzdety, a niestety tak często ludzie wyrabiają sobie opinie. 
Openheart? Bardziej obił mi się o uszy Heart Mirror, bo słuchawki są doskonale wyposażone, tanie i grające raczej analitycznie, choć potrzebują wzmocnienia.
Może lepiej sprawdź BL 01, bo wydaje się chyba bardziej przemyślanym produktem.
Również Szczęśliwego Nowego Roku dla Ciebie, jak i dla społeczności mp3store.

Zauważyłem że lubię granie ciemne ale nie lubię słuchawek gdzie wokaliści to syczą jak wąż. Ok wiem lampka to niweluje ale pod tranzystorem to dźwięk jakby był płaski. Teraz nie wiem czy to jest zależne od Daca którego się używa czy przetworników w słuchawkach. Szukałbym też coś podobnego do grania lcd2c czy coś w rozsądnej cenie się znajdzie ale to inna półka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marco-polo napisał:

Zauważyłem że lubię granie ciemne ale nie lubię słuchawek gdzie wokaliści to syczą jak wąż. Ok wiem lampka to niweluje ale pod tranzystorem to dźwięk jakby był płaski. Teraz nie wiem czy to jest zależne od Daca którego się używa czy przetworników w słuchawkach. Szukałbym też coś podobnego do grania lcd2c czy coś w rozsądnej cenie się znajdzie ale to inna półka.

Też nie jestem fanem jasnego strojenia. A Chińczycy w tym przodują niestety. Cóż, chyba w podobnej sygnaturze może być Ibasso IT00, lub BEYZ BQ3. I pewnie też Final Audio od 3000 w górę. Również preferuję mocne uderzenie, a niestety ciągle trafiam na zupełnie coś innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nesper napisał:

Też nie jestem fanem jasnego strojenia. A Chińczycy w tym przodują niestety. Cóż, chyba w podobnej sygnaturze może być Ibasso IT00, lub BEYZ BQ3. I pewnie też Final Audio od 3000 w górę. Również preferuję mocne uderzenie, a niestety ciągle trafiam na zupełnie coś innego ;)

Te co wymieniłeś to podobne brzmienie do LCD2C jako iem? 

Wszystkiego Najlepszego życzę Wszystkim forumowiczom mp3store.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, marco-polo napisał:

Te co wymieniłeś to podobne brzmienie do LCD2C jako iem? 

Wszystkiego Najlepszego życzę Wszystkim forumowiczom mp3store.

Nie, bo nie wiem jak brzmi, wymieniłem tylko te co ciepło grają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jaro54 napisał:

@Inszykupił Openhearth. Na razie nic nie pisał w ich temacie 

Jak nie jak tak? 🙂

 

https://forum.mp3store.pl/topic/132669-fanklub-pchełek/?do=findComment&comment=1735996

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Inszy napisał:

Cóż alzheimer w moim wieku nie jest nienormalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, janek patufka napisał:

Zagaję nieśmiało. Zdradziłem fanclub pchełek i kupiłem se perłowate EDX-y... 😳

Dobry wybór 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo się naczytałem tyle ochów i achów, że takie fajne za 10$, wybrałem perłowate aby się należycie prezentować w transporcie miejskim. Jeszcze tylko jakąś gustowną maseczkę do nich skręcę... 😷

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyż wziąłem i czekam na nie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał bassheadowych IEMow to polecam te, Pai audio DR2. Chodzą pod różnymi OEMami: Tiandirenhe TD02,m, Open-heart. Wszystkie można kupić za mniej niż 20$, TFZ Essence za 129$ ;)

Dźwiękowo schodzą bardzo nisko.

 

IMAG2198.jpg

Edytowane przez docentore
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, janek patufka napisał:

No bo się naczytałem tyle ochów i achów, że takie fajne za 10$, wybrałem perłowate aby się należycie prezentować w transporcie miejskim. Jeszcze tylko jakąś gustowną maseczkę do nich skręcę... 😷

teraz dopiero kupiłeś, czy już je masz? Ze względu na cenę, to te słuchawki są pewnie rewelacyjne, ale jak masz już coś droższego, to pewnie tak tego zachwytu nie odczujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Nesper napisał:

teraz dopiero kupiłeś, czy już je masz? Ze względu na cenę, to te słuchawki są pewnie rewelacyjne, ale jak masz już coś droższego, to pewnie tak tego zachwytu nie odczujesz. 

 

Od dłuższego czasu tylko pcheły męczę. Do/z roboty jeżdżę w świątobliwych KBEAR kb04 lub Dunu 1s lub Fiio F9. Wyjdą z 10 $ to warto sprawdzić jak się rozwija chińska myśl technologii słuchaweczek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz dopiero kupiłeś, czy już je masz? Ze względu na cenę, to te słuchawki są pewnie rewelacyjne, ale jak masz już coś droższego, to pewnie tak tego zachwytu nie odczujesz. 
Wiadomo, góra nie ta i trzeba pobawić się tipsami, by je ocieplić. Ale za 25 zł jako doki do autobusu, to naprawdę świetny model.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nesper napisał:

teraz dopiero kupiłeś, czy już je masz? Ze względu na cenę, to te słuchawki są pewnie rewelacyjne, ale jak masz już coś droższego, to pewnie tak tego zachwytu nie odczujesz. 

Dziś to zrobiłem ! Kupiłem trzy pary w różnych kolorkach. 🙃

@Play- tipsów mam jeszcze trochę.. Zapomniałem dodać, że lubię granie i mam Urbanfun YBF ISSO14..🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, docentore napisał:

Dźwiękowo schodzą bardzo nisko.

A co poza tym? Warte coś? Żadnych z tych które wymieniłeś z kablem nie widzę do 20 dolców.

Masz na myśli te Openheart? https://pl.aliexpress.com/item/4001214848930.html?spm=a2g17.12010612.8148356.2.6dfd5ff5cPP13W

Mam je zamiar nabyć już nawet na liście życzeń są ale nie wydaje mi się że to to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności